שאר הקבוצות בליגת העל

הנושא בפורום 'אירוח חי: ברק יצחקי, בית"ר ירושלים' פורסם ע"י Raulito, ‏26/10/07.

1. Raulito Madridista

שלום לך ברק יצחקי ותודה רבה על ההסכמה שלך להתארח בפורום שלנו, שמי דור ואני אוהד הפועל ת"א.

1. איזה הסבר יש לך לכישלון של מכבי ת"א עד עתה? אז נכון היו פציעות בהגנה ותמיד זורקים בתקשורת את ההנהלה, אבל איך שחקנים כמו נמני, שיבחון, עזרן וקמאנן משחקים בקבוצה ומכבי ב-360 דקות לא נתנו שער(בארבעת המשחקים האחרונים הם הפסידו ונשארו על האפס).
    האם אתה חושב שפיטרו את אלי כהן מוקדם מדיי?
    ביום ראשון הקבוצה הזו משחקת נגדכם, ממי יש להיזהר?
    האם אתה מאמין במושג ' מכבי הורסת שחקנים'?(שיבחון עד עתה בינוני, קמאנן ועזרן לא פגעו[אני יודע שזו רק תחילת העונה]).
    2. האם אתה רואה את מכבי חיפה כקבוצה שיכולה לרוץ איתכם עד הסוף במירוץ נגד האליפות?
    3. הפועל ת"א במצב איום ונורא. כמה מילים שלך על ההמשך שלהם... האם אבוקסיס היה צריך להישאר? לוזון הוא הבעייה?
    קבוצה לא מספיק מוכשרת(אני חושב ככה).
    4. הפועל כפר-סבא, אשדוד, בני יהודה... קבוצות שמציגות כדורגל חיובי שבוע אחרי שבוע... מה מונע מהן ללכת חזק על המקומות הראשונים, כי ההתקפה של אשדוד לדוגמא לא נופלת משל אף קבוצה פרט לבית"ר. האם הכל עניין מנטאלי? איך באשדוד לא מוצאים בלם כבר 5 שנים?
    5. האם אתה מאמין שבוזגלו יכול להגיע רחוק כמו בניון?

2. maor256 Member

ברק מה אתה אומר על העזיבה של ארבייטמן ומליקסון מבית"ר האם אתה חושב שזה פגע או עזר לבית"ר?והאם אתהה חושב שהם היו מצליחים בבית"ר של ארקדי?

3. maor256 Member

ברק מה אתה אומר על העזיבה של ארבייטמן ומליקסון מבית"ר האם אתה חושב שזה פגע או עזר לבית"ר?והאם אתהה חושב שהם היו מצליחים בבית"ר של ארקדי?

4. Chievo Member

אהלן ברק יצחקי,

- בני סכנין שבקושי הצליחה להגיע לתקציב המינימום של קבוצת ליגת על, היום היא ממוקמת במקום השני !!
    איך זה יכול להיות שקבוצה עושה תיקו מול קבוצה שהתקציב שלה הוא פי 15 מזה שלה, כלומר מה סוד ההצלחה של בני סכנין השנה, הקהל, המאמן או ההנהלה?

- מה הן ההרגשות שלך לקראת כל משחק נגד סכנין, האם האווירה בדוחא משפיעה על המשחק שלך? (לטובה/לרעה).

תודה.

5. ברק יצחקי Member

תשובה ל Chievo:
    אני חושב שבני סכנין קבוצה טובה והמרכיבים כמו שציינת בשאלה הם גם הנהלה גם המאמן גם השחקנים. ולא תמיד הכסף מהווה תפקיד.

בגלל שאני שחקן בית"ר והמפגשים בין הקבוצות תמיד מעניינים אז ההרגשה היא תמיד טובה. האווירה בדוחה ממש לא משפיעה על המשחק שלי כי בזמן משחק אני מתנתק מכל מה שקורה מסביב ומתרכז במשחק עצמו.