רצח רבין:הסיפור האמיתי?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏17/8/06.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינת היגיון אמיר,בטוח שאתה צודק..אבל תאר לך שבאמת קרה דבר כזה וכולם פשוט יגידו,זה לא הגיוני
    אז למה לחקור את זה בכלל...
    אני לא אומר שזה קרה אבל אם יש איזה ראיות או כיוון או משהו כזה זה בהחלט שווה מחשבה.

2. Robin Member

מה שיכול להיות זה נגיד שהמאבטח רצח אותו ואז הרגו את המאבטח במקום והיה טיוח מסיבי של הפרשה. מה שבטוח זה שבגרסה הרווחת יש יותר מדי דברים לא ברורים ושאלות ללא תשובות.

3. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אה, ושכחתי את ועדת החקירה שהצטרפה לרשימת הפושעים ההולכת ומתרחבת שציינתי, וטייחה גם היא דברים למרות מגוון העדויות והאפשרויות.

הרוצח בכלא, תמשיכו בחייכם.

4. Waters Member

הדיון הזה מתדרדר לשטויות.
    אוסף של שטויות. זה מה שיש כאן.

לנעול, ומהר.

5. cazzo Il Capocuoco

לא,לא...זה כיף לקרוא הזויות של אנשים....

6. משוגע בירוק Member

חשבת על משפחה של המאבטח? קרובים רחוקים שיכולים לדבר? יש מאות כאלה שיכולים לצוץ... כנ"ל בכל בנאדם חשוד... אני בכל זאת מאמין שזה רק המטורף הזה עשה את זה בעצמו...

7. Paolo Maldini שחקן ותיקים

צודק (לא בסיפור כמובן, בכוונה).
    די די די, תעזבו את זה כבר. בא בן אדם רע, רצח את ראש הממשלה. רבין נורה ונהרג ע"י רוצח.

כל אדיוט קם וממציא עוד תיאוריות ועוד אפשרויות שאפילו סטיבן שפילברג לא היה חושב עליהן.

8. M_T_A Member

אתה מתבלבל, זה היה בכלל כמה יהודים תמהוניים תחת השפעה של סמי הזיות כבדים שחשבו שרבין הוא בעצם ילד נוצרי ושפסח מתקרב, אז רצחו אותו בשביל להכין מצות עם הדם שלו

9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרצון העז של העם הישראלי להיות כמו זה האמריקאי מביא גם דברים רעים איתו ואחד מהם היא הקונספירציות.
    העם העילג הזה פיתח כלכך הרבה קונספירציות במהלך השנים.אמריקאי אחד אמר על זה שהכל תלוי בטימטום של העם האמריקאי וביכולת הפרסום המצוינת שלו,והוא צודק.הנחיתה על הירח בוימה,טופאק חי והממשלה העלמיה אותו או שהממשלה היא זו שרצחה אותו,אלוויס חי.בן-לאדן ובוש עשו בניהם הסכם ועוד הרבה דברים.
    הדבר היחיד שאולי באמת היה הוא אזור 51 שמי שחקר שירד לנתונים קצת לעומק יודע שהיו שם דברים הרבה יותר מוזרים משאר הקונספירציות.אל תנסו להיות אמריקאים,לא מאחורי כל דבר מסתתר אירגון סודי ומיוחד עם סיפור מהסרטים,לפעמים פשוט גם משוגע לוקח רובה ונוטל חיים של בן-אדם.נכון שזה נשמע פחות טוב,פחות עלילתי והרבה יותר קל יהיה להאשים את השלטון ולהגיד זה השבכ זה השבכ.אבל זה לא ככה.

10. spurs229 Member

אני מבין את אלה שמדרדרים לקוספירציות כי במדינה כמו שלנו בה הכל סודי "למען ביטחון המדינה" אפשר להמציא המון סיפורים ואף אחד לא יוכל להוכיח שהם לא נכונים.

11. Ljungberg 8 Member

תאמין לי שהאנשים פה היו מעדיפים להאמין שעמיר הוא שרצח ולא שהיתה כזאת קונספיציה מתוחכמת.
    אנחנו במצב רע מאוד אם דבר כזה קורה במדינה שלנו, הרבה יותר רע מאשר אם משוגע אחד מחליט שהוא אלוהים.

נערך לאחרונה ב: ‏17/8/06
  12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה טועה,הרבה יותר פיקנטי אם הממשלה עשתה את זה,הרי כל בן אדם שיש לו משהו נגד הממשל והממסד יאמין בזה הרי שהוא רוצה בחלקו שזה יהיה נכון,הוא רוצה שהממשלה תהיה מושחתת ומסריחה כי גם ככה יש לו משהו נגדה.אולי זה גם כאלה שמאמינים שרצח כזה 'פשוט' לא מגיע לרבין,אלא רצח יותר מתוחכם.

13. Ljungberg 8 Member

גם לי יש הרבה דברים נגד השלטונות אבל לרמה כזאת של שחיטות אני מקווה שהם לא הגיעו
    כי אם כן אפשר סופית לסגור כאן את הבאסטה, מרמה כשזאת של גועל אי אפשר להתנקות.

14. GUTE Member

ספרס אני שוב חוזר לתגובה שכתבתי בדיון "היום השלישי". עם כל הכבוד לך , מה, סיימת כיתה ט' עכשיו לכל היותר??? אל תזלזל בשטויות. כל כולה של הודעת הפתיחה של ביתר"י מתועדת בוידאו ונחקרת על ידי עשרות גופים שרובם עדיין לא מצליחים לפענח בדיוק מה קרה שם. יש שם יותר מדי חורים שחורים.

15. Riki Member

אני דוקא נורא התעניינתי בזה בעבר, אפילו פתחתי על זה דיון (לינק).
    אני מאמינה שמסתתר הרבה מאחורי הרצח, אחרי שמסתכלים בעובדות, קשה להאמין שלא היה פה רצח ולא של עמיר.
    רבין אחרי הירי כביכול הסתובב לראות על מה הרעש, מה שמוכיח את הטענה שהוא לא נורה על ידי יגאל עמיר אלא נדחף למכונית ונרצח שם. גם ההגעה המאוחרת לבית החולים, נסיעה של כמה דקות שהתארכה משום מה לכיותר מעשרים דקות.
    בקיצר אחרי שקראתי פה, באמת שאין לי הסבר... לא אכפת לי מי הקים את האתר ומה האינטרס שלו, אבל עם עובדות אי אפשר להתווכח.
    http://www.yitzhakrabin.co.il/
    למטה יש את כל העובדות.