ריאל מדריד 2018/19:: רעש לבן בפתח, גם אם זה עידן חדש...

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏22/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Ever Banega Member

עדיין חושבים שלופטגי לא אשם בכלום?

2. Raulito Madridista

דווקא אתמול זה היה המשחק בו הוא שבר את הסיסטמה המשעממת של הנעת הכדור חסרת התכליס וגם ההרכבים המאוד-מאוד-דומים, הוא עשה כמה שינויים כמו בנזמה בצד ומריאנו באמצע, לוקאס כמגן ימני, ההרכב שעלה מלכתכילה היה מוצא חן בעיניי ועוד ועוד. ברור שלופטגי אשם ולאחוזי הצלחה חלשים כאלה(51%) אין שום נסיבות מקלות. הפסד בפיחואן ותיקו בדרבי מתקבל על הדעת אבל אנחנו מפשלים יותר מדי. העניין הוא שיש אשמים גדולים ממנו, הייתה הזנחה עצומה של הסגל ואני לא רואה עתיד לקבוצה הזו במתכונת הנוכחית גם עם מאמן אחר. האם צריך לפטר אותו ולהביא את רס"ר המשמעת קונטה? כנראה שכן, כי בין-כה בריאל מדריד אף מאמן לא נמצא יותר מדי זמן. יש רצף של תוצאות שליליות. אני הייתי מזיז אותו למרות שאני מסכים שהוא הרבה יותר 'קורבן' מאשר 'פושע', שתי מילים שהתקשורת משתמשת בהן הרבה.

3. Raulito Madridista

טור דיעה במארקה: זה קרה גם עם כריסטיאנו רונאלדו וזידאן.

https://e00-marca.uecdn.es/blogs/tribuna-y-tribuneros/imagenes_posts/2018/10/20/196063_570x478.Xxx

על פניו מי שקורא רק את הכותרת יחשוב שמדובר כאן בנימה אופטימית, כיצד ריאל מדריד אוספת את השברים ויוצאת מהמשבר בחזרה להיות קבוצה תחרותית, לא כזו שבהכרח תניף גביע מתכת בסיום העונה אבל לפחות תהיה קרובה, ולזה אנחנו רחוקים. אלא שלא כך הדבר. קרלוס קארפיו מהמארקה בוחן את הבעייה של ריאל מדריד ומסכם את הכל בקיץ. ובזה שלפניו. הנה הטור:

קרויף נהג לומר שכאשר קבוצה מנצחת וזוכה בתארים, היא חייבת לבצע שתי החתמות של שחקנים ברמהוהה למרות. כך שאנשים רעבים יוכלו להיכנס לסיסטמה, ולהגביר את התחרות. בכדורגל אתה לא נח על זרי הדפנה. אתה צריך להיות נועז, זו משנתו של קרויף. השחקנים מתפתים והופכים לשבעים מהר מאוד ומרגישים בנוח מאוד במקום שלהם. אתה צריך להיות נועז כדי לזהות מטר לפני את הסימפטום של תחילת הירידה של השחקנים הטובים שלך, אלה שרק הרגע הביאו אותך לפודיום ההצלחות.

אחרי כל אחת מהזכיות בליגת האלופות, ריאל מדריד הייתה צריכה לעשות זאת, כי שחקני המפתח העיקריים שלהם נמצאים בירידה תלולה ביכולת. זה קרה בקיץ 2016 עם צירופם של אסנסיו ומוראטה שחזר ואתם זוכרים היטב שזידאן הוביל את ריאל מדריד עם סגל מפלצתי לדאבל שלא היה כמותו מאז שנות ה-50 - אליפות+ליגת האלופות. אלא שמאז המועדון הולך ומתדרדר. לא רק שלא הגיעו שחקנים אלא עזבו שחקנים שכובשים הרבה שערים, ואת המספרים של חאמס-מוראטה-כריסטיאנו אתם זוכרים היטב[תוספת שלי].

