ריאל מדריד 2018/19:: רעש לבן בפתח, גם אם זה עידן חדש...

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏22/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. סיונרה Member

אני לא הזכרתי את הגביע, אתה זה שדיבר על "לא מנוצחים בנוק-אאוט", עובדתית, זה פשוט לא נכון.
    באיירן ויובנטוס עמדו ברף הזה וניצחו בברנביאו, ופסז' לא נתנה לנו 70 דקות לעבור את החצי. לנצח בחוץ זה לא מה שהיה פעם. הגענו לגמר בעזרת כמות מזל לא סבירה. כמה פעמים בהיסטוריה של הנוק-אאוט של ליגת האלופות שוערים עשו שטויות ברמה של קאריוס ואולריך? ריאל נהנתה מזה פעמיים ב2 משחקים רצופים, חצי גמר וגמר.
    למה אתה מתעלם מהליגה? למה אתה מתעלם מהעובדה שבאוקטובר כבר לא היה לנו סיכוי לאליפות? אין לזה שום קשר ל"התמקדות בצ'מפיונס" כי שלב הבתים מעולם לא דרש מקבוצה שהיא לא ישראלית איזשהם משאבים מיוחדים. הפסדנו את האליפות כי התנהלנו גרוע בקיץ, מה שסיונרה אמר לאורך כל החודשים הללו. לפחות אם אתה טוען שאני טועה, תהיה מספיק גבר להודות בשנה שלאחר מכן שאני צודק.

הטיעון של "זכינו שלוש פעמים לכן הכל בסדר" שקול לטיעון ל"מי אמר שמקדונלדס זה חרא, אני כבר שבוע רק על זה ולא קרה לי כלום", כלומר, אין לזה קשר למציאות.

זידאן מאמן בינוני כי הוא מאמן בינוני. אני די בטוח שאפילו הוא מסכים איתי ולכן עזב אחרי שהבין שאין לו יכולת לבנות בעצמו קבוצה.
    הטענה שלי שזידאן מאמן בינוני חזקה יותר משלך כי היא מבוססת לאורך השנה על החלטות שהוא עושה, ההצבה של שחקנים, היכולת שרוב השחקנים מראים ובאופן כללי הכיוון שריאל מדריד הולכת אליו. מנגד, הטענה שלך ממשיכה להיות "זכינו בצ'מפיונס שלוש פעמים". זאת לא טענה, זה ציון עובדה.

EsheD אוהב/ת את זה.
  2. Raulito Madridista

מתי באיירן מינכן ניצחה בברנבאו, אשמח אם תזכיר לי. או שאתה מדבר על 90 דק', הרי נקלענו להארכה. לגבי יובנטוס: באיטליה זה נטו משחק של 3:0 לריאל מדריד. בברנבאו אין לי מושג איך זה הגיע למצב כזה, היה משחק שווה כוחות לחלוטין, וכדי לחסוך לך את הטיעונים על הפנדל - שער חוקי של איסקו נפסל עוד במצב של 1:0 ליובה, ואגב היה פנדל, בניתוח קר וניתוק הרגש. לא אמרתי שלא היה לנו תחת, אי-אפשר לזכות בליגת האלופות שלוש פעמים ברציפות בלי תחת, ואפילו פעם אחת. גם לבארסה של פפ היה תחת ב-2008/09 עם נס סטמפורד-ברידג'.
    קיילור חילק מתנה נדיבה מאוד נגד יובנטוס בשער השלישי, אם אתה זוכר, כשממול בופון נהדר, וגם הגול של קימיך במינכן רשום על שמו אבל זה לא נותח לך לתזה אז אתה מתהדר בזה. שתי דקות אחרי השער המוזר של בנזמה בגמר - ליברפול השוותה, הלאה, נמחק, ואז באה המספרת של בייל.
    אתה מכיר את רוח החואניטו והמיתוס של ריאל מדריד, אז שים לב שרק פעם אחת תחת זידאן הגענו עם הגב אל הקיר לגומלין וזה קרה נגד וולפסבורג. יש הבדל לגבי המשחק השני כשאתה מגיע עם פער נוח ביד, מה לעשות, כמה שלא תעבוד על זה.

