ריאל מדריד 2016/17:: שחק אותה זיזו - אלופת אירופה רוצה הפעם להצליח בליגה; כריסטיאנו מקרטע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏20/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההבדל עם זידאן ממה שראיתי הוא:
    1. שליטה מוחלטת בחדר ההלבשה הכי יציב שאני זוכר במועדון הזה. ניכר שהוא הצליח להביא את הכריזמה שלו גם לתפקיד המאמן.
    2. מנוחה לרונאלדו כמו שלא קיבל אף פעם כדי שהלה יתפוצץ במשחקי מאני טיים שם באמת ריאל צריכה אותו.
    3. התעקשות על קאסמירו. עצם הנוכחות של קשר אחורי הגנתי אמיתי שמשחרר את המגנים הטובים בעולם ביחד עם מנהלי המשחק הטובים בעולם קדימה, דבר שברגעים כמו במחצית השניה - יוצר קבוצה שכמעט בלתי אפשרי להתמודד מולה כי אין דרך להתכונן לגיוון הטקטי הזה.
    4. איסקו בכושר כזה יותר טוב מכל הביילים והחמאסים למיניהם. גיים צ׳יינג׳ר לכל דבר, ואני מקווה שיקבל את הקרדיט גם בעונה הבאה.

@Captain Canada,

מה לדעתך צריך לעשות כדי להמשיך לשמר ולשפר את הקבוצה הזו בעונה הבאה?

golding אוהב/ת את זה.
  2. Raulito Madridista

כותרות העיתונים הבוקר: איך זה מרגיש להיות אלופי אירופה?

שער המארקה:

https://discourse-sportenter.s3.dualstack.eu-central-1.amazonaws.com/optimized/2X/3/3650f90cb71802b4a6cfe3c926d8c8fd5ccc8c2e_1_365x500.Xxx

"השחקן ה-12"| על רקע תמונות מרשות של החבר'ה חוגגים בסיבלס(ראמוס ומרסלו - מימין) ובברנבאו(זידאן מוניף אל-על - אמצע-שמאל) - 'הסיבלס קיבל שוב בחזרה את המלכים של אירופה| ריאל מדריד התחילה את היום בעירייה, עברה בכיכר הסיבלס וחתמה את חגיגות הדאבל בביתה - הסנטיאגו ברנבאו. על המסיבה בברנבאו כתבו - פייאסטה יוצאת דופן - ראמוס שהצטלם עם שני הגביעים עם כתר על ראשו, כריסטיאנו ששר יחד עם הקהל את השיר על כדור הזהב, זידאן שהונף ע"י השחקנים וגם איסקו שהתקבל בתשואות| לאלה שיש להם את המארקה יוכלו ליהנות מפוסטר של הקבוצה.

כתבה גדולה במארקה על זידאן - אם מוריניו היה 'המיוחד' אז זידאן הוא The Best. תוך 17 חודשים הוביל את ריאל מדריד לזכייה בליגת האלופות וגם לדאבל היסטורי בעונה השנייה שלו על הקווים. נכתב שם על מאמן שתוך שנתיים השאיר מאחור את גדולי העשור הקודם כמו פפ גוארדיולה וז'וזה מוריניו. 'החיוך השקט של זידאן אומר הכל. לפני 512 הוא הוצג די נבוך במסיבת העיתונאים כשקיבל אחרי היסוסים קלים את הג'וב של אימון ריאל מדריד. והשאר - היסטוריה'. הנתונים שלו הרסניים. מוריניו היה זקוק כמעט ל-15 שנה(כמאמן קבוצות גדולות) כדי לזכות פעמיים בליגת האלופות בעוד גוארדיולה עשה זאת תוך שלוש שנים. ראשי התיבות ZZ הם קודש הקודשים במדריד.

