ריאל מדריד 2019/20: מתי המלך יחזור למלוך?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏7/8/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

1) אפילו לגבי חלק מהעונות תפרט לי מתי לברצלונה היה סגל טוב מריאל מדריד לדעתך. אני באמת שואל. אני לא חושב שהיה להם סגל טוב משלנו בשש עונות לדוגמא מתוך תשע. ב-2014/15 הם זכו בטרבל ואני לא מערער עליו, אבל ריאל מדריד יצאה לרצף 22 ניצחונות רצופים ובאותה העת אף אחד לא חשב שהיא תסיים בידיים ריקות לדוגמא.
    2) מזל במשחקים נקודתיים הוא משפיע, אם תרצה 'השפיץ של הנעל'. כמו שבליגת האלופות היה לנו מזל בשלוש הזכיות - בליגה לא היה לנו. הניצחון הזה על בארסה בברנבאו ובקלאסיקו בכלל היה צריך להגיע הרבה קודם לכן. תעבור על משחקי הדרבי גם ככה משעמם (לי לפחות), תראה אפילו את ה-1:1 בדרבי האחרון של רונאלדו. שוכבים להם על השער ורק גול אחד והם כובשים מבעיטה בודדת. הייתי הולך על נתון של גולים אבל זו בעיה, כמובן שמסי שובר שווויון אבל בהרבה עונות עברנו את המאה גולים וכבשנו גם פה ושם יותר מברצלונה. מצד שני חלק מהאליפויות הוכרעו על משחק לפה-לשם: 09/10, 13/14, 14/15, 15/16, 10/11- 4 נק', וגם האליפות שלנו כן 16/17.
    3) מעבר לטיעון של בנזמה מול סוארס שהוא מדויק לדעתי (מסרב להיגרר ל-רונאלדו מול מסי), אני חושב שגם למשחקי הבית יש משקל.

2. סיונרה Member

הסגל לא רלוונטי, מה שמשנה זה האיכות הגבוהה ביותר ושם לברצלונה יש יתרון כבר שנים, ויתרון פסיכי מאז העזיבה של רונאלדו. בעמדות החשובות במגרש: שוער, קשר אחורי והתקפה יש להם יתרון (העונה אני מעריך שקסימירו ובוסקטס פחות או יותר שווים) יש להם יתרון גדול כבר די הרבה שנים. בליגת האלופות הצלחנו כי השיטה של זידאן והנוכחות של רונאלדו התאימו למה שצריך כדי לנצח שם. כמו כן, היה לנו כמויות של מזל והחמצות של היריבה. בליגה, שם אתה צריך לאורך 38 משחקים להשיג יותר נקודות מהיריבה, המזל מתאזן ואתה צריך לנצח כמה שיותר משחקים. שם המשחק הוא עקביות, וקשה להיות עקבי כשאתה צריך להתאמץ יותר מהיריבה שלך לתואר כדי להבקיע כל שער.
    איכשהו "השפיץ של הנעל" של זלאטן, וייה וסוארז הלכו למסגרת מעבר לשוער, וה"שפיץ של הנעל" של בנזמה לא. אי אפשר להגרר לקלישאות כשהעובדות די עקביות כבר שנים. ריאל צריכה לשחק הרבה יותר טוב מברצלונה כדי להשיג תוצאות דומות.

