שאר הליגות בעולם 2011/12

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י עומר, ‏22/7/11.

1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

האתר הרשמי של פורטו הכחיש את הידיעה שפורסמה ב-א בולה, על כך שגוארין מחוזר ע"י ריאל מדריד וכינה את ההודעה כ"הודעה שקרית".

2. shlomydavid מנהלים

שלום לכולם.

אני מזמין את כולכם להשתתף במשחק הימורים נחמד שהכנתי על הליגה הבלגית והפורטוגלית.

הימורים ארוכי טווח - מהמרים פעם אחת לפני תחילת העונה על האלופה, הסגנית וכו'..

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/2/2a/Logo_Liga_Zon_Sagres.Xxx/125px-Logo_Liga_Zon_Sagres.Xxx

ליגה פורטוגלית 2011-12

* ניתן להמר יום שישי ב-20:40.

כנסו למשחק - הימורים ארוכי טווח על הליגה הפורטוגלית.

כאן יהיה אפשר לראות את הבחירות של כולם בהימורים.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/6/67/Belgianproleague.Xxx/150px-Belgianproleague.Xxx

ליגה בלגית 2011-12

* ניתן להמר עד יום שבת ב-18:55.

כנסו למשחק - הימורים ארוכי טווח על הליגה הבלגית.

** אם יש כאלה שרוצים ליגות נוספות להימורים, מוזמנים לפנות אליי בפרטי.

בהצלחה לכולם !

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מדיווח מהתקשורת ההולנדית הבנתי שפורטו רוצה לפחות 45 מיליון אירו בשביל פאלקאו. אתלטיקו מדריד מעוניינת בחלוץ אחרי שהם מכרו את אגוארו באותו סכום. את האמת? לדעתי פאלקאו שווה כרגע הרבה יותר. מה אגוארו כבר עשה שהוא שווה את הסכום הזה? פאלקאו היה שותף מלא לזכייתה של פורטו בגביע אופ"א החדשה כך שמצדי פורטו יכולה לדרוש סכום המתקרב לשישים מיליון אירו.

כעיקרון אני ממש מקנא שבהולנד לא משתמשים באותה טקטיקה כדי להפחיד קבוצות עשירות. הקבוצות העשירות באירופה צריכות להבין שיש גם לקבוצות מפורטוגל והולנד זכות קיום. גם להן יש זכות להצליח באירופה. כשלואיס סוארז נמכר לליברפול ב-26 מיליון אירו למה נשיאה של טוונטה רק מבקש 15 מיליון אירו בשביל בראיין רואיז? (כמו סוארז גם זכה באליפות וגביע הולנדי עם קבוצתו)

אני בהחלט מקנא בטקטיקה של נשיאי הקבוצות בפורטוגל. בעיניי הם המנהיגים האמיתיים בהובלת הקמפיין נגד הקבוצות העשירות והלפעמים גם מושחתות.

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

פורטו לא יכולה לדרוש מעל 45 על פאלקאו כי זה הסעיף שחרור, ובלי קשר ערך השחקנים לא נקבע רק על פי תארים קבוצתיים כאלו או אחרים ואני מאמין שמרבית אנשי המקצוע שראו את השחקנים יחלקו עליך, אבל זו דעתך.

לגבי הקנאה בנשיאים פורטוגלים, בתור אוהד אייאקס הייתי מקנה בעיקר בהנהלה של פורטו שכבר 20 שנה מציגה בי"ס לניהול בכל קנה מידה. לגבי שאר המועדונים, קשה יותר לדבר על ניהול מוצלח לאורך השנים.

והכל יחסי, לציין את נשיא פורטו כלוחם בקבוצות העשירות והמושחתות בעוד הוא נוקט טקטיקות דומות כלפי קבוצות פחות עשירות, זה בעייתי לא? אתה כל פעם מבקר את המועדונים העשירים שמרוקנים מועדונים בסדר גודל של אייאקס מנכסיהם אבל מתעלם מכך שהם גם עושים דברים דומים ואף זהים למועדונים אחרים.