אני לא מתעלם מהליגה, זו הייתה קטסטרופה. התמקדו רק בצ'מפיונס מאמצע העונה כי לא הייתה ברירה וזה היה נכון, מה רצית, לראות הרכבים חזקים במשחקים על כלום ושום דבר? אני פשוט בניגוד אלייך לא מרשים רק את המאמן. האשמתי את כריסטיאנו, האשמתי את אסנסיו, האשמתי את איסקו, את מודריץ', קרוס, ראמוס, מרסלו.
    לא הכל בסדר, אבל אתה לוקח את ההישג הזה של הצ'מפיונס כמובן מאליו, ויש לי חדשות בשבילך - מעבר לזה שאתה עוד תתגעגע, אם אתה אוהד ריאל מדריד - אלה שציינת - איסקו, חאמס, מוראטה - לא היו הופכים את ריאל לקבוצה חזקה יותר בטופ. חסר לנו כוכבים להרכב הראשון. חסר סוארס(לא קשור לזידאן), חסר אמבפה(בהחלט רצה אותו, אבל זה נפל על משכורת וזה כבר לא איזור המשחקים שלו).

אין לך שום טענה מעבר לכותרת אחת, זידאן גאון בנוק-אאוט, הוא ידע לעבור ל-4-4-2 בדיוק בזמן - פאריס בגומלין, לצורך העניין, היה לנו גם את היהלום לעת צרה והנה בגמר עם בייל כשנכנס לשחק זה היה 4:3:3.
    זידאן בליגה: אליפות אחת, עונה אחת שהצטרף באיחור - ניצח ב-12 המשחקים האחרונים והפסיד רק במחזור האחרון, ועונה שלישית כושלת. הוא קידם כל-כך הרבה שחקנים.

בקיץ האחרון, אחרי עונה של דאבל היסטורי. הייתה אמונה שהסגל הנוכחי טוב. לא נפלנו על השחקנים הצעירים הספרדיים שלא השתלבו אלא על שחקני המפתח שאיכזבו. כריסטיאנו אשם לא פחות מזידאן בחלק הראשון של העונה. הסגל הזה מיצה את עצמו, אבל לא פשוט להחליף ולערוף ראשים כאשר זוכים בתארים. הכדורגל שלנו ב-2015/16 היה בסדר גמור, וגם בעונה השנייה של זידאן. בעונה שעברה זה היה הרבה פחות טוב.

3. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע אם להגדיר את זידאן מאמן בינוני יהיה נכון.
    בכול זאת הוא זכה בכמות מטורפת של תארים.
    יש לו הרבה מאוד פלוסים :יחסי אנוש,ניהול משברים,התמודדות עם אגו (נפוח) כוכבים,יודע לאחד חדר הלבשה סביבו,והכי חשוב הוא מביא קבלות .
    הדבר העיקרי שהוא לוקה בו זה לבנות קבוצה ולחתוך בבשר כשצריך,בגלל זה שחקנים כמו בייל ובנזמה עדיין איתנו .
    זיזו תמיד היה לפני הכול סוג של פוליטקאי,לכן טוב שנפרדו הצדדים בטעם טוב.

4. סיונרה Member

אני אתגעגע לא לזידאן, אלא לסגל הנהדר הזה שבגלל יהירות בקיץ לא נאבק על אליפות בעונה שעברה ובעונה הקרובה אני מאוד אשמח אם נהיה בתמונת המקום השני עד שלב מאוחר.

