ריאל מדריד 2017/18:: הסטוריה! ריאל זוכה בצ'מפיונס בפעם השלישית ברציפות! המלכים של אירופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏1/8/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

רק שחקן ייחודי כמו כריסטיאנו יכול להיות בעת ובעונה אחת גם ההעברה היקרה ביותר בהיסטוריה של ריאל מדריד וגם השחקן שנמכר בסכום הגבוה ביותר. עלה 96 מיליון יורו ונמכר ב-112 מיליון יורו, וכל זה בגיל 33.5 בזמן ששחקנים אחרים שמכרנו בהרבה כסף כמו מוראטה(80 מיליון), די-מאריה(75 מיליון) או אוזיל והיגואין - נמכרו כביכול בשיא הקריירה שלהם. רכישתו של כריסטיאנו ע"י יובה היא העסקה הרביעית הגבוהה בהיסטוריה - רק ניימאר, אמבפה וקוטיניו לפניו, ואם נתייחס ל-2009 אז רכישתו ע"י ריאל מדריד מדורגת שביעית.

https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2018/07/10/15312580510828.Xxx

מעתה ואילך מאוד-מאוד מוזר לראות את החנויות של הסנטיאגו ברנבאו ללא החולצה מס’ 7 על המדפים. אוהד שהתראיין במארקה סיפר שאתמול מיהר לרכוש אחת, קצת בדיליי - כי מחר זה יהיה בלתי-אפשרי.

אחי, אתה אופטימי ברמות, וזה מצרך חשוב בחיים האלה, אבל - אמבפה לא ריאלי, למשל. האזרד אמור להיות המלחמה הכי פחות קשה שלנו. פייר? ירדה לי ההתלהבות לראות את לבאנדובסקי אצלינו.

2. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא עניין של אופטימיות.
    כסף לא חסר,חלל צריך למלא. כי גם בייל וגם בנזמה יעזבו בסוף.
    אמבפה הכוכב של המונדיאל,רכש שפרז מאוד אוהב, הזארד יגיע. השאלה מי החלוץ,ואין הרבה אפשרויות ממה שצייתי.

אז נכון לא יהיה לנו חשקן שנותן 40-50 שערים בעונה,אבל יהיו לך כמה שחקנים שיתחלקו בכמות הזאת,ויצור קבוצה הרבה יותר מאוזנת.

3. Jefecito Member

לא חושב שפסז ישחררו עכשיו את אמבפה, לא חסר להם כסף. האזרד שחקן מעולה אבל אתם חייבים סקורר

4. Raulito Madridista

כשאתה אומר 'קבוצה יותר מאוזנת' אתה אולי לא מתכוון לכך אבל בעצם מעביר איזושהי ביקורת על כריסטיאנו, הנה, בואו נראה את בייל ובנזמה האפסים נותנים משהו טוב בלעדיו. יש כל-כך הרבה 'ממים' על בנזמה ברשת עכשיו, הגב הרחב שהיה לו - הלך. אני לא ניסיתי לערער על כך שצריך את אמבפה ואחרים - אמרתי שהם לא ריאלים וזה לא שייך לכסף. פאריס לא צריכה את הכסף, הם לא רוצים למכור והוא לא רוצה לעזוב. יש סיכוי גבוה אפילו יותר שיימאס להם מהשטויות של ניימאר מאשר שאמבפה יגיע. האזרד הכי ריאלי לדעתי. לגבי חלוץ '9' - רק קיין עושה לי את זה והוא לא יגיע. הלוואי ואני טועה ופלורנטינו יפתיע כמו פעם.

בכל-מקרה, הקהל דורש[בסקרים] - תביאו את אמבפה! 54% היו רוצים לראות אותו בלבן, האזרד שני עם 16% וניימאר שלישי ממש מייד אחריו עם 15%, הארי קיין רביעי עם 6% מהקולות.