אתה יכול לצייר את זה בצבעים רומנטים, אבל נשיא פורטו לא מנהל שום קאמפיין נגד העשירות, הוא ה-מועדון העשיר בארצו והקאמפיין היחידי שהוא מנהל זה קאמפיין למען הצלחתה של פורטו ושהשאר יזדיינו. וכמו אצל נשיאים אחרים, כל הדרכים כשרות.

5. Strawberry Fields Member

כי סוארז טוב יותר מרואיז פי 1.73 אם לא יותר.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אליאור, אייאקס עושה בדיוק אותו דבר לקבוצות יותר קטנות בהולנד (ולמשל לקבוצות בדנמרק). בעיניי זה לגמרי לגיטימי אם אותן הקבוצות יעלו את המחיר אם הקבוצה שלי מעוניינת בשחקן זה או אחר. what goes around comes around, פתגם מוכר? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

לגבי פאלקאו, אם זה מחיר השחרור שלו אז העניין סגור. אם אתלטיקו מדריד מוכנה לשלם 45 מיליון אירו אז היא צריכה לעשות את זה. אני חוזר ואומר, פאלקאו אחרי העונה האחרונה בהחלט שחקן שלא שווה פחות מאגוארו

אגב Strawberry Fields, מצטער, אבל לדעתי ברגע שסוארז עזב את אייאקס הוא לא היה שחקן יותר טוב מרואיז. אולי טיפה, אבל לבטח לא בהרבה. אני ראיתי פה בשנתיים האחרונות שחקן עם יכולת טכנית יותר טובה מסוארז ועם קילר אינסטינקט רצחני ליד שער היריב. בעיניי הוא כמעט לבד הביא לבד לטוונטה את התואר האליפות שלה הראשון בהיסטוריה. בראיין רואיז יהלום לא מלוטש ואני לא מבין את נשיא טוונטה שרוצה לשחרר אותו בסכום כזה קטן. כנראה כמו עם פאלקאו, סעיף השחרור של החלוץ מקוסטה ריקה עומד על 15 מיליון אירו...

נערך לאחרונה ב: ‏10/8/11
  7. Mellow29 Kopite

אז אתה אומר שבחודש ינואר סוארז לא היה השחקן הכי טוב בהולנד (או אולי בקצת יותר טוב מרואיז), וכעבור כמה חודשים הצליח להשתלב בליגה הטובה בעולם והפך לאחד השחקנים הכי טובים שמשחקים בה, והיה השחקן המצטיין בקופה אמריקה?

על הנייר זה אמור די להחמיא לצוות המקצועי של ליברפול ונבחרת אורוגוואי שהוציאו ממנו יותר מבאייאקס, אבל לי אישית זה נראה קצת מופרך. בכדורגל אין קסמים, אם הוא נתן כזה חצי מדהים מינואר ואילך, אני מאמין שהוא גם היה אחד מהטובים בעולם גם לפני שהגיע לליברפול.

גילוי נאות: לא ראיתי את השחקן השני המדובר בפעולה.

8. Muurad Member

זה לא ממש סוארז שנהיה כ"כ יותר טוב, אלא העולם "גילה" אותו כשהוא קיבל את ההזדמנות בבמה הנכונה, והעובדה שהוא שיחק בה היא זו שהעלתה את המוניטין שלו והדרך שמסתכלים עליו - ואני חושב שמה ששי מתכוון הוא שעם רואיז המצב יהיה דיי דומה לדעתו אם יקבל את ההזדמנות והבמה הדומה.

