ריאל מדריד 2018/19:: רעש לבן בפתח, גם אם זה עידן חדש...

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏22/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

אדן הזאר הוצג בריאל מדריד

הכוכב הבלגי הוצג ללא מספר אך לא היה יכול להסתיר את התרגשותו: "הגשמתי חלום, אנסה להיות הטוב בעולם". פלורנטינו: "האגדה חייבת להימשך. זמן רב רצינו לברך אותך". האוהדים דרשו מפרס: "תחתים את אמבפה"

אפילו בכלי התקשורת בבלגיה העבירו בשידור ישיר את אירוע הצגתו של אדן הזאר, השחקן היקר בהיסטוריה של ריאל מדריד. צעיפים של הבלגי כבר הוצאו למכירה והקהל הגיע עם שלטים רבים. הקשר הסתפר אתמול לקראת הצגתו החגיגית במדי ריאל מדריד, עבר בקלות את הבדיקות הרפואיות וחתם על החוזה. כמיטב המסורת האירוע החל באיחור, בשל הקושי של הקהל להגיע בגלל העומס. משפחתו הגיעה לקראת השעה 20:00.

סרטון נהדר עם מיטב הביצועים של הזאר, כמעט בלתי נגמר, מימיו בליל, דרך נבחרת בלגיה ושיאיו בסטמפורד ברידג' - פתח את הערב. ההערכות היו, והתבררו כנכונות, שמתוך כבוד למריאנו דיאס שמחזיק בחולצה מס' 7 ובדומה ללוקה יוביץ' אתמול - הקשר יוצג ללא מספר.

ועדיין, תמונתו עם פלורנטינו פרס לצד כל גביעי ארופה הייתה מרגשת, כמה הם חיכו לרגע הזה (אפילו כבוד הנשיא ידבר על כך בקצרה, בהמשך), כמה אנחנו חיכינו לרגע הזה. הקהל של ריאל מדריד לא יודע שובע והאוהדים קראו לפלורנטינו פרס: "רוצים את אמבפה".

הנשיא פלורנטינו פרס בירך את השחקן ומשפחתו וכל יתר הנוכחים וכרגיל היה הראשון לדבר. פרס אמר: "מצטרף אלינו היום שחקן מיוחד ויוצא דופן, וההיסטוריה שלנו מלאה בשחקנים כאלה עם כישרון ענק, מאז הגעתו של אלפרדו די סטפאנו ז"ל. אלה השחקנים ששינו את ההיסטוריה של המועדון והפכו אותנו למה שאנחנו. האגדה חייבת להימשך עם השחקנים הטובים ביותר. אנחנו מברכים את אחד השחקנים הכי טובים בעולם. היום הזאר מגשים את אחד החלומות הגדולים שלו, החלום שלו מאז שהיה ילד הברנבאו הופך לבית שלך. אנחנו ריאל מדריד ואנחנו רוצים עוד נצחונות ותארים. אנחנו הולכים לבנות קבוצה גדולה יחד עם השחקנים וזידאן. הרבה זמן רצית לומר את המילים האלה".

הזאר המחויך אמר "ערב טוב ותודה לכולם" בספרדית ואז עבר לדבר בצרפתית: "הספרדית שלי עדיין לא טובה. אני באמת לא יכול לחכות לרגע בו אתחיל לשחק בריאל מדריד ורוצה לזכות בתארים רבים. זה היה החלום שלי מאז שהייתי ילד ועכשיו אני כאן. אני רק רוצה ליהנות מהרגע". השלב הבא, כמיטב המסורת, היה להיפרד מהחליפה, לעבור חולצה הלבנה הקדושה ולקפיץ כדור לעיני האוהדים, כל זה לאחר תמונה קבוצתית-משפחתית עם החולצה החדשה. הקהל בברנבאו היה בטירוף והשחקן נרגש מאוד. לפי המארקה הגיעו כ-50 אלף אוהדים, ולנו זה הרגיש יותר מזה..

