ריאל מדריד 2020/21: קיץ משעמם כמו הכדורגל. המטרה: אליפות נוספת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏7/9/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2020/09/28/16013050709572.Xxx

פדה ואלוורדה בראיון: “התפקיד שלי הוא לרוץ עד שלא אוכל יותר, עד שהרגליים שלי יתפוצצו ותמיד אעשה את זה. ככל שעובר הזמן אני מתקן דברים. זידאן תמיד אומר לי להפעיל לחץ על היריבה וכך גם לחבריי ומבקש ממני להצטרף לרחבה. לעתים צריך להוריד רגל מהגז ולשמור כוחות. זה חשוב שגם שחקני הקישור יבקיעו ולא רק שחקני ההתקפה”.

על השלישייה באמצע: “הם נותנים לי הרבה מאוד, התחרות כאן היא נהדרת, כולנו משתפרים וצומחים. כולם יודעים מי הם (קאסמירו-קרוס-מודריץ’) מהקשרים הטובים ביותר בעולם”. על הקבוצה: “יש הרבה איכות, כולם נותנים דוגמא לצעירים, גם אלה שזכו בכל כך הרבה תארים. אנחנו מאוחדים ורוצים להצליח”.

“עשיתי מחווה לקרובי המשפחה שלי, לאחי שלפניכן חגג את יום הולדתו והוא התרגש. אני מאוד רגוע, החיים שלי לא השתנו הרבה. אני נלחם על המגרש ומדמיין את הבן שלי גאה בי”. פדה גם זכה לשער המארקה, בתרגום חופשי: “לוקח את האתגר\בידיים שלו”.
    קפטן בפוטנצייה? מנהיג כבר בעונה השנייה שלו כשחקן הרכב? האם העמדה בצד ימין לא עושה לו עוול גדול ומרתק לראות אותו רק במרכז השדה עם הכוח והמהירות והדריבל?

"שתי הפנים של זידאן" , נכתב ב-AS על השינויים הקיצוניים של המיסטר בהרכב. שתי התוכניות למען האמת לא ממש עבדו ומשחק ההתקפה לא שוטף - שלושה שערים בשני משחקים בלבד: פדה (קשר), ראמוס (הבלם והפנדליסט) ועוד שער עצמי. בכל מקרה, במחזור הפתיחה זידאן הלך על 4:3:3 עם הברזילאים בכנפיים וקארים בחוד, בעוד נגד בטיס ראינו מערך של שני חלוצים. המשותף היחיד לשני המערכים: נוכחותו של אודגור (לא היה טוב נגד בטיס, אשם חלקית בשער השני). נכתב, אגב, שבמועדון מבולבלים שכן זידאן היה זה שכפה בכל הכוח את עזיבתם של חאמס, בייל או סבאיוס שהם לא חלוצים אך יכלו לעזור. כמו כן, יוביץ’ ומאיורל הרי כלל לא שיחקו ב-0:0 ולפתע מקבלים דקות. זידאן מצידו אוהב רוטציות וזה חלק מהתוכנית, על אחת כמה וכמה בתחילת העונה, כדי להימנע מפציעות. ההערכות הן שויניסיוס ורודריגו יחזרו נגד ויאדוליד.

ומה התוכנית העתידית? גם היא שונה. לא זה ולא זה - מערך יהלום 4:4:2 עם איסקו או אודגור מתחת לשני חלוצים. הזאר ישחק קדימה יותר כדי למנוע ממנו את מטלות ההגנה ומחליפו אמור להיות מרקו אסנסיו. רעיון של 4:3:3 עם הזאר ואסנסיו נראה לפתע פחות ריאלי לפי מה שנכתב. הרי אדן ומרקו לא עושים הגנה. במועדון עדיין מאמינים שהזאר מסוגל לכבוש כמו בעונתו האחרונה בצ’לסי.

