רמת השיפוט בארץ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שער 7, ‏12/3/07.

1. תומר22 Member

בדרך כלל זה נכון אבל הפעם אתה טועה.
    ההוראה מההתאחדות הייתה לשבץ את השופטים הבכירים ביותר למשחקי ליגת העל והמשחקים הקריטים בלאומית. אסף קינן נחשב שופט בינלאומי וזה שהוא לא משובץ מעיד על כך שמכירים בטעותו.
    משה בוחבוט נחשב לשופט עולה באיגוד והוא לא משובץ למרות ההוראה בשתי הליגות הבכירות בעקבות השיפוט העלוב שלו ביום ראשון.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ידידי אתה זה שטועה... יש לי קצת מושג איך איגוד השופטים פועל, אני יודע מה אני אומר.

ההתאחדות לא קובעת לאיגוד את השיבוצים זה דבר ראשון, האיגוד גם ככה שואף לשבץ את הטובים ביותר למשחקים הרגישים. בוחבוט שופט עולה וזה עדיין ככה והמנוחה שלו היא שגרתית כמו שכבר אמרתי.
    באיגוד לא התביישו להשעות את מי שהיה צריך במהלך העונה ולהודיע על כך, את בוחבוט אף אחד לא השעה, גיבו אותו, לכן לא הגיוני ולא נכון שהאי שיבוץ שלו בא בתור עונש. אם היו רוצים היו משעים אותו לאיזה שבועיים כמו שכבר עשו הרבה העונה וזהו.

במקרה של קינן אני באמת חושב שזה עונש אבל שם אני לא מאורע בפרטים של איך האיגוד הגיב כלפיו.

3. תומר22 Member

ההתאחדות לא קובעת את השיבוצים, היא העבירה בקשה לשבץ את השופטים הבכירים.
    זה נכון שבאיגוד לא התביישו להשעות ולהודיע על כך, הפעם הם נתנו גיבוי מלא לבוחבוט לכן הם לא יכולים פתאום לבוא ולהודיע על השעיתו, הרי הם יסתרו את עצמם, לכן הם נותנים לזה להיראות כאילו מדובר במנוחה.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אז למה הם גיבו...? מה הייתה הבעיה להשעות כרגיל וזהו...?

עזוב, אין פה שום בעיה שבוחבוט לא משובץ השבת וזהו. סמוך עליי.

5. עופר-אלקובי Member

אני זוכר איך בזמנו הורידו את הקבוצה שאני אוהד מכבי קריית גת מליגת העל בעקבות טעויות שיפוט מידי שבת הפסדנו נקודות בגלל שופטים ולא עשו את הסערה שעושים היום לפחות 12 נקודות לקחו לנו..
    לדעתי השופטים תמיד דופקים את הקטנות והסיבה השניה היא שהם פשוט לא טובים אין מה לעשות צריך להודות בעובדות אין להם יכולות בגרוש הייתי במשחק בבלומפילד השבוע והגול של טועמה פשוט זה דבר עצוב כדור לא עבר את הקו וגם שופט ששורק עוד שהכדור באוויר לפאול ואז משנה מפסיקת קוון שערוריה כבר אמרתי?..

6. Igi Member

http://sports.walla.co.il/?w=/157/1077421

אין שום בעיה לירן?

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא הבנתי מה קשור. דני קורן וצביקה רוזן הם חובבנים שמקומם בבית, אבל מה הקשר לדיון שהתנהל בקשר לשיבוץ?

8. עופר-אלקובי Member

דני קורן חרא של בנאדם והיה עוד יותר גרוע כשופט בעע כול השופטים המושחתים מגעילים אותי הרסו את הכדורגל אין חשק ללכת לראות כדורגל זה ביזיון מה שקורה בכדורגל שלנו הייתי במשחק אשדוד נגד הפועל וגם ראיתי את המשחק של בית"ר נגד חיפה בטלויזיה ועזבתי את הטלויזיה במחצית אחרי השערוריה של השופט שהחזיר את בית"ר מכלום למשחק.. :aaaprot:

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי שמח שזה קורה,אבל בטח יביאו מחליפים עוד יותר מעפנים ועוד יותר משוחטים[למי ששואל אם יש יותר משוחטים-אז תמיד ימצאו במדינה שלנו מישהו יותר גרוע].
    ד"א מישהו יודע מה המשכורות בהתאחדות/איגוד השופטים וכל שאר הגזלנים האלה?

