ריאל מדריד 2021/22: "אולי עוד קיץ" בלי ראמוס וזידאן, אבל עם בייל ואנצ'לוטי.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏22/7/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. סיונרה Member

מאיפה הכסף?
    ריאל לא במשחק הכלכלי כבר כמה שנים. יש לה שם של מועדון גדול ומצב כלכלי סביר (בעיקר כי היא לא רוכשת שחקנים) מבחינה כלכלית היא כיום בסדר גודל של קבוצות אמצע טבלה באנגליה.

2. סמואל אטו Member

אולי אני לא מספיק בקיא, אבל למיטב ידיעתי אתם מהמועדונים המכניסים בעולם, לא מזמן רכשתם שחקן בסכום של שלוש ספרות והסיבה שאתם לא מוציאים יותר מדי כסף בשנים האחרונות זה כדי לממן שיפוץ בברנבאו ולא בגלל שאין לכם כסף.

3. סיונרה Member

לא יודע, אני יודע מה אני רואה. אני יודע שהאיבוד הכנסות מימי משחק משמעותי יותר בספרד מאשר באנגליה בגלל זכויות השידור.

4. סמואל אטו Member

מקודם דיברת על כמה שנים, עכשיו אתה מדבר על סיטואציה ספציפית שקרתה בגלל קורונה.

בכל מקרה, לא ראיתי שזה מנע ממכם להחתים את דוד אלאבה על עסקה סופר יוקרתית.
    אני לא רואה את פלורנטינו מוותר על אמבפה והלאנד.

5. סיונרה Member

אלאבה הגיע בחינם ולא יודע כמה מתחרות היו על שירותיו.

6. yakov_y YNWA

קיץ לפני עשית קיץ גדול, רכשת את קורטואה, ויניסיוס, אודראיסולה, לונין שנחשב לשוער עתיד, דיאז ובינואר הגיע דיאז הקשר, 163 מיליון יורו הוצאתם באותו קיץ*
    * חשוב לציין שבאותו קיץ רונאלדו נמכר ובכלל במכירות השחקנים בשנים האחרונות אתם בפלוס גדול מאוד.

7. סמואל אטו Member

אין ספק שתהיה תחרות על השחקנים האלה, ואני לא טוען שריאל בוודאות תנצח, רק שפלורנטינו יהיה שם והוא יתמודד חזק עליהם.

8. סיונרה Member

חוזר להודעה הראשונה, אני בטוח כמו שהייתי בטוח מעט מאוד פעמים בחיים שלי - הקבוצה הבאה של שניהם לא תהיה ריאל מדריד.

9. Raulito Madridista

עדכון חדשות:

https://bernabeudigital.media-foto.tcccdn.com/storage/bernabeudigital/1/21/thumb1/7c/7cf8e15efa9580738fa4f4b2edf5089a-76189-1629498245.Xxx

* שער ה-AS עם 'תוכנית אמבפה' - להסתער ב-48 השעות האחרונות של אוגוסט על כוכבה של פריז סן ז'רמן עם הצעה שקשה לסרב לה כביכול - בין 130 מיליון יורו ל-170 מיליון יורו.
    * במארקה טוענים שסרחיו ראמוס התקשר לקרלו אנצ'לוטי לברך אותו ביום בו הוצג כמאמן החדש-ישן של ריאל מדריד וביקש את עזרתו ותיווכו בניסיונות להישאר במועדון. המאמן השיב לו שמדובר בעניין בינו לבין הנשיא.
    * קארים בנזמה האריך את חוזהו רשמית עד 2023 וישלים 14 שנה בלבן: "אני חיי את החלום כל יום מחדש. הגענו לריאל מדריד כדי לעשות היסטוריה". "הקבוצה עשתה עידן בליגת האלופות והייתה כמעט בלתי מנוצחת"
    * לוקה מודריץ' נפצע באימון אתמול וצפוי לחזור לאחר פגרת הנבחרות כלומר במשחק נגד סלטה ויגו, הפרמיירה של ריאל מדריד בסנטיאגו ברנבאו לראשונה מאז מרץ 2020.
    * לגבי עזיבת מרטין אודגור, במארקה טוענים כי הקשר רצה להישאר בריאל מדריד אך השיחה עם קרלו אנצ'לוטי בסוף יולי שינתה הכל. הנורבגי שאל על התוכניות המקצועיות וציפה לשמוע שיהיה לו תפקיד חשוב. זה לא היה כך.