מעניין אתכם מי כבש את שער הבכורה שלנו בליגה בכל עונה מאז שנות ה-2000? שלוש פעמים ראול וגם מקום של כבוד לגארת’ בייל (2015-2018) ובנזמה, רק פעם אחת כריסטיאנו, פעמיים רונאלדו-פנומנו, ועוד פעמיים ואן ניסטלרוי. ומי ההפתעות הגדולות?
    2000-01: ראול נגד ולנסיה במחזור הפתיחה בברנבאו [ניצחון 1:2]
    2001-02: רוברטו קרלוס נגד מאלגה [תיקו 1:1 בברנבאו במחזור השני]
    2002-03: איבן הלגרה נגד אספניול [ניצחון 0:2 בברנבאו במחזור הפתיחה].
    2003-04: דיוויד בקהאם נגד בטיס [ניצחון 1:2 במחזור הפתיחה בברנבאו].
    2004-05: רונאלדו נגד מאיורקה [ניצחון 0:1 בחוץ במחזור הפתיחה]
    2005-06: רונאלדו נגד קאדיס [ניצחון 1:2 בחוץ במחזור הפתיחה]
    2006-07: רוד ואן ניסטלרוי נגד לבאנטה [ניצחון 1:4 בחוץ במחזור השני].
    2007-08: ראול נגד אתלטיקו מדריד [ניצחון 1:2 בברנבאו במחזור הפתיחה]
    2008-09: רוד ואן ניסטלרוי נגד דפורטיבו לה קורוניה [הפסד 2:1 בריאזור במחזור הפתיחה]
    2009-10: ראול נגד דפורטיבו לה קורוניה [ניצחון 2:3 בברנבאו במחזור הפתיחה]
    2010-11: ריקרדו קרבאליו נגד אוססונה [ניצחון 0:2 בברנבאו, מחזור שני].
    2011-12: כריסטיאנו רונאלדו נגד סראגוסה [ניצחון 0:6 בחוץ במחזור הפתיחה]
    2012-13: היגואין נגד ולנסיה [1:1 בברנבאו במחזור הפתיחה]
    2013-14: קארים בנזמה נגד בטיס [ניצחון 1:2 במחזור הפתיחה].
    2014-15: קארים בנזמה נגד קורדובה [ניצחון 0:2 בברנבאו במחזור הפתיחה]
    2015-16: גארת’ בייל נגד בטיס [ניצחון 0:5 במחזור השני בברנבאן]
    2016-17: גארת’ בייל נגד ריאל סוסיאדד [ניצחון 0:3 בחוץ במחזור הפתיחה]
    2017-18: גארת’ בייל נגד דפורטיבו לה קורוניה [ניצחון 0:3 בריאזור במחזור הפתיחה]
    2018-19: דני קרבחאל נגד חטאפה [ניצחון 0:2 בברנבאו במחזור הפתיחה]
    2019-20: קארים בנזמה נגד סלטה ויגו [ניצחון 1:3 בחוץ]
    2020-21: פדריקו ואלוורדה נגד בטיס [מחזור שני, ניצחון 2:3]

* עדכון פצועים: מרסלו התאמן כרגיל (סבל מכאבי גב), יחזור נגד ויאדוליד| מרקו אסנסיו ייכלל בסגל לראשונה העונה בעוד לגבי אדן הזאר שגם אשתקד החמיץ את שלושת מחזורי הפתיחה - אתם יודעים...

2. Raulito Madridista

כותרות העיתונים לקראת ויאדוליד חגיגיות בצורה מוגזמת סביב המתקאמבקים אדן הזאר ומרקו אסנסיו.

https://images.realmadrid.co.il/images/posts/0_1601438433238.Xxx

"שחקני הרכש הגיעו" , נכתב ב שער המארקה על השניים שנכללים בסגל לראשונה העונה| בפריויו במארקה נכתב: "לה-ליגה חוזרת לאצטדיון די סטפאנו, זירת החגיגה האחרונה של ריאל שזכתה באליפות 34 שלה אחרי מאמץ אינסופי (עשרה ניצחונות רצופים, שישה מהם בבית). על אסנסיו והזאר נכתב: “השתלבותם קריטית עבור ריאל שחסרה את הניצוץ. ברור שהם כבר בקו הבריאות ואולי מדובר במשהו נפשי לאחר שתי פציעות מסובכות?”. על הזאר נכתב שהוא נראה משעמם וחסר אמונה נגד סיטי. והוא חייב לשנות את הדינמיקה. נכתב שריאל מחפשת ניצחון משכנע, אפילו יותר ביכולת מאשר בתוצאה, כדי להשאיר בצד את הספקות אחרי בטיס. ברמת ההרכב, ההערכות הן שמרסלו יפתח בשמאל ורודריגו לצד קארים.