3. Raulito Madridista

העונה שעברה לא רלוונטית לדיון, אמרתי את זה, הלוואי ואפשר היה לבטל אותה. הרמנו דגל לבן מראש וזה הדבר הכי גרוע שיש. עדיף להמר לא נכון או כישלון מפואר. אני מוכן ללכת איתך משחק גדול אחר משחק גדול בליגה, כמובן שיש משחקים בהם ניצחו בצדק אבל המזל הלך לצידם לא אחת, ובעיקר לצד אתלטיקו. תראה את הדרבי בברנבאו מ-2017/18. תראה את הקלאסיקו של 2014/15 ועוד ועוד. זה מעניין מה שאתה אומר כי בארסה גם ספגה פחות על אף שעל הנייר בחלק האחורי לריאל היו שחקנים כמו קרבחאל ו-ואראן שטובים מאוד בהשוואה למקביליהם (שם בצד את ראמוס). קיילור היה מעולה בשנתיים הראשונות בהן שיחק. אתה מזכיר את ויאה אבל הוא היה רלוונטי שנה וחצי, זלאטן שיחק שם עונה אחת. אגב, לדעתי הפרטנרים הכי טובים של רונאלדו היו די מאריה ואוזיל ולא בנזמה ובייל. אני שוב אומר - מאזן כזה באליפויות מקפח אותנו.

4. Raulito Madridista

https://totalfootball.co.il/uploads/default/original/2X/d/dbcb93684fcdb169d36e2b9350a6ce7b0b106351.Xxx

כמו שנוכחתם לדעת, לעתים החיים חזקים מאיתנו והטבע מאפיל על הכדורגל, גם על ריאל מדריד. אז הפעם חזרנו אחורה בזמן לעונת 2004/05 משחק שבע הדקות נגד ריאל סוסיאדד בברנבאו לאחר ההתרעה על פצצה. המשחק המקורי ב-12.12.2004 הופסק, 70 אלף התפנו מייד ושופט המשחק אפילו לא אמר לשחקנים מהי הסיבה, וחודש בחמישה בינואר עם מאמן חדש על הקווים. “המשחק הקצר ביותר בעולם”. כך זה היה. “משבר הקורונה” - כתבה שלישית בסדרה . כך זה קרה

5. Ever Banega Member

לא רק שמאזן האליפויות לא מקפח אתכם, אני דיי משוכנע שאם היה ואר גם 2017 וגם 2012 היו הולכות לבארסה (ויש שיגידו גם 2014 אבל עם זה אני לא מסכים).

6. Raulito Madridista

שמע לירות פצצה ולהיות טרול כל אחד יכול, חשבתי שאתה לא כזה, אבל שיהיה. ברצלונה ב-2017 התפרקה כל פעם שהיה משחק קשה בליגת האלופות, היא בקושי החזיקה בפסגה באותה עונה. לראמוס היו יותר שערים מניימאר בשלב מסוים, אתה מודע לזה? והאליפות של 2011/12 זה בכלל הזייה לטעון לגביה ככה - האליפות הגדולה בתולדות הליגה, אליפות ה-100 נקודות ו-121 שערי זכות - שיא שערים עד היום. בחודש פברואר כבר הובלנו את הטבלה בעשר נקודות יתרון על המפלצת של פפ, את זה אתה יודע? הובלנו את הטבלה 30 מחזורים - מחזור 10 ועד הסוף לדוגמא, היו לנו שני רצפים של 10 ו-11 ניצחונות במקביל וניצחנו בקאמפ נואו, זו הייתה קבוצה מטורפת עם רונאלדו אולי בעונה הגדולה בקריירה בלי קשר למספרים שלו.

ומעניין אותי לדעת מה היה לך להגיד על "נס אינייסטה" בסטמפורד ברידג' ומשחק אלף הפנדלים לצ'לסי (שלא הגיעו בסוף) או "רמונטדה מארץ הרמונטדות" נגד פ.ס.ז'. שום גיבוי לדברים לא ראיתי ממך. ואגב, ב-2017 בצ'מפיונס הודיתי בפעם האלף - השופט חס עלינו בברנבאו, ולא פעם אחת.

