ריאל מדריד 2018/19:: רעש לבן בפתח, גם אם זה עידן חדש...

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏22/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

אתה לא יכול לזכות בליגת האלופות שלוש פעמים ברציפות בלי שיהיה לך מזל. ויש היגידו שאפילו אי-אפשר לזכות פעם אחת בלי מזל. לברצלונה של פפ לא היה את 'נס סטמפורד-ברידג' בעונה הראשונה? אגב כל המיתוס הזה על הדקות האחרונות והגולים של ראמוס ב-2016/17 הוא נכון אבל לא מדויק. ריאל גם ספגה טריליון גולים ברגע האחרון - שיוויון בדרבי נגד אתלטיקו בברנבאו| הפסד בקלאסיקו בברנבאו| פעמיים נגד דורטמונד בליגת האלופות| ועוד ועוד ועוד, אני יכול להמשיך.
    אסנסיו פרץ בעונת הבכורה שלו בקבוצה בזכות זידאן ואשתקד קיבל המון הזדמנויות. לגבי מודריץ' - גם ריאל מדריד לפעמים צריכה לעשות התאמות, בטח אם היריבה היא באיירן מינכן. אז הוא לעתים שיחק בצד ימין ועזר המון בהגנה, אז מה.

2. סיונרה Member

אני לא מבין מה אתה מנסה להגיד. זה לא שמזל הולך בהכרח עם קבוצות גרועות, ומעולם לא טענתי את זה. אלא ש"ההצלחה" של זידאן היא תוצאה בעיקר של מזל בכמויות אדירות. בין אם בהגרלות בעונה הראשונה או בכמות לא הגיונית של החמצות מצד היריבות וטעויות לא מחוייבות בהגנות שלהן פחות או יותר בכל משחק בעונה האחרונה.
    לספוג גולים ברגע האחרון זה לא בהכרח מזל, כדורגל משחקים 90 דקות ואם אתה לא מסוגל לגמור את המשחק לפני כן, אז זאת בעיה שלך. ששני שוערים יאבדו כדור לבנזמה, החלוץ העייף ביותר בכדורגל העולמי בחצי גמר ובגמר זה אחושרמוטה תוצאה של מזל.

התאמות זה לא רק ליריבה, אלא ליכולות של השחקנים שלך. לשים שחקן כמו מודריץ' כקשר ימני? כבר עדיף לך לתקוע שם את לוקאס, לפחות הכדורגל שנות ה-90 שלו מתאים לעמדה.

3. Raulito Madridista

כותרות העיתונים הבוקר: מודריץ' ובייל

'שום הקלה בנושא מודריץ', כתבו במארקה בדקות אלה. בנוסף עורך המארקה סנטיאגו סיגורו העלה טור דיעה עם הכותרת 'זה לא אותו מקרה כמו עם כריס' וסיפר עד כמה מודריץ' רואה את ערך הקבוצה מעל הכל בניגוד לכריסטיאנו, ההבדל בגישה(היחסים שלו עם המועדון תמיד היו נפלאים וזהים, וכך גם עם הקהל) ועוד ועוד ועל כך שאולי עזיבתו של כריסטיאנו, שכן הייתה מתקבלת בהבנה בברנבאו בניגוד לזו של מודריץ', הביאה לאשלייה שריאל מתפרקת וממשיכה לוותר על הנכסים שלה - אז זהו - שלא.

https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2018/08/03/15333158710729.Xxx

ההמשכיות של מודריץ' אינה מוטלת בספק ולו לרגע ובאותו הזמן מנסים למצוא בריאל מדריד או יותר נכון 'לגדל', 'להכשיר' את היורש של מודריץ' מתוך הקיים בקבוצה, אולי קובא או סבאיוס. נכתב שפרס הגיב מייד לפרסומים ההולכים ומתחזקים על מודריץ' ואינטר(סוכניו היו במילאנו כנראה) והמונדיאל חיזק את התחושה שאין כמו מודריץ', שיחזור מחר להתאמן והוא רוצה מאוד לשחק בסופר-קאפ האירופי.

