"שופטי רחבות"

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י REAL MADRID, ‏17/5/07.

1. ACBenb Member

יכול להיות שברוב המקרים השופט הנוסף לא יראה את האירוע מזווית טובה יותר והנוכחות שלו בעצם לא תעזור, אבל זה לא יזיק. שווה לנסות, אם זה יילך אז ימשיכו אם זה ואם לא אז כנראה שניאלץ לעבור לטכנולוגיה. אבל כמו שאמרתם עם טכנולוגיה זה יכול לקחת זמן רב מהמשחק ולהםוך את המשחק לשעתיים במקום שעה וחצי.

2. Tony Adams Member

אולי, ורק אולי, אם יקחו דוגמא מהטניס זה יכול להיות מצוין.
    לכל שחקן (במקרה הזה קבוצה) יש 3 אפשרויות לערער במשחק. אם הוא צודק בעירעור שלו הוא נשאר עם 3. אם הוא טועה, יורד לו ל-1. ככה זה גם יגרום לקבוצות לחשוב פעמיים לפני ערעור.

3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

שוב (בפעם האלף), הדבר הנ"ל הוא יקר להעמיד בכל המגרשים. אולי רק בליגות הראשונות של 6-7 ליגות באירופה אפשר יהיה לבצע דבר שכזה, ולכן אם אין בהכל זה לא עובר את פיפ"א.
    גם בטניס אגב, זה רק בטורנירים הגדולים.

4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהילוך איטי, שבו אתה יכול בכל שנייה לעצור את התמונה, אפשר לראות בבירור מה היה ולדווח על כך לשופט. זה לא מסובך וזה לא יפגע בטהרת המשחק.

5. Joao Moutinho Member

זה יפגע באנושיות של הכדורגל, הכדורגל הוא משחק שחלק גדול ממנו מבוסס על טעויות, אם נכניס את המדיה לעסק, הכדורגל יאבד חלק גדול מהאנושיות שלו.

6. דנידין Member

וגם פיפ"א לא יאשרו את זה לעולם כמו שכבר אמרו כאן. יש 30-35 ליגות ראשונות באירופה (בלי ליגה שניה שלישית וכן האלה של כל מדינה). חוקים כאלו אמורים להכליל את כולם או כלום.

7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאת בדיוק הגישה המוטעית של המון אנשים לגבי המשחק והשיפוט. השופטים לא צריכים להיות חלק מההצגה. הכדורגל צריך לנצח ולא איזה שופט. הכניעה הזאת למצב הנוכחי בלתי נסבלת בעיניי - אפשר לעשות את טוב יותר.

8. Joao Moutinho Member

אני מעדיף את הכדורגל שלי מלא בטעויות, מאשר ממוחשב וקפיטלסטי מדי, זה לא עניין של כניעה, זו העדפה אישית.

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

הטענה היחידה שאני רואה נגד זה,זה שאין מספיק כסף לעשות את זה בכל הליגות,אם זה ככה זה גם
    פוסל את הטענה של אבירם כי הרי לא כל הליגות משודרות.

בכל אופן,שווה אולי לעשות את זה כמו בטניס,רק באירועים גדולים[אופ"א,ליגת אלופות,מונדיאל,יורו קופה וכו..]

10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שכבר מראש קובע שהמשחק יופסק מספר פעמים.

אני לא מסכים שכדורגל עם טעויות שיפוט זה דבר חיובי, זה דבר נורא. טעויות שיפוט מכריעות תארים, מה חיובי בזה? זה אנושי יותר? תגידו את זה לקבוצה המפסידה...

אני בעד הכנסת כל אמצעי שיכול לגרום לכך שיהיו פחות טעויות שיפוט, כל עוד הוא לא עוצר את שטף המשחק.

11. The-Gunner Member

אז בוא נעשה שבאירועים האלה ישחקו 150 דקות. אם אתה משנה את המשחק ומוסיף לשם עוד שופטים, אבל הוספת 60 דקות נוספות נראות לי לגיטימיות.

12. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אני מבין נכון, בטניס מותר לכל אחד מהשחקנים פעם במערכה או פעם במשחק להתלונן על החלטת השופט, ושם יש מערכת מיוחדת שאומרת אם הכדור היה בפנים או בחוץ. אני חושב שאפשר נגיד להחיל רק בליגת האלופות, אופ"א ובטורנירים גדולים (כדי שלא יהיה קיפוח בין ליגה ראשונה לליגות נמוכות) הזדמנות לכל קבוצה להתלונן פעם אחת במשחק ולדרוש מהשופט לקבוע על פי צילום הטלוויזיה.

לגבי עוד שופטים- זה אולי יעזור בפנדלים, אבל לא במקום שבו שופטים נופלים הכי הרבה- הנבדל.

13. פול סקולס Member

כמו שגל מעליי אמר, הנבדל הוא הבעיה הגדולה ביותר של השופטים היום.

הזווית של קוון הצד תהיה הרבה יותר טובה מזו של השופט שמאחורי השער.

כל החלטה עדיפה על הכנסת טכנולוגיה לעסק.

בנוסף, אני חושב שיש איזה-שהוא ערך מוסף לטעויות שיפוט. אז נכון שזה לא פייר לקבוצה שמפסידה נקודות
    או תואר בגלל שיפוט לקוי, ומצד שני, מה שווה הכדורגל בלי המחשבות של מה היית עושה לאמא של השופט הזה שדפק אותך?