5. Raulito Madridista

בנזמה פותח עונה עשירית במועדון:"מקווה להיות טוב יותר מאשתקד"

לפני ימים ספורים באתר הרישמי פירסמו סרטון קצר לכבוד העונה העשירית של החלוץ הצרפתי במועדון. האיש שספג כמות אינסופית של ביקורת ויקווה להחזיר במגרש. את התמונה הבאה מקיץ 2009 אתם מכירים היטב - פלורנטינו פרס מתגאה בפרוייקט הגלאקטיקוס2. כריסטיאנו רונאלדו היה היהלום שבכתר, והיו גם קאקא, צ'אבי אלונסו, ראול אלביול, אלבארו ארבלואה, אזקייל גאראי ואסטבן גראנרו. וכמובן קארים בנזמה - 'Sólo queda Benzema', כתבו במארקה. רק קארים בנזמה נשאר. גם בשל מצב השוק הבעייתי ואולי מסיבות אחרות, כמו כל יתר המאמנים - לופטגי מאמין בקארים.

https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2018/07/23/15323712358434.Xxx

בנזמה זקוק ל-17 שערים בעונה הבאה כדי לטפס עוד שלב בהיכל התהילה של ריאל מדריד ולהפוך לכובש השישי המצטיין בהיסטוריה שלה. כרגע יש באמתחתו 192 שערים ב-413 משחקים - 0.46 שערים בממוצע למשחק. הוא הבקיע 127 שערים בליגה ו-44 בליגת האלופות בין היתר. העונה, ריאל מדריד זקוקה לבזמה יותר מאיי-פעם. אשתקד כבש 12 שערים בכל המסגרות, מספרים ממש עלובים, וב-2017 הבקיע 19 שערים כשאלבארו מוראטה כבש יותר. העונה הטובה האחרונה שלו הייתה 2015/16, אז הבקיע 28 שערים ב-36 הופעות(סבל מפציעות), כולל בין היתר קלאסיקו-דרבי-מאסטייה-סביליה-ויאריאל. גם הוא מודע לעניין כנראה ובראיון קצר לאתר הרישמי אמר - "אני מקווה לעשות עונה טובה יותר(ברמה האישית) ולהמשיך לעשות היסטוריה במועדון".

על המטרות. "עלינו להמשיך לזכות בתארים כי כאן המטרה היא תמיד לזכות בהכל. שום דבר פחות מזה. ברמה האישית אני רוצה לעשות יותר מאשר בעונה שעברה ואני צריך להמשיך לעבוד קשה כדי להמשיך לעשות היסטוריה במועדון הזה". בנזמה היה מת להיות חלק מהנבחרת הצרפתית שעשתה היסטוריה והביאה את גביע העולם בפעם השנייה בתולדותיה, אבל הוא שוב היה מחוץ לעניינים. ולכן התחיל את קדם העונה מוקדם מאוד, כמו בייל, ונחשב לאחד הוותיקים בסגל. על האימונים הראשונים אמר - "קדם העונה מתקדם נהדר. אנחנו יודעים שזו עבודה תובענית אבל את הפירות נקצור אחר-כך". על השיטה של לופטגי. "הוא מאמן שמאוד אוהב להחזיק בכדור ולשחק כדורגל יפה. הוא רוצה לחץ מהיר יחד עם איבוד הכדור, אלה הדברים ששמנו לב אליהם". על תקופתו בריאל מדריד אמר - "לא דמיינתי שאשיג את כל זה, אבל הגעתי למועדון הזה כדי לזכות בתארים ולהצליח. ידעתי שיהיו לי שנים קשות, אבל שום דבר לא קרה, זה המועדון הטוב בעולם".

עוד קצת חדשות היום:
    - ב-AS נכתב שלופטגי דורש הגנה חזקה יותר, מספיק עם ספיגת השערים השטותיים כהרגלינו בקודש, והוזכרו המספרים העלובים מאשתקד - 44 ספיגות, הכי גרוע בעידן הכריסטיאנו.
    - שוב הוזכר שמו של תיאו הרננדס שאולי יושאל לריאל סוסיאדד וייתכן שיגיע גם ליובנטוס. בגזרת השחקנים הנכנסים - אין התקדמות.
    - הקבוצה ממריאה אוטוטו למחנה האימונים שיכלול שלושה משחקים, כשקרוס שהודח כבר בשלב הבתים במונדיאל, השוער קיילור וכן הספרדים - יגיעו.
    - מחמאות, כנראה מוגזמות, לוינסיניוס על היכולת שלו באימונים. שחקנים צוטטו בעילום שם - "אם יהיה חכם ויעבוד קשה" - יגיע רחוק.

