שאר הליגות בעולם 2011/12

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י עומר, ‏22/7/11.

1. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא קשור לפלאטיני..כמות הקבוצות שמשתתפות באירופה זה לפי נקודות הדירוג שיש לכל מדינה

2. Haimazulay93 Member

אמיר,אך תשכח שגם הישגי הנבחרת כלולים במעמד נקודות הדירוג של המדינה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏29/7/11
  3. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אני לא טועה אז לא..נקודות הדירוג של המדינות זה אך ורק לפי הנקודות שהקבוצות מביאות

4. Haimazulay93 Member

אמיר,אז תדע שזה גם קשור להישגי הנבחרות בזירה האירופית,כמו שאיטליה חלשה מעט וגרמיה רק התחזקה וזה גם כן מה שמראה על שהבונדסליגה נראית בינתיים יותר מעניינת מהסרייה א' http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין קשר בכלל, תעשו טובה מי שלא יודע ולא מבין שלא יפלוט שטויות.

הדירוג של הליגות נקבע אך ורק על פי ההצלחות של הקבוצות במסגרות האירופאיות.

6. Haimazulay93 Member

עומר ואם זה נכון כל מה שאתה אומר,איך זה יכול להיות שנקודות הדירוג של הליגה הפורטוגלית לא עלו אם הקבוצות הפורטוגליות בעונה שעברה בליגה האירופית די הצליחו במפעל השני בחשיבותו באירופה?

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאחר ששיטת הדירוג עובדת על מדד של 5 שנים שבכל שנה נגרעת מהמדינה השנה החמישית ובכך יש עליות וירידות במידה והיא לא מצליחה להגן על הנקודות שהיו לה. תאמין לי חיים, אני מבין בדברים האלה, אני לא ירשום סתם.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואם אנחנו כבר בנושא של הליגות כיאה לדיון, בואו נמשיך עם סקירת השבת בליגות ברחבי היבשת:

אוסטריה - מחזור 2

האלופה שטורם גראץ, פתחה את העונה לא טוב והיא עם 2 נקודות מ-3 משחקים אחרי שהובסה היום 3:0 בקאפנברג. במשחק נוסף הביסה אדמירה מודלינג את ויינר נושטאדט 0:3.

בלגיה - מחזור 1

אחרי שאנדרלכט הופתעה על ידי העולה החדשה לובן 1:2 במשחק הפתיחה אתמול בערב, היום נכנסים למעגל המשחקים רוב קבוצות הליגה. גנק וברדה שניצחו את פרטיזן ממש עם שריקת הסיום באמצע השבוע במוקדמות האלופות מובילים 0:3 על בירסחוט של מלול את דיין, כשברדה כובש את השני בדקה ה-32. קורטרייק של רמי גרשון (לא בסגל) בפיגור 1:0 מול ליארסה. גנט וארבייטמן (ספסל) בתיקו 0:0 כרגע עם סרקל ברוז' וכמוה גם מכלן של לירוי צעירי (ספסל) מול סנט טרוידן. במשחק מוקדם יותר, מונס וסטאנדרד ליאז' נפרדו ב-1:1.

פולין - מחזור 1

וידב לודג' כמעט ניצחה את האלופה, וויסלה קראקוב (מליקסון בהרכב, דודו ביטון בספסל) אך זו נחלצה בדקה ה-93 עם שער שיוויון.

סקוטלנד - מחזור 2

ריינג'רס השיגה ניצחון ראשון אחרי שגברה 0:2 בחוץ על סנט ג'ונסטון. מאת'רוול סיימה ב-0:0 בחוץ עם קילמרנוק והשתיים צמודות עם 4 נק' בראש הטבלה, לפני סלטיק שמשחקה מול דאנפרמלין נדחה. היברניאן ניצחה את אינברנס בדקה ה-90 0:1 וכמוה גם סנט מירן שניצחה את אברדין החלשה באותה תוצאה.

שוויץ - מחזור 3

גראסהופרס ובאזל נפרדו בתיקו 2:2, לוזאן ניצחה את פ.ת. ציריך 1:2 בבית, מחר ת'ון תוכל לברוח טיפה לחברה בראש הטבלה.

בהמשך הערב, קופנהאגן הדנית ויריבת מכבי חיפה, מאריבור במשחקיהן.

9. Haimazulay93 Member

אז אני מאוד מקווה שהליגה הפורטוגלית תהיה בטופ 5 של אירופה ושתהיה יותר טובה מהליגה הצרפתית מבחינת נקודות דירוג http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

והרשימה מתארכת עם הקיצוני הונצואלני של ברסה...

נערך לאחרונה ב: ‏2/8/11
  11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אני אקח הימור רציני ואגיד שואן וולפסוינקל הולך להיות פלופ. נכון, הוא הבקיע 20 שערים אבל אני כמעט משוכנע שלפחות 7-8 מתוכם היו בפנדלים. הוא פנדליסט נדיר אבל הוא לא השחקן הגדול הבא כמו שאוהבים להדביק לו. ושחארס מעבר לשיא לדעתי.

לא רואה אותם מצליחים יתר על המידה.

12. Muurad Member

http://www.abola.pt/img/fotos/sporting/2011/jeffren2.Xxx

כמו שאליאס אמר ספורטינג החתימה באופן רשמי את ג'פרן מברצלונה תמורת 3.7 מיליון יורו. אומנם יש לו בעיות פציעות אבל עדיין שחקן כישרוני בשביל ספורטינג. לא מחזיק ממנו כמו נוליטו האמת שכמו שאמרתי לדעתי ממש יהיה ההפתעה של בנפיקה השנה(הספיק לכבוש עוד שער היום בליגה האירופית), אבל עדיין תוספת טובה בכיוון הנכון מבחינת ספורטינג.

נערך לאחרונה ב: ‏4/8/11
  13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנדרלכט משחקת היום במחזור ה-2 בבלגיה בבית נגד מכלן, אחרי שהפסידה מחזור קודם, למישהו יש מושג למה היחס של אנדרלכט יחסית סביר (1.42)? יש לי סיבה לחשוש או שאני יכול להמר? נראה לי כמו יחס גבוה מדי למשחק בית שלהם נגד קבוצת מרכז טבלה.

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מקווה ששמת את הכסף על אנדרלכט בסוף, 3-1 משכנע ע" התקציר המפורט במיוחד שהמשועממים כמוני יכולים לצפות בו. עושה רושם שסוארס הארגנטיני נתן משחק מצוין והיה מעורב כמעט בכל ההתקפות של קבוצתו, בנוסף לגול נהדר ובישול יפה ללוקאקו בסיום. השער של לוקאקו, אולי יהיה אקורד הסיום של הקדנציה שלו בקבוצה לפני המעבר לצ'לסי.

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמתי...גם באובר 1.5 בשערים.