ב- AS התמקדו בבלגי: “הזדמנות שנייה” - אחרי שנה מתסכלת, הזאר חוזר וייקבל דקות ראשונות העונה. בנושא אחר, לפי העיתון לוקה יוביץ’ מתקרב למנצ’סטר יונייטד שביקשה לקבלו בהשאלה. לחלוץ ביקוש רב גם באיטליה| בפריויו למשחק נכתב כי הזאר היה בחוץ 210 ימים במצטבר אשתקד וכבש שער בודד. נכתב כי ריאל חשבה שהיא החתימה את השחקן השני הכי טוב במונדיאל ברוסיה וזה ששיחק 52 משחקים בשנתיים האחרונות בצ’לסי עם שיא 21 שערים ו-17 בישולים, כולל צמד בגמר הליגה האירופית. והיא קיבלה שחקן עם עודף משקל, פציעות ורק 22 משחקים (חמישה מהם שלמים). גם קדם העונה הזה החל רע…הזאר חוזר כשיש דיון גדול לגבי הקבוצה - אין חלוץ, ה-VAR, הכדורגל הבינוני. לפי ההרכבים, ויניסיוס בהתקפה ואיסקו במקום אודגור.

* מסיבת העיתונאים של זידאן לקראת המשחק הייתה מעניינת הפעם. דיבר על השוני בין פאטי ופליקס לבין הברזילאים של ריאל (בערך), נשאל על הזאר והאם הוא חושב שהוא לא היה מקצוען מספיק, וגם סיפק תשובה שתרגיז רבים לגבי הרכש.

3. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו הפעם השלישית או הרביעית שהזאר ואסנסיו הם "שחקני הרכש" החדשים לסגל שלנו. מעניין אם זה כבר עבר את מספר הפעמים שקאקה היה הרכש החדש.

4. Raulito Madridista

נחמה יחידה להיום: מרסלו צפוי לפתוח, כלי חשוב במשחקים מן הסוג הזה. אני מאמץ את מנטרת ה-“Partido a Partido” של צ’ולו ואפילו את ה-0:1 גנבנו מהם, לא חושב רחוק מדי (אסנסיו לא הפך למה שרצינו וציפינו, הזאר - קשה לסמוך עליו), אלא רק רוצה ליהנות מכדורגל לראשונה מזה שנתיים. אני לא חושב שאסנסיו יעמוד בהבטחה מה שנקרא אבל את צמד הברזילאים שלנו ראינו מקרוב ואני מעדיף לראות אותו ב-11 לפרק זמן מסוים. מאמין שהוא כן מסוגל לכבוש ולהשפיע יותר מהם, כמחליף הוא בסדר. הסגל ההתקפי ספציפית הערב נראה הרבה יותר עשיר. אבל צריך להיזהר, שון וייסמן עשוי לפתוח, בכורה שלו ב-11 בליגה הספרדית, ואנחנו רגילים שכל ניצחון אם בכלל - הולך קשה. יותר כיף לדבר על השלושער של ראול מ-2003 (והוולה של זידאן - ממשחקי הליגה הגדולים שראיתי) אין ספק. או השביעייה מ-2007.
    כן, הזאר-אסנסיו-בנזמה, לחמישה-עשרה משחקים, כמעט ברציפות, בטח אם היריבה היא לא באיירן מינכן או קלאסיקו, ואז נשלים עם העובדה שגם הכי טוב שלנו זה לא מספיק.