השחקן היה משוחרר מאוד על כר הדשא ונופף לכל האוהדים. בהמשך הוא לקח את המיקרופון ושאג לעבר הקהל: Hala Madrid. החולצה הלבנה הקדושה של ריאל מדריד יושבת עליו בול, זה כל כך מתאים לו. הזאר התקבל בברכה על ידי אמיליו בוטראגיניו שנכנס לחדר התקשורת ואמר: "אנחנו שמחים שאתה מצטרף לקבוצה, תראה איך הקהל אוהב אותך". ואז הבלגי דיבר קצת יותר: "חלמתי על הרגע הזה מאז שהייתי קטן, תמיד אהדתי את ריאל מדריד וללבוש את החולצה הזו זה כבוד ענק, אני רוצה שהקבוצה תתחיל. זה טוב בשבילי, בשביל המשפחה שלי, כולם נרגשים, זה תענוג. אני בטח שתהיה עונה מצוינת.

"כולם יודעים שזידאן היה האליל שלי מאז שהייתי ילד וזה חשוב עבורי שהוא המאמן של ריאל מדריד, אבל כמובן שלא רק זה. כמובן שאני אשמח לשחק בתפקיד של מספר 10. החלום הוא ליהנות מהמשחק, מהמגרש, לנצח משחקים וכמובן לזכות בתארים, לייצר סיפור והיסטוריה. כשאתה משחק בריאל מדריד אין כוכב אחד, יש קבוצה, בצ'לסי אני משחק כבר שבע שנים, כאן אני שחקן חדש. ראמוס בועט פנדלים מצוין, אם הוא יבקש ממני אני אבקיע".

עוד קודם לכן בתקשורת כתבו שהוא אחד מארבעה שחקנים בלבד שכבשו ובישלו בעונה אחת בפריימרליג למעלה מ-15 שערים, והזאר כאמור מגיע אלינו לאחר עונת שיא. מאמן נבחרת בלגיה, רוברטו מרטינס, אמר: "הוא שחקן ענק, ייחודי, מהבודדים שיכולים להוביל פרויקט כמו זה של ריאל מדריד. הוא כוכב ענק אבל חשוב מכך - שחקן קבוצתי". הבלגי השישי בהיסטוריה של ריאל מדריד הוא לבטח החשוב שבהם. והעבודה מתחילה עכשיו. 'האגדה חייבת להימשך'..

2. Ohad_Glr Member

ההוצאה על מגנים מחליפים באמת מוגזמת. במיוחד כשיש בסגל את נאצ'ו, מגן מחליף לשני הצדדים, ושחקנים כמו אשרף או רגילון שכמחליפים לליגה הם סבירים לגמרי.

3. Raulito Madridista

כותרות העיתונים הבוקר: לאחר הצגתו של הזאר

שער המארקה:

https://e00-marca.uecdn.es/imagenes/2019/06/14/portada/marca_papel/g1406.5531a3327745a9bc95898b6cc89d5be0.Xxx

"כמה הם חיכו לראות אותך"| לאינסטגרם אפילו הייתה גירסה של שער עיתון לרוחב, שם הציגו עוד תמונות מהאירוע יחד עם הציטוט: "אנסה להיות הטוב ביותר בעולם"

- במארקה התייחסו להצגתו של הזאר עם שלושה אירועים מרכזיים: ראשית, השחקן סיפר שהיה קרוב לחתום כבר בקיץ שעבר. שנית, כשהבלגי התלוצץ לגבי מס' 10 - "בעזרת קובאצ'יץ' דיברתי עם מודריץ' ושאלתי אותו אם הוא מוותר על המספר, והוא אמר לי לא', אבל צחקתי איתו", ודבר נוסף - עניין הפנדלים, כשהזאר החמיא לראמוס אבל אמר שלא יתנגד לבעוט גם הוא.

- טור דיעה במארקה: 'ריאל מדריד הוכיחה שהיא עדיין כאן', נכתב שרק אתמול המועדון החל באמת להתאושש מעזיבתו של כריסטיאנו רונאלדו. 'הצגתו של אדן הזאר והטירוף של הקהל מראים עד כמה המועדון רעב ורוצה לשכוח ממה שהיה. יש תקווה גדולות של 'חזרה לשגרה'. פלורנטינו שהבטיח 'נגיב בחוזקה אחרי העונה שעברה' - מתחיל לעמוד במילתו. 'ריאל מדריד החתימה את מי שחיזרה אחריו גם בעונה שעברה. עכשיו הוא כאן'.