5. סיונרה Member

אם להימצאות של רונאלדו היה קשר לעובדה שבנזמה עדיין החלוץ הפותח של ריאל, אז צריך לספור את השערים שלו ביחד עם אלו של רונאלדו, ולחלק ל-2. כשמסתכלים על זה ככה ולוקחים בחשבון שבמקומם אמורים להגיע שני שחקנים שתורמים לקבוצה, אז הפער לא גדול אם בכלל קיים.

6. WHITERM Member

על המכירה של רונאלדו עשינו רווח של 18 מליון יורו והוא בן 33 וחצי, וואו.
    להביא את מפאבה זה חלום. אבל קשה לראות את פסז משחררים אותו.
    איקרדי/קיין אם יגיעו זה יהיה מעולה.
    בינתיים אם התחלנו לשחרר, הגיע הזמן להעיף את בנזמה ואת בייל על הדרך...
    מה עם אליסון? לא ראיתי זמן מה פרסום על התעניינות שלנו בו.

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

7. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

דור,אני ממש לא מעביר ביקורת על רונאלדו.
    עובדתית שיש לך שחקן בקליבר(כמו מסי) הזה אז אוטומטית הכול הולך עליו,וביום לא טוב שלו(והעדר סוקררים נוספים ) נראנו זוועה,ולא מעט פעמים.
    בייל ובנזמה לא מתאימים, נקודה.עם רונאלדו או בלעדיו.צריך למכור וכמה שיותר מהר !

אמבפה יהיה ריאלי במידה והוא יבקש לעזוב את פאריז,ונראה לי שלריאל מדריד יש מספיק כח למשוך אותו אליה.

קיין חלוץ גדול,על זה אין ויכוח. יש לי בעיה עם אנגלים מחוץ לאנגליה. לא עובד .
    נשארנו עם איקארדי/לבנדוסקי. מקבל את שניהם בברכה למרות שיש לאיקארדי יתרון של גיל.

8. Raulito Madridista

הארי קיין יכול לשבור את הסטיגמה על ספרדים בליגה הספרדית שהיא קצת חפוזה בעיקר בגלל בקהאם(לא התאים לסגנון אבל היה מצליח יותר ליד מקאללה שהוא בטח לא המחליף שלו). צריך לזכור שהיה גם מייקל אואן כאחלה סופר-סאב בימי ההם ב-2005. לקיין יש הכל והוא טוב מלבאנדובסקי.
    לגבי אמבפה זו בטח לא בעייה של כסף. וזו לא הייתה הבעייה גם בקיץ שעבר(השכר כן, סכום ההעברה - לא). הוא פשוט לא לחוץ לעזוב את פאריס ובצדק וגם הם צד במשוואה. הוא צעיר שממשיך לשחק במולדתו, יש לו אופי טוב ושקט והוא לא מרדן וילד חרא כמו ניימאר, ואולי הוא יודע שזמנו במדריד עוד יגיע.

9. Ohad_Glr Member

אמנם זה מובן (בגלל שכולם עסוקים בעסקה של רונאלדו ובשחקני התקפה) אבל הדיבורים על שוער חדש נרגעו מאוד בזמן האחרון (אחרי שבערך כל שוערי הצמרת קושרו לריאל מדריד).

יכול להיות שבסוף יפתחו עוד עונה עם נאבאס?

10. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

חכה אחרי המונדיאל,השוק יעלה הילוך.
    יגיע גם שוער.

11. סיונרה Member

מניח שזה יהיה או קורטואה או אליסון, תלוי איך האבנים יפלו.

12. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני גם לא אתנגד לריקו.

13. orelh94 Member

אני מאמין שאם וכאשר נראה כאן שוער הוא יותאם למדיניות הרכש של המועדון. כלומר צעיר יחסית עם פוטנציאל מרקיע שחקים, ואם אפשר גם ספרדי אז בכלל פרז יעוף על זה.

