שחקן ומאמן החודש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י rainman, ‏8/11/03.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

קירק מה אתה רוצה מההולנדי?
    הוא מלך השערים של צ'לסי העונה(ואני אומר זאת בוודאות בלי להסתכל בסטיסטיקה זו או אחרת), והוא מספק את הסחורה.
    הוא מבקיע כמות נכבדת של שערי ניצחון(מול טוטנהאם לאחרונה, שלושער ברבע שעה מול וולבס כשהיה 2-2).
    אז נכון, קרספו יותר טוב, אבל מדובר על חלוץ לגיטמי לצ'לסי, אפילו יותר.
    אני יודע שאתה מעדיף חלוץ של פוזות, של פרסום מוגזם(כמו רונאלדו), אבל ההולנדי עושה את העבודה.
    הסלביינק, בשקט, עם יתנו לו את הצאנס, יכבוש מינימום 15 שערים בעונה.
    כמות השערים שלו העונה, ביחס לדקות שבוא מקבל, היא בהחלט טובה.

2. KirkH Member

הבעיה הכי גדולה של צ'לסי היא שמי שעמד מאחורי הקווים נתון ללחצים של התקשורת. ובגלל זה התקשורת, ובעיקר אנשים שלא ראו את צ'לסי מספיק מדברים על האסלביינק כחלוץ לגיטימי.

נגד טוטנהאם? שער ממיטב המסורת של הבוק ההולנדי, נגיעה אחת משמעותית כל המשחק, שער ממטר וחצי לבד מול השוער וסביר להניח שגם נתנו לו את תואר איש המשחק. הבחור לא עשה פעולה אחת חיובית כל המשחק, לא מסר פעם אחת כדור שסייע לצ'לסי להגיע קרוב יותר לשער, לא תרם ולו פעם אחת למאמץ ההגנתי, ומעבר לכל זה, כמו תמיד, לא חסך בויכוחים עם השופט וחצי משחקני התרנגולות.

האסלביינק כובש שערים שאחותי מסוגלת לכבוש, ממטר וחצי בנגיעה אחת. ומה שקורה שבוע אחרי זה הוא שנותנים לו מקום בהרכב והוא לא עושה כלום כרגיל (לסטר יש רק פעמיים בעונה) ואף אחד לא מבקר אותו.

זה שהאסלביינק מלך שערי צ'לסי זה נורא נחמד בתור כותרת. זה תופס את העין. אבל וזה חתיכת אבל - ג'ימי פלוייד האסלביינק שיחק יותר מגודיונסן וקרספו!!! אני בטוח שאם קרספו היה מקבל את מספר המשחקים שנתנו לבוק ההולנדי, הוא לא היה מסיים עם פחות שערים.

אדיראן מוטו: 41 (35) - 17

ג' פלוייד האסלביינק: 38 (28) - 17

אידור גודיונסן: 37 (24) - 14

הרנן קרספו: 31 (22) - 13

אלה הנתונים, כמו שאפשר להתרשם, מי ששיחק הכי הרבה, גם בא לידי ביטוי בכיבוש שערים. אני כמעט משוכנע שאפילו אם שחקן כמו אמיל האסקי היה מקבל את מספר ההופעות הכי גדול - הוא גם היה כובש הכי הרבה, כי בצ'לסי של העונה החלוצים עסוקים פחות בליצור מצבים ויותר מסיימים ממצבים קרובים...

נערך לאחרונה ב: ‏8/4/04
  3. ArsenalFan Member

מנג'ר חודש אוגוסט: ארסן ונגר (ארסנל)

שחקן חודש אוגוסט: חוזה אנטוניו רייס (ארסנל)

מישהו מופתע?

4. I M M O R T A L Member

אך...פשוט התחלה מצויינת נקווה שזה יימשך כך.
    וכמה שמגיע לרייס להיות שחקן החודש, פשוט היה ענק ב-4 המחזורים הראשונים והראה שתקופת ההתאקלמות בארסנל נגמרה.

5. toon-UPON-tyne Member

ממממ, 4 שערים ו7 בישולים של הנרי , לדעתי הגיע לו קצת יותר....