שער ה-AS:

https://pbs.twimg.com/media/D9AEVxwVUAA5T69.Xxx:large

על רקע קלוז אפ של הזאר שומר את הכדור על האף: 'קדחת הזאר'| הכוכב הבלגי הוצג לעיני 50 אלף אוהדים| הקהל דרש מפלורנטינו להחתים את אמנבפה

- ב-AS נכתב שמדובר בהצגת שחקן עם מספר האוהדים השישי הכי גבוה בהיסטוריה, ועל שלושה מהם אחראית ריאל מדריד. אמנם המספרים היו מאוד רחוקים מזה של כריסטיאנו רונאלדו שגרם ל-85 אלף אוהדים להגיע לסנטיאגו ברנבאו, אבל אדן הזאר שהביא 50 אלף איש לא צריך להיות מאוכזב, אלה המספרים של קאקא. דייגו מראדונה (מקום שני), זלאטן איברהימוביץ (מקום שלישי), ניימאר (מקום רביעי) - כל אלה מקדימים אותם.

- באתר נכתב שהמספרים הריאליים עבורו הם מס' 7, הספרה איתה שיחק בצ'לסי כמובן, על חשבונו של מריאנו דיאס, וכן מס' 11 של גארת' בייל שאתמול דאג לעדכן את האוהדים על משחק הגולף שלו. לוקה מודריץ' שקיבל את ספרה מס' 10 בעונת 2017/18 לאחר עזיבתו של חאמס רודריגס - ימשיך עם המספר שיושב טוב על 'זוכה כדור הזהב'. רק נזכיר שגם זינדין זידאן נאלץ להתפשר בזמנו כשספרה 10 הייתה שייכת ללואיס פיגו.

- ראמון קאלדרון, הנשיא לשעבר, מדבר על גארת' בייל: "אוהדים משום מה חשבו שהוא יהיה טוב יותר מכריסטיאנו רונאלדו, והם טעו. כנראה שהדבר הכי טוב יהיה לוותר עליו". הנשיא הוסיף שלא מדובר רק במצבו הרפואי.

תגובות

4. Raulito Madridista

כמה הערות:
    1. אני לא רוצה את פול פוגבה, אחד השחקנים שהכי הייתי אנטי כלפי המעבר שלהם. זה לא הגיוני להחתים שחקן ‘שיהיה טוב ליד שחקנים טובים ממנו’, ולדעתי הוא לוקה מאוד בחסר בחלק מהדברים - במחיר של אחד השחקנים היקרים בהיסטוריה. אתה לא יכול להביא אותו בהנחה שיהיה עוד אחד. אריקסן ב70-90 מיליון יורו או פוגבה בסכום כפול - אין שאלה בכלל. או.קיי, כל הקבוצה שלו הייתה חרא, אבל זה לא רק הכדורגל שלו אלא גם הגישה, עיין ערך הגומלין נגד סביליה באולד טראפורד. לפעמים לא היה בא לו לשחק כדורגל.
    2. יש כסף מיותר בבית הזה, איכשהו? לשים את המאה מיליון יורו האלה בצד, אולי אמבפה עוד שנה, אולי. אני עדיין עם תקווה של 1% שפלורנטינו שוב יעשה את הבלתי יאומן, וכבר כתבתי את זה.
    3. לגבי מרקוס יורנטה: הזוי שהוא יכול להיות הנכס שיניב לנו הכי הרבה כסף. אף אחת לא רוצה את בייל ואני מניח שנשאיל אותו בלבד, נאפולי רוצה לעשות את אותו הטריק עם חאמס. זידאן אליל אבל הוא לא אלוהים, גם הוא טועה. ביחס לשנה האחרונה אני כלל לא בטוח שיורנטה נופל מקאסמירו והוא לבטח מחויב ממנו. קאסמירו אמנם היה דופק פה ושם פצצות מרחוק אבל בשנה האחרונה פחות, והפלוסים שלו במצבים הנייחים זה לא מספיק. יורנטה גם יותר מהיר ממנו. לא רואה סיבה לא להקשות על אתלטיקו מדריד למרות ש-40 מיליון יורו זה בסדר מבחינתי.

5. סיונרה Member

רשימת המחוקים של זידאן תשאיר אותנו בלי הרבה כסף בקופה ובלי ספסל. מה דחוף לו להפטר מיורנטה וסבאיוס אני לא יודע. סבאיוס היה העונה בחלק גדול מהמשחקים אחד הטובים אצלנו, יש לו את מה שצריך כדי להיות לפחות שחקן ליגה מוביל.

