רשמית: קלדרון הנשיא, הבטיח וקיים: קאפלו הוצג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י E-tam-R, ‏14/8/04.

1. Raulito Madridista

מייקל אואן נרכש על ידי ריאל ב12 מליון דולר, וניוקאסל רכשה אותו למעשה ב28 מליון דולר, 16 מליון דולר יותר שזה מעל 50% של רווח של ריאל מדריד.

ג'ונתן וודגייט למרות היותו פצוע, גם עלה סכום לא רע.

לא, התבלבלת, זהו הנשיא של ליון שמוציע מעל 20 מליון על כל שחקן שמתגלה אצלו ככוכב. על אסיין הוא קיבל 30 מליון דולר. דרוגבה לא הגיע מליון אם אני לא טועה, הוא הגיע ממארסי, למרות שגם הנשיא שלה מתחיל לעשות קופות ורוצה על ריברי הרבה מאוד כסף.

יש שחקנים שלדעתי חייבים להיכנע לדרישות של המנהלים של קבוצותיהם. דיארה לא בטוח ששווה 30 מליון, אבל הוא ייראה את זה בהמשך. חייבים ללכת עליו בכוח. גם על חואקין צריך ללכת בכוח. 28 מליון יורו זה לא סכום שקשה לריאל לשלם. את בקהאם רכשנו ב40 מליון דולר אז למה לא את חואקין?. דוגמא טובה יותר: את פיגו רכשנו בסכום שטיפה יותר מפי שניים ממה שרוצים על חואקין. חואקין עדיין לא הגיע לרמה של פיגו בשיאו אבל יש לו שמונה שנים לתת, לא ארבע שנים כמו לואיס פיגו.

2. Engel Del Madrid Member

תשמע, עם כמה שאני מעריך את קלדרון אני לא חושב שלנשיא כמוהו יש את הביצים לעשות החלטות כאלה כרגע. בהערכה שדיארה וחואקין יעלו לנו בסביבות ה45-45 מיליון יורו... זה טירוף!
    עם מכירת בקס אני מעריך שאת בקס נימכור ב25 או אפילו 20.. + כל מכירת השחקנים האחרים בינהם דיוגו, סלגאדו,RC,ראול בראבו, מחייה,אוסקר מיניאמברס, והעלאת דה לה רד ,חוראדו בלבואה והכי חשוב, סולדאדו.. אנחנו יכולים להסתדר יפה מאוד.

3. Waters Member

צודק, טעות שלי.

למה טירוף?

שניהם שחקנים מאוד טובים, שניהם נחוצים מאוד לריאל, למה לא? זה לא כזה סכום גדול בשביל ריאל שבעבר שילמה הרבה יותר מזה עבור שחקן אחד.

זאת הבעיה. לא בטוח שהוא עוזב -

זה מה שקאפלו אמר כשנשאל על בקהאם. (מתוך realmadrid.co.il).

אם לא נמכור את בקהאם בקיץ הזה, זה יהיה טירוף.

4. Engel Del Madrid Member

בגזרת רובן - צ'לסי לא מוכנה לנהל שום מו"מ עד שיתברר אם וכאשר ריאל פנתה לאריאן מבלי לעבור דרך הקבוצה.

חואקין - מחכה להצעות מריאל מדריד בעיקר, בינתים הוא דוחה את איטליה ואת אנגליה אבל יבחר באחת מן הקבוצות האחרות רק בתנאי שאופצית ריאל תרד לגמרי.

ססק - במקרה וארסנל אכן תהיה מוכנה לשאת על היהלום בן ה-19, לא הרבה יודעים אבל ברסה יכולה למנוע את מכירת ססק לריאל ולהביא אותו אליה זאת בעקבות סעיף בחוזה של ססק המאשר את יכולות אלו במקרה ויגיעו הצעות מספרד. למרות שהסכיוים קלושים כי עם מרכז מגרש של צ'אבי ודקו ברסה לא תיכנס לבלגן שלם רק בשביל למנוע משחקנים להגיע לריאל.

5. דניאל א. Member

קאפלו אומר שויירה לא בתוכניות שלו.

כך שאופציית קשר אחורי אחד יורדת. אין לי מושג למה, ויירה רק פורח.
    אני מניח שקאפלו מחכה לאמרסון.

6. Waters Member

אני לא מבין למה ריאל לא קופצת על המציאה.
    מוכרים את בקהאם ומביאים את חואקין. ריאל מפסידה מזה מקסימום 10 מיליון אירו
    אבל מרוויחה שחקן הרבה יותר טוב עם הרבה יותר פוטנציאל לעתיד וגם - ספרדי.

לא נראה לי.
    אני מאמין שגם את עסקת בארסה - אטו, ריאל יכלה לטרפד בקלות, והיא לא עשתה את זה.
    בארסה לא תעשה את זה גם. אם הם מכרו אותו זה אומר שהם לא רוצים אותו מה גם שכמו שאמרת,
    בארסה לא צריכה אותו כמו שריאל צריכה.

מה הם משחקים אותה "פייר פליי", כאילו שאברמוביץ' לא עשה דברים כאלה מעולם.
    לי זה לא משנה, אני נגד הבאתו. הוא אגואיסט שהולך אם הראש בקיר, לדעתי הוא עדיין לא בשל לרמות
    הגבוהות. אם רוצים חיזוק לכנף השמאלי זה אך ורק רייס למרות שארסנל לא תשחרר אותו.
    בכל מקרה, תזכירו לי משהו, האם רוביניו תופקד פעם בעמדה הזאת? קשר/ כנף שמאלי?