בפורום של ריאל אמרנו שכבר עדיף שער עיתון עם בורחה מאיורל, היית קונה אחד כזה? מאז שהמלך כריסטיאנו עזב אנחנו צנועים, ממש-ממש צנועים, מסתפקים במועט.

5. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכי מעצבן אותי אצל הזאר זה הדיבורים על כך שהוא "כשיר אבל כנראה רק ל20-30 דקות ושבכל מקרה ייזהר על הקרסול ונקווה לטוב". כבר היינו בסרט הזה מיליון פעמים בעונה שעברה, לא משנה עד כמה אימפוטנטיים בהתקפה אני לא רוצה לראות אותו משחק כל עוד הוא ממשיך לפחד על הקרסול שלו. מבחינתי שהוא יישאר עוד חודש, חודשיים, חצי שנה בחוץ אם זה מה שצריך.

עם איך שיוביץ' שיחק מול בטיס אני לוקח את מיוראל בכל יום בשבוע, בטח כשצריך מחליף מהספסל שירוץ וינסה לעשות קצת בלאגן במגרש. כן אולי הייתי רוצה לראות עוד שניים-שלושה משחקים מיוביץ' כדי שאהיה יותר שלם עם עצמי לפני שזורקים אותו.

6. Raulito Madridista

אדן הזאר שוב נפצע| כותרות העיתונים היו חגיגיות, התקווה הייתה גדולה לקראת הכללתו בסגל לקראת ויאדוליד והציפייה שייקבל דקות ראשונות וייכנס לקצב לאט לאט, את העונה שעברה ניסינו למחוק מהזיכרון. ואז מה שנשמע כמו בדיחה גרועה קרה שוב - המועדון אבחן פגיעת שריר לקשר הבלגי שצפוי להיעדר בין שלושה לארבעה שבועות. הפרמיירה שלו תהיה מאוחרת יותר אפילו מהעונה שעברה. אמנם אחרי לבאנטה ישנה פגרת נבחרות והיריבה שאחריה היא קאדיס אך הקלאסיקו ייערך ב-25 באוקטובר. דבר אחד בטוח: אי אפשר לסמוך עליו. בדרך הבטוחה להיות הרכש הכושל של המועדון בכל הזמנים.

https://images.realmadrid.co.il/images/posts/0_1601476488012.Xxx

7. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Raulito שלא תגיד שלא אמרתי שהזארד פלופ.
    רשמת יפה ,בדרך להיות הפלופ הגדול בהיסטוריה.

8. Raulito Madridista

https://totalfootball.co.il/uploads/default/original/2X/7/7b0d6197612ef15dcd0c46086c58e604fd71d356.Xxx

על מה הם יכולים לדבר כבר, פלורנטינו והזאר? אם פעם היה את בייל משקיף או נרדם, גם עכשיו יש ליצן ביציע ויותר מעניין מכר הדשא. לצערי אנחנו ממשיכים במוד ההישרדות כמו חידוש הליגה אחרי הקורונה. ממש מנטרת ה-Partido a Partido וה-0:1 עד המוות, כמו זו שמעבר לכביש. זה מה שאנחנו שווים כרגע, כנראה, נגד כל יריבה. כבר שכחתי שזה משחק ‘בית’. כל משחק מרגיש קשה, כל יריבה נראית טובה בכמה מידות ממה שהיא באמת. זה ה-0:1 השביעי שלנו מתחילת העונה שעברה וכבר הפסקתי לספור כמה פעמים ניצחנו רק בהפרש של שער אחד.
    זה לא רק לגבי שחקני הכנף, כמישהו על הספסל אתה מקווה שאיתו יהיה טוב יותר ואז הוא פותח בהרכב ומתאכזב. אתה רוצה את רודריגו ואז הוא משחק ושואל איפה ויניסיוס, שגאל אותנו מייסורינו אך הוכיח בתוספת הזמן למה זה פלסטר ואי אפשר לבנות עליו. ואולי בכלל איסקו שפעם בחודש מתעורר לחצי שעה והיה נוראי, וגם מרקו אסנסיו, או הזאר שבעצם פצוע ולא יהיה בקלאסיקו.