אלעד אוהב/ת את זה.
  6. Raulito Madridista

https://scontent.fsdv1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/64767102_1959398794161125_7551596020212170752_o.Xxx?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent.fsdv1-2.fna&oh=0f0ac0d81fc788dee107fe912a50c393&oe=5D8AF847

הנה במארקה מתחילים, בטח אחרי ההצהרות של אל חאליפי אתמול: “תרחיש החלומות של ריאל מדריד: אמבפה או ניימאר. עד לפני חודשיים זה היה נראה בלתי אפשרי אך לאור דבריו של נשיא פ.ס.ז’ ורצונו של אמבפה - הכל השתנה. זידאן מעדיף את אמבפה בעוד במועדון מניחים שניימאר יותר ריאלי”.

אגב ב-AS חגגו את ההצהרה של פוגבה - “עשה צעד” כתבו בשער העיתון בעוד לפי המארקה רוצים להחתימו עוד לפני ה-1 ביולי אז יחזור לאימונים במנצ’סטר יונייטד. שבוע אחר כך צפויה ריאל להתחיל את הפרה-טמפורדה שלה עם מחנה אימונים בקנדה.

מי זה פוגבה? רק חושב על זה ויש לי צמרמורת, אפילו אין אנטי לניימאר. לא היו לנו שני פנטזיסטיים מאז פיגו וזידאן. רק שיתחילו למכור שחקנים. ובחזרה למציאות…

7. Raulito Madridista

את היחס לבייל לא אהבתי לדוגמא אבל דווקא דני סבאיוס הוא הבעיה? דרך אגב היה ביניהם עימות חריף. סבאיוס עוד ספרדי ממוצע עם דריבל נחמד, הוא מהיר וחזק אבל חסר תאכלס, מעדיף להניע לרוחב ולא לקחת סיכונים. לא חושב שהוא כישרון יוצא דופן ובלי קשר הוא חייב לשחק יותר ואפשר להרוויח עליו. לעומת זאת המצב עם מרקוס יורנטה אחר, משתי סיבות: אין לנו קשר אחורי נוסף(כבר רואה את פוגבה מגיע ומוסט לשם/טוני קרוס) וגם כי בשנה האחרונה היה טוב מקאסמירו. הלוואי ויימכר בהרבה כסף.

הבעיה הכי גדולה היא העונה המחורבנת של השחקנים. שווי השוק צנח. את בייל וחאמס אף אחת לא רוצה לקנות. ויהיה קשה להרוויח הרבה על ראול דה תומאס וקובאצ'יץ.

8. סיונרה Member

אגף שמאל שלנו בעונה הבאה:
    https://amp.businessinsider.com/images/5616b30ebd86efed5b8b5496-2732-1366.Xxx

9. Raulito Madridista

https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2018/05/05/15255546084726.Xxx

היום לפני 12 שנה:: ריאל מדריד זוכה באליפות מס’ 30בתולדותיה אחרי ניצחון 1:3 על מאיורקה בברנבאו. זו לא הייתה אליפות של כדורגל יפה, אלא אליפות הירואית. אליפות של קבוצה, של לב ונשמה, של אופי.

ריאל הגיעה למחזור הסיום כשהיא תלויה בעצמה וניצחון מול מאיורקה=אליפות. כמובן שכמו בכל העונה הזו, זה הלך קשה. הפיצ’יצ’י הכל יכול רוד ואן ניסטלרוי נפצע בשלב מוקדם והוחלף, מאיורקה כבר הייתה ביתרון משער של וארלה, ועד לדקה ה-69 ריאל לא הצליחה להגיב. אלא שאז המחליף חוסה אנטוניו רייס ז"ל, דווקא הוא, האיש שקאפלו העלה מהספסל במקום בקהאם במשחק הפרידה שלו - כבש את השוויון אחרי בישול של היגואין. דיארה כבש את השני בדקה ה-79 לאחר כדור קרן, ובדקה ה-83 רייס השלים צמד ולפחות ליום אחד היה חצי אל במדריד.