14. Raulito Madridista

הרגעים הגדולים של כריסטיאנו - בחירת האוהדים וכותבי המארקה

https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2018/07/11/15313058706209.Xxx

תשע השנים המטורפות של כריסטיאנו רונאלדו במדי ריאל מדריד השאירו המון תארים, שערים ובעיקר תמונות וזכרונות, כאלה שהמדרידיסימו לעולם לא ישכחו. במארקה קיבצו את מיטב הכתבים והפרשנים והעלו גם סקר אוהדים כדי להכריע או בעיקר סתם כדי להיזכר - מה הרגע הגדול או השער החשוב ביותר של כריסטיאנו רונאלדו בריאל מדריד. משימה לא קלה, משימה בלתי-אפשרית. התמונה המיוחדת שעוצבה למעלה מגלה על חלק מהבחירות. והנה הן::

חסוס סאנצ'ז בחר: השער נגד ברצלונה בגמר גביע המלך - 2010/11 - 'החלוץ שבלם את בארסה'.

זה היה התואר הראשון שבארסה הפסידה לריאל מדריד מזה זמן רב, גמר הגביע המעולה במאסטיה ב-2011, אשר התברר כאחד הגמרים הטובים ביותר של הגביע לאורך השנים, היה שם הכל: מלחמה, משחק צמוד והפכפך, הכרעה בהארכה לאחר דאבל פס בין די-מאריה ומרסלו, כשהארגנטינאי הרים לרחבה וכריסטיאנו עלה לגובה אדיר כדי לנגוח מעל אדריאנו וכדי להכניע את פינטו. זה היה התואר הראשון של מוריניו עם ריאל מדריד וכמובן של כריסטיאנו. הדרך לפיסגה החלה...

חוסה לואיס הורטאדו בחר: תירגעו, זה קורה - היום בו ריאל זכתה באליפות נגד מסי וגוארדיולה.

'היום בו ריאל מדריד מחקה את מסי וגוארדיולה בליגה'. בקלאסיקו הראשון שלו בליגה בקאמפ-נואו - מוריניו הובס, ובעונת 2011/12 בברנבאו בארסה הצליחה למחוק פיגור מהיר ולנצח. ריאל מדריד הלכה והשתפרה ולא נלחצה בישורת האחרונה של עונת הליגה הנפלאה שלה, אחת הטיובות ביותר. אלכסיס עוד הספיק להשוות כשעלה מהספסל מייד אח"כ(קדירה כבש ראשון) אך מייד אח"כ אוזיל מצא את כריסטיאנו במסירת סרגל, למסצ'ראנו לא היה סיכוי והפורטוגלי כבש בסטייל נגד ואלדס וחגג בצורה ערמומית ותנועת 'השתקה', כמעט כמו ראול. ב-21 באפריל 2012, ריאל שברה את הקיר בקאמפ-נואו.

דויד מדינה בחר: הפנדל נגד אתלטיקו בגמר בסאן-סירו(2016) - רצה את הפנדל החמישי, המכריע.

רשימת הבועטים 'בגמר שלא נגמר', הייתה כדלקמן: לוקאס ואסקס, מרסלו, גארת' בייל הפצוע, הקפטן ראמוס ואז..כריסטיאנו רונאלדו, האחרון. הוא ביקש להיות הבועט האחרון כדי לעשות היסטוריה ולא היה איש מתאים ממנו. חואנפראן בעט לקורה, כריסטיאנו קיבל צ'אפחה מראמוס, והאיש שנראה מתוח בדו-קרב הפנדלים בזמן שחבריו בעטו - הטעה את אובלאק, בעט כדור למרכז השער, שוב פשט את החולצה והראה את הקוביות והכניס את המדרידיסימו לטירוף. עונה רעה מסתיימת עם גביע אירופה, וזכייה שנייה לכריסטיאנו במפעל.