7. Raulito Madridista

https://totalfootball.co.il/uploads/default/original/2X/4/40c7cef92001b299b48549d8f1371388671f1b2d.Xxx

וככה נראה הקשר האחורי “האפור” של אותה קבוצה. אפילו טוב יותר ממה שזכרתי - מהיר, חד, שינוי כיוון פתאומי, יודע לצאת קדימה. נכון, שער אחד בלבד ב-140 משחקים זה לא מספיק ולא משנה מה היה בטור הבישולים (בדקתי סתם בשביל ‘הספורט’). קבוצה שלא ניצחה מספיק ולא הייתה מאוזנת ולא זכתה אולי במספיק תארים (למרות ששש תארים בשלוש שנים זה סבבה) אבל היה כיף לראות ולגדול עליה. איך זידאן אמר עליו: “הוא השחקן החשוב ביותר ב’גלאקטיקוס’”. בכתבות שעשיתי על שחקני הרכש הטובים ביותר של פלורנטינו פרס דירגתי אותו במקום השביעי, קלוד מקאללה.

ובנושא אחר: שנה בלי שער בברנבאו. בתמונה: גארת’ בייל חוגג את השער שלו נגד סלטה ויגו בסנטיאגו ברנבאו ב-2018/19… זה קרה במשחק הקאמבק של זידאן, בדיוק לפני שנה. איסקו הבקיע קודם וריאל ניצחה 0:2. הבעיה: מאז זה לא קרה. הוולשי רשם עשרה משחקים לעיני הקהל הביתי ולא הצליח למצוא את הרשת ב-531. נגד בארסה בתחילת מרץ כלל לא שותף ונגד סיטי עלה מהספסל ל-16 דקות. הוולשי הולך ודועך. בסך הכל, אגב, מאז, כבש שלושה שערים - צמד נגד ויאריאל בספטמבר השנה ושער בגביע.

8. Raulito Madridista

https://images.realmadrid.co.il/images/posts/0_1584466946090.Xxx

במארקה יודעים שמשעממם מאוד בלי כדורגל והחלו בפינה של "סיפורי ריאל מדריד שמעולם לא סופרו", והפרק הראשון עוסק בקיץ 2010 כשמוריניו הגיע לריאל כמאמן הטוב בעולם. נכתב שהנחיתה שלו לא הייתה קלה. הגרעין הקשה ושחקני הסגל המובילים הגיעו רק באוגוסט לאחר חופשה בשל גביע העולם, ומוריניו פגש בשחקנים זוטרים בסגל וכאלה שהיה ברור שהוא לא בונה עליהם. נכתב שמוריניו היה קשוח מהיום הראשון, עם הנחיות וכללים רבים ואמר בולדבבאס: "כבר ראיתי שיש מצלמות בחדר ההלבשה, אני אגלה היכן הן" והיה אובססיבי. מוריניו כעס מאוד על ההדלפות לתקשורת של ה-11 והמשפט הזכור ביותר שלו הוא "יש כאן חפרפרת". הוא הזהיר את השחקנים שהטלפון מחוץ לתחום, שהפצועים צריכים להגיע לאימון שעה קודם כדי להיבדק ומי שלא מתאמן - לא ייכלל בסגל. עוד אמר: "אני לא מחכה לאף אחד".

פלורנטינו פרס מסר הודעה מצד המועדון על המלחמה בקורונה: "ראשית אני מאחל לכולם בריאות לאור הנסיבות החריגות והקשות. אני רוצה לבטא בשם ריאל מדריד את ההזדהות שלי עם המשפחות ולהעביר מסר של אופטימיות - יחד נתגבר על האתגר העצום הזה. כאשר התוודענו דרך ערוצי התקשורת על מה שקרה - ננקטו כל אמצעי הזהירות מצד המועדון תוך עמידה בכל הדרישות של משרד הבריאות. עצרנו את כל הפעילות. זה הזמן להדגיש במיוחד את הסולידריות. מודה לכולם על ההבנה. אני בטוח שנהנה שוב מריאל מדריד, המועדון הטוב בעולם, באותה התשוקה. ניפגש בקרוב".