לאחר שריקת הסיום הברנבאו החל בחגיגות אליפות מרגשות, והמועדון נפרד משתי אגדות: רוברטו קרלוס ששרף את האגף 11 שנה, וגם דיוויד בקהאם, שלפחות בעונתו הרביעית והאחרונה במדריד - זכה בתואר גדול וחשוב. בקס שהוגלה ליציע על ידי קאפלו בשלב מסוים במהלך העונה, היה חלק חשוב בישורת האחרונה.

משהו אחרון על אליפות 2006/07: זו הייתה האליפות הראשונה של ראול כקפטן. שבעה שעקי ליגה היו לו בסה"כ, אבל שימו לב לזה: דרבי, קלאסיקו(כבר בדקה השנייה - נגיחה מכל הלב) ומאסטייה(שער ניצחון). כמה לב, כמה נשמה, כמה מנהיגות. תמיד במאני טיים.

10. Raulito Madridista

קצת חדשות:

https://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2019/06/18/primera/1560857490_690447_1560859817_portada_normal_recorte1.Xxx

- רודריגו הוצג היום בסנטיאגו ברנבאו בשעת צהריים מוקדמת לעיני 2000 אוהדים: "זה היום השמח בחיים שלי, הגשמתי את חלום הילדות". עוד ציטוטים: "אני אוהב את סגנון המשחק של ניימאר ורוביניו", "אני לא רוצה להיות 'הניימאר של ריאל מדריד', אני רוצה להיות רודריגו". המשפט החשוב ביותר - "אני אשחק איפה שיגידו לי, גם בקסטיליה". הילד רק בן 18 וחוזר אחרי שנתיים בסנטוס. רוברטו קרלוס אמר שהוא מאוד מזכיר בסגנון המשחק את ויניסיוס - מהירות, דריבל ושמחת חיים| פלורנטינו פרס: "החתמנו את אחד הכשרונות העולים של ברזיל ובכלל". [הסיכוי שיהיה חלק מהסגל הרחב - שואף לאפס, יום שהוא לא ישכח אבל הכל נראה לי מוזר].

- מרקוס יורנטה קרוב-קרוב לעבור לאתלטיקו מדריד בתמורה ל-40 מיליון יורו, זה יכול לקרות בשעות הקרובות. ריאל מדריד עם קשר אחורי טבעי אחד בסגל.

- דני סבאיוס לא ימשיך גם הוא אך הקשר כעס על מה שנכתב בתקשורת והכחיש מכל תוקף את הציטוטים שיוחסו לו והעימות עם זינדין זידאן ("גם אני לא רוצה לשחק איתך, מיסטר")

- ג'ונתן ברנט, סוכנו של גארת' בייל, הכחיש את הפרסומים על כך שבאיירן מינכן תצרף אותו בהשאלה לעונה עם אופציית רכישה - "זה שקר, זה אפילו לא קרוב לכך". הסוכן הוסיף - "זידאן ויתר עליו, וזו בעיה, המצב לא השתנה, לא השתפר". ברנט אמר שוב שבייל מרוצה מהחיים בספרד ושהשאלה לא באה בחשבון וכדי שיעזוב צריך לקרות משהו יוצא דופן. על מנצ'סטר יונייטד: "הוא יכול להצליח שם, בוודאי, הוא עדיין אחד השחקנים הטובים בעולם, אבל זה לא נראה סביר".

- היום לא חלה התפתחות כלשהי בהעברתו של פול פוגבה, אך ב"אס" הזכירו שהשחקן יזם בעצמו את המעבר, בדיוק כמו שהמועדון אוהב, ובדיוק כפי שעשו לפניו אדן הזאר, חאמס רודריגס, כריסטיאנו רונאלדו, סרחיו ראמוס ואחרים. "הקריצה הגלאקטית האחרונה", נכתב על הקשר הצרפתי, והזכירו שבדרך כלל הסוגיות האלה מסתיימות במקום אחד: בסנטיאגו ברנבאו.

- נכתב ב-AS שפלורנטינו פרס מרוצה מההחתמות שביצע המועדון בקיץ ושהוא כנראה יסגור את הברז. ריאל תחזור למתכונת מבעבר, פרויקט הגלאקטיקוס הראשון - כוכב גדול אחד בכל קיץ. אדן הזאר הוא הגלאקטיקו מודל 2019. יש סבלנות כלפי קיליאן אמבפה...