חוסה פליקס דיאז בחר: המספרת נגד יובה העונה בטורינו - מעשה אומנות קסום

כל-כך הרבה שערים כבש כריסטיאנו לריאל מדריד, בכל דרך אפשרית, היו גם כאלה בעקב, היו בעיטות לחיבור, נגיחות נגד הפיסיקה, וכנראה שאת השער הזה יזכרו לנצח. 'השער המוכר ביותר של כריסטיאנו'. הכתב מפרט 'אלפי שערים עברו מול העיניים בחיים. המון שערים יפים אך חסרי חשיבות, חלק יפים. אבל כריסטיאנו כבש שער בלתי-אפשרי, בטורינו, ברבע גמר ליגת האלופות. כל חייו הוא חיפש מספרת, אבל הוא לא ציפה שזה יגיע כשהוא מרחף מעל הקרקע בגובה 2 מטר, בליגת האלופות, נגד הקבוצה הבאה שלו מצטבר, כשהקהל האויב מוחא לו כאפיים בטירוף ויודע להעריך שחקן גדול שלא השאיר לקבוצה סיכוי.

פאבלו פולו בחר: הצמד נגד באיירן בעונת הדסימה בגומלין חצי הגמר(2014) - המכה הגדולה הראשונה באירופה.

זו תהיה עונת השיא של כריסטיאנו באירופה - הוא יזכה בדסימה, גביע אירופה הראשון שלו עם ריאל מדריד, ויכבוש מס' מטורף של 17 שערים - שיא ליגת האלופות בכל הזמנים. הוא כבש במשחקים חשובים עוד קודם, התפוצץ נגד קבוצות גדולות, אבל זו הייתה בערת האש הראשונה. באיירן הטרבליסטית עמדה בדרך. בברנבאו הוא במסר לקונטראו שבישל לבנזמה את היתרון. בגרמניה באיירן איימה לעשות מהפך. הוא כבש את שני השערים אחרי הצמד של ראמוס - אחד במתפרצת נהדרת ושיתוף פעולה עם בייל ובנזמה - כמו שכל אוהדי ריאל חלמו על ה-B-B-C, והשני בכדור חופשי ערמומי מתחת לחומה.

חוסה לואיס קלדרון בחר: פעמיים שלושער נגד אתלטיקו מדריד ב-2016/17 - יושב .

שלוש עונות בהן ריאל מדריד לא מנצחת את אתלטיקו היריבה העירונית בליגה - הסתיימו בסימן קריאה עם שלושער של כריסטיאנו בקאלדרון במשחק הדרבי האחרון שם בליגה. שער אחד בכדור חופשי, שער שני בפנדל אחרי שהוכשל, ושער אחרון אחרי כדור רוחב של גארת' בייל כשהוא שם את היד על הסנטר ובוהה בצורה מוזרה - החגיגה החדשה. זה היה רק הפריויו לחצי גמר הצ'מפיונס בברנבאו, במהלכו כבש שלושער ענק ומוטט את אתלטיקו, גע אחרי שעשה את אותו הדבר בגומלין נגד באיירן בברנבאו, ושם את ריאל כפסע מהגמר בקארדיף. אחרי השער השלישי הוא 'ישב' ליד האוהדים בברנבאו. תמונה סבבה לסיכום הלילה.

הוגו סרזו בחר: הלילה הקר והחם במאלמו - כריסטיאנו עובר את ראול.

כשכריסטיאנו הצטרף לריאל מדריד ידעו שזו מנייה בטוחה אבל בחלומות הכי ורודים לא יכלו להאמין שהוא יעבור את ראול ויהיה שיאן השערים של ריאל מדריד בכל הזמנים, ככשזה לוקח לו שש שנים וחצי - ואפילו פחות. לוקאס ואסקס העביר כדור רוחב בצד ימין ואוהדי מאלמו במגרש המעפן בשבדיה היו חלק מהיסטוריה. כריסטיאנו שבר מחסום שהיה נראה בלתי-אפשרי. הוא כרגיל הקדים את ההגנה ובעט לרשת והגיעה ל-324 שערים במדי ריאל מדריד באותו לילה. היחיד שהצליח לעשות היסטוריה ולעבור את ראול.