ריאל מדריד הסתנוורה כנראה מהזכייה בליגת האלופות והחמיצה שוב, דחתה את הצעדים שיביאו להתחדשות שהיא כה זקוקה לה, בטח אחרי שמלך השערים ההיסטורי שלה כבר לא כאן. בקיץ 2017 הם החמיצו את אמבפה כי רצו להשאיר את טריו ה-B-B-C נוטף סימני השאלה וסירבו לשלם לו כמו כוכב כדורגל, ובקיץ הזה היחיד שהגיע הוא מריאנו. או ניימאר או אף אחד, כנראה שזו הייתה הגישה.

אחת הבעיות של ריאל מדריד היא שהיא לא מוצאת את מקומה בחוקי המשחק החדשים של חלון ההעברות. מקום שפעם היה הבית השני שלה, הקבוצה שבקלות מצרפת את מיטב כוכבי תבל, והיום חלון ההעברות הוא מקום עוין מאוד. קבוצות גדולות עושות שריר ולא רוצה למכור את הכוכבים, תהליכים אלה הפכו למסובכים. לריאל מדריד יש 250 מיליון יורו לשחקנים על קיין או סאלאח אך היא חוששת מסימני הקריאה של הודעה ה-'לא למכירה'. במועדון מעדיפים לדבר על מזל רע וכדור שלא נכנס נגד צסק"א או אלאבס. אבל חמישה ימים ברציפות - זה לא חוסר מזל, זה חוסר יכולת. חוסר איכות, חוסר שקט נפשי. לא במקרה מומחה לגולים זה הדבר היקר ביותר בשוק.

בכל-מקרה, גם עם כריסטיאנו וזידאן בקבוצה, ועל יכולתם אין עוררים - ריאל מדריד סיימה במרחק 17 נקודות מהאלופה ברצלונה, לא הייתה בתמונת האליפות ולו לרגע והודחה בגביע המלך ע"י לגאנס דווקא בברנבאו, שם לא הצליחה לנצח גם לא את פונברדה מהליגות הנמוכות ואת נומנסיה אם זה קרה אז, תארו לכם עד כמה גדולותעיות העונה. חלק גדול שלחריות מוטל עלחקנים שהם הרבה מתחת לרמתם, הם לא מצליחים להביא את היכולת הטובה שלהם. אתמול אסנסיו הוחלף בדקה ה-59 כשריאל מדריד בפיגור 2:0 וזה אומר הכל, דוגמא ברורה לעוד הימור כושל של ריאל מדריד.

4. סיונרה Member

להגיד שאף אחד אחר לא היה מצליח טיפה יותר אני לא יכול. אבל ברור לגמריי שהסגל הזה לא בנוי להצלחה לאורך עונה שלמה. אין מספיק איכות בהתקפה. מי שאמור להוביל אותנו זה שחקן שמאז שהגיע הקבוצה נראיתה תמיד יותר טוב כשהוא היה פצוע (בייל) והחלוץ השלישי של לפני שנתיים.
    אפשר להאשים את לופטגי ולפטר אותו, זה לא באמת משנה מי יאמן, בלי שיפוץ מחדש של הסגל אין על מה לדבר.

EsheD אוהב/ת את זה.
  5. סיונרה Member

והנה הדיבורים על פיטורים של לופטגי כבר עכשיו. בחיי, הקבוצה הזאת מתנהלת כמו בית"ר של טביב.

EsheD אוהב/ת את זה.
  6. Raulito Madridista

טור שכתבתי באתר שלנו: ריאל מדריד צריכה לפטר את לופטגי

עד כה, העוול היחיד שנעשה ללופטגי הוא פיטוריו מנבחרת ספרד. התקשורת הביעה ספק מסוים וצודק לגביו בשל 'הויקיפדיה שלו', אבל גם עכשיו בתקופה הקשה, לאף-אחד אין ספק שהוא לא האשם העיקרי: לא כותב שורות אלה חושב כך, לא שאר החברים בפורום או האוהדים בחו"ל שמצביעים בסקרים שוב ושוב, וגם לא הכתבים והפרשנים הבכירים במארקה. האצבע המאשימה היא תמיד כלפיי פלורנטינו פרס(87% כמעט בסקר ה-AS) וכך זה שיישאר.

