ריאל מדריד 2018/19:: רעש לבן בפתח, גם אם זה עידן חדש...

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏22/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Civil Anti Madridista

"אם אפשר להביא אז מביאים" זאת מכבסת מילים ל"העיקר שלא יגיע ליריבה שלך".

2. Raulito Madridista

ריאל מדריד יצאה לדרך

הרבה זמן חיכינו לרגע הזה: אמנם לא יותר מבדיקות רפואיות ואימון כפי שאומרים בקטנה 'חצי כוח', אבל עדיין מרגש: ריאל מדריד פותחת את עונת 2019/20. השחקנים התקבצו בולדבבאס בשעות הבוקר המאוחרות לשיחה קצרה ועברו את הבדיקות הרפואיות בהצלחה (או שלא: תלוי עד כמה אתם מתייחסים לגארת' בייל). "עוד אתגר ניצב בפני זידאן", כתבו ב-AS בבוקר, בעוד במארקה הלכו על "הקיץ הקשה ביותר של המאמן". נכתב שהמאמן מודע לאתגר העצום אחרי העונה החלשה מצד אחד ומסע הרכש מצד שני, הגדול בתולדות המועדון, והוא בעצמו השתנה. 'התעלומה של זידאן', נכתב שם - המאמן יודע שלא מדובר באותה קבוצה מנצחת שזכתה שלוש פעמים ברציפות בליגת האלופות. הוא הגיע במרץ כדי לבנות את הקבוצה ביולי והפך לקר, מרוחק ועצבני. הוא בטח לא היה מרוצה מסיום העונה שעברה.

במסגרת הכתבות בתקשורת, אגב, במארקה כתבו על מספר סימני שאלה שאותם אתם כבר מכירים: מרסלו או מנדי באגף שמאל, האם פול פוגבה יצטרף (69% מעריכים שכן), מה יהיה עם גארת' בייל, סוגיית החבר'ה הצעירים, ויניסיוס (70% מהאוהדים הצביעו שהם רוצים לראות אותו בהרכב בכנף ימין לעומת 30% שחושבים על מרקו אסנסיו), השחקנים הפחות בכירים שעלולים לעזוב, למשל איסקו, וברמת הפיקנטריה תהו האם אדן הזאר יקבל את הספרה מס' 7 או לא, ואפילו צחקו - האם סרחיו ראמוס יסכים לתת לו להשתתף גם בפנדלים.

גארת' בייל התקבל על ידי מעט האוהדים (לא יותר מ-20 שנכחו) בבוז כשהם צועקים לו "כפוי טובה" אך הם מאוד התרגשו לראות את דני קרבחאל לדוגמא. צוות האימון החדש של זינדין זידאן, בדגש על מאמן הכושר מנבחרת צרפת, שיחליף את אנטוניו פינטוס, התקבצו לתמונה רשמית והמועדון מיהר לפרסם תמונה לאוהדים - של הקפטן סרחיו ראמוס כמובן. הראשון להיכנס לחדר הבדיקות הרפואיות היה טוני קרוס, אחריו דני קרבחאל ואז גארת' בייל.

https://www.realmadrid.com/img/horizontal_940px/_2vc5711_20190708010030.Xxx

עבור אדן הזאר זו הייתה הפעם הראשונה בה הוא דורך על כר הדשא בולדבבאס והוא כמובן היה במרכז העניינים. לא מעט פרצופים חדשים הגיעו: גם לוקה יוביץ', פרלאן מנדי, רודריגו, אפילו קובו [שניהם צפויים לחזק את קסטיליה של ראול], ובלט בהיעדרו אדר מיליטאו שטרם הוצג במדי הקבוצה, זאת בשל השתתפותו וזכייתו בקופה אמריקה יחד עם נבחרת ברזיל. גם קאסמירו נעדר מאותה הסיבה וכן שחקנינו מנבחרת ספרד הצעירה: דני סבאיוס וחסוס ואייחו. השחקנים הוותיקים הבולטים בסגל כמובן הגיעו: לוקה מודריץ', קארים בנזמה, רפאל ואראן ואחרים.

https://as02.epimg.net/futbol/imagenes/2019/07/08/primera/1562577980_152808_1562592637_noticia_normal_recorte1.Xxx

הזאר כתב ברשתות החברתיות על רקע מגוון תמונות שלו: "היום הראשון במשרד החדש", ואנחנו כתבנו בחיוך: "הזאר מעכל עד כמה הסמל הזה גדול". לוקאס ואסקז בישר בחיוך: "עונה מספר 5 מתחילה" כשהוא מתכוון ברמה האישית כמובן, וגם דני קרבחאל ומרסלו העלו תמונות כמו גם מרקו אסנסיו שכתב על האתגר הגדול לקראת העונה הבאה בתקווה להילחם על הכל.

הקבוצה תמריא מחר בצהריים לקנדה שם תעבוד בעשרת הימים הראשונים בעיקר על הכושר הגופני עם מאמן הכושר החדש, וב-21 ביולי תפגוש את באיירן מינכן כשאחר כך יחכו לה ארסנל ואתלטיקו מדריד. מי שעשוי להצטרף למחנה האימונים באיחור הוא איסקו, בשל בשורות טובות: מצפה ללידת בנו השני.