בשורות מדאיגות: לורנצו סאנז, נשיא המועדון בין 1995 ו-2000, שזכה בשתי אליפויות ושני גביעי אירופה - הוא בן הנדבקים בקורונה בספרד שקורסת לאט לאט. סאנז בן ה-76 נמצא בקבוצת סיכון כמובן ואתמול הובהל לבית החולים במצב לא פשוט בכלל. בנ פרננדו, התראיין לתוכנית של רדיו "COPE" והודה לצוות הרפואי על הטיפול המסור. "המון כוח ובריאות מכל משפחת ריאל מדריד", נכתב בהצהרה של המועדון.

סאנז אמר: "אנחנו מודאגים ממה שקורה. הוא סבל מאוד במשך שמונה ימים. אתמול אמרו לו לקחת אקמול. הוא לא רצה לגרום לקריסה בבתי החולים בספרד וחשב שיוכל להתמודד עם זה לבד, עד שסבל מקוצר נשימה. אמא שלי נמצאת שם כי אני לא יכולתי להגיע, אנחנו בטוחים שהוא בידיים טובות. כל עוד לא התקשרו אלי - אלה חדשות טובות. הלוואי והצוות הרפואי יוכל לעזור לנו ולעוד רבים".

9. Raulito Madridista

שער ה-AS הבוקר: "זידאן ימשיך - יקרה מה שיקרה". ברור שמעמדו של הצרפתי רם ונישא אך נכתב שמשבר הקורונה אילץ את המועדון לקבל החלטות קריטיות במעוד מועד (והפלירטוטים עם מאוריסיו פוצ'טינו הפנוי - לא רלוונטים). נכתב שבמקום להמתין עד לסיום העונה כאשר זכייה באליפות הייתה מזכה אותו בהישארות באופן וודאי - במועדון החליטו שזידאן ימשיך ללא קשר לתוצאות, וגם אם יישאר בידיים ריקות, בתקווה שריאל מדריד מודל 2020/21 תהיה טובה יותר. נכתב שזידאן כבר חושב על בניית הקבוצה בעונה הבאה תוך אמונה שלמה שאפשר למחוק את פיגור שתי הנקודות מברצלונה ב-11 המחזורים שיהיו.

https://images.realmadrid.co.il/images/posts/0_1584695566974.Xxx

* לגבי לוקה יוביץ' שהפר את הבידוד בטמטום גדול ונסע למולדתו לחגוג יום הולדת לבת זוגו ונתפס על ידי המשטרה - יש "גרסאות סותרות". בשעת ערב מאוחרת יותר בספרד נכתב שהדבר נעשה באישור המועדון אם כי הבעייה הייתה שאסור כלל לצאת לרחובות בסרביה בעוד בספרד מותר על אף ההסגר לקנות דברים כמו מזון ותרופות. בכל מקרה אביו של יוביץ' מגן עליו כמובן, השחקן עצמו התנצל וטוען שלא הסבירו לו כמו שצריך, בורח מאחריות. הוא ייענש על ידי המועדון סביר להניח.

10. Raulito Madridista

- זוכרים אותו, את פאביו קאפלו? הגיע ולקח אליפות ב-1996/97, הניח את היסודות ל-"לה ספטימה", וחזר לעשור סדר כעבור שנה ושוב זכה באליפות. הדון התראיין ל-AS ואמר "מעולם לא חוויתי דבר כזה כל חיי, הימים האלה בלי כדורגל מאוד קשים. התחלתי לשחר ב-1950 אחרי המלחמה ולא היה דבר כזה", וניתח בקצרה את ריאל מדריד הנוכחית:

"קשה לי לומר מה קורה, לפעמים יש לה בעיות ולפעמים ריאל משחקת מעולה. ריאל זקוקה למנהיגים במגרש, כאלה שדורשים לנצח. לי היו את ראול, היירו, רדונדו. הם תמיד רצו. רונאלדו? פעם אם היה צריך לנצח את ריאל היו צריכים לכבוש נגדה לפחות שני שערים. כריסטיאנו נתן הרבה ביטחון, וכך גם בארסה עם מסי".