הסטנדרט לשחקן התקפה בריאל מדריד כל כך נמוך כך שגם מרסלו שנראה כאילו אנחנו ב-2025, עם קצב משחק של פנסיונר - הכי מסוכן אצלנו. עצוב לכתוב את זה ובעידן כריסטיאנו זה מעולם לא היה נאמר - אנחנו זקוקים לגולים של קארים. 0 מ-3 בינתיים, תבדקו מה היה בשנתיים הקודמות.

אשד, אני כותב שרכישתו הייתה נכונה. על כך שהוא פלופ עצום אין לי איך להגן עליו. נאלץ להסכים איתך. לא אגיד לך כמה פעמים לבשתי את החולצה שלו שקניתי.

9. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

[QUOTE="Raulito, post: 2391392, member:

אשד, אני כותב שרכישתו הייתה נכונה. על כך שהוא פלופ עצום אין לי איך להגן עליו. נאלץ להסכים איתך. לא אגיד לך כמה פעמים לבשתי את החולצה שלו שקניתי.[/QUOTE]
    לא חושב שמישהו יכול להתווכח עם זה שבקיץ הקודם הזארד היה נראה כמו החתמה מתבקשת.
    הנפילה איתו כואבת במיוחד.

10. Raulito Madridista

אני רציתי את הזאר אפילו לפני, בקיץ 2018, לא שיש מישהו שיכול להחליף את כריסטיאנו אבל לא הגיוני ששחקן ברמה שלו הלך והמועדון 'שותק'. בנזמה הבקיע רק במשחקים הלא חשובים, בייל פתח טוב ונחלש, אסנסיו עם שער ליגה אחד, התחזית של פלורנטינו התנפצה לו בפנים| אגב, זה לא שריאל מדריד קנתה שחקן מוכשר שיש עליו סימן שאלה בנוגע לכשירות שלו, נניח אריאן רובן (באיירן מינכן לקחה הימור כזה וזו אחת הסיבות שהוא נמכר במחיר מציאה של 25 מיליון יורו - וגם בלי השער שלו בגמר הצ'מפיונס ועל אף הפציעות אני לא חושב שמישהו מתחרט), שים לב:

https://scontent.fsdv1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/120573768_2964899176944410_7932270564455617836_o.Xxx?_nc_cat=107&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=9zwxEo_oEvcAX-acGVc&_nc_ht=scontent.fsdv1-2.fna&oh=8fdfdc92ccee4cd258bd8cd409fa15c6&oe=5F9C2C82

הזאר החמיץ 20 משחקים במדי צ'לסי במשך שש שנים, ומה בריאל מדריד? 30 משחקים בקצת יותר משנה אחת. הנה מספר ההופעות שלו בליגה בכל עונה באנגליה: 34, 35, 38, 31, 36, 34, 37| כרגע מדברים על זה שהאתגר של הזאר זה לחזור לקלאסיקו ב-25/26 באוקטובר אבל ביחס להיכרות איתו וההתנהלות של זידאן - זה לא יקרה, גם אשתקד הוא לא שיחק בשני הקלאסיקוס. אין לנו כרגע מה לעשות לגביו.

בנושא אחר, עושה רושם שבורחה מאיורל בדרך לעזוב לרומא בהשאלה וזה אומר שלוקה יוביץ' שאין עוררין שהוא שחקן טוב ממנו - ימשיך. הוא אמנם החמיץ נגד ויאדוליד פעמיים וזה חבל אבל ראיתי ממנו שיפור ניכר ופעולות של חלוץ. הוא חייב להמשיך. אלא אם כן יש הצעה טובה למכור ולא שקבוצה מאיטליה תקבלו בהשאלה.