6. WHITERM Member

השאלה שצריכה להשאל איך בנשנה עדיין משחק בריאל?
    אפילו הוא בעצמו לא מאמין שהוא כבר פותח עונה 10 במועדון.

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

7. Raulito Madridista

https://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2018/07/27/primera/1532696726_550874_1532702105_portada_normal_recorte1.Xxx

עדכון חם מהשעות האחרונות: החבר'ה מהמונדיאל מתחילים להתקאמבק - טוני קרוס שהודח בשלב הבתים כבר נמצא בולדבבאס כנ"ל חצי מהספרדים - לוקאס ואסקס("שמח מאוד לחזור, התגעגעתי, בטוח שתהיה עונה טובה), נאצ'ו ומרקו אסנסיו. מי שלא ייצא עם הקבוצה למחנה האימונים הוא תיאו הרננדס שעוזב לריאל סוסיאדד כמעט בוודאות - השאלה לעונה. העניין עשוי להיסגר עד מחר. מספריו בעונה שעברה: 23 הופעות בכל המסגרות ו-3 בישולים - אחד בליגה(נגד סביליה), אחד בליגת האלופות ואחד בגביע(אסנסיו נגד לגאנס) - 1648 דקות בסה"כ.

https://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2018/07/23/primera/1532341528_298083_1532341877_portada_normal_recorte1.Xxx

אין עדכון כאמור על שחקני הרכש שעל הכוונת, הכל בעצלתיים, ובינתיים ב-AS הציגו את היתרונות והחסרונות לדעתם ברכישתו האפשרית של אדן האזרד מצ'לסי. נתחיל עם החסרונות: ראשית, המחיר גבוה מאוד גם במונחי השוק הקיימים - 200 מיליון יורו| שנית, עלול לפגוע בדקות המשחק של איסקו לו יש קשר מיוחד עם לופטגי, וכן במרקו אסנסיו('ההתקדמות' שלו אם תרצו)| מעבר לכך דיברו על המספרים שלו - עונת השיא של האזרד היא עונת האליפות בליל עם 22 שערים ב-2012, ובאליפות הראשונה בצ'לסי היו לו 19 שערים; והיתרונות: ראשית, לא יהיה צריך לשכנע אותו להגיע, מעולם לא הסתיר את רצונו לשחק בריאל מדריד| כמוכן מדובר בשחקן האיכותי ביותר בשוק שאפשר לצרף והמונדיאל משחק לטובתו| יתרון נוסף - בגרות ומנהיגות, הוא בשיא הקריירה ובגיל 27, אפשר לצפות ממנו. בבלגיה היה הקפטן במונדיאל| האזרד כמובן עם אזרחות אירופאית, בניגוד לניימאר, זה לא יהיה ע"ח שחקנים כמו וינסיניוס או צעירים אחרים| תחרות בסגל - הרצון ליצור תחרות בריאה בסגל ואפשרות לגיוון במשחק ההתקפה.

8. סמואל אטו Member

כל העניין עם הזארד מוזר לי.
    אם ריאל היו רוצים אותו היה מתקיים איזה שהוא מו"מ, כרגע אין דיווחים על כך. אני חושב שפלורנטינו לא מחזיק ממנו מספיק.

9. Civil Anti Madridista

הפלוס של זידאן היה בניהול הסגל. להצליח להחזיק את איסקו, חאמס ומוראטה ככוח עולה מהספסל זה באמת הישג כשלעצמו, וזה בעיניי גם מה שהביא למדריד את האליפות האחרונה שלה (מבלי להיכנס לשיפוט השערורייתי באותה עונה) אשכרה "קבוצה לליגה וקבוצה לאירופה".