9. Ajacied Member

אי אפשר להשוות אפילו ביו סוארז לרואיז. סוארז בכמה רמות מעליו. סוארז זה שחקן מהרמה הכי גבוה שיש. שחקן שעובר לליגה הטובה בעולם וישר נעשה להיות אחד הכוכבים הגדולים שלה.
    רואיז אולי נחשב לכוכב בהולנד. אבל באנגליה אני לא רואה אותו מתבלט יותר מדי. שחקן נחמד, לא יותר מזה. רואיז בכלל היה פצוע לתקופות ארוכות בעונה שעברה. וגם כשהוא כבר חזר מפציעה, הוא לא קיבל את המקום שלו אוטומטית בהרכב של טוונטה. צ'אדלי הועדף על פניו ובצדק.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/8/11
  10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

שי, בנוגע לקבוצות, וואט גוז אראונד קאמס אראונד? או קיי, אז אתה יכול לקרוא למועדון שלך ולכל שאר המועדונים הבינוניים מושחתים בדיוק כמו לגדולות והעשירות לא? כי לא ראיתי ביקורת ארסית כזאת מצידך.

ההשוואה פאלקאו-אגוארו, אם זו דעתך על סמך ההתרשמות מהשחקנים מה אני אגיד, אבל לבסס את זה על זכייה בתארים קבוצתיים זה פחות רלבנטי לדעתי. מה גם שלהזכירך קון זכה באותו גביע עם אתלטיקו בנוסף לתארים אחרים שפאלקאו לא זכה בהם, ככה שגם בהשוואה הזו הקולומביאני יוצא קצר...

לגבי סוארס - רואיס, אני בכלל לא מבין את ההשוואה, עוד לפני שעבר להולנד, שהיה ילדון חסר נסיון, סוארס היה שחקן יותר טוב ממה שבריאן רואיס היום לדעתי. וזה בכלל מבלי להתייחס ליכולת של סוארס לפני שנה לעומת היכולת של רואיס היום. הבחור מקוסטה ריקה שחקן טוב, מוכשר, ועדיין רחוק מאוד מהרמה של הטופ העולמי בו נמצא החלוץ האורוגוואי.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אייאקס גם חלק מהמשחק המלוכלך שאנחנו רואים היום בעולם. הקבוצה שלי הורסת למשל קבוצות יותר קטנות בדנמרק שם היא קוטפת המון צעירים (אריקסן, בוילסן, ויקטור פישר). לשמחתי אנחנו עדיין לא 'חוטפים' ילדים קטנים בני 7 שהופכים למעין עבד בשביל תעשיית כסף מכוערת. בעיניי ז'אן מרק בוסמן הרס לגמרי את כדורגל הקבוצות ויצר תוהו ובוהו מגעיל של ניצול ילדים (גם פיתוי ילדים בני 16 ממדינות אחרות כמו שאייאקס עושה בעיניי יכול להחשב למעין עבדות). אייאקס שותפה עכשיו למשחק הזה גם בגלל שקבוצות אנגליות באות לפה ועושות אותו דבר לכשרונות ההולנדים המקומים כמו שאייאקס עושה למתבגרים בדנמרק. אני מניח שהשמות ג'פרי בומה, פטריק ואן אנהולט, ואפילו לוק קאסטניוס מוכרים לך.

לגבי הויכוחים האחרים. אני חושב שלא נצא משם. לשנינו יש דיעות שונות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ואתה אומר את זה כי? שקניתם את סוארז ב-26 מיליון הייתם סקפטים ועוד דחקתם את הרכישה הזאת לצד לעומת הרכישה של קארול, למרות שההולנדים פה כמעט על תחנונים אמרו לכם שהצלחתם להנחית את אחד מהשחקנים הכי טובים בעולם שלא נחשב ככה רק בגלל שלא משחק בליגה "נחשקת". אתם הבנתם את זה רק אחרי שהוא לקח את וידיץ' ואברה לסיבוב בשכונה. למרות שאת אותו דריבל ראיתי בערך 223442 פעם בליגה, והיה לכולנו ברור כי כל קשר בינו לבין הליגה שלנו מקרי בהחלט.