אני מאמין ללופטגי שהוא "נחוש מאי-פעם" להוציא את הקבוצה מהמשבר(הוא קיבל את צ'אנס חייו) - אבל אני לא מאמין שהוא מסוגל להתגבר על המצב; אני חושב שהוא מאמן טוב ויכול להצליח במקום אחר, וספרד איתו 'בשקט' הייתה עושה חצי גמר מונדיאל, באיזור הזה, והיה ממשיך בחייו הנוחים - אבל לגבי הרקורד בקבוצות יש ספק, תשאלו את פורטו, ואולי קבוצות כאלה הן המקום המתאים לו; אני משוכנע שהוא לא האשם העיקרי כפי שאמרתי והוא יותר 'קורבן' מאשר 'פושע', מילים שהתקשורת הספרדית משתמשת בהן שוב ושוב ושוב, אבל הוא בטח אשם גם הוא. עברנו את שבוע הפיחואן-דרבי, במהלכו השגנו תוצאות מתקבלות על הדעת(ריאל מפסידה בפיחואן כמיטב המסורת, רק שהדרך מעט צרמה לי, ובדרבי לרוב יוצאת בתיקו), ואז חוץ מתחושת געגוע מוצדקת לזידאן או כריסטיאנו - לא פצינו פה. אלא שעכשיו זה לא המצב; אני יודע שהסגל בעייתי וכתבתי שוב ושוב שכריסטיאנו 'החביא' המון מן המגרעות, אבל האם הסגל לא שווה יותר מזה? אין מצב; אני מבין שהעונה לא נזכה בתארים, אבל לא מוכן לקבל שריאל מדריד אפילו לא תהיה 'ליד' - שלא נהיה תחרותיים.

כבר חווינו עונות קשות בליגה, כשאשתקד ריאל מדריד לפחות הצליחה לרוץ יפה בליגת האלופות. בכל עונה תמיד דברים השתנו והאימפקט היה דיי מיידי, להוציא את עונת 2005/06 כשריאל לא הייתה במאבק האליפות. תיזכרו רגע. ב-2004/05 ריאל הצליחה להחיות מחדש את מאבק האליפות עם לושמבורגו; ב-2008/09 הקטסטרופלית ריאל הגיעה לקלאסיקו אחרי ניצחון גדול בפיחואן שהיא שוב קרובה-קרובה, בפער של 4 נק' בלבד לפני המשחק. חואנדה ראמוס לא הפסיד במשך סיבוב שלם, עד שפגש את ברצלונה.

https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2018/10/21/15401276595178.Xxx

ריאל מדריד לא יכולה להרשות לעצמה להיות עם 51% הצלחה בליגה, בשום מצב. לא במכת פציעות, שכצפוי - לא ריחמה, גם אם יש מעט חוסר מזל - שיחקנו נגד יריבות חלשות מאוד. הפסד מהסוג של המפלה ברוסיה נגד צסק"א הוא משהו שלא חווינו שנים ארוכות, גם לא בטרום תקופת ההצלחות, גם בשנים בהן המועדון חיפש את עצמו, וגם לא הפסדים כאלה ללבאנטה ואלאבס. לוח המשחקים עד עכשיו היה יחסית נוח.

אני חושב שצריך לזעזע, והייתי מפטר את לופטגי כבר אתמול, אפילו לפני המשחק בצ'מפיונס נגד פלזן, כדי לא לוותר על הקלאסיקו, כדי לחזור להיות תחרותיים. התמונה של פלורנטינו עם הטלפון הפכה ממש ויראלית והצינים אומרים שהייתה שיחת-חוץ לאיטליה. אם המועמדות של קונטה נכונה - זה הזמן לעשות את זה. אני לא מדבר על 'אימפקט המאמן החדש' ומשהו שיחזיק מעמד ל-2-3 משחקים, מושג שחוק מליגת ג'פאניקה שלנו. אלא פשוט חושב שקונטה הוא מאמן על, יוכל לעשות סדר לטווח הקצר ואולי אף יגיע עם פנקס דרישות משלו, כמו למשל פנקס צ'קים להחתים את האזרד או לחזק את הקבוצה משמעותית. בעבר נעשה כבר 'אי-צדק'. ואין צדק בכדורגל. העובדה שלופטגי שילם במשרת המאמן של ספרד ונבעט בצורה מכוערת לא רלוונטית לריאל מדריד.