3. Raulito Madridista

ריאל מדריד לא רכשה שחקני התקפה טובים כבר יותר מדי זמן, אדן הזאר לא מספיק, על הספקות לגבי קארים בנזמה לא צריך לספר לך ומעניין איך ויניסיוס יהיה בעונה הבאה כשמעמדו בהרכב הוא לא בלתי מעורער (ובלי קשר לזה שישחק הפעם בימין שזו גם שאלה - הליקוי שלו בסיומת כל כך גדול שייקח זמן רב עד שהוא ישתפר משמעותית אם בכלל), אני דווקא חושב שמרקו אסנסיו שיגיע בלי הרבה ציפיות אולי יחזור לשחק כדורגל. אם היה אפשר להביא את ניימאר במחיר סביר אז כן הייתי לוקח אותו(ואולי פריז תרצה לעשות דווקא לברצלונה), קשה לי לחשוב על אמבפה גם בקיץ 2020. מדבר זה אגב שהקבוצה שלו משתוללת ורוצה גם את אנטואן גריזמן וגם את ניימאר, וזה הרבה מעבר לדיווח. לואיס סוארס יעזוב אבל לא בעוד שבוע, ולא פשוט להחזיר את ארבעתם בסגל.

4. Civil Anti Madridista

זה שברצלונה יורה לכל הכיוונים בחלון הזה לא אומר שאני בעד מדיניות הרכש הזאת. אין לי מושג איך אפשר להרכיב את כל הרביעייה הזו יחד מבלי לחטוף שניים במינימום כל משחק וגם אמרתי לא פעם שדה ליכט מבחינתי זה must. לגביי מדריד, הזארד רכש פנטסטי והוא המפעיל המושלם ליוביץ' כל עוד בנזמה לא יפריע. לדחוף עכשיו להחתמת ניימאר אחרי שרק לפני חודש הביא את האיש שעליו מצפים לבנות את הפרויקט הבא זה ללכת כמה צעדים אחורה סטייל המינוי של זיזו. לגביי פסז' - היא יכולה לייבש אותו ביציע עד תום החוזה או להשלים עם רצונות השחקן ולאפשר לו ללכת. אבל בטח לא לקבוע לו את היעד הבא.

5. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם בחינם לא הייתי נוגע בניימאר.
    ילד קקה,אגואיסט,שלא יתרום בכלום. סרטן לחדר הלבשה.

6. cheddar Member

7. סיונרה Member

רגולציה על מחירי ההעברות.

8. cheddar Member

יש רגולציה שלא מאפשרת להם לשלם עליו?

9. סיונרה Member

אני לא בקי עד הסוף בפרטים, אבל הממשלה הסינית התערבה בשלב מסויים בכל הכסף שזורם שם והתחילה להטיל רגולציות על המועדונים. מי שלא הצליח למכור להם שחקן עד השנה שעברה כבר לא ישתתף בחגיגה.

10. WHITERM Member

בקיצור אם רוצים להביא שחקן זר מעל 7.5 מיליון,הם צריכים לשלם אותו כסף לממשלה.
    אם התג מחיר זה 70מיליון יורו,אז הם בעצם צריכים לשלם 140מיליון יורו,70 לריאל ועוד 70 לממשלה.

סיונרה אוהב/ת את זה.
  11. cheddar Member

זה הולך לפגוע ברמת השחקנים שתגיע לשם

12. WHITERM Member

זה כבר התחיל ב2018,הסינים רוצים שהשחקן הסיני ישתפר וישקיעו יותר משאבים באקדמיות וכדומה...מאשר להביא שחקנים עם שמות מפוצצים.

13. סיונרה Member

גם ככה אלו שכן מגיעים עסוקים בלשכב עם מקומיות ולהנות מהחיים, זה לא משנה כמה כישרון יש להם.

14. Raulito Madridista

אני חושש מאוד לגבי ההתקפה שלנו. אני מאמין מאוד באדן הזאר (הולך לתת עונה גדולה) אבל גם קארים בנזמה וגם לוקה יוביץ' - שיכול להשתפר כי ישחק לצד שחקנים טובים יותר, ומצד שני עלול להיתקל בקשיים בעונת הבכורה - לא מספיק טובים, וגם לא ויניסיוס שלא יתרום מספרים. ריאל מדריד חייבת קראק אמיתי בהתקפה. לא מחבב אותו, אבל הייתי מעדיף אותו מאשר 'אולי נצרף את אמבפה' ולהמשיך לפנטז.

- ריאל מדריד רוצה למכור שישה שחקנים בקרוב ל-200 מיליון יורו: איסקו, גארת' בייל, קיילור נאבאס, לוקאס ואסקז, מריאנו וחאמס רודריגס.
    - אדר מיליטאו הוצג היום בקבוצה, התרגש מאוד, בקושי דיבר, מסיבת העיתונאים נעצרה לכמה רגעים. "חלמתי על זה מאז שאני ילד, רוצה לעשות היסטוריה". יהיה קשה לו להיאבק עם ראמוס ו-ואראן.

15. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מצליח לראות באיזה קומבינציה איסקו ואסנסיו הולכים להשתלב בקבוצה.
    אומר את זה בצער,אבל למען העתיד שהלם חייבם לעזוב.

מצב נושא:
הנושא נעול.