11. Raulito Madridista

מתוסכלים שוויתרנו על אשרף חכימי? חכו לבשורות הנוראיות האלה: דני קרבחאל נפצע בבירכו וייעדר כחודשיים!| אשתקד המגן הימני הצליח להימנע מפציעות והיה שחקן חשוב בדרך לאליפות. הפעם זה לא יקרה והשבריריות חוזרת. קרבחאל ייעדר כמובן מהקלאסיקו בקאמפ נואו ויחמיץ כמעט את כל שלב הבתים של ליגת האלופות - ארבעת מחזורי הפתיחה שישוחקו במהירות באוקטובר-נובמבר. הגיבוי היחיד הוא אלברו אודריוסולה שפתח נגד ויאדוליד וישנה אפשרות כמובן שגם לוקאס שממשיך בקבוצה יישחק במידת הצורך. קרבחאל עוד נכלל ברשימת המוזמנים של לואיס אנריקה בנבחרת ספרד. קרבחאל ייעדר מהמשחק הקרוב נגד לבאנטה בליגה ויחמיץ גם את קאדיס, הואסקה, ולנסיה ו-ויאריאל.

https://images.realmadrid.co.il/images/posts/3572_1601637154962.Xxx

זמן אודריוסולה| זו ההזדמנות הגדולה של אלברו אודריוסולה, שלא סתם הגיע לריאל מדריד לפני שנתיים אחרי עונה גדולה בסוסיאדד והפרס היה זימון לסגל נבחרת ספרד במונדיאל. עונת הבכורה שלו בריאל הייתה איומה ברמה הקבוצתית וקל לשכוח - הוא בישל תשעה שערים ב-22 הופעות בלבד וגם כבש שער אחד. לא קל לשחקן להיות מחוץ לסגל זמן רב ואז לפתע מצפים ממנו לתפוקה מיידית. הוא בישל ארבעה בליגה וחמישה בגביע המלך ויש מקום לאופטימיות. אשתקד, פחות או יותר, זידאן שם עליו איקס אחרי האדום נגד מאיורקה. אודריוסולה שחקן מאוד מהיר שהתנועה שלו לעומק חכמה, גם הפס האחרון בסדר. הוא יכול להוסיף לנו מהירות ואנרגיות בצד ימין לבינתיים. כמובן שהגנתית זה לא זה (אם כי ראינו פעולות טובות שלו במשחק האחרון), אבל הוא משחק בצד של ואראן המהיר והאחראי

ריאל מדריד נפרדה מהחלוץ בורחה מאיורל ששב השנה מהשאלה בת שנתיים בלבאנטה ואף הספיק לשחק כמחליף נגד בטיס. החלוץ הספרדי שהרשים ב-2017/18 הושאל לרומא לשנתיים, מה שמחזק את ההערכות שלוקה יוביץ' נשאר.

ועוד: יש לו"ז מלא לליגת האלופות:
    מחזור ראשון: ריאל מדריד - שחטאר דונייצק, 21.10 - יום רביעי
    מחזור שני: בורוסיה מנשנגלדבאך - ריאל מדריד, 27.10 - יום שלישי
    מחזור שלישי: ריאל מדריד - אינטר, 3.11 - יום שלישי
    מחזור רביעי: אינטר - ריאל מדריד, 25.11 - יום רביעי
    מחזור חמישי: שחטאר דונייצק - ריאל מדריד, 1.12 - יום שלישי
    מחזור שישי: ריאל מדריד - בורוסיה משנגלדבאך, 9.12 - יום רביעי

12. סיונרה Member

כמו בעונה שעברה, נראה לי שבדיוק עכשיו זה הזמן לשלוח את אודריאסולה להשאלה.