11. סיונרה Member

נראה לי שבריאל מצאו פתרון לבעיה שפוגבה רוצה לשחק תמיד עם שני קשרים אחוריים מאחוריו - לדאוג שיהיה רק אחד בסגל ואז לא תהיה לו את האפשרות.

12. Raulito Madridista

אגדות העבר: ריאל מדריד ניצחה 4:5 את צ'לסי

כשאין כדורגל ונראה שאת המסה העיקרית של ההעברות הקבוצה כבר עשתה - אין כמו נוסטלגיה. אני נשבע לכם שחיכיתי למשחק אגדות העבר ושידרתי את הגולים של ראול כאילו אנחנו איי שם ב-2002/03. כשהוא הבקיע, גם בדחיקה קלה לרשת, שער שסבתא שלכם הייתה כובשת - זו צמרמורת, האושר הפשוט. לואיס פיגו שתמיד נראה במשחקים האלה כאילו הוא משחק כדורגל כל יום - היה חסר כמו גם המאמן זינדין זידאן ואולי רוברטו קרלוס, אבל אנחנו נסתפק במה שיש. ג'וליו בפטיסטה ערך הופעת בכורה. צ'לסי העמידה אף היא קבוצה ראויה - אנדריי שבצ'נקו, האקס קלוד מקאללה, פלוראן מאלודה, ריקרדו קרבאליו ו-וויליאם גאלאס בהגנה, ולמרות שפיגרה בשלושה שערים - חזרה למשחק. נכון שהתוצאה היא הדבר הכי פחות חשוב במשחק הזה, אבל כמה שכיף לנצח.

ריאל מדריד פתחה בבליץ’ ותוך שמונה דקות כבשה שלושה שערים. ראול היה הראשון, דחיקה קלה לרשת שתמיד תרגש את הקהל, דווקא אחרי מהלך נהדר של ג’וליו בפטיסטה בין שחקני ההגנה(דקה 11). פרננדו מוריינטס כבש את השני כעבור שלוש דקות אחרי מהלך מהיר של ריאל מדריד ברחבה של צ’לסי, ושלח נגיחה אדירה לרשת כמו בימים הטובים בדקה ה-19 אחרי הרמה של אמוויסקה מצד שמאל.

https://totalfootball.co.il/uploads/default/original/2X/c/cd4b5cf2cd2904c653df88a4a5f9e62dcccb1f4e.Xxx

ריאל, כיאה ל-DNA של המועדון, נרדמה, וספגה פעמיים תוך דקה: שבצ'נקו כבש בפנדל בדקה ה-23 ומייד אחר כך פויט צימק ל-2:3. בדקה ה-36 כריסטיאן קראמבו שלח בעיטה נהדרת מחוץ לרחבה, כדור שאף שוער לא יכול לעצור, וביסס את היתרון של ריאל, 2:4 עם השריקה למחצית. צ’לסי פתחה בין היתר עם וויליאם גאלאס, ריקרדו קרבאליו, פויט, אנדריי שבצ’נקו שעונד את סרט הקפטן, מאלודה, קלוד מקאללה האקס, שכנראה ישחק במדים שלנו במחצית השנייה. עד לסיום המחצית ריאל יכלה לכבוש עוד שערים: בדקה ה-39 ריאל יצאה קדימה וראול מסר לג’וליו בפטיסטה ששלח בעיטה חזקה קצת מעל המשקוף. בדקה ה-41 מוריינטס מסר לראול שחיכה בפינה הימנית וניסה ואסילינה. בימיו כשחקן זה בטוח בפנים, הפעם לא. עוד נציין גם את גוטי ואלבארו ארבלואה.

https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2019/06/23/15613153397333.Xxx

וויליאם גאלאס כבש לזכות צ'לסי אבל אז ראול השלים צמד בפנדל והעלה את ריאל ל-5:3 בדקה ה-52 עם בעיטה לחיבור מכל הלב. מאלודה צימק בדקה ה-66 אחרי שקיבל מסירת עומק נפלאה, וצ'לסי כמעט השוותה אבל שבצ'נקו בישל הזדמנות טובה.