10. Love Is Red Member

לדעתי כל טעויות השיפוט הם חלק מהכדורגל וכמו שלשחקנים יש משחקים פלות טובים ככה גם לשופטים כי חבר'ה אתם צריכים להבין שהשופטים הם בני אדם וגם הם טועים לפעמים וד"א לדעתי היה פנדל לטובת ירושליים במשחק מול חיפה ובוחבוט היה בסדר גמור וגם קינן שלא ראה אם הכדור נכנס או לא הוא לא יכול להגיד שהכדור נכנס ולקבוע שהמשחק יסתיים בתיקו זאת אומרת שהחלטה אם היה שער או לא נעשית בשניות ספורות ולא ב50 דקות שהוא יכול להגיע לדעה חד משמעית אם היה גול או לא אז ככה שעל תאשימו אף אחד בטויות אנוש, אבל לדעתי מה שצריך לעשות זה לחקור כל שופט אחריי משחק רגיש אם הוא מכר או עשה משהו כדי להטות את תוצאת המשחק.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/3/07
  11. Igi Member

השיבוץ השגוי שלהם העונה הוא מן הסתם אחד מהגורמים המרכזיים לעזיבתם.. כנראה שהמחזור האחרון היווה נקודת שיא בטעויות שלהם.

12. עופר-אלקובי Member

לאוהד ב"ש אמרת לפעמים טועים אבל אם תסתכל אז בכל משחקי המחזור השבוע בליגת העל היה שופט שהכריע את המשחק וזה קורה מידי שבת מספר משחקים מוכרעים ע"י שופטים לא היה מחזור ליגה אחד העונה שלא הייתה בה פרשה שבה שופט הכריע משחק...
    זה שילוב של פחדנות מצד השופטים לשרוק בטדי נגד בית"ר ונגד קבוצות גדולות נוספות ,וגם היכולת של אותם שופטים היא פשוט ירודה ככה שאולי אנחנו מצפים מהם ליותר ממה שהם באמת מסוגלים

13. תומר22 Member

סוף סוף החלטה טובה של ההתאחדות... צביקה רוזן יעזוב את תפקידו בסוף העונה וככל הנראה דני קורן יצטרף אליו בהמשך. נקווה שהמינויים החדשים יצילו את האיגוד מהתהומות אליהם התדרדר בקדנציה הנוכחית, ברוך שפטרנו מעונשם של אלה.

14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

ג'קי בן זקן לדין באשמת ביזוי המערכת השיפוטית בהתאחדות:
    בעלי אשדוד מואשם גם בהתנהגות בלתי הולמת בנסיבות מחמירות על דבריו ("הדיינים מביישים את המקום, הכל פה מכור"). המועדון מואשם באחריות שילוחית. בן זקן: זה אחד המוסדות המושחתים בארץ.

תגובת בן זקן: "אף אחד לא יסתום לי את הפה. ההתאחדות לכדורגל זה אחד המוסדות הכי מושחתים במדינה, ורוב הציבור חושב כמוני. גם לי יש יועצים משפטיים ואני אבדוק את חוקיות העניין.

"אני רק בתחילתו של תהליך כנגד המוסד הזה. לפני שמעמידים אותי לדין, שקודם כל יעמידו לדין את היו"ר הנכנס (אבי לוזון), על כך שהוא מקלל שופטים ביציע. לכל אחד יש דין שונה. מה שמשנה זה כמה אתה קרוב לעסקנות בהתאחדות, ואני שמח שאני לא חלק מזה".

האמת? לא נעים להגי את זה אך בן זקן צודק. כל המערכת המשפטית הזאת רקובה מבפנים, משהו חייב לעשות שם סדר ומהר. לדעתי יש כאן התנכלות מכוונת כלפי מ.ס אשדוד, הן על ידי העונשים שבעלי התפקידים שם, אם זה המאמן, ואם זה רביבו / בן זקן, והן בהחלטות השיפוט במהלך המשחק עצמו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/3/07