"ריאל מדריד צריכה לשדרג את הסגל אך בזהירות. עליה להחתים שחקנים שעושים את ההבדל, כי לא פשוט לשחק עם הסמל הזה, אתה חייב הרבה איכות ולהיות חזק מנטאלית אחרת תלך לאיבוד. מדיניות הצעירים? בשלב השני שלי בקבוצה החתמנו את מרסלו, גאגו והיגואין. הנשיא אמר לי בדצמבר 'תן להם לשחק, פאביו!' אמרתי לו 'הם לא משחקים משום שהם ילדים. אתה צריך לחכות. הם העתיד, אבל הם יוכלו לעשות היסטוריה רק אחר כך'. גאגו נתקע אבל השנייםה אחרים עשו את שלהם. אסור לתת לצעירים יותר מדי אחריות ברגע".

"כן, הפתיע אותי כשזידאן חזר. הוא לקח הימור גדול והסתכן, ואתה רואה שהוא גבר אמיתי. כמובן שאני מאחל לו את כל המזל שיש". הגומלין נגד סיטי. "עם ההפסקה הכפויה הזו לדעתי אין פייבוריטית. אנחנו לא יודעים אם המשחק ישוחק או לא, איך הקבוצות יגיעו".

- הגיע הזמן לנתון שובר שיגרה: פדה ואלוורדה הוא השחקן המהיר ביותר העונה בספרד. האורוגוואי הוא ממש סילון. מהירות השיא שלו הייתה 35.1 קמ"ש, כשניצח את ויניסיוס (34.6 קמ"ש), קרבחאל (34.4 קמ"ש), מנדי (34.3 קמ"ש) ובייל (34.2 קמ"ש). בברצלונה מי שמתקרב אליו הוא קרלס פרס עם 34.67 קמ"ש, אחריו ברית'וויט עם 34.6 קמ"ש ואז דמבלה עם 34.6 קמ"ש. ב-2017 המהירות הגבוהה בספרד הייתה 33.6 קמ"ש, וכעת הוא אפילו לא היה נכנס לטופ 5 של ריאל מדריד. נראה האם ואלוורדה מסוגל לנצח את הפרואני אדווינקולה שרשם 36.2 קמ"ש כששיחק במקסיקו.

https://images.realmadrid.co.il/images/posts/0_1584732329778.Xxx

- במארקה עוסקים שוב בחוזה של סרחיו ראמוס שחתם עד 2021. המדיניות של המועדון ברורה - שחקנים מעל גיל 30 לא מקבלים יותר מעונה נוספת, כפי שחווה פפה על בשרו. אולם, לקפטן שב-30 במרץ יהיה בן 34 - יש "כוח מסוג אחר". יש לו קייס ברור לחוזה כפי שהוא רוצה - הוא נמצא במצב פיזי נהדר למרות שלא פרש מנבחרת ספרד, הוא לא סובל מפציעות. עם הסטטיסטיקה שלו אי אפשר להתווכח. העונה שיחק 34 משחקים מתוך ה-39 (וחצה את רף 3000 הדקות) כלומר 87%, שני רק לקאסמירו שרשם 35 הופעות. אשתקד רשם 42 הופעות, שלישי אחרי בנזמה ו-ואראן. מעבר לכך ראמוס בכל עונה חוצה את ה-40 משחקים. 42 הופעות כאמור אשתקד, כנ"ל ב-2017/18 ו-44 משחקים ב-2016/17.