אלברטו רוביו בחר - ארבעה כדורי זהב בלבן - תקופתו בריאל מדריד שווה זהב.

כריסטיאנו היה שחקן ענק אבל זכה רק בכדור זהב אחד במנצ'סטר יונייטד, ב-2008. בריאל מדריד המצב השתפר בצורה מדהימה, הוא מחק את הפער ממסי והוסיף עוד ארבעה לארון שהוא כל-כך אוהב. כריסטיאנו הצליח להביא לידי ביטוי את התשוקה והטירוף והגולים שלו לכדי מספרים כמו שהוא אוהב - 451 שערים ב-438 משחקים - למעלה משער למשחק, ושלל פרסים אישיים - שלוש פעמים נעל הזהב, שש פעמים מלך השערים בליגת האלופות, וגם כמובן תארים קבוצתיים. מספרים חבר'ה, מספרים.

פראן ויללבוס בחר: השלושער נגד וולפסבורג(2016) - הרמונטדה ששינתה את ריאל מדריד ההיא.

שער המארקה כתב לאחר המפלה ברבע הגמר נגד וולפסבורג בגרמניה(2:0) - 'מי שלא מאמין שאפשר לבצע רמונטדה - מוזמן לעזוב את המקום'. כריסטיאנו האמין - אחושרמוטה האמין. כריסטיאנו היה צריך רק 17 דקות לסדר את העניין ולמחוק את הפיגור. שער אחד אחרי מסירה של קרבחאל ושער שני מיד אח"כ בנגיחה. הברנבאו היה במתח ואז הגיעה הדקה ה-77, כמה סמלי, וכריסטיאנו בכדור חופשי בין החומה - כבש את השער השלישי והיה הראשון מאז רונאלדו אחר - רונאלדו נאזאריו, באולד-טראפורד ב-2003 - לכבוש שלושער עבור ריאל מדריד בנוק-אאוט. כריסטיאנו הציל יותר מכל אחד אחר את ריאל מדריד של זיזו. מאז היו עוד שלושערים בנוק-אאוט...

מלרו דולפין בחר: ליגת האלופות שלך, כריסטיאנו - קארדיף(2017) - דאבל ו...דאבל היסטורי.

http://www.ronaldocr7.com/wp-content/uploads/2017/06/sr4-04062017-z-Video-Cristiano-Ronaldo-vs-Juventus-001.Xxx

אם יש משהו שהיה באמת חסר לכריסטיאנו במדריד הוא גמר שרשום על שמו ללא סייג. לא עוד פנדל חסר חשיבות בדסימה או גמר בלי שער אמיתי כמו בסאן-סירו. המאסטרו של ליגת האלופות חיכה וחיכה. הזכייה בצ'מפיונס ב-2017 הייתה השנייה ברציפות - ריאל מדריד עשתה היסטוריה, והוא היה איש הדין, השופט שמכה עם הפטיש בבית המשפט. שער ראשון נפלא אחרי מסירה של קרבחאל, ושער שני שוב בתוך הרחבה כשהוא מקדים את הבלמים אחרי מסירה של מודריץ' ולא נותן ליובה סיכוי לחזור. דאבל ראשון בסיבלס מאז 1958. כריסטיאנו וליגת האלופות - השילוב המיטבי.

האוהדים היו קצת יותר מנומנים בסקר שהניב רק 5000 ומשהו תוצאות. במקום הראשון בפער יפה נבחר השער שלו במספרת נגד יובה, עם 25%| במקום השני דורג הערב בקארדיף עם צמד נגד אותה יובה(19%), כלומר שני הרגעים הזכורים ביותר הם נגד הקבוצה החדשה שלו| 13% לא יכלו שלא לבחור בשער האליפות שלו בקאמפ-נואו ב-2012| ובמקום הרביעי נמצא עוד שער נגד ברצלונה - בגמר גביע המלך ב-2011(9%)| רק 4% בחרו ביום בו הפך לגדול מבקיעי ריאל מדריד בכל הזמנים כשעבר את ראול, ואחוז דומה קיבל הפנדל המנצח נגד אתלטיקו בגמר בסאן-סירו.

