שחקן ומאמן החודש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י rainman, ‏8/11/03.

1. ArsenalFan Member

מאמן חודש מארס: קלאודיו ראניירי (צ'לסי)- צ'לסי השיגה במהלך חודש מארס שלושה ניצחונות רצופים שזיכו את האיטלקי המתנדנד בסטמפורד ברידג' בתואר מנג'ר החודש.

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/39996000/Xxx/_39996477_ranieri_smiles203x152.Xxx

שחקן חודש מארס: מיקאל פורסל (בירמינגהאם)- החלוץ הפיני הצעיר המושאל מצ'לסי כבש החודש שישה שערים ב-5 משחקים במדי בירמינגהאם, והוא זוכה בפעם הראשונה בחייו בתואר.

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/39956000/Xxx/_39956049_forsell203.Xxx

תגובות?

2. Julian Joachim Member

פורסל תפר אותנו רק לפני שבוע ובכלליות אחראי לכך שבירמינגהאם נראית הכי טוב בקרב על הכרטיס האחרון לצ'מפיונז...

לגבי ראניירי? בהחלט. מגיע לו. אמנם לא משחקים נורא קשים אבל בכל זאת, הוא עדיין מתמודד בהצלחה לא קטנה בשתי חזתיות.

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק חבל שרומן לא חושב ככה..באמת חבל עליו ראניירי...אני לא יודע עד כמה הוא מאמן טוב או לא..אבל העונה הוא בסדר גמור.

בקשר לפורסל...הוא הרבה יותר טוב ממה שחשבתי שהוא יהיה..רק לחשוב שהוא שייך לצלסקי והם קונים וקונים כשיש להם בעצם זהב בין הידיים...

4. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

הזכייה של פורסל מוצדקת לגמרי - הוא סוחב את ההתקפה האפורה של בירמינגהאם לגמרי לבדו, כשהוא בקושי מקבל עזרה מקלינטון מוריסון, שהיה אמור ליצור איתו שותפות קטלנית בחוד ועד כה הוא אכזבה אדירה.

בקשר לראניירי - לדעתי התואר ניתן לו בגלל הלחץ הרב שהוא צריך להתמודד איתו, מכיוו שבסה"כ המשחקים שאותם הוא ניצח החודש לא היו קשים במיוחד בהתחשב ביחסי הכוחות בין קבוצת הכוכבים שלו ליריבות שהוא שיחק מולן (אההמ וולבס אההממ). אני הייתי מעניק את התואר לדייויד או'לירי - הוילנז אומנם לא היו יציבים במיוחד החודש, אבל הם עדיין חזק במירוץ לצ'מפיונס ליג תודות לעבודה הנפלאה של המנג'ר האירי.

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

תסכים איתי שתנאי העבודה של רנייארי הם לא הכי טובים כרגע בליגה..עם כל הכסף שיש לו..
    הוא כבר מפוטר...כמו שאמרת..זה כנראה מה שמביא לו את התואר..או לפחות אחד הדברים.

6. toon-UPON-tyne Member

אני די בטוח שאולירי היה מקבל את מנגר החודש אם הם לא היו מפסידים בבית לבלקבורן. הם פשוט נתנו למי שניצח את שלושת המשחקים החודש..

7. toon-UPON-tyne Member

אני חושב לעצמי מה יקרה עם ראניירי אם משהו בלתי יאמן יקרה וצלסי יזכו בפרמיירליג על חשבון ארסנל.
    או שיקחו את ליגת האלופות...
    האם יש סיכוי אפילו קלוש שהוא יישאר?

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

פורסל חלוץ נהדר. אני מאוד רוצה לראות אותו בצ'לסי משחק ולא סתם על הספסל מה שלא נראה לי ריאלי שיקרה אז הכי טוב בשבילו זה להתנתק סופית מצ'לסי ולהגיע לרמות הגבוהות ממקום אחר כי להגיע למעלה הוא מסוגל.

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה באמת יהיה מעניין,רומן יהיה חייב להשאיר אותו ואם זה יקרה והוא לא ישאיר אותו...זה יעשה לחץ ענקי על המנג'ר הבא שיתמנה..

10. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן פורסל כבר הבהיר מספר פעמים שאין לו שום כוונה לזחור לצ'לסי ושהוא רוצה להמשיך ולשחק בסט. אנדרו'ז. הבעיה היחידה שעלולה לעמוד בדרכו היא המחיר שצ'לסי ידרשו עבורו - בירמינגהאם אינה קבוצה עשירה במיוחד, ויכול להיות שצ'לסי ידרשו עבורו מחיר דמיוני שהם לא יוכלו לעמוד בו. עם זאת, דרכן של עסקאות השאלה שכאלו היא שבסופו של דבר השחקן נמכר למועדון אליו הוא מושאל במחיר סביר עד נמוך, בגלל שאין לו מקום בקבוצת האם שלו, ואני מניח (ומקווה) שגם כאן נראה מקרה דומה.

11. burning soil Member

אני מניח שזהו אינטרסט של צ'לסי למכור את פורסל,הגיוני שהם ירכשו
    חלוצים חדשים בקיץ,ואז מכירו לא יהיה גבוה במיוחד,אבל מלבד ברמינגהאם
    לפורסל יש עוד הצעות.

12. KirkH Member

מוזר, אף פעם לא שמעתי את פורסל אומר רשמית שהוא לגשר לא חוזר... הוא אמר, ולא פעם, שהוא רוצה לשחק כדורגל, אם יבוא מנג'ר שיאמין בו, הוא יחזור בריצה גם בלי נעליים כל הדרך ללונדון...

למה זה כל כך הגיוני שצ'לסי יקנו חלוצים חדשים? מה אלו שנמצאים כרגע בגשר כל כך גרועים?

אם כבר מדברים על הגיון ( ובצ'לסי של ימינו כמובן שאין דבר כזה), אז היה ראוי למכור את אידור גודיונסן שכמה שאני אוהב אותו, הוא לא מצליח לעשות את המעבר מחלוץ ליגה טוב לחלוץ ברמות הגבוהות ביותר. וזה מה שצ'לסי צריכה. לשחרר את האסלביינק זה כמובן מאסט (שנה הבאה אין לסטר).
    הייתי רוצה לראות את פורסל נשאר ומתמודד עם מוטו ועם קרספו על חולצת ההרכב. אז הייתי רוצה...

13. burning soil Member

אתה בעצמך ציינת את הסיבה מדוע צ'לסי כנראה תרכוש חלוצים
    חדשים בקיץ-("היה ראוי למכור את אידור גודיונסן שכמה שאני אוהב אותו,
    הוא לא מצליח לעשות את המעבר מחלוץ ליגה טוב לחלוץ ברמות הגבוהות ביותר").
    הגיוני שצ'לסי תרצה להחתים חלוצים ברמה גבוהה יותר,כאלה שיכולו
    להתמודד ברמות הגבוהות ביותר.

14. KirkH Member

אבל משפט אחרי זה ציינתי גם בדיוק מי אלו אותם חלוצים. כאן לא ליברפול, שלושה חלוצים זה די והותר. מוטו, קרספו ומיקל כאשר קרלטון קול בכוננות ספיגה למקרה חרום...

15. burning soil Member

לא זלזלתי בחלוצי צ'לסי,אני חושב שיש שם חלוצים טובים,אבל נראה לי
    שאברמוביץ' לא יישב בשקט בקיץ בלי לרכוש לפחות חלוץ אחד,סביר להניח
    שהוא ירצה לראות חלוצים ברמה גבוהה יותר..