11. Raulito Madridista

עם החדשות האלה שלורנצו סאנז נדבק במחלה היה לי קשה שהתאושש בשל גילו המופלג מה גם שלפני מה שפרננדו בנו (שחקן ריאל מדריד) אמר עוד לפני 48 שעות - היה נראה שסופו קרוב. וואלה עצוב לי מאוד ויש יגידו שזה מוזר, הרי הוא חס וחלילה לא קרוב משפחה שלנו והרוב כאן בקושי זוכרים ממנו משהו.
    המועדון פירסם סרטון וידאו מרגש, הוא היה מעל הכל אוהב. איך הוא אמר בחגיגות ה-'לה ספטימה' - "הבאנו לכם את הגביע השביעי ועכשיו אנחנו כבר חושבים איך נחזור לכאן עם 'לה אוקטובה'. לנצח ייזכר כנשיא שסתם את הבצורת הכי קשה בהיסטוריה של ריאל - 32 שנה בלי גביע אירופה. פלורנטינו כל יכול אבל גם סאנז עשה המון דברים טובים כמו מיוניו של קאפלו והחתמתם של שחקנים חשובים כמו רוברטו קרלוס, מוריינטס ("היה לך את האומץ להביא אותי לברנבאו בגיל 21 ועזרת לי להגשים חלום), מיאטוביץ' ("לא הוגן שלא יכולתי להיפרד ממנו, הוא היה כמו אב עבורי) ואחרים. מרגש היה לראות את אגדות העבר בסרטונים - ראול, מנואל סאנצ'יס, איקר - וחלקם גם צייצו, גם גוטי הגיב.
    אני חושב שהבן שלו פרננדו סיכם את זה יפה: "לאבא שלי היו שתי תשוקות - המשפחה שלו וריאל מדריד" וגם סאנז עצמו אמר את זה בסרטון עצמו.

מעתיק לכאן את הפוסט של מיצ'ל סאלגדו שכזכור נישא לבתו של סאנז: "אני לא יודע איך להתחיל כי זה קשה מאוד אבל היום הזה בו הוצגתי בברנבאו היה היום בו נפגשנו, התלוננת על כאבי ברכיים אבל בכל זאת הגעת ואמרת משפט שתמיד צחקנו ממנו: 'אני חושב שהשחקן הזה הולך להישאר הרבה זמן בריאל מדריד'. אמרת וכך היה, נשארתי זמן רב, אבל חלק מהמשפחה שלך אהיה לנצח. מרגע שהוריי נפטרו - לקחתם אותי תחת חסותכם. היה לנו הרבה במשותף והסתדרנו מצוין כי היה לנו אולי סיפור דומה - משפחה צנועה, רצון לעזור לכולם ושאיפה להתקדם ולהגשים חלומות בזכות עבודה קשה. הייתם 'אולד סקול'. המדרידיסטה לא ישכח אותך, איך ממוכר מים עם סבתך בברנבאו הפכת לנשיא שהביא את שתי הזכיות הראשונות בליגת האלופות. אני מאוד גאה שהייתי החתן שלך ושחקן שלך, אם כי באופן כרונולוגי זה היה הפוך".

12. Raulito Madridista

https://images.realmadrid.co.il/images/posts/0_1584953126317.Xxx

הנשיא ואני. מותו הטראגי של לורנצו סאנז ממשיך להעסיק את ספרד. פדג’ה מיאטוביץ’, החלוץ שכבש את השער החשוב מכל והביא את “לה ספטימה” מספר על יחסיו הקרובים עם האיש שהגשים לו חלום והביא אותו לברנבאו. ואם כבר חלום - פדג’ה מספר שסאנז חלם לאחד את כל “גיבורי ספטימה” לארוחת ערב מיוחדת, והוא מקווה לעשות זאת בשבילו, לאחר שהווירוס הארור ייגמר.

“באביב 1996 הוא שלח את אחד מסגני הנשיא שלו, איגנסיו סילבה, לביתי בוולנסיה. הוא שכנע אותי בחמש דקות כי מה שרציתי מרגע שהגעתי לספרד זה לשחק במועדון המצליח בעולם. איגנסיו הושיט לי את הטלפון, זה היה סאנז. הוא אמר לי ‘פדג’ה, ברוך הבא לריאל מדריד. אני יודע שאיתך אנחנו הולכים לזכות בתארים חשובים’. הדבר הכי חשוב היה איך שהוא טיפל בהחתמה שלי”.