הזארד יגיע וזה רק עניין של זמן. האם הוא היורש של כריסטיאנו? בוודאי שלא, אבל החתמה שלו בתוספת חלוץ אמיתי (קבאני) יכולה לכסות שחקן בשנתיים-שלוש האחרונות נכנס לעניינים רק בינואר-פברואר. אבל לכו תדעו, אולי פתאום בנזמה יפרוץ כשרונאלדו איננו ואין לו בשביל מי לעבוד...

10. Raulito Madridista

בנזמה לא יהיה גרוע כלכך מבחינת המספרים אבל התקרה שלו אינה גבוהה מספיק והוא גם פחות מהיר מן הסתם. כביכול הדיבור הוא על בייל כשחקן ההתקפה הבכיר ואפילו ייתכן שיישחק כחלוץ. קאבני אופצייה נפלאה. מקמנמן אמר שכדאי להחתים אותו או את לבאנדובסקי.
    זידאן ידע לשלב את כולם בזמן ובחוכמה והיחיד שסבל שלא בצדק זה מוראטה שלא פתח באף משחק גדול. לגבי כריס - ההגדרה קצת קשה מדי וכדורגל זה לא טניס. אשתקד אף אחד לא הופיע ועונה שלו עם 26 שערי ליגה שנחשבת חלשה בסטנדרט - הייתה מתקבלת כעונת שיא עבור בנזמה ובייל.

לגבי האזרד אני די פסימי כבר למען האמת. משהו כבוי. הוא שחקן נפלא ואולי במועדון לא חושבים שהוא שווה 200 מליון. וזה נכון. אבל אין ברירה...

11. Raulito Madridista

קצת חדשות:

https://scontent.fhfa2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/37891978_1516231181811224_249139452134293504_o.Xxx?_nc_cat=0&oh=4660dbd1b1794f879d7b3740d65ea0e7&oe=5C0FB0CD

"עם כל הכוכבים".
    שער המארקה חגיגי במחשבה על הסופר-קאפ האירופי מול אתלטיקו ב-15 באוגוסט. על המשחק נכתב "אף אחד לא רוצה להפסיד את זה" וגולת הכותרת היא שההרכבים יהיו מלאים. גם הפיינאליסט לוקה מודריץ' יהיה שם - הוא מאוד רוצה לשחק. ואראן לעומת זאת לא יפתח.
    עוד קודם לכן ריאל תקיים שלושה משחקע הכנה במחנה האימונים אליו היא ממריאה ממש היום. איסקו וראמוס כבר ממתינים בלוס-אנג'לס. ריאל תפגוש את יונייטד בעוד שלושה ימים וגם את יובה ורומא.

ב-AS כתבו איסקו "ניצח" את האזרד. לפי הכתבה בריאל נרתעים ממחירו הגבוה ורק אם תיהיה תפנית חדה בעלילה אז הבלגי יצורף. לופטגי שכידוע מאמין מאוד באיסקו - רוצה שייסחוב וירגיש שחקן חשוב וגם מעמדו של אסנסיו ישודרג. בכתבה ציינו את מס' ההופעות של איסקו וכן הדקות בכל עונה ועונה.

https://scontent.fhfa2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/37875426_1516926838408325_6068011172534157312_o.Xxx?_nc_cat=0&oh=ccd71fa92e72305322c83aab06813ef0&oe=5BD8D287

12. סיונרה Member

אם איסקו אמור להחליף את רונאלדו בצד שמאל, חייבים להביא קשר התקפי שיחליף את איסקו, וחלוץ שיחליף את השערים שרונאלדו כבש.

13. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם לופטגי מתכנן לשחק ב4-3-3,אז אין ספק שהזארד יבוא על חשבון איסקו.בזה לא עשינו כלום.
    אם בייל ימכר וז יש מה לדבר על הבלגי.
    בלי קשר ולפני הכול,חלוץ !!