שימו לב איזה מאמנים הצליחו במועדון הזה. גם בניטס נפל לדוגמא ויש היאמרו שנעשה לו עוול, כמו שרמז אפילו מרסלו. הפיטורים אז הוכיחו את עצמם בצורה יוצאת דופן. ואף-אחד לא מצפה למשהו דומה, אבל כן לשינוי. המאמנים שהצליחו במועדון הם רס"רים כמו קאפלו(הוא לא אמור להגיע כל עשור בערך, לתקן את הכל ולזכות באליפות מרגשת?), מוריניו שהיה בשיאו וגם כן נחשב למאמן לא מתפשר עם יד קשה, או מדרידיסטאס כמו דל-בוסקה שידע לנהל חדר הלבשה והיה עם טונות של שקט נפשי, וכן זינדין זידאן. ואם כבר זידאן, התחושה הייתה שהוא יהיה המאמן שיישאר זמן רב. אנחנו לא מחפשים פרגוסון או ונגר כי זה לא קורה כבר בשום מועדון, אבל אף מאמן לא החזיק מעמד בריאל מדריד משהו כמו חמש עונות - מאז מיגל מוניוס בשנות ה-70. לכן אני חושב על הטווח הקצר, שזה הטיעון העיקרי שלי לאלה שטוענים שקונטה יריב עם כולם וימאיס עצמו על חדר ההלבשה.

https://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2018/10/20/primera/1540056692_869456_1540140104_noticia_normal.Xxx

אם מדובר במועמדים כמו מיצ'ל או לאודרופ שהם מדרידיסטאס ו...זהו בערך, אז צריך לחשוב טוב יותר מה עושים. גם מועמדות של סולארי חסר הניסיון וזה שאשתקד איכזב בקסטיליה, והעונה מצליח קצת יותר בעיקר בזכות הברזילאי הצעיר הזה, נו(ויניסיוס) - תאכזב אותי. אני לא רוצה עוד לופז קארו או גארסיה ראמון. החלום? גוטי וראול גם יחד. אז בכדורגל מותר לחלום, אבל קודם כל תתקשרו לקונטה..

7. סיונרה Member

טוב צודק, יגיע מאמן חדש והפעם בנזמה הולך להפציץ!

EsheD אוהב/ת את זה.
  8. yonmu Member

אני לא מבין למה צריך לבחור אשם אחד.

פרס אשם בזה שהוא בנה סגל שנחות משמעותית מזה של ברצלונה.
    לופטגי אשם בזה שהוא לא מוציא את המקסימום ממה שיש לו,
    ולא מעט שחקנים - ובנזמה בראשם - אשמים בכך שהם פשוט לא ברמה הדרושה.

9. riquelme1 Member

באלי שיגע איזה גוטי, יפיל את ריאל יותר לקרשים וריאל תלך לעונה של שמינית גמר צמפיונס ומקום שלישי בליגה.

אין ספק שפרס אשם, עם בניית סגל מחפירה. לופטגי היה צריך לסרב בנימוס לריאל ולחכות עד המונדיאל.