“למרות העובדה שריאל שילמה סכום עתק עבורי דאז, כמעט 1,500 מליון פזטות ישנות, מעולם לא הפעילו עליי לחץ בשל המחיר. להיפך, הוא תמיד דיבר איתי על האתגרים, על זכייה בגביע השביעי אחרי 32 שנה, על זכייה בגביע הבן יבשתי. הוא מעולם לא הזכיר לי מה המחיר שלי גם כשהיה לי רצף רע מאוד בלי שערים. הוא היה קרוב ללב שלי”.

“כמובן. כמה ימים לפני הקלאסיקו נגד ברצלונה בדצמבר 1996. בני אנדראה נאלץ לעבור ניתוח חירום לטיפול במחלה שהוא נולד חווה מאז נולד. זה השפיע עליי מאוד. הוא העמיד לרשותי את כל המועדון, עזר לי בטיפול בילד שלי עם משפחה מוולנסיה ובאותו שבוע אמר לי שאני אחליט מה שיקרה, ואם אני לא מסוגל אז שלא אתאמן. לורנצו, כשהייתי צריך משהו אישי - הוא היה מזיז הרים. החלטתי לשחק, כבשתי את שער וניצחנו 0:2 ובאותו הרגע גיליתי לנצח את הגדולה של חבריי לקבוצה, הנשיא והמועדון הזה”.

קרא עוד

13. Raulito Madridista

בסוף השבוע האחרון נפטר לורנצו סאנז ז"ל. בספרד סקרו באריכות את תקופתו כנשיא המועדון. והפעם: האליפות המיוחדת של קאפלו (הראשונה) ששינה את הקבוצה מקצה לקצה והניח את היסודות ללה ספטימה. ההתקדמות של ראול, הכוכבים הסוררים, היחסים השנויים במחלוקת והבומבה: “אני עוזב”. עונת 1996/97 - שלב אחר שלב

“את הקהל מעניין לראות קבוצה מנצחת בשלב הראשון, הכל יעבור לאחר מכן”
    “אומרים שיש כאן קבוצה חזקה אבל יש לי בסך הכל 14 שחקנים ועוד ילדים, ככה זה לא יכול להימשך”.
    “לא יכול להיות שאני מדבר עם הנשיא בשיחה של שני אנשים ולמחרת הכל כתוב בעיתונים”

https://totalfootball.co.il/uploads/default/original/2X/4/42ce5e2fa5201709de6646680a87dd4b8e6f9a2b.Xxx

14. WHITERM Member

קורונה וכאלה אין מה לדווח כי אין כלום,אז יש שמועות על העברות וכדומה...
    יש שמועה שראיתי שמדברת על העברתו של הולאנד אלינו,עם חזרתו של אודגור יכול להתפתח פה חתיכת שיתוף פעולה.
    מה דעתכם?

15. Raulito Madridista

מאז הפציעה הטראגית, אדן הזאר "הסתגר". כעת הוא שובר שתיקה בראיון. הוא מעדכן: "אני בסדר, מסתגל לשגרה בלי לצאת מהבית, הסירו לי את התפרים", מתייחס למצב ("אנחנו לא יודעים אם הליגה תחודש, אני כמו כולם - מחכה שזידאן יתקשר אליי ויגיד שחוזרים לשגרה), מדבר בתשוקה על הרצון לשחק ביורו ("אהיה בכושר טוב יותר, אבל בכל מקרה הייתי חוזר בזמן"), ומה יש לו לומר על ריאל מדריד?

"העונה הראשונה שלי בריאל מדריד גרועה, זה נכון, אבל לא הכל רע. זו שנת הסתגלות, יישפטו אותי בעונה השנייה. זה יהיה תלוי בי בעונה הבאה. הקבוצה טובה, הכרתי אנשים חדשים, בשבילי זו חוויה נהדרת. יש לי עוד ארבע שנים בחוזה, אני מקווה להיות במצב טוב ולתרום".

https://images.realmadrid.co.il/images/posts/0_1585169288393.Xxx

מצב נושא:
הנושא נעול.