ריאל מדריד 2018/19:: רעש לבן בפתח, גם אם זה עידן חדש...

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏22/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

כואב לאבד את סביוס,התנהלות מוזרה כלפיו.
    המקום להפטר ממודריץ וקרוס,שלא רק שחלשים גם לא נשאר להם עוד הרבה, מוותרים על שחקן העתיד.

מקווה שלא נפסיד את אנדובלה לטוטנהם, הוא בדיוק מה שחסר בקישור.

2. סיונרה Member

אמרתי לך שזה לא מעניין אותי ואני לא אמור לעשות את ההפרדה בין דעתך ובין דעת העיתונים, כל הודעה שאתה חתום עליה היא הודעה שאני יכול להגיב אליה, להזכירך זה פורום, לא בלוג. היו לא מספיק פעמים שקראת לי נביא זעם ואז כשצדקתי אז הצטרפת למקהלה כאילו תמיד אמרת את זה, מזל שסיונרה פה להזכיר לך.

סבאיוס הלך, יורנטה הלך, ואסקז ונאצ'ו עומדים ללכת, את מי בדיוק החבר'ה רוצים להכניס כשמישהו (שהוא לא מגן) פצוע?
    סראביה, שחקן בית אחרי עונה נהדרת, הולך לפסז' בסכום שאין דרך אחרת להגדיר אותו חוץ ממצחיק. איפה ריאל מדריד בסיפור?

3. Ever Banega Member

סארביה שחקן טוב אבל לדעתי מגזימים איתו מאוד בתקופה האחרונה, הוא כבר כמה שנים מסוג השחקנים שיש לו מספרים מנופחים שמציגים אותו יותר טוב ממה שהוא באמת.

SaSa אוהב/ת את זה.
  4. סיונרה Member

לא בהכרח חולק עלייך, אבל הוא ב-20 מיליון יורו? על פאקינג לוקאס הולכים לשלם יותר.

5. SaSa Member

ברכות על הרכש שלכם לעונת 20-21.

Jefecito אוהב/ת את זה.
  6. Ever Banega Member

לפי מה ששמעתי מדברים על איזור ה40.
    אלא אם לריאל יש סעיף קנייה שאני לא מכיר.

7. סיונרה Member

8. SaSa Member

פלורנטינו תמיד אהב ללכת על שמות גדולים ונוצצים.
    כל קבוצה גדולה היתה שמחה לשחקני רוטציה כמו סבאיוס, נאצ'ו, רגילון ולוקאס.

אם היה אפשר הייתי לוקח את כולם לקבוצה שלי.

9. WHITERM Member

לא ברור לי למה צריך להעזיב את נאצ'ו ולוקאס.
    לוקאס זה טיפה ברור,הבחור נגר אבל הוא עובד קשה ותמיד את נותן את הנשמה.
    אבל למה את נאצ'ו?הבן אדם יכול להיות מחליף בכל עמדה בהגנה ולא אכפת לו להיות על הספסל.

סאביוס,הוא וזידאן בבעיה אז משהו אחר.

10. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי הפרסומים,מחר פוגבה יבקש שיחרור לריאל.

11. Raulito Madridista

- החלוץ ראול דה תומאס נמכר לבנפיקה ליסבון בתמורה ל-20 מיליון יורו, והבא בתור לעזוב יהיה תיאו הרנדס שיעבור בתמורה לאותו מחיר למילאן (עבר בדיקות רפואיות), אך הסגל עדיין עמוס-עמוס. כמה ימים בלבד לפתיחת האימונים וריאל מדריד נכון לעכשיו תמריא למחנה עם 30 שחקנים: 4 שוערים, כולל קיילור נאבאס, 26 שחקני שדה כולל קובו שמיועד לקסטיליה.

- ויניסיוס התראין במולדתו והודה: "הצטרפותו של אדן הזאר תקשה עליי לשחק", אבל הוסיף שההחלטה היא של זידאן. הוא שיבח את ראמוס ובנזמה על כך שהם כבר בני 30 ומשהו, עשו הכל בקריירה ועדיין מתאמנים הכי קשה, והוסיף שבריאל מדריד אתה לא רוצה להפסיד גם לא באימון. האתגר שלו יהיה לשחק בכנף ימין.

- בספרד כתבו טור דעה על גארת' בייל, כשסנטיאגו סגורו קורא לריאל מדריד להתייחס אליו בכבוד: "אמנם חבל שאי אפשר לשים פלסטר על הפה של הסוכן שלו, אבל אף אחד לא הכריח את ריאל מדריד להאריך לו את החוזה בשש שנים ב-2016. חוזה חדש מביע הסכמה והערכה משותפת".