אבל כמו שאתם לא מוציאים את הראש מהליגה שלכם ולא ידעתם מי זה סוארז (נו, ידעתם על היד מול גאנה, אפילו התעלמו פה מהעובדה שהוא לקח אותם לשלב ההוא עם צמד מדהים מול קוריאה) אין לכם מושג מי זה רואיז'.

סוארז שחקן טוב יותר מרואיז', רק שאני יכול להגיד על זה על סמך מעל 60 משחקים שראיתי את השניים. אני יכול להבין את שי, שזוכר לא מעט את הנשיכה לבאקל והחצי שנה האחרונה באייאקס (שבוא נאמר את האמת חלקה נבע מפציעות, פוסט מונדיאל וסוף העידן באייאקס..).

נערך לאחרונה ב: ‏11/8/11
  13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

שי, זה נחמד לקרוא פתאום ביקורת ממך על ההתנהלות של אייאקס במובן הזה, אבל אני מאמין ששוב בפעם הבאה שתכתוב פוסט בנושא תדביק כינויי גנאי ("מושחתים" לדוג') לעשירות בעוד אייאקס, פורטו, ויאריאל והחברה לא יקבלו את ה"כבוד" הזה. מה שגורם לי לחשוב שכל הזעם שלך כלפי הדברים האלו, לא כל אבל חלק גדול לפחות, נובע מכך שהקבוצה שלך לא מצליחה להתמודד אם קבוצות שבעבר כן הצלחתם.

עבדות? ומה אם זה שלפני כן שחקן היה שייך לקבוצה עד שהיא הייתה מחליטה אחרת, גם אם נגמר לו החוזה איתם, זה לא עבדות? בוסמן הרס לכל הלאומנים/רומנטים (אותו דבר לעתים) את הכדורגל, ואני לא מתכוון לאומנים במובן השלילי אלא פשוט לכאלו, אבל הוא גם הביא לשיפורים משמעותיים בתנאי העבודה בענף שהתנהל באופן שמעט ענפים בעולם המערבי (ולא רק) יכלו להרשות לעצמם מבחינה חוקית.

14. shlomydavid מנהלים

שלום לכולם.
    מי שעוד מעוניין, אני מזמין אותם להשתתף במשחק הימורים נחמד על הליגות הפורטוגלית והבלגית.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/2/2a/Logo_Liga_Zon_Sagres.Xxx/125px-Logo_Liga_Zon_Sagres.Xxx

ליגה פורטוגלית 2011-12

* ניתן להמר יום שישי ב-20:40.

כנסו למשחק - הימורים ארוכי טווח על הליגה הפורטוגלית.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/6/67/Belgianproleague.Xxx/150px-Belgianproleague.Xxx

ליגה בלגית 2011-12

* ניתן להמר עד יום שבת ב-18:55.

כנסו למשחק - הימורים ארוכי טווח על הליגה הבלגית.

תודה לכל המשתתפים עד כה במשחק ההימורים.
    עברתי על כל ההימורים, ולהלן התיקונים שחלק מהמשתתפים צריכים לתקן.

LIVERPOOL87 - מקום לקלאב ברוז'

Yotam - ירדו לפלייאוף בבלגיה, מקום לגנק

franco - שתי יורדות בליגה הפורטוגלית

* כל מי שצריך לתקן מוזמן לעשות זאת בדיון הזה או בהודעה פרטית.

** כמו כן, היום זה היום האחרון להימור על הליגה הפורטוגלית, ומחר זה היום האחרון להימור על הליגה הבלגית.
    אז מי שעדיין לא הימר עליהן, מוזמן לעשות זאת.

בהצלחה לכולם!

15. cazzo Il Capocuoco

גם לזה צריך לשים גבול לפי דעתי.

ניסיתי בפורום הספרדי להצית דיון על חאבי פובס, שפרש מכדורגל בגיל מוקדם עקב אותה "שיטה קפיטליסטית". אולי פה אצליח?

http://sports.yahoo.com/soccer/blog/dirty-...?urn=sow-wp4024

נערך לאחרונה ב: ‏12/8/11