ב-AS כתבו על 'הסיכון של ריאל עם בייל' ואלה המספרים הדי ידועים שבדיוק לא רצינו לשמוע. 'ההימור של ריאל מדריד לעונה הנוכחית אחרי שלוש זכיות בצ'מפיונס ברציפות וארבע בחמש שנים - הוא מסוכן וחשוב בעת ובעונה אחת', כתבו שם. בייל הוא כמו ילד עם נעליים חדשות, המנהיג האמיתי של הפרוייקט החדש, לראשונה בקריירה. כי ריאל מדריד היא לא טוטנהאם. הנשיא פרס החליט יחד עם המאמן לופטגי גם בשל הקושי בשוק - שזה המצב. אבל האם הוולשי מגיע למצב בלתי-אפשרי?

http://realmadrid.co.il/images/bale-N.Xxx

בייל שיחק רק 53% מהדקות מאז הגיע לריאל מדריד ובשלוש עונות לא עבר את רף ה-50%. כריסטיאנו רונאלדו למשל שיחק 79% מהדקות ובחלק מהזמן קיבל מנוחות, בעיקר בתקופת זידאן. בעונת 2015/16 כריסטיאנו שיחק 91% מהדקות וזה היה השיא שלו, וב-2014/15 שיחק 87% מהדקות. בייל לעומת זאת מציג את השיא הדל של 76% מהדקות בעונת 2014/15, עונתו השנייה במועדון כשרשם 48 הופעות. לבייל היו 19 פציעות שרירים מאז הגיע, רובן בשריר התאומים, ויש קשר ישיר לגב. אם בייל לא יהיה כשיר, הזרקור יופנה לבנזמה ובורחה מאיורל וזה לחלוטין לא מספיק, כשאסנסיו, איסקו ולוקאס זה הימור מסוכן מדי. בגמר בקרייב הוא הוכיח למה הוא מסוגל, אבל המציאות קשה.

בנושא אחר, חלון ההעברות, סוכנו של השוער טיבו קורטואה שמקושר אלינו זמן רב ודיבר בגלוי על רצונו לשוב לספרד כדי להיות עם משפחתו, חזר על הדברים בראיון ל- The Sun האנגלי. "שמעתי שבצ'לסי אמרו שקורטואה יחליט על עתידו - אבל הוא אמר לא אחת שהכי טוב עבורו הוא לשוב לספרד. הוא רוצה להיות קרוב למשפחתו וברור שלצ'לסי יש הצעה עליו והצעה יפה". הדד-ליין הוא אפילו פחות משבוע בהתאם לחוקים החדשים באנגליה על צירוף שחקני רכש עד למחזור הפתיחה.

4. סמואל אטו Member

אם מודריץ' יבקש לעזוב ואינטר תהיה מוכנה לשלם עבורו, אז אני חושב שפלורנטינו יהיה פתוח למכירה שלו.
    אחרי 3 זכיות רצופות בליגת האלופות הוא יהיה חסין מאש אם תהיה עונה אחת פחות "מוצלחת".

5. Raulito Madridista

הלילה ב-01:00 משחק הכנה נגד יובה - ללא כריסטיאנו

'פארטידזו - אך ללא כריסטיאנו', נכתב בשער המארקה הבוקר לקראת המשחק נגד יובנטוס הלילה(01:00). המשחק נגד יובה נקבע במעוד מועד אך כעת אין ספק שהוא מקבל מימד חדש, גם אם כריסטיאנו שכבר מתאמן כשבוע עם קבוצתו החדשה - לא ישחק היום. ברור שזה יהיה מאוד מסקרן לראות אותו ביציע, כיצד מגיב למתרחש על כר הדשא, הדיאלוג עם השחקנים שלנו, ובעיקר - יהיה מוזר. והנה התמונה האחרונה מהמשחקים בין ריאל ויובה, הקרב השני הכי נפוץ באירופה מאז ומעולם. אתם בטח זוכרים את הצעדים האיטיים, דפיקות הלב והנשימה העמוקה לפני הפנדל בברנבאו ואת הפצצה שבעט כריסטיאנו מכל הלב ולרשת, וכמובן שיש גם את המספרת בטורינו, הגמר בקארדיף ועוד ועוד. במארקה אפילו כתבו על עשרה שחקנים ששיחקו בשתי הקבוצות, וחוץ מכריסטיאנו המצטרף הטרי לרשימה וגם זידאן כמובן - ישנם היגואין וקדירה, לאודרופ, דל-סול ואחרים.