10. רוברטו באגיו31 Member

ריאל מדריד הציעה בכלל איזושהיא הצעה רשמית בעבר או בתקופה האחרונה על אמבפה או שהכול ספקולציות של תקשורת ??

ובמידה ולא - למה פרס מחכה ?? האם יש בכלל כסף להביא את הצרפתי ??
    לא ברור...

מהצד של אמבפה - הוא יעשה טעות גדולה אם יסכים להאריך חוזה ולהיתקע עוד כמה שנים בפ.ס.ז והליגה הצרפתית .
    אם הוא רוצה להפוך לשחקן היסטורי, זה רק במועדונים וליגות גדולות כמו הספרדית, אנגלית או איטלקית.

אמבפה וריאל מדריד זה שידוך מצויין שיעשה טוב לכל הצדדים .
    השאלה היא האם לריאל יש בכלל כסף להביא אותו.

11. סיונרה Member

יש עוד קבוצות בכדורגל העולמי מלבד ריאל מדריד, והן כנראה גם יסכימו לשלם כסף כדי לקבל אותו ולא רק יחכו שהוא יעשה את כל העבודה.

12. רוברטו באגיו31 Member

ברור שיש עוד קבוצות חוץ מריאל שיכולות להחתים את אמבפה, מה שאני שואל זה האם לריאל יש בכלל את הסכום הדרוש בשביל להביא אותו .

אם כן - למה הם מחכים ? לדעתי הם בכלל לא הגישו הצעה כספית פעם אחת על אמבפה.

אם אמבפה לא יעבור קבוצה ב 10 ימים שנשארו לחלון ההעברות, הוא יחתום על הארכת חוזה בסן ז'רמן .
    אין מצב ששחקן כזה יגיע בהעברה חופשית בקיץ הבא .

חוץ מריאל מדריד, איזה עוד קבוצות יש הקיץ שמתעניינות באמבפה ??

באופן כללי יש 4 קבוצות בכדורגל האירופי שיכולות להביא את אמבפה מבחינה כספית : צ'לסי, סיטי, יונייטד ומדריד לצורך העניין .

חוץ מריאל, הוא לא קושר לאף קבוצה מאלו שציינתי .

13. Ever Banega Member

אני מניח שאם אצבפה יחתום על חוזה חדש עם פאריז יהיה סעיף שחרור נמוך יחסית שיאפשר לו לעזוב בכל רגע שירצה. גם אני לא רואה אותו עוזב בחינם בקיץ הבא.

14. סמואל אטו Member

מצד שני, אתה רואה את פסז' מסכימים לתת לו חוזה חדש עם סעיף שחרור נמוך כאילו הם קבוצת מקפצה? הם יעדיפו לאבד אותו בחינם.
    כסף בשבילם זה לא עניין.

15. Raulito Madridista

יש 150-180 מיליון יורו שמיועדים לאמבפה כביכול, זה כסף שנכנס ממכירות בשנתיים האחרונות וחיסכון של משכורות. בגדול לפי הדיווחים בשנה האחרונה, מלבד אזכור של מנצ'סטר יונייטד אתמול כמתחרה לשנה הבאה וכמה פעמים שעלה שמה של ליברפול - ריאל מדריד היא המועמדת הדי יחידה. לא בטוח שיהיה 'סעיף שחרור' בחוזה 'החדש' של אמבפה ומספיק שהוא חותם לעונה נוספת זה משבש לריאל את התוכניות. מצד אחד פ.ס.ז' הולכת לפי עניין של עיקרון, תשאלו את ראביו שישב ביציע, מצד שני אמבפה כוכב גדול מדי בכדי להושיב אותו ביציע. אף אחד לא יודע איך זה יסתיים.

מצב נושא:
הנושא נעול.