10. סיונרה Member

בנזמה לא אשם בכלום, אשם מי שמשאיר אותו במועדון ולא מביא לא מחליף כבר שנתיים. אף מאמן לא יצליח עם הקבוצה הזאת עד החיזוק בחצי מיליארד דולר שיגיע בקיץ. ברור שאפשר לפטר את לופטגי ואולי התוצאות ישתפרו בכמה אחוזים, אבל זה לא ישנה שום דבר, זה רק יגרום לכל מני אנשים לזרוק את האשמה על מישהו אחר, כשברור שהוא בסך הכל השעיר לעזאזל שלהם. אף מאמן לא באמת יכול להצליח העונה. אז אפשר להתנהל כמו בעל קבוצה בליגת העל ולהעיף את המאמן "כדי לנער את השחקנים".
    בפעם האחרונה שעשו את זה, זה היה עם אותו הסגל, צעיר בשלוש שנים, יותר רענן כי לא היה מונדיאל בקיץ, פחות חאמס ורונאלדו. לופטגי קיבל סגל שלא מספיק טוב, שבע ומבוגר. שיחררו לו את השחקן הכי טוב בפער ולא הביאו לו מחליף. אשכרה בנו על בייל ואמרו את זה בקול. הדבר היחיד שהוא יכול להיות אשם בו זה שהוא לא איים להתפטר כשלא הגיע רכש.

11. Raulito Madridista

אין כאן 'אשם אחד', אני פשוט אומר שעל אף מה שכתבתי, לופטגי קרוב יותר להיות 'הקורבן' מאשר 'הפושע'. ומשהו חייב להיעשות, ככה אי-אפשר להחליך. אגב, אנחנו לא נסיים את השנה עם הגביע עם האזניים הגדולות במידה ויגיע מאמן אחר, אבל אין שום תירוץ לרצף אי ההבקעות הזה ולתצוגות האחרונות. ריאל מדריד גם בהרכב חסר לא יכולה להפסיד לאלאבס ואחר-כך ללבאנטה בברנבאו, זה לא צריך לקרות. גם הפסד כמו שהיה לנו נגד צסק"א בליגת האלופות זה דבר שצריך ללכת כמעט 20 שנה אחורה אולי כדי להיזכר מתי זה קרה.
    פלורנטינו הוא האשם הברור. אחר-כך האשמה בין השחקנים ללופטגי מתחלקת. אסנסיו לא יכול להתחבא, הוא קיבל המון הזדמנויות. לציין את בנזמה כאשם זה מצחיק, אף-אחד לא ציפה ממנו לכלום.

12. Raulito Madridista

זמן מזוכיזם: המשברים הגדולים בעידן פלורנטינו

https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2018/10/21/15401413231256.Xxx

ב-14 השנים של פלורנטינו פרס של ריאל מדריד כנשיא המועדון הוא 'ידע' הכל - מהצלחות אדירות וההשתלטות המחודשת על גביע אירופה ועד משברים קשים, כמו זה שיש עכשיו. במארקה הצביעו על המשברים הגדולים ביותר בתקופתו, כולל ההפסד במאיורקה לאחריו הודיע על התפטרותו איי-שם בחורף 2006.

ההדחה נגד יובה ב-2003. חצי גמר ליגת האלופות בטורינו, ריאל מדריד אלופת אירופה חולמת על הגביע העשירי יחד עם רונאלדו שמרשים בעונת הבכורה. היא משיגה רק 2:1 בברנבאו על יובה, תוצאה מסוכנת, ובגומלין ראול שב מפציעה היישר להרכב למרות שאינו כשיר, וכך גם רונאלדו שנפצע במשחק ליגה חסר חשיבות קודם לכן. ריאל מפגרת 2:0 ואז רונאלדו עולה מהספסל וסוחט פנדל, אלא שפיגו מחמיץ. נדבד כובש את השלישי וזידאן רק מצמק סמוך לסיום ל-3:1. אלופת אירופה היוצאת נראית עייפה וזקנה. הקבוצה זוכה באליפות אבל למרות זאת פרז מוותר על דל-בוסקה והיירו.

הסיוט של מונאקו. דל-בוסקה מוחלף בקיירוש חסר הניסיון. הקבוצה מצליחה להחביא את המגרעות במהלך 2/3 מהעונה. מוליכה את הטבלה, מעפילה לרבע גמר ליגת האלופות ומגיעה לגמר גביע המלך, ואז הכל משתבש. ריאל מנצחת 4:2 את מונאקו ברבע הגמר כשהיא סופגת שער קריטי מהאקס מוריינטס בנגיחה ברגע האחרון. בגומלין בעיקר הנסיכות, רונאלדו מבשל לראול שכובש בסטייל אבל רגע לפני ההפסקה מונאקו משווה ל-1:1. ועדיין בריאל עדיין מרגישים בטוחים. אלא שריאל הפסידה 3:1 במחצית שנייה זוועתית ומודחת ברבע הגמר, ובהמשך מתמוטטת בליגה ורושמת חמישה הפסדים רצופים. היעדר הרוטציות של המאמן הביאו לשחיקת הכוכבים.הצינורות של מיורקה