ובחזרה לכדורגל - משחק הכנה שני של ריאל מדריד לאחר ההפסד 2:1 למנצ'סטר יונייטד, משחק בו ראינו גם דברים טובים. מן הסתם ההרכב יתחיל להתמלא אף יותר. ללא מרסלו ששב לאימונים היום, קאסמירו ששב אתמול וללא הקפטן ראמוס, אך בהחלט עם אסנסיו במה שאמור להיות החלק הקדמי שלנו לעונה הבאה - לצידם של בנזמה וגארת' בייל. גם קרוס עשוי לפתוח ואפילו נאצ'ו יתחיל בהרכב, אלא אם כן לופטגי מחפש מערך מאוזן. דני סבאיוס ב-11. ריאל בעצם מתחילה את 'מרתון האיטלקיות' עד לפתיחת העונה שכן היא תפגוש גם את רומא בהמשך ואת מילאן כמשחק הכנה אחרון, בגביע הברנבאו ב-11 באוגוסט.

"ריאל מדריד הזו הראתה הרבה ענווה, רצון להתקדם, איכות וגם עבודה קשה ואישיות", אמר לופטגי במסיבת העיתונאים כשהוא מדבר בברכה על צירופו של סלאדס כעוזרו. כמובן שהוא פיזר את הקלישאות הרגילות - המטרה היא להגיע מוכנים לעונה האמיתית ובראש ובראשונה הסופר-קאפ האירופי נגד אתלטיקו מדריד. ב-AS הגדירו את המשחק הזה כ-'המבחן של ה-'9' נגד יובה ללא כריסטיאנו'. גם השוער קיילור אגב ישחק מחצית אחת. בקיצור, אחרי מחצית נגד יונייטד ו-'כוונות טובות' - הגיע הזמן גם להראות קצת איכות וקילריות ליד השער.

https://as02.epimg.net/futbol/imagenes/2018/08/04/primera/1533339501_252252_1533340040_noticia_normal.Xxx

יובה גם כן בהרכב חסר מאוד מן הסתם. כריסטיאנו לא ישחק, כבר אמרנו, גם דיבאלה לא, מנדג'וקיץ' מגיבורי המונדיאל עדיין בחופש והיגואין זה עתה נפרד. ההגנה של יובה מתקרבת להרכב המלא כמובן ללא בונוצ'י עדיין, וגם פיאניץ' הוא מבין השחקנים הבכירים, אלא שבחוד ישחק פאבלי. עד עכשיו יובה ניצחה את באיירן 2:0 עם צמד של פאבלי ובשני המשחקים הנותרים סיימה בתיקו - 1:1 עם בנפיקה וכן עם כוכבי ה-MLS. ריאל ויובה, בכל-מקרה, זה לעולם לא יהיה סתם משחק. הרכבים משוערים(מתוך ה-AS)::

https://as.com/futbol/imagenes/2018/08/04/primera/1533339501_252252_1533340104_sumario_grande.Xxx

6. Jefecito Member

קשה לי להבין את ריאל. השחקן הכי טוב שלה בהיסטוריה עזב אותה ויש חלל אדיר. אני לא מאמין שהם מסתמכים על בנזמה ובייל.

7. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף אחד לא רוצה להאמין שזה יהיה המצב.
    האמצ לא מעניין אותי כמה יעלו הזארד או לבנדובסקי. לריאל יש מספיק כסף וזה השהשוק השתגע לא צריך להטריד. שישלמו כמה שצריך,אני לא רואה חשבון וזה בטח לא יוצא מהכיס שלי.
    לא רק שהיית נפרד ממודריץ,הייתי נפרד גם מבייל,וכמובן שמבנזמה (אבל זה כבר אני מבין שלא יקרה לעולם,במיוחד אחרי עונה שבה הוא כבש 4 שערים וכל עוד פרז מחליט).
    במקומם מנחית חלוץ,קיצוני ועוד קשר לאמצע. פאקינג ריאל מדריד מתקשה הלתחזק בחלון העברות !! זה משפט שלא נתפס.