אני חושב שהתקשורת יורה לכל הכיוונים, לאו דווקא בהתעניינות של ריאל מדריד בפוגבה כי זה ברור ואפילו לזידאן התפלק איזה משפט, אלא יותר לגבי שחקנים אחרים. לוקאס ואסקס ונאצ'ו עברו עונה רעה אבל אני לאו דווקא משוכנע שהמועדון דוחף אותם החוצה מעבר הצורך למכור אלא רצון של שניהם להתרענן, כבר אמרתי. אם נאצ'ו יכול להיות שחקן הרכב קבוע בקבוצה דרג ב' באירופה עם שכר נאה ואולי לחוות אתגר חדש - אולי זה כדאי. לוקאס ואסקס היה מזעזע בחלקים גדולים של העונה, אני חולה עליו אבל לא אבכה אם יעזוב, מקצועית הרי מיצה את עצמו. כנראה שבריאל מדריד מודל 2019/20 שחקני הסגל הרחב יהיו פחות מנוסים ו'רובוטים' אלא יותר צעירים לא מנוסים שלך תדע מה תקבל מהם לטוב ולרע - נניח ברהים שהייתי מהמר שהוא יישאר.

12. Raulito Madridista

https://totalfootball.co.il/uploads/default/original/2X/5/5283d0ea8966cb139976afadbefc7c102a226969.Xxx

מרקו אסנסיו או ויניסיוס בכנף ימין - ההתלבטות הגדולה הראשונה של זינדין זידאן. במארקה עשו קצת הפסקה מההעברות ומתחילים לחשוב על הפאזל של הצרפתי לקראת העונה הבאה. נכתב, לא במפתיע, ששבעה שחקנים בטוחים בהרכב לקראת 2019/20 להוציא רוטציות והפתעות, אלה ה-’ Titularísimos’ שלנו - טיבו קורטואה, דני קרבחאל, סרחיו ראמוס, טוני קרוס, לוקה מודריץ’, אדן הזאר וקארים בנזמה. נכתב שאסנסיו קפא לאחר עונת בכורה מדהימה ב-2016/17 ועונה שנייה טובה גם כן. ויניסיוס הבריק לחודשים ספורים עד שנפצע. נכתב שבריאל אין לאף אחד ספק לגבי האיכות של אסנסיו אלא דווקא להמשכיות וההתאוששות אחרי העונה שעברה בה כבש שער ליגה בודד - ‘היה ממש נראה בדיכאון כללי’. ויניסיוס הוגדר כ’אוויר צח בקבוצה של סולארי’ ושלמרות החולשה הגדולה באיום על השער, הוא זה שיצר את מרבית המצבים, גם בשבוע השחור של ריאל מדריד. ויניסיוס כמובן ייפרד מהעמדה בצד שמאל כי זו העמדה של הזאר. לפי הסקר במארקה, (קצת יותר מ-27 אלף מצביעים כרגע) - 67% הולכים עם ויניסיוס, פי שניים מאשר אסנסיו (33%).

בנושא אחר, אנדריי לונין אמור להיות מושאל בימים הקרובים, מדברים כרגע על קבוצות מהליגה השנייה בספרד לצערו, כך שריאל מדריד לא תצא למחנה האימונים עם ארבעה שוערים אלא עם שלושה.

אנסה להיות יצירתי: תקועים עם בייל ודווקא הוא פותח את העונה טוב בצד ימין עד לפציעה הראשונה, ויניסיוס מחליף בצד שמאל ואסנסיו משחק באמצע לעתים כשאיסקו דווקא עוזב בקיץ. וברצינות: ויניסיוס גם ככה בועט רע מאוד ומעניין לבדוק אותו בימין, אולי יוכל להיות שחקן קו כמו הקיצוניים של פעם, הוא יוצר בלאגן ואני מאמין שהוא יכול לשפר את המסירה שלו. אסנסיו בימין טוב יותר מאשר בשמאל ובמרכז אולי יהיה אפשר לנצל את ראיית המשחק שלו וההצטרפות החכמה לרחבה. אני מאמין שעם הגעת הזאר הרבה לחץ יירד ממנו ויהיה לו קל. אגב, לא בטוח שיש תשובה אחת, אולי זידאן יזגזג.

13. סיונרה Member

בכל קבוצה חייבים שיהיה מישהו כמו לוקאס ואסקז, אם אפשר להפוך את ויניסיוס לכזה אז זידאן ופרס מרוצים.

14. Ohad_Glr Member

אף אחד לא יודע מה יהיה בריאל בצד ימין, לא זידאן, לא פרז ולא השחקנים.
    מה שהולך לקרות- יזרקו לשם כל פעם שחקן אחר עד שמישהו יתפוס רצף משחקים טוב וישתלט על העמדה הזאת.

15. סיונרה Member

אתה מניח ששחקן יתפוס רצף של משחקים טובים, אין שום סיבה שזה יקרה. לא סתם לשחקנים יש עמדות על המגרש, ואולי עיוור צדדים כמו פלורנטינו חושב שזה רעיון טוב להביא שחקנים שאוהבים לשחק באותו הצד (זכר לרעיון האדיר של בקהאם ופיגו), אבל זה פשוט רעיון גרוע.

מצב נושא:
הנושא נעול.