שלום ממאיורקה. לאחר עזיבת קיירוש החל רצף חסר תקדים של מאמנים בריאל מדריד - קמאצ'ו שהחזיק מעמד בערך חודש, מריאנו גארסיה ראמון שהיה סותם חורים זמני, לושמבורגו שהחייה את הקבוצה מחדש אך פתח רע מאוד את 2005/06 והובס בקלאסיקו, ועוד ועוד. המאמן האחרון של פלורנטינו בקדנצייה הראשונה שלו היה לופז קארו, מאמן קסטיליה, שהתקשה להחזיר את הקבוצה למסלול. ב-27 בפברואר ריאל הובילה במאיורקה משער של ראמוס והפסידה 2:1. לאחר המשחק פלורנטינו החליט שנמאס לו והוא לוקח אחריות על מה שקרה והתפטר. "הייתי נחמד וטוב מדי עם השחקנים, אני חייב ללכת כדי שהמועדון ישתפר".

"אלקורקונאזו". פלורנטינו חזר ובגדול בקיץ 2009 ופרוייקט הגלאקטיקוס2 יצא לדרך עם מיטב כוכבי תבל - קאקא, בנזמה, צ'אבי אלונסו ובעיקר כריסטיאנו רונאלדו. את המשרה קיבל מנואל פלגריני שהצליח בגדול בויאריאל. הקבוצה צמודה לבארסה בליגה אך הפסידה בקלאסיקו החוץ למרות יכולת טובה. אלא ש-'אחר הצהריים' באלקורקון מהליגה השלישית היה לא נעים. הסיבוב הראשון של גביע המלך, וריאל מדריד מובסת 4:0! בגומלין אפילו הכבוד לא חזר כשריאל מנצחת 1:0 בלבד משער של ואן דר-וארט. פלגריני נותר עד סיום העונה על אף שהודח בשמינית גמר הצ'מפיונס נגד ליון בעונה בה הגמר נערך בסנטיאגו ברנבאו והגביע הוגדר כחזות הכל. בליגה פלגריני השיג 96 נק', רקורד היסטורי שלא הספיק.

גמר הגביע 2013. העונה האחרונה של מוריניו נפתחה עם זכייה בסופר-קופה הספרדי אך ריאל הלכה והתדרדרה והתרחקה מהצמרת. לאליפות המדהימה של 100 הנק' ו-121 שערי הזכות אין כל זכר. שמירה על התואר לא הייתה אופצייה. בליגת האלופות ריאל הודחה בחצי הגמר אחרי משחקים סוערים נגד דורטמונד והתקווה הייתה לזכות בגביע המלך, שוב, שנתיים אחרי הגמר מול בארסה, כשהגמר נערך הפעם בסנטיאגו ברנבאו והיריבה היא אתלטיקו. ריאל מובילה משער של כריסטיאנו בנגיחה אך סופגת מרגלי דייגו קוסטה, לא מפסיקה להחמיץ ובהארכה כריסטיאנו מורחק(וכך גם מוריניו), ומיראנדה כובש את שער הניצחון. מוריניו עוזב בסיום העונה.

מבניטס עד זידאן. רפא בניטס הוא המאמן שנבחר להחליף את אנצ'לוטי שזכה בדסימה אבל בעונתו השנייה לא זכה באף תואר גדול, הובס בדרבי בין היתר ועוד ועוד. בניטס פותח את העונה טוב ומפסיד לראשונה בפיחואן, לפני פגרת הנבחרות והקלאסיקו. ואז במשחק החשוב הוא עולה ללא קאסמירו ומובס 4:0 נגד בארסה בה מסי רק חוזר מפציעה ומשולב במחצית השנייה. בניטס קיבל עוד הזדמנויות אבל הפסיד לויאריאל בין היתר ודינו נחרץ במאסטייה אחרי תיקו 2:2 מאכזב. ואז הגיע זידאן...על המשבר העונה אתם יודעים הכל...