13. Raulito Madridista

היום שאחרי הניצחון 0:2 על לבאנטה:

בתוספת הזמן הוא סוף סוף שבר את הבצורת וכבש שער ראשון העונה, ולא פחות חשוב מכך: בנזמה הגיע ל-250 שערים במדי ריאל מדריד. מספר בלתי נתפס, מי האמין שזה יקרה כשהגיע מליון איי שם בקיץ הגלאקטיקוס ב-2009. "שער ראשון, שלוש נקודות ו-250", כתב באינסטגרם בפוסט. הצרפתי הוא הכובש החמישי בטיבו בהיסטוריה של המועדון ב-517 משחקים, ויש לו לא פחות מ-19 תארים. עונת השיא שלו הייתה עונת האליפות עם מוריניו כשכבש 32 שערים (2011/12), ובמקום השני עונת 2018/19 בה הרשית 30. אסור לשכוח שמדובר גם בשיאן הבישולים של ריאל מאז ומעולם. רק קרלוס סנטיאנה (290 שערים) אלפרדו די סטפאנו (308), ראול (323) וכריסטיאנו רונאלדו (450) מקדימים את בנזמה. את שער הבכורה שלו כבש קארים נגד חרז. חלוקת השערים: 170 בליגה, 43 בצ'מפיונס, 21 בגביע, 3 באליפות העולם למועדונים, 2 בסופרקופה ואחד בסופר קאפ האירופי.

https://images.realmadrid.co.il/images/posts/0_1601834883025.Xxx

אפשר להעביר עליו ביקורת על החמצה מזעזעת שהייתה לו אחרי כדור הרוחב של בנזמה , אבל בואו נודה באמת- אין מישהו שראוי ממנו לפתוח. לאחר המשחק כתבו עליו במארקה "ויני הוא הקילר". "ויני תמיד היה מסוגל לייצר הזדמנויות אך נלחם שוב ושוב בחוסר היעילות שלו. כעת הוא מקווה להשתפר בעונתו השלישית", נכתב. אנחנו מקווים שהוא יבקיע יותר ב-71 משחקיו הבאים (עשרה שערים עד עתה). "בינתיים הוא מושך את המכונית, עד שבנזמה יתעורר".
    ויניסיוס עצמו אמר לאחר המשחק: "שמח עם השער והמשחק הקבוצתי, זה נורמלי שסבלנו מחוץ לבית ועוד בתחילת העונה, עכשיו ננוח קצת. אני שמח שכבשתי, אם כי בהמשך הייתי צריך לכבוש שוב. אמשיך לעבוד קשה כדי לתרום הרבה יותר". עוד אמר: "חסר לנו קצב משחק, אבל אחרי פגרת הנבחרות נראה טוב יותר". אגב, זה היה משחק הליגה ה-50 שלו בקבוצה.

זידאן כרגיל לא רואה בעיות בקבוצה, אם תרצו - שלוש נקודות, שער נקי וזמן לנוח, כולם מרוצים - In That Order בשפתו של בייל. "זה הכדורגל, המומנטום משתנה. התחלנו מעולה את שתי המחציות, אם השער השני היה מאושר (של ראמוס) המשחק היה אחר, אבל השער הגיע בסוף. סבלנו כדי לנצח וזה מה יש. אני לא יוצא עם רגשות רעים. אנחנו נשתפר וזהו". כשנשאל על ההחמצות ענה: "זה נורמלי, דחפנו למעלה, צריך להיות גאים במה שעשינו, יש לנו שלושה ניצחונות ותיקו וזה בסדר. כמובן שהייתי רוצה להשיג את השער השני לפניכן". על הבעיות בהתקפה: "אני לא מודאג, הליגה רק התחילה, אנחנו יכולים להשתפר בהרבה דברים ונעשה את זה". על קורטואה: "הוא הציל אותנו, אבל זה מה שמצופה מכל שוער". על ויניסיוס: "היום הוא כבש שוב אז מה אבקש יותר. הוא עובד ומשתפר. אנחנו תמיד מתמקדים בדברים הטובים ולא בשלילי. עלינו להיות מאושרים".

