רשמית: קלדרון הנשיא, הבטיח וקיים: קאפלו הוצג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י E-tam-R, ‏14/8/04.

1. EL Capitan Member

עדיף לריאל ללכת על חואקין. מנצ'סטר עשויה להשאירו בכח, למרות כל ההצהרות שלו ואי האמון של אנגליה בו, או לחלופין לדרוש עליו סכום כסף גבוה מאד, גבוה בהרבה מזה של חואקין. מנגד, בבטיס לא יערימו שום קושי, אם ריאל יניחו על השולחן הצעה של 28 מליון יורו, סכום סביר בהשוואה ל50 מליון יורו (כך אני מעריך), שידרשו עבור רונאלדו ביונייטד.

2. beks23 Member

ריאל בחיים לא תסכים לשלם סכום שכזה ובטח לא על רונאלדו ובטח לא שיש לה אופציה יותר טובה בהרבה ( לדעתי ) בפחות כסף .

3. EL Capitan Member

זה לא רק לדעתך.

4. beks23 Member

מה גם שחוץ מיזה בטוח שקאפלו יעדיף את חואקין על רונאלדו , הוא כבר הרבה זמן עוקב אחריו וניסה להביא אותו גם בתקופה שאימן ברומא וגם בתקופה שאימן ביובה ...

5. פלג Member

גם אני חושב שעדיף יותר את חואקין. בטווח היותר רחוק זה ישתלם לטובה. כמה שיותר צעיר ומוכשר ככה יותר טוב, ביחוד לאור הבלאגן שיש לרונאלדו. חואקין הוא שחקן יותר שקט ויעיל למשחקים לדעתי. גם כשהוא משחק באגף הוא לא הולך עם הראש בקיר כמו רונאלדו, זאת גם אחת התכונות העדיפות שלו על פני שחקני אגף אחרים.

נערך לאחרונה ב: ‏9/7/06
  6. Yeste Member

עדיף להם ללכת על שניהם. רוביניו בלאו הכי לא שחקן אגף מטבעו, לכן ריאל יכולה להביא את רונאלדו שישחק בשמאל ואת חואקין בימין.

את בקאהם עדיף שימכרו לניוקאסל או איזו פריירית אחרת. אני הייתי מוכר אותו גם בחינם

7. Raulito Madridista

אני לא מבין מה הכוונה בטווח הרחוק. אני גם לא הבנתי למה התכוונת כאשר אמרת שחואקין לא הולך עם הראש בקיר. גם חואקין אוהב להיתקע באגף, כמובן שהוא יותר מוסר. ההבדל מרונאלדו, שהוא הולך עד הקו ומגביהה, והוא לא נופל מכל דבר ומחפש את הפנדל.

לא צריך להביא את כריסטיאנו רונאלדו בכלל. רוביניו משחק נפלא באגף, הוא לא יכול לשחק חלוץ בליגה הספרדית עדיין, הוא יהיה הרבה יותר יעל בתור שחקן אגף בעונה הבאה, לקח לו זמן להתרגל לכדורגל הספרדי וגם בתור קשר שמאלי בעונה הראשונה שלו קיבלנו ממנו 12 שערים בכל המסגרות ושישה בישולים וזה עוד עם קבוצה לא מאוזנת וחלשה כמו ריאל מדריד של השנתיים וחצי האחרונות.

ונניח אנחנו רוצים את רונאלדו:

מצד אחד מנצ'סטר תרצה להיפטר ממנו בגלל פרשת רוני.
    מצד שני, יכול להיות שהם יירצו דווקא להשאיר אותו אצלם וייבקשו עליו סכום גבוה מאוד שריאל לא תשלם.

הוא עולה יותר מכל שחקני אתלטיק בילבאו שלך בייחד, דניאל. חחחחחחחח :aaa021:
    הוא מכניס הרבה כסף כל שנה למועדון וגם זה משהו. אני לא מבין למה קונים הרבה חולצות שלו, אז מה אם הוא יפה, יש 1000000 שחקני כדורגל שהם משחקים יותר טובים ממנו.

8. Waters Member

דניאל, אם רונאלדו שווה 40 מיליון אירו בערך, ובאמת רוצים חיזוק גם לאגף ימין וגם לשמאל
    עדיף כבר להציע לארסנל איזה 30-20 מיליון אירו על רייס. אין מצב שארסנל יידחו הצעה שתגיע
    למימדים האלה. אם נקנה את רייס זה ייתן לנו שני יתרונות: הראשון זה שהוא ספרדי, השני
    זה שהוא לא רונאלדו..., או כמו שראוליטו אמר פה -

9. Yeste Member

רייס מאז שהגיע לארסנל רק הידרדר. זה לא השחקן שאני זוכר שראיתי בסביליה. במונדיאל הזה הוא קיבל את הכבוד ללבוש את החולצה עם הספרה 10 על הגב והדבר היחידי שהוא עשה זה לצלול מול השחקנים החובבנים של ערב הסעודית. צריך לומר את האמת, רייס בינתיים מאכזב מאוד, ולחלוטין לא מממש את הפוטנציאל הענק שטמון בו. בסוף העונה הבאה הוא כבר יהיה כמדומני בן 24, ואם בשנה הבאה הוא לא יעשה את המעבר מכישרון ענק לכוכב-על, אז יהיה אפשר להתחיל לדאוג באמת.
    לעומת זאת, רונאלדו - לא רק שהוא יותר צעיר ממנו, אלא שגם נכון להיום הוא גם שחקן יותר טוב ממנו לטעמי. מבחינת כישרון אני לא בטוח שהוא עולה על רייס (מעטים השחקנים בעולם שניחנים בכישרון שיש לצועני האנדלוסי), אבל אין ספק שהוא שחקן טוב יותר עכשיו. ומכיוון שלריאל מדריד אין בעיה של מזומנים, הייתי ממליץ להם ללכת על רונאלדו במקום רייס.

זה שהוא ספרדי - זה יתרון באיזשהו מובן. הבעיה היא שאם ריאל רוצה להתקדם, היא צריכה לחפש דבר ראשון את השחקן הטוב יותר, ולאו דווקא את השחקן מהמוצא "הטוב יותר".

10. Waters Member

אמרתי את זה מקודם ואני אחזור על זה.

אחרי שראיתי את התצוגה ה"מרהיבה" של רונאלדו אני ממש לא רוצה אותו במדריד.

11. John Boyle Member

רונאלדו ממש מבייש כבר חלק קוראים לו 'כוסית'
    אבל רק לא לריאל מדריד!
    רונלדו כ"כ כישרוני וריאל מדריד הורסים בשנים האחרונות כ"כ הרבה כשרונות.
    חבל עליו. תעזוב את מנצ`סטר אבל לך לאתלטיקו מדריד או משו כזה. לקבוצה קטנה שתוביל אותה ותהיה השחקן הכי חשוב.
    רק לא לקבוצה עם מיליון כוכבים שלא מצליחה בכלום,
    אפילו עדיף שתעבור לליגה האיטלקית ותוביל קבוצה.
    בכל מקרה שיהיה בהצלחה!

12. XabiAlonso Member

לוקה טוני נמצא חזק על הכוונת של ריאל מדריד! (ביחד עם אינטר ובאיירן מינכן)
    מדברים גם על אפשרות שטרזגה יגיע למדריד.

13. דניאל א. Member

ומי אמורים לעזוב את ריאל?