15. Raulito Madridista

הפרידה המרגשת של מרסלו מכריסטיאנו ועוד תגובות של השחקנים

בעידן הנוכחי הרשתות החברתיות רצות חזק, וכמיטב המסורת הרשת הייתה מלאה בפוסטים על כריסטיאנו רונאלדו. מדפי האוהדים ועד לשחקנים עצמם שהרגישו צורך להיפרד, וגם אלה שבחרו לקבל את כריסטיאנו בחיבוק בקבוצתו החדשה, כמו האיש המבסוט ביותר - סמי קדירה. קראנו והתרגשנו מחלק מהמחוות, כשהראשון לעשות זאת היה סרחיו ראמוס, ממש עם פרסום ההודעה הרשמית, אך אם היינו מציגים את כולם - זה לא היה נגמר. מעניין במיוחד היה לקרוא את מכתב הפרידה של מרסלו.

מרסלו היה צריך קצת זמן, כנראה, אוהדים עם דימיון מפותח אפילו לקחו ברצינות את הדיווחים שכריסטיאנו דרש מיובה להחתים גם את המגן הברזילאי בקבוצה, וזו הסיבה שהוא התעכב. כריסטיאנו לא היה חבר קרוב של כל השחקנים ולא חיפש זאת. כבר סיפק את הציטוט העסיסי על בנזמה ובייל - "אנחנו מכבדים זה את זה ומשתפים פעולה מעולה על המגרש, אני לא חייב לאכול איתם ארוחת ערב", אבל נראה שמרסלו היה 'אח בדם', מה שנקרא. זוכרים אותם רוקדים יחד את השיר 'Nosa Nosa'? או את 'תנועת הגנרל', ומה עם החגיגות בברנבאו? וזו הייתה התמונה האחרונה שלהם יחד.

הוא בחר בתמונה אחת שמסכמת תקופה מדהימה של תשע שנים יחד. השניים שיחקו יחד ב-333 משחקים בקבוצה, כשמרסלו מבשל לכריסטיאנו לא פחות מ-26 שערים, אולי הזכור שבהם נגד באיירן בברנבאו ב-2016/17 כשהעדיף למסור לו הצידה מול שער חשוף במקום לכבוש בעצמו, בעוד כריסטיאנו בישל לחברו שמונה שערים. מרסלו בחר בתמונה אחת מסכמת, חגיגות הגביע ה-13, וכתב:

https://scontent.fsdv1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/37075446_1493259240775085_6521776181048508416_n.Xxx?_nc_cat=0&oh=ad741e8bdb44e646d2f6f0ffe6b93666&oe=5BA47E36

'מה קורה, כריסי? כנראה שהגיע הזמן לומר שלום. אני נשבע שלא יכולתי לחשוב שהרגע הזה יגיע מתישהו אבל שום דבר בחיים האלה לא נמשך לנצח. אני מקווה שאתה מאושר במסע החדש שבחרת לעצמך. הייתי כמעט עשר שנים בצד שלך, עשר שנים של שמחה אדירה, כדורגל טוב, נצחונות, תארים, תבוסות אבל גם רגעים נפלאים בעיקר. למדתי ממך הרבה, על המסירות והרצינות שלך למקצוע, הדבר הכי גדול שראיתי מספורטאי. אני רוצה לאחל את כל הטוב שיש לך ולמשפחה שלך.