כותרות העיתונים
    לאחר הניצחון על לבאנטה: מארקה: יודעת לסבול ויודעת לנצח. בסיקור נכתב שלדקות מסוימות לבאנטה הרגישה עבור ריאל כאילו היא באיירן אבל טיבו היה שם| עוד במארקה: "אין סדקים בחומה" - עוד משחק עם שער נקי ובסך הכל מאז חידוש הליגה או יותר נכון פרוץ הקורונה - ריאל עם 41 נק' מתוך 45, מתכון בטוח לאליפות| בכתבה אחרת החמיאו למודריץ': "תסתכלו על הכדורגל שלו ועזבו את תעודת הזהות. האם אתם בטוחים שהוא לא יאריך את חוזהו בשנה נוספת? הדקות הטובות ביותר של ריאל הן בהובלתו. הקצב, האינטיליגנציה והרצון שלו לעזור התקפית והגנתית”, נכתב.

ה-AS: התייחסות לטבלה בלבד - מוליכה. בסיקור המשחק באתר נכתב: "שיפור, הרבה סבל והפרס: מקום ראשון". נכתב שקורטואה רשם ארבע הצלות ושוב היה חשוב. הטריו אסנסיו-בנזמה-ויניסיוס זכו לשבחים - האם זה סוף הדיון? בזכותם ריאל הציגה את הדקות הכי טובות שלה העונה בליגה. "האצה ואז התעלפות" נכתב על המחצית השנייה וזידאן ספג ביקורת על החילופים כאשר חש את הסכנה - רודריגו ולוקאס לא עזרו. על מודריץ' נכתב: "נוכחותו העצומה בלעה את לבאנטה לדקות רבות"| עוד כותרת: "רוח הנעורים המיוחדת של מודריץ'", טור דיעה נוסף היה: "ויניסיוס הוא כבר מנהיג"| בידיעה אחרת ב-AS הזכירו שבדיוק היום לפני שנה כבש אדן הזאר את שערו הראשון וגם האחרון בריאל - בצ'יפ נפלא נגד לבאנטה בברנבאו...

14. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא רק הוא,גם אני מתפעם, מאיך שהפכנו להיות הקבוצה הכי משעממת באירופה.
    מודה,אני לא מצליח להחזיק משחקים שלמים בתקופה האחרונה.

modric19 אוהב/ת את זה.
  15. Raulito Madridista

כתוב מפורשות שאלה כותרות העיתונים ומה שנכתב, גם מהן אפשר לעתים לחלץ דיון, אם יש למישהו בעייה בהבנת הנקרא אז חבל למרות שסיימנו את בית הספר. אני שמח שאני מהווה נושא לדיון תמיד.
    דוגמא לדיון: ויניסיוס עדיף על שאר שחקני ההתקפה? מה מרכז השדה הטוב ביותר שלנו במצב הנוכחי? האם מודריץ' צריך להמשיך בשנה הבאה?....

היו לנו עשר דקות טובות, לא מעט בזכות לבאנטה שהניעה כדור בשלומיאליות מאחורה ומסרה לנו אותו, וחוץ מזה עוד משחק קשה לצפייה, לחלוטין. הסטנדרט הולך ויורד, משחקים כאלה בעונת הפלגריני אפילו והייתי מקלל בלי סוף בבית. בשנה שעברה נרדמתי פעמיים במהלך משחקים, פעם אחת נגד אספניול ובפעם השנייה נגד ריאל סוסיאדד וזה לא קרה לי מאז תקופת הצבא (שמונה שנים), כנראה שצריך קפה חזק לפני שרואים את ריאל מדריד. לחלוטין אתמול היה יום מטורף בכדורגל האירופי אנגליה-איטליה-גרמניה ואצלנו נראה שזה לא אותו ענף. עם קהל בברנבאו לזידאן היה פחות נוח להרדים אותנו. ממשיכים במוד הספירה לאחור כמו אחרי הקורונה - רק הפעם מדובר ב-38 משחקים (נותרו עוד 34).

הכדורגל שלנו ב-2018/19 - לא היה כדורגל.
    תחילת עונת 2018/19 ואוקטובר-נובמבר עד הפציעה של הזאר: שיפור גדול, אבל לא דורסים.
    הכדורגל שאחרי הקורונה: מרדים ואולי מתאים חלקית לנסיבות אבל זה מוגזם.

נערך לאחרונה ב: ‏5/10/20
מצב נושא:
הנושא נעול.