"כמה היו שווים היום (בשוק המטורף) ראול, גוטי ומוריינטס? ובצד של צ'לסי, כמה היה שווה אנדריי שבצ'נקו?", נכתב במארקה לאחר המשחק שם דווח על 60 אלף אוהדים שהגיעו לברנבאו. לא ריאל מדריד ולא צ'לסי באו כדי להגן. הם רצו לכבוש, הם רצו לתת שואו, הכוכבים הרגישו כאילו חזרו אחורה בזמן. "ראול ומוריינטס כבשו צמדים, כמו פעם".

https://realmadrid.co.il/images/RealMadrid-CorazonMatch.Xxx

כצפוי, ראול (שימו לב לסטנדינג אוביישן) היה הראשון להתראיין, נשאל על ידי הכתבת - "הברנבאו, סרט הקפטן, זה מרגיש כמו פעם?" ומייד ענה בחיוך ענק. הודה לקהל, נהנה מהחוויה, ויאללה לקסטיליה. ריקרדו קרבאליו נהנה גם הוא מכל רגע ודיבר על שלוש שנים נפלאות בקבוצה. הבא להתראיין היה קלוד מקאללה - "אנחנו לא צעירים אבל אנחנו אוהבים כדורגל, אלה שחקנים ששיחקתי איתם הרבה זמן וזה נראה טבעי, אהבתי את האווירה של הקהל שתרם הרבה למשחק". בהמשך החבר'ה הוציאו את הטלפונים והצטלמו.

13. Raulito Madridista

https://totalfootball.co.il/uploads/default/optimized/2X/a/a8b1ab58ea9e0bc880fb4b67cb49a9410b2a2b11_1_409x500.Xxx

שער המארקה: קבלו את האלטרנטיבה לפוגבה. קוראים לו דוני ואן דה ביק.

לשחקן הסכם עם אייקס לפיו ישוחרר אם תגיע הצעה ממועדון על באירופה. הגיל: 22. המחיר: 60-70 מיליון יורו. כבש 17 שערים ובישל עוד 13. בלט לאורך כל הקמפיין הנפלא של אייקס בצ’מפיונס. הבקיע את השער החשוב בטורינו. זידאן רוצה מהירות בקבוצה וסיום העונה החלש יחסית של אריקסן (“זידאן חושב שהוא מצוין אך חסר את ‘האגרוף’”, נכתב במארקה) הוריד לו מנקודות הזכות.

14. Raulito Madridista

במארקה מיחזרו את התמונה הזו כמה פעמים: “הרכב המכירות של ריאל מדריד” - השאיפה למכור את השחקנים האלה ותג המחיר הריאלי כביכול.

https://totalfootball.co.il/uploads/default/optimized/2X/1/137e14fdef139935f05aca2e37afcd1fe27eb4ae_1_690x388.Xxx

האמת שאני מאוד לא אופטימי, נהיה מעין טרנד חדש כזה בשוק ההעברות - השאלה עם אופציית רכישה, נראה שזה הכיוון של נאפולי וחאמס, לא אתפלא אם צ’לסי תבקש לעשות זאת שוב, מילאן תוכל לצרף את דני סבאיוס רק בדרך הזו כנראה, שלא נדבר על גארת’ בייל. ריאל מדריד צריכה כסף, לנאפולי יש כסף, ואני מניח שבחודש יולי יהיו התפתחויות, עד עכשיו השוק מאוד רדום וצריך לנסות לדחוף שחקנים לאנגליה שם נמצא הכסף הגדול. אני מאמין שראול דה תומאה יעזוב והעברתו לבנפיקה תיסגר על 20 מיליון יורו. הזוי שעד עכשיו רק מרקוס יורנטה נמכר ו-30 מיליון יורו זה נראה לי סכום קצת נמוך, אז מה אם היה שחקן ספסל. בהתחשב בכך שאתלטיקו לא מוכרת לנו שחקנים, הוא צעיר שלא סובל מפציעות והשוק גם ככה משתולל.

אגב, האתגר הבא של פלורנטינו הוא להגיע למיליארד יורו הכנסות ממכירת שחקנים בכל תקופתו במועדון, הסכום כרגע עומד על 730 מיליון יורו

15. Ohad_Glr Member

זאת לא פעם ראשונה שאני שומע על רצון של ריאל למכור את נאצ'ו. אני לא מבין את ההיגיון מאחורי זה.
    מחליף טוב, כלבויניק שסוגר כמה עמדות, מבין את המקום שלו בסגל, דמות חיובית ושחקן בית- כל זה לא מספיק?

סיונרה אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.