13. Raulito Madridista

אני לא חושב שתתרחש היום איזו ‘קטסטרופה’ שתקדים את פיטורי לופטגי עוד לפני הקלאסיקו, אבל בתור אוהד מושבע של ליגת האלופות או יותר נכון הצמד הזה ריאל מדריד-ליגת האלופות(לא חסרות לכם דוגמאות\הוכחות) - רמת עניין אפסית במשחק הערב(לא בהכרח קשור לקלאסיקו בראשון), גם אם ננצח היום 5:0 עם שלושער של מרקו אסנסיו שעתיד בכלל להיות מסופסל לפי ה-AS - זה לא ישנה לי דבר. אפס עניין כזה לא קרה לי גם לא לפני משחקים נגד קבוצות זניחות אחרי שהבטחנו את ההעפלה לשמינית הגמר מהמקום הראשון. אפילו פריויו לא כתבתי למשחק, זה אומר משהו. שיהיה בהצלחה ובעיקר שאף-אחד לא ייפצע.

14. Raulito Madridista

אנחנו מנסים לנתח בפורום של ריאל מהי הסיבה הזו ל-'מדיניות הצנע' של פלורנטינו בכל הקשור להחתמת גלאקטיקו. אחד הרעיונות שעלה הוא החשיבה ששוק ההעברות משתולל(ואולי יירגע בשלב מסוים?) ושהפער בין שחקני ההתקפה שלנו לצורך העניין לבין אלה שעולים 200 מיליון כמו קיין, איקרדי, האזרד ואחרים - לא כזה תהומי וגדול ועל כן אפשר להתפשר. זו קביעה שאני לא מסכים איתה וככה כתבתי:

ואם השוק יתאזן רק בעוד חמש שנים לצורך העניין והתחזיות הכה ורודות על שחקנינו הצעירים יהפכו ללא רלוונטיות, בהתחשב בכך שחוץ מכריסטיאנו גם רוב השלד של הקבוצה הזו כבר עשה את שלו - ראמוס, מודריץ’ ועוד, או יותר נכון מתקרב לסוף - מרסלו - אז ריאל מדריד לוקחת הפסקה של חמש שנים מכדי להיות קבוצה תחרותית? אנחנו לא ארסנל.

מתי שוברים את השוק? כשפרס רצה לחזור למשחק, תרתי משמע, ב-2009, לצורך העניין, או מועדון בתנופה גדולה שרוצה לשים חותמת ענק, כמו פאריס סן-ז’רמן שלא הסתפקה בכוכב אחד אלא בשניים.
    ריאל מדריד הייתה יכולה לא להיות חלק מההשתוללות(אגב, גם חאמס ב-70 מיליון יורו אז זה היה להשתולל), כל עוד היה לה את כריסטיאנו רונאלדו וזידאן. אם כשהכוכב הכי גדולה שלך עוזב ו-50 גולים בעונה נעלמים לא משתוללים, אז מתי? ומי מבטיח שהמחירים יתיישרו? להיפך…אני לא רואה שום ‘הזדמנות’ לרכוש שחקן ענק במחיר טוב יותר, אולי אולי אולי אם מחירו של האזרד יורד.

15. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת שהכסף כבר לא משחק תפקיד,100/200/300 מיליון. שיביאו את שצריך וכמה שיעלה יעלה.
    איך אמרת ? ריאל מדריד זה לא ארסנל,אין מקום להתפשר על בינוניות.

אני אעתיק את התגובה שרשמתי בדיון של מכבי חיפה,כי זה רלוונטי גם לפה.
    גם אם יפטרו את לופטגי,לא באמת ישנה. בלי איזה איקאדי בחוד והזארד/ניימאר באגף,,גם פפ וקלופ ביחד לא יועילו

מצב נושא:
הנושא נעול.