פשוט רשום בגדול על הקיר מה שכולם ואים חוץ מאיש אחד,עונה שהולכת להיות כישלון מהדהד.

8. סיונרה Member

לא יודע מי האחראי קידום של בייל, אבל הוא מצליח להשכיח מכולם את העובדה שבכל התקופות שבהם ריאל שיחקה את הכדורגל הכי טוב שלה, זה קרה מיד אחרי שהוא נפצע, ונגמר פחות או יותר ברגע שהוא חזר.
    אם הוא לא נפצע נגד באיירן בחוץ לפני שנתיים, אנחנו בחיים לא עוברים אותם.

hbs7 אוהב/ת את זה.
  9. Raulito Madridista

ראיתי את המחצית עכשיו נגד יובה, מזכיר נשכחות קצת מבחינת הלו"ז, כמעט כמו בתקופה של לפני הצבא. כמה רשמים:
    גולאסו של בייל, קצת דומה לשער בקלאסיקו האמת, שוב חצי גובה אחרי תנועה למרכז, ועדיין הייתי רוצה לראות אותו נוגע יותר בכדור ופחות דבוק לקו.
    אוהב את המשחק של המגן השמאלי הצעיר שלנו, רגולין עושה תנועה מאוד חכמה וגם בהגנה בסדר, גם כמעט הביא למהפך עם בעיטה יפה. כבר עכשיו יותר טוב הגנתית ממרסלו :)
    לא חושב שזה יקרה אבל הייתי רוצה לראות כמה דקות בכל-זאת של אסנסיו-בייל-בנזמה. האחרון לא יכול בעונה הזו לסיים משחקים שלמים בלי איום על השער, כרגע אנחנו אחרי מחצית. איסקו מאוד-מאוד חלוד, בעיקר בניסיון הבעיטה, סבאיוס - משהו חסר.

10. Ohad_Glr Member

אם כבר עושים עונה פיננסית, לפחות שלא יפריעו לאסנסיו להפוך לוורלד קלאס.

11. Raulito Madridista

המונח עונה פיננסית פסול מיסודו בלקסיקון של ריאל מדריד ואני מאוד לא מרוצה. לגבי מה שאמרת, בפורום של ריאל אני עוד מתווכח איתם לגבי האזרד שאם מגיע זה לא חייב להיות ע"ח אסנסיו, הרי קח בחשבון שבייל(גולאסו!) שחקן פציע והסיכוי שיהיה בריא שואף לאפס, הוא לא יהיה מסוגל שוב לעשות חצי שנה בלי פציעות והמועדון ניסה כל מיני סוגים של טיפול רפואי לגביו, אני מניח. אפילו אסנסיו היה אומר לך שהוא לא היה טוב מספיק בעונה שעברה ולא עמד בציפיות, הוא כן קיבל הזדמנויות. הפצצות בסופר-קופה נגד בארסהX2 פתחו לנו את התיאבון אבל הוא נעלם. יש את אסנסיו מול הגנה עומדת ויש את אסנסיו שהוא קטלני מול שטח - הגול אתמול וגם נגד באיירן בגרמניה.

12. Raulito Madridista

אז כאמור אתמול בלילה ריאל מנצחת 3:1 את יובנטוס אחרי מחצית שנייה טובה מאוד ושינוי מהיר של צמד המחליפים וינסיניוס המבשל ואסנסיו שכבש ובהמשך הוסיף צמד. הכותרת שלי באתר 'צעירים זה שמחה', והנה סיקור המשחק::
    * זה בדיוק מה שמצפים מאסנסיו לעשות העונה - לכבוש שערים, להיות מעורב. אבל כמובן שאסנסיו מול צפיפות מתקשה הרבה יותר.
    * תוהה מתי נוכל לראות את הטריו ההתקפי אסנסיו-בייל-בנזמה עוד לפני הסופר-קופה, והאם וינסיניוס יכול בטווח המיידי לשפר את קבלת ההחלטות.
    * המגן השמאלי הצעיר שלנו משחק נפלא, כמעט כבש שער אפילו, לופטגי אמר עליו שייתכן ויישאר חלק מסגל הקבוצה הבוגרת.
    * זה היה סופר-מרגש בעיניי לראות את נאצ'ו עם סרט הקפטן של ריאל מדריד. כל-כך ראוי, כל-כך טבעי ומתאים, למרות שכולם יודעים שראמוס יש רק אחד.