וכמובן אי-אפשר בלי קצת העברות: חורחה מנדס היה בגמר בקארדיף כדי לקדם את העברתם של פפה וחאמס לשורות פאריס וכדי לקדם אולי את מעברו של אמבפה ממונאקו, אלה השמועות האחרונות במארקה| פאביו קונטראו מנגד, כך מפרסמים בפורטוגל, בדרך לחזור הביתה - לספורטינג| אדן האזר שלח ציטוט מעניין בנוגע לאפשרות שישחק בריאל מדריד והוא יעסיק את התקשורת הרבה הקיץ.

במארקה מציגים גרף למזכרת - כל 87 התארים של ריאל מדריד לאורך השנים בחלוקה למפעלים - ולחיצה על כך תואר תוביל אתכם לשער העיתון.

שער ה-AS:

https://discourse-sportenter.s3.dualstack.eu-central-1.amazonaws.com/optimized/2X/b/ba0a622409bc29f8a2a16da60269b1703b8c8277_1_368x500.Xxx

"יחי הסיבלס - האללה מדריד"| לא צריך תרגום מיוחד. גם ב-AS מחלקים לקוראיו פוסטרים של אלופת אירופה הגאה. בעיתון מפרטים שוב על מסיבה גדולה אמש בסיבלס ואז בברנבאו על רקע תמונה של ראמוס ומרסלו ומציעים לכם לרכוש את המוצרים השונים כמו שעון של ריאל מדריד או חולצה לכבוד הזכייה בגביע ה-12| כריסטיאנו רונאלדו:"אנחנו מתחילים עידן חדש".

ריאל מדריד - אלופת השיאים. ב-AS הזכירו ככה ברפרוף חלק מהשיאים ששברה ריאל מדריד השנה כמועדון ואחר-כך ירדנו לרזולציות של שחקנים בודדים. ריאל הגיעה עד 40 משחקים ללא הפסד יחד עם העונה שעברה, עד שנכנעה לסביליה בפיחואן בליגה. היא שיפרה במשחק אחד את השיא הספרדי שהיה שייך לבארסה| השיא הקודם נקטע אבל ריאל המשיכה רצף אחר - 65 משחקים ברציפות בהם היא כובשת! שיא אירופי, ורק 7 משחקים פחות מהשיא של סאנטוס ופלה| הקבוצה הראשונה שזוכה פעמיים בליגת האלופות כמובן| דאבל שלישי בהיסטוריה - אליפות+צ'מפיונס, וראשון מאז 1958| ריאל הגיעה ל-500 שערים בליגת האלופות, יותר נכון ל-503. השער הראשון של כריסטיאנו בגמר היה ציון הדרך| הליגה של כולם - 20 שחקני סגל רשמו למעלה מאלף דקות בליגה| ועכשיו 'בודדים': כריסטיאנו הגיע ל-600 שערים בקריירה וראמוס כבש 11 שערים בעונה הגדולה בחייו מבחינת הבקעות.

כתבות קצרות: ראיון עם רוברטו קרלוס שאומר - "רונאלדו יוכל לפרוש ולצאת לחופשה רק עוד 15 שנה. הוא להוט לשחק ולא יכול בלי זה"| ב-AS נהנו לגנוז את תיאוריית 'הכדורים החמים' ומזכירים את הדרך הקשה והמכובדת שעשתה ריאל מדריד בדרך לתואר - נאפולי, באיירן, אתלטיקו ויובה. ב-AS הציגו את דירוג הקבוצות נכון לשעה זו וריאל מדריד פגשה שלוש קבוצות מחמש אלה שמתחתיה. באיירן המדורגת שנייה, אתלטיקו הרביעית ויובה החמישית. בארסה מדורגת שלישית ופריס שישית ואת שתיהן היא לא פגשה| הסוד של פינטוס: כתבה מפרגנת על מאמן הכושר של הקבוצה. נכתב על האמון של זידאן שפגש אותו עוד ביובה. 'כשהגיע לריאל מדריד ראה שחקנים ברמת כושר הרבה פחות טובה מהמקובלת והנדרשת', נכתב שם. פינטוס כבר היה בדרך לליון, אבל...

3. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

שלד קבוע אולי כן,אבל פלורנטינו היה מנחית כל קיץ סופרסטאר חדש על עמדות שלא צריך.
    הדוגמא הכי טובה שהביאו את בייל על הראש של די מאריה,רכש מיותר שלא שדרג אותנו בכלום.

4. DRORIKO Member

העיתון הזה יותר מגוחך ונטול מודעות עצמית מישראל היום. זידאן משאיר מאחור את מוריניו ופפ? מוריניו לקח צ'מפיונס עם הקבוצה הכי אנדרדוג שיש. פעמיים. פפ אמנם הגיעה לקבוצה גדולה אבל בנה אותה בדמותו ובצלמו. זידאן לא עשה לא את ולא את זה.

נערך לאחרונה ב: ‏5/6/17
  5. סיונרה Member

בעונה לפני כן די-מאריה היה נוראי והגיע לו שיביאו לו שחקן על הראש, בייל בסך הכל הגיע במקום אוזיל. ואל תשכח שהוא היה נהדר בעונה הראשונה (כששיחק ברגעים המכריעים). גם מול יובנטוס, גם בקלאסיקו שהפסדנו, גם בגמר.

6. Civil Anti Madridista

מצאת באמת למי להגיד את זה.

7. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם היה אפשר להקפיא את המצב הנוכחי של הקבוצה ולמשוך אותו עוד 2-3 עונות - לא הייתי משנה כלום.

אבל לקיץ המועדון צריך לגשת בהנחה שהרבה מהתנאים שהתממשו העונה כנראה לא יוכלו להחזיק לאורך זמן.

ברור למשל שבייל וחאמס לא יעבירו עוד שנה בשקט יחסי במעמד של שחקני משנה. המוטיבציה להוכיח את עצמם תיכבה ותהפוך למרמור, וכדי למנוע את זה נצטרך להיפרד משני שחקנים מצוינים שהוסיפו איכויות אדירות. בתמורה, הייתי רוצה לראות אותנו מביאים כוכב חדש שלהוט להוכיח את עצמו במועדון כמו ריאל. אמבפה נשמע כמו רכישה מושלמת, והייתי מנסה לגשש גם אצל אלכסיס.

חוץ מזה - צריך לחשוב על אופציות לרענון הקישור המרכזי שלנו. מודריץ׳ מתחיל להזדקן וגם נוטה לפציעות (מזכיר איך הפציעה שלו ב2014/15 הפכה לנו את כל העונה בהיעדר תחליף הולם), ואני חושש שקובאצ׳יץ׳ לא מספיק טוב. הפנטזיה שלי היא להנחית פה את נאינגולאן, אבל גם נאבי קייטה מלייפציג יכול להיות חיזוק מאוד מעניין.

אלעד אוהב/ת את זה.
  8. סיונרה Member

אלכסיס זה חלום, הוא מהשחקנים הבודדים שבאמת ישדרגו את הקבוצה על הנייר. חוץ מזה שהוא בטח ירצה לבוא כדי להשחיל לברצלונה.
    העונה ראינו שאנחנו מצליחים לשחק כדורגל גם בלי מודריץ', בניגוד ללפני שנתיים, ולתת לו מספיק מנוחה יכול להביא אותו רענן למשחקים המכריעים. אבל כמו שאתה אומר קשה לודא שהוא לא ייפצע, אבל הבעיה היא שאף שחקן בעל שיעור קומה לא יגיע להיות מחליף, גם לא בריאל מדריד. נאיגולן לא בא בחשבון, ואת קייטה אני לא מכיר ולא יודע מה האופציות שלו, אבל הוא צריך להגיע בהנחה שהשלישייה בקישור היא ברזל. אני מאוד הייתי רוצה לראות את איסקו במקום קרוס ושחקן אחר במקום קסימירו, אבל אין על מה לדבר אחרי הפינאלה של העונה. צריך לעשות משהו בסגנון של ברצלונה עם צ'אבי ורקיטיץ'.
    צריך לזכור שגם מודריץ' עשה אצלנו את קפיצת המדרגה בעונה השנייה, אף אחד לא יכל לצפות למה הוא יהפוך אחרי כמה שנים בקבוצה, אם זה היה תלוי בי הוא נשלח לאנגליה אחרי עונה, מזל גדול. לא בטוח שקובאצ'יץ הוא הפתרון, אבל כרגע קשה לי לראות מי כן.

9. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

להחתים את אלכסיס זאת יריקה בפנים של עולם הכדורגל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

סיונרה אוהב/ת את זה.
  10. סיונרה Member

שנים שאנחנו נותנים לכולם פור עם בנזמה בהרכב ופתאום עכשיו אסור להנות?

11. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם רונאלדו וגם קשר אחורי? מה קרה לך זידאן זה המאמן הכי טוב שריאל יכלה למצוא. פוקס מבריק.

Sent from my iPhone using Tapatalk

12. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מתבלבל חבר.
    איסקו הגיע עונה לפני במקום אוזיל. עם די מאריה ואיסקו לקחנו את הצמפיונס הראשון בסדרה האחרונה,עם קרלו. בייל בא מיד אחרי הזכייה,ודי מאריה נמכר ליונייטד.
    בגדול אחרי שחוזרים המושאלים,ואני חושב שצרכים להמשיך באותה שיטת יהלום. צרי שוער,קיילור לא מספיק טוב,קשר אחורי מחליף לקסמירו (די ברור שהוא באנקר אצל זידאן,והאמת שהעונה צדק היה נהדר),וחלוץ במקום מוראטה שיעזוב,ולהלוואי שבמקום בנזמה.

הבאה של הזארד וכו' לא תקדם אותנו בכלום,זה שוב לחזור על טעויות מהעבר, אין צורך בו,זה ידחוק את איסקו החוצה,ואת אסנסיו עוד יותר לקצה הספסל. תיהיה טעות פאטלית.

יש לא מעט אופציות בשוק,מטווידי שיעזטב את פסז',באקיוקו של מונאקו. אלה בשלוף.

13. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

@EsheD
    אם בייל הגיע אחרי הדסימה, איך הוא הצליח לכבוש את שער הניצחון באותו גמר?

golding ו-סיונרה אוהבים את זה.
  14. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

חח צודק התבלבל לי הציר זמן.

15. Raulito Madridista

לא הבנתי את העקיצה כלפיי לגבי המארקה. אגיד שוב - חלק מהפוסטים שלי כאן אובייקטיבים וחלק לא, אני מנהל את אתר הבית של ריאל מדריד בישראל - Realmadrid.co.il. מדור חדש של השנתיים-שלוש האחרונות הוא לעדכן את כותרות העיתונים הבוקר ואני מאוד נהנה מזה. בעבר הייתי עושה את זה רק אחרי משחקים גדולים. אני מאוד אוהב את המארקה, משהו כמו 50 כתבים שמסקרים את ריאל מדריד מסביב לשעון. זה לא אומר שכל מה נכתב שם הוא משהו שאני מסכים איתו. זידאן לא עקף את מוריניו ופפ ולא בטוח שזה יקרה אם בכלל.
    הלאה, לגבי דיון תקשורת, המארקה בעיקר וגם ה-AS לפעמים כן מפרגנים לברצלונה בליגת האלופות לקראת גמרים משום שמדובר בקבוצה בספרד למרות שהם מזוהים עם ריאל מדריד בבירור. העיתונות בקטלוניה למעשה היא פח זבל, סמרטוט ריצפה, ריאל זוכה בצ'מפיונס ויש שם שורה בדף הראשי בלי תמונה, שלא נדבר על הכיתוב 'פורצה יובה' לפניכן או 'פורצה באיירן' או 'פורצה אתלטיקו'.

מצב נושא:
הנושא נעול.