ריאל מדריד06/07: קיבו סיכם, שוסטר המאמן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏10/7/06.

1. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אתה שם לב,2 המגינים של ריאל,הם בעצם בלמים במקור..
    ואחרי שהיה את רוברטו קארלוס,מגן תוקף,זה יהיה קצת מוזר..

2. Sergio Ramos Member

אני כמעט בטוח שלא יביאו כבר את היינצה.ואני מאמין שהביאו את קיבו בשביל לסתום את החור בצד השמאלי,כי לא יביאו את קיבו בכדי להיות בלם,יש לנו כבר מספיק בלמים.אז אם קיבו מגיע-היינצה לא יגיע.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/7/07
  3. REAL MADRID Member

אתה שוב מתבלבל בין אם לעם, תעלה כמה הודעות למה ותראה מה כתבתי לך ואולי למד..

אתה לא מבין כמה זה מוריד מהרמה שאתה קורא הודעה אם שגיאות כל כך גדולות.

4. Ricardo Kaka Member

סיידורף בהתחלה שהגיע לאינטר לא הצליח באיטליה, ממש לא, עד שאינטר מכרה אותו למילאן. לפי דעתי זה לא משנה הליגה, זה או גודל הקבוצה, או בכלל ההתאמה.

האומנם קיבו הגיע אבל הוא התכוון לזה שהוא עוד לא הגיע, ובדוגמא אחרת: "במקרה שאם קיבו יגיע (לא בטוח) אז יכול להיות שהיינצה לא."

נערך לאחרונה ב: ‏4/7/07
  5. Sergio Ramos Member

אבל המשפט "אם קיבו יגיע-היינצה לא יגיע"זה משפט תנאי ולא שייכות.

6. Ricardo Kaka Member

זהו, זה נחתם: ריאל הגיע להסכם עם רומא, ההסכם עומד על כ-18 מיליון ליש"ט (!!!) על הרומני.

7. מדרידיסטה בדם Member

אולי עדיף ככה אם אתה משחק עם שני קיצוניים כמו רוביניו ורובן בניגוד לעבר שהיה את בקהאם. רוביניו לא היה אף פעם באמת קיצוני.

ראמוס אגב הוא מגן ימני במקור. חוץ מזה שאתמול ראיתי מישחק של קיבו כמגן שמאלי שרומא שיחקה מול אינטר והוא היה פנטסטי שיחק כימעט כמו קיצוני לצד מנסיני וגם הראה פיזיות בהגנה וניראה ליעמים כמו בלם שלישי. בנוסף הוא גם בישל שער יפה לפרוטה.

וקאקא, זה יורו, וכבר אמרו את זה פה. נישאר ליסגור עם השחקן שרוצה 5 לעונה, מיאטוביץ' רוצה 4.5.

נערך לאחרונה ב: ‏4/7/07
  8. REAL MADRID Member

עד שאני לא שומע את את מיאטוביץ'/קלדרון אומר שקיבו יהיה שנה הבאה שחקן ריאל מדריד זה מבחינתי עוד לא גמור.

קודם דיברנו כאן על רובן אבל עכשיו גם מאלודה בתמונה ואמר שאם תגיע הצעה מריאל הוא ידחה את ההצעה מצ'לסי..

9. Ricardo Kaka Member

:aa1: פאולו קאנברו, אחיו של פאביו: "פאביו רוצה לנאפולי"

10. מדרידיסטה בדם Member

לא בהכרח העונה... פאביו רוצה לסיים את הקריירה בנאפולי אבל אחרי שהוא ייתן עוד עונה בקבוצה גדולה, כי כמו שאתה יודע הוא מאוד רוצה ליזכות בגביע עם האוזניים הגדולות.

11. Raulito Madridista

גם לואיס פיגו הצליח במעבר בין ספרד לאיטליה ולא רק קמביאסו. פיגו בעונה שעברה כבש שבעה שערים אם אני לא טועה ושיחק מצויין והיה אחד הקשרים הטובים בליגה. העונה פיגו אומנם כבש רק שני שערים(אחד בבעיטה חופשית נגד רומא ואחד בפנדל באחד ממחזורי הסיום), אבל הוא בישל 19 שערים ובוא לא נשכח שהוא היה שחקן ספסל. דיי הפתיעה אותי ההצלחה של קמבאיסו באינטר, כי בריאל מדריד למרות שלא קיבל הרבה צ'אנסים, הוא לא היה הצלחה גדולה גם במשחקים ששיחק ואי אפשר להתווכח עם העובדה שקמביאסו היה נכס אדיר לאינטר ושידרג משמעותית את הקישור שלה.

פלוראן מאלודה מליון מהווה אופצייה מבחינת ריאל מדריד אם רובן לא יגיע

אני לא כל-כך בעד העיסקה, אני מעדיף את רובן שהוא הרבה יותר טכני וכישרוני, הוא הלהיב אותי הרבה יותר, בעיקר ביורו 2004 הוא היה פשוט בלתי ניתן לעצירה והוא היה ה-שחקן בנבחרת הולנד המשעממת של אותו טורניר. אני גם זוכר סלאלום מדהים שלו נגד ברצלונה בעונת 06\2005 שהוא לקח כדור ממחצית המגרש ובעזרת הטכניקה המדהימה שלו, עבר לא פחות חמישה שחקנים. בכל אופן, אני מקווה שהוא באמת יגיע כי אנחנו חייבים קשר אגף רציני ושתעבור עליו עונה טובה ללא פציעות.
    מאלודה שחקן שהייתי מקבל כאופצייה אם רובן לא יגיע, אבל לדעתי אחרי שאבידל הלך כבר, ליון תעשה קשיים, למרות שלדעתי גם החתמת רובן תיהיה איטית וצ'לסי תעשה בעיות.

ועכשיו, אני מבקש ממכם להפסיק לדון בנושא המעברים של שחקנים בין ספרד לאיטליה וההיפך, זו לא מטרת הדיון כאן.

ועוד משהו: כאן זה לא שיעור לשון, כך שאת ההערות לגבי הנוסח אפשר לרשום ורצוי בהודעה פרטית לאותו משתמש שלא התנחס בצורה נכונה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

12. Sergio Ramos Member

אני איתך,הולך על רובן.הוא מלהיב אותי ממאלודה, שחקן יצרתי טכני ומהיר ברמות גבוהות שהוכח עד כה יותר ממאלודה.למרות שרובן הוא בטבעו שחקן אשר משחק בצד השמאלי.אך יכול גם לשחק בצד ימין.אבל אסור לשכוח שגם מאלודה,שחקן שמטבעו משחק בצד השמאלי של ההתקפה.כך שאין אופציות אחרות,אני בעד רובן.

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני דווקא חושב שמאלודה שחקו יותר טוב, הרבה יותר מגוון וחכם. לא פלא שמוריניו מעדיף אותו על רובן.

14. Sergio Ramos Member

אני דווקא חושב שרובן שחקן יותר טוב,טכני ברמות גבוהות חכם ומהיר.אני חושב שהוא יכול להתאים לריאל יותר מאשר מאלודה.וחוץ מי זה,מאלודה שחקן שמשחק בצד השמאלי,כמו רובן.רק שרובן לפי מה שאני ראיתי יכול לשחק גם בצד ימין.ריאל לא צריכה שחקן על הצד השמאלי בוא יש כבר את רוביניו.