https://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2018/08/05/primera/1533427811_844358_1533427859_aperturaactualidad1_normal.Xxx

לופטגי העלה חיוך על הפנים אחרי ניצחון הבכורה בריאל ומיהר להתייחס למודריץ' - "הנשיא פרס היה מאוד ברור - מודריץ' נשאר. הוא שחקן יוצא דופן שאנחנו מחכים שיחזור אלינו". "אני שמח שהפכנו את האיכות שלנו לניצחון, גם נגד מנצ'סטר יונייטד היו דברים טובים אבל היום כבשנו יותר", סיכם המאמן. לופטגי אמר שבהחלט ייתכן שאסנסיו ישחק פה ושם כ-'9' מזויף, זו חלופה. כשנשאל על וינסיניוס אמר - 'אל תשכח את רגוילון, אני לא רוצה לציין את כולם, באמת כולם היו טובים'.

במארקה כתבו בשער העיתון 'אשליית מדריד' על רקע תמונת החבר'ה הצעירים חוגגים, ונכתב שאסנסיו ו-וינסיניוס הובילו את המהפכה עם מחצית שנייה גדולה ושריאל נראתה טוב. אסנסיו סיכם - "אנחנו אוהבים את הסגנון שלופטגי מדריך אותנו. יש הרבה דברים ללטש אבל נגיע מוכנים לסופר-קאפ האירופי, יש למה לצפות".

13. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אני פרז,אומר לאינטר כסף + מודריץ תמורת איקארדי.

14. Raulito Madridista

https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2018/08/05/15334953568851.Xxx

קצת חדשות:

- לוקה מודריץ' ממשיך להעסיק את התקשורת בספרד, אם כי השחקנים בחדר ההלבשה משוכנעים בוודאות שהוא שמח בריאל מדריד וימשיך בקבוצה.
    - רפאל ואראן אלוף העולם חזר לאימונים, הוא כמובן מחכה במדריד וספק אם יהיה זמין לסופר-קאפ האירופי. בכל-מקרה נכתב על 'הנסיקה' של ואראן בשנה האחרונה - עוד זכייה בצ'מפיונס, המנהיגות בנבחרת, היותו הקפטן הרביעי בריאל מדריד והשחקן עם שווי השוק הכי גבוה אצלה, יותר מאיסקו ואסנסיו ושני רק לגארת' בייל, ובגיל 25 מצפים ממנו להנהיג גם בקבוצה. הוא אפילו מועמד לתואר כדור הזהב לפי ההשערות.
    - טיבו קורטואה לא הגיע אתמול למגן הקהילה של צ'לסי כלומר לא היה אפילו בין 'המעודדים'. הוא אמר שהנושא רגיש והסיטואציה מורכבת והוא לא רוצה לדבר על הנושא. מה שכן, בטוח ששעון החול הולך ואוזל.
    - CR7 contra RM11 - כריסטיאנו רונאלדו נגד 11 שחקנים של ריאל מדריד, זה התרגום היבש של הכותרת, והת'אכלס הוא שבמועדון בטוחים שבהיעדרו של הכוכב הגדול שכבש 30.5% משערי הקבוצה אשתקד - האחרים יפרחו. מצפים ליותר מביילח(21 שערים) ובנזמה(12), והצמד של אסנסיו היה בדיוק מה שבקבוצה רצו לראות. גם מאסנסיו ואיסקו מצפים למספרים דו-ספרתיים.

http://e00-marca.uecdn.es/multimedia/graficos/futbol/2018/goles-madrid/desktop.Xxx

15. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

קובא עושה שביתה איטלקית ומחרים את האימונים.
    יכול רק להגיד לו תודה רבה,עושה לנו את החיים קלים. הוא לא שחקן ברמה של ריאל מדריד. אפילו לא בהרכב של קוראטיה.

מצב נושא:
הנושא נעול.