אני מתגעגע לשיחות שלנו לפני המשחקים כשהיינו מתכוננים יחד עם השלווה והרוגע, כאשר אתה היית מנחש את התוצאות וכמה שערים תכבוש ותמיד הייתי רגוע לפני הגמרים כשאתה לצידי - ידעתי שאנחנו ננצח. אתה פאקינג השחקן הגדול ביותר בהיסטוריה וזה לא יישתנה. אהבתי לראות את הניסיון והאהבה והתמיכה שנתת גם לצעירים, גם מחוץ למגרש. אני גאה ששיחקתי איתך, לא רק בגלל שאתה השחקן הטוב ביותר בעולם, אלא בגלל כל מי ומה שאתה.

כשאני אפרוש מכדורגל ואפסיק לשחק ויגיע יום כזה - אני אשב בבר עם בירה טובה, ואספר את הסיפורים שלי ושלך ואראה את כל התמונות והרגעים המיוחדים שלנו, אני תמיד אהיה גאה להגיד ששיחקתי איתך. אנחנו עוד נתראה, אני בטוח. שלך, M12". והפוסט הזה לא היה יכול להשאיר אתכם אדישים. באינסטגרם למעלה מ-2 וחצי מיליון עשו לייקים, וכך גם חלק משחקני הקבוצה כמו נאצ'ו ולוקאס, ובפייסבוק שלנו גם: לא רחוק מ-6500 צפיות, 465 לייקים, 20 שיתופים.

הקפטן ראמוס היה הראשון כאמור, ועל רקע התמונה שלהם חוגגים בטורינו מהעונה, כתב - 'כריסטיאנו, השערים שלך, המספרים שלך, התארים שלכם, כל מה שעשינו יחד - זה מדבר בעד עצמו, כמו שאתה תמיד אומר. זכית במקום מיוחד בהיסטוריה של ריאל מדריד. המדרידיסטאס יזכרו אותך לעד. זה היה תענוג לשחק לצידך אחי. חיבוק גדול והרבה מזל טוב ובהצלחה על הדרך החדשה'| גארת' בייל, שבשלבים מסוימים דובר על מתיחות בין השניים - בחר בתמונה שלהם חוגגים השנה שער במשחק החוץ בדורטמונד וכתב שזו הייתה פריבילגיה וכבוד עצום לשחק עם שחקן גדול כזה| גם קארים בנזמה נפרד ושלא כהרגלו הביע רגש - 'יש כל-כך הרבה מה להגיד אבל אני אעשה את זה קצר: זו הייתה פריבילגיה וכבוד עצום לשחק עם הסקורר הטוב ביותר בכדורגל העולמי, אני מאחל לך את הטוב ביותר'.

https://scontent.fsdv1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/37029497_1492261217541554_319588525085294592_n.Xxx?_nc_cat=0&oh=8645de2f8b601c1adfcdae4143894764&oe=5BE05159

מבין אגדות העבר, הפוסט המרגש ביותר היה של ראול כנראה, על רקע התמונה הזכורה שלהם בלה-רומארדה בסראגוסה, כששניהם חוגגים את שערו האחרון של ראול במשחקו האחרון בקבוצה - "זה היה כבוד לשחק לידך, אגדה, עמדת ואפילו חרגת בענק מכל הציפיות. תודה על כל מה שנתת למועדון. בהצלחה ביעד הבא"| איקר קסיאס הודה לכריסטיאנו על הכל בטוויטר, וגם רוברטו קרלוס היה מבין אלה שכתבו| אלבארו ארבלואה כתב 'כאשר אגדה כזו של ריאל מדריד, כמוך, כשאתה מחליט לבחור בדרך אחרת - אין משהו ראוי יותר מהכרת תודה עצומה וכבוד. אתה תחליט מה יהיה הבית שלך. זו הייתה גאווה עצומה להילחם בצד שלך. להתראות בקרוב, כריסטיאנו, בהצלחה ותודה על כל-כך הרבה!, וכל זה על רקע תמונה שלהם חוגגים שער בקאמפ-נואו בקלאסיקו ב-2012/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.