14. Raulito Madridista

שער המארקה עם שם חדש-ישן:

http://estaticos02.marca.com/imagenes/2018/07/29/portada/marca_papel/g2907.b3bd8f193c6b6cdbf82df2756506f66b.Xxx

"קשובים ללבאנדובסקי" - הפולני רוצה לעזוב את באיירן ולופטגי רוצה חלוץ '9' אינטרס משותף. נכתב שהסגל קצר מדי ואין שחקני התקפה בכירים חוץ מבלאנדובסקי ובייל.
    ובנושא אחר, במארקה תפסו את קיילור נאבאס לראיון קצר לפני שהצטרף לקבוצה במלון - "אני רגוע מאוד, יש לי עוד שנתיים בחוזה ואני מחכה לחזור לשחק במדי הקבוצה ורוצה לזכות בתארים".

אם כריסטיאנו היה נשאר לא הייתי חושב שחייבים חלוץ ‘9’ אמיתי, אבל כעת המצב שונה. יש לי ספקות קלים לגבי לבאנדובסקי, היכולת במדי הנבחרת בטורנירים הגדולים אבל בעיקר עם באיירן בשלבי ההכרעה בצ’מפיונס, כבר שנתיים שהוא חלש, הוא לא צעיר, אני חושב שמחוץ לרחבה אין לו יותר מדי איכויות. אבל במצב היום אז ללא ספק התשובה היא כן, תלוי במחיר, חייבים לבדוק.
    מעבר לכך לגבי האזרד, גם לי הסכום צורם לעין, הייתי משוכנע שהעובדה שצ’לסי לא בליגה האירופית תשחק לטובתינו ומסתבר שהאזרד גם לא דוחף לעזיבה ברמה קריטית, אבל אם לא יגיע אף שחקן התקפה זה מרגיש כאילו מוותרים מראש(וזה לא שהאזרד השחקן הטוב בהיסטוריה, אבל זה עניין של עיקרון), זה הימור גדול מדי לחשוב שאסנסיו יפרוץ ואיסקו יספק עונה כפולה ומכופלת מבחינת מספרים. יש הבדל גדול בין כדורגל נבחרות לבין כדורגל בקבוצה ואני חושב שאיסקו כן קיבל הרבה הזדמנויות.
    במצב הקיים, משאלת הלב שלי, בהנחה שהמצב העצוב אכן יתממש - להוריד את איסקו לעמדה אחורית בשלישיית הקישור ולשחק עם בייל-בנזמה-אסנסיו מקדימה. רק כשאני מביט על הספסל במקרה כזה - בורחה מאיורל\דה-תומאס, לוקאס ואסקס, וינסיניוס וזהו. אין התקפה.

15. Ohad_Glr Member

אפשר לקוות ולהציע כל מיני דברים אבל אני חושב שאין סיכוי שמישהו משלישיית הקישור (קרוס, מודריץ' וקאסמירו) ירד לספסל. אפשר בכל מיני משחקים נגד "הקטנות" לשחק עם איסקו בשלישיית הקישור אבל אין לי ספק שברוב המשחקים השלושה האלה ישחקו.

רביעיית ההגנה ושלישיית הקישור סגורות בעייני, שאר ההרכב יבנה סביבם. במצב כזה אני חושב שנראה מעין יהלום, עם איסקו בשפיץ שלו. מקדימה חלוץ רחבה ובייל כסוג של שחקן חופשי. בהרכב כזה אסנסיו הוא המחליף של בייל וגם של איסקו כך שהוא ישחק לא מעט. לא אידאלי אבל זה מה שיש.

נ.ב: חבל שלא מדברים על החזרה של מריאנו מליון. לפי מה שאני זוכר סוכם עם ליון סעיף "קנייה בחזרה" במחיר די נוח והוא קלאסי לתפקיד החלוץ המחליף בריאל.

מצב נושא:
הנושא נעול.