לדעתי אתה טועה.
    ויירה כבר בן 30 ולדעתי זה כבר יותר מדי.
    כמו שאמרתי על אמרסון, גם הוא זקן ועדיף את דיארה על שניהם למרות היכולת שהם מציגים כיום.
    אני אגיד את זה במשפט אחד - ויירה ואמרסון כבר אחרי השיא, דיארה לפניו.

נערך לאחרונה ב: ‏7/7/06
  7. קלייברט Member

בארסה לא מכרה את ססק, ארסנל החתימה אותו לפני שבארסה יכלה להציע לו חוזה מקצועני.

8. eman Member

ברור שהוא יגיד כזה דבר.הוא לא יכול להגיד שהוא רוצה להפטר מבקהאם ,ואז במצב שלא יצליחו למכור אותו יהיה לו שחקן ממורמר בסגל...ולא סתם שחקן.

9. Waters Member

אני לא מאמין שזאת כזאת בעיה למכור את בקהאם וכמו שאמרו, ניוקאסל מעוניינת בו.

פשוט נחכה ונראה.

10. פלג Member

מארקה: דיארה מחכה להצעה מריאל מדריד

בעוד אנחנו מדברים ומצפים שדיארה יגיע לשורותינו, סוכנו של דיארה טוען כי לא נעשתה שום פניה מצד מדריד. הסוכן מוסיף כי דיארה רוצה מאוד לשחק במדריד, אבל זה לא יקרה אם לא תתבצע פניה רשמית אליו או אל דיארה עצמו.

http://marca.com/ficheros/marca/imagenes/diarra_gol_ES.Xxx

11. Raulito Madridista

מירן,(בעצם זה מיודע גם לווטרס)קאפלו עדיין חושב על הרכש לדעתי ולכן אף אחד עדיין לא מתקרב לקבוצה, נקרא לזה ככה. קאפלו הוא מאמן שדוחף את ההנהלה להביא את מי שהוא רוצה, זה לא כמו פרז, שהחליט שבקהאם בא. אצל קאפלו לא תיהיה שכונה כזו. גם זה הרבה יותר קשה להביא שחקנים, מה אתה חושב?. גם אם נגיש לבטיס את ה-28 מליון דולר שהיא רוצה על חואקין והיא מוכנה למכור, זה ייקח זמן, זמן, זמן. ליון ידועה בתור קבוצה שעושה בעיות רבות בקשר לרכש, אתה זוכר כמה פעמים ניסה הנשיא של ליון להפיל את עיסקת אסיין?.

אני דיברתי אתמול עם בוריס ושאלתי אותו מה העניין. הוא אומר, שבארסה לא יכולה לקבוע שהשחקן יישאר בארסנל למעשה ולא יעבור לריאל. אם היא תרצה בפבראגס שיבוא אלייה וגם ריאל תרצה אותו, במידה ובארסה משווה את הסכום שריאל הציעה עליו, השחקן הוא של ברצלונה. אני לא מאמין שברסה תקשה עלינו סתם.

מסכים, גם אברמוביץ עשה את זה מאתיים פעם והדוגמא הבולטת שאני זוכר היא אשלי קול וגם שבשנקו אפשר להגיד, ובאלאק. רובן אכן מדרבל ומדרבל, רוביניו שיחק העונה כשחקן אגף שמאל לא מעט פעמים, הוא היה טוב מאוד, אבל אני חושב שבעונה הבאה הוא ייתרום הרבה יותר ויהיה תחליטי.

תשמע בקשר לווירה: הוא נתן שנה לא טובה בארסנל ועוד חצי עונה לא טובה ביובה, אני לא יודע אם זה נחשב אחרי השיא חביבי, זה לא שכבר מעל שנתיים וחצי או שלוש אתה רואה את ווירה שוקע. בכל יובה חלה ירידה, שחקן לא יכול להישאר ברמה הגבוהה ביותר כל-כך הרבה זמן. והיו ביובה כאלה שהיו יותר חלשים מווירה.
    בקשר לאמרסון: תחושה שלי שהוא יהיה גמור בעוד עונה, אני מעדיף על פניו את ווירה שיהיה לנו 50\50 ואת דיארה הלוואי שנרכוש. פבראגס אני לא מאמין שיגיע. לדעתי קאפלו מתכנן משהו עם הלגרה כקשר.

12. Waters Member

הגיל, הגיל, הוא יחזיק כמה זמן? שנתיים? בקושי. אנחנו צריכים שחקנים עם פוטנציאל. שחקנים שאפשר
    לבנות עליהם לעוד שבע - שמונה שנים. ויירה עבר את השיא בארסנל. כמו שאמרתי, אני בעד דיארה.

13. beks23 Member

איך אתה כבר יכול כל כך מהר לקפוץ למסכנה כזאת שקאפלו בונה על הלגרה כקשר אחורי ?
    קאפלו לא טיפש ואם הוא יעשה רכש אז זה יהיה קודם כל במקומות שהקבוצה חלשה בהם והקשר האחורי הוא העמדה שריאל הכי צריכה שם שחקן טוב ולא איזה הגלרה כברירת מחדל . http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

14. Robin Member

As long as you're not bringing proof that Barcelona have this right, it will be viewed as bullshit. Since you'll never bring proof of this because it isn't true, it's bullshit.

15. Sir Alex Las' Killa

במידה וקסאנו ישאר בריאל, קאפלו יהפוך אותו לכוכב על.

אחד השחקנים המועדפים עלי וכישרון טהור.