6. I M M O R T A L Member

בעצם יש בזה משהו. אני לא זוכר כזה דבר 7 בישולים ב-4 מחזורי הפתיחה,
    אבל אולי בגלל שרייס לא זכה בזה אף פעם השפיע קצת על הבחירה........
    אבל בוא נגיד לשניהם הגיע

נערך לאחרונה ב: ‏10/9/04
  7. KirkH Member

בוא נגיד שאם רייס היה מסיים חצי מהמצבים שהוא הגיע אליהם (בעזרת הקבוצה ובמבצעים אישיים), הוא היה היום עם הרבה יותר מ-7 שערי ליגה לזכותו.

לא התלהבתי ממנו עד כדי כך, כן הוא פעיל, כן הוא משתדל, כן הוא עושה דברים יפים - לא הוא לא מספיק חד, לא הוא לא מספיק קטלני.

8. The Gunners Member

אם חמישה שערים מצוך חמישה משחקים לא נחשב חד או קטלני אז אני מוכן שרייס ישחק ככה עד סוף העונה ויהיה לו 38 שערים. עדיין אני חושב שלשחק ליד הנרי זו זכות גדולה ועזרה עוד יותר גדולה לקריירה שלך כמה שרייס שחקן גדול לגילו. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/champions.Xxx

9. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאכזב ככל שזה יהיה אני מסכים עם הקביעה של קירק. רייס הוא לא חלוץ מטרה, הוא קשר שמאלי או גג חלוץ שני. כיבוש שערים זה לא הצד החזק שלו למרות הנתונים היפים החודש, ו-4 השערים בליגה היו יכולים להיות 8-10 אם היה מדובר בחלוץ ברמה הגבוהה ביותר. אני אישית זוכר איך כשהיינו בפיגור מול בורו דמיינתי איך כל התקשורת תקטול אותו על כל ההחטאות במחצית הראשונה (בייחוד זו שהוא בעט לקורה משני מטרים), ולדעתי הוא היה אחד מהאנשים היותר מאושרים (יחד עם סיגאן וינס להמן) מהקאמבק הגדול.
    התואר לדעתי מגיע לתיירי הנרי (למרות משחק חלש מול אברטון http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx ) או אולי לססק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

don't get me wrong רייס הוא באמת שחקן מצוין, אבל גולר מולד הוא לא.

10. NewcastleFan Member

חבל שאין פרס של עלובי החודש. "הגנת" ניוקאסל לוקחת את התואר בהפרש ניכר. והעלוב הראשי אנדי אפריין.
    אדיוט החודש - יש לנו דאבל. מר קירון דאייר ומר פרדי" יגיע מחליף ראוי לוודגייט" שפרד

נו מי אמר שלניוקאסל אין תארים??

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/9/04
  11. KirkH Member

לדעתי יש מין צורך כזה בועדות שמעניקות את התארים האלה לחדש כל פעם, מה לעשות שלא תמיד אפשר?
    לתת לרייס את התואר לפני הנרי זה מגוחך, לתת לרייס את התואר אחרי המשחקים שהוא נתן זה עוד יותר מצחיק. שוב, עם כל הכבוד לשערים שהוא כבש, זה לא היה זה.

אהה כן, והוא כבש חמישה שערים נגד שלוש קבוצות שעד היום מחפשות במילון את המונח הגנה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

12. The Gunners Member

בארסנל אין מושג כזה חלוץ ראשון, כל החלוצים יכולים לשחק גם על הקו, ואני חושב שזה מה שיפה במה שוונגר עושה, רוב החשקנים משחקים ב2 עמדות או יותר, רייס שיחק ב4 משחקים מתוך 5 כשחקן כנף ועשה את זה מצויין. אבל כמובן שהתואר מגיע למלך הנרי שמראה שגם העונה הוא גדול על הליגה (נקווה שגם על ליגת האלופות). בעמדת המאמן אני לא חושב שיש מתחרים לוונגר. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/champions.Xxx

13. I M M O R T A L Member

The Gunners, לא הבנתי את מה הקשר בין הסמל האישי שלך לרונאלדו האפס.

14. toon-UPON-tyne Member

ססק? למי אתה מתכוון?
    וTHE GUNNERS - אתה חוזה את העתיד?אתה יודע שרייס יכבוש מחר? כי רייס כבש 4 ב 4 משחקים והוא לא שיחק 5 משחקים ולא כבש 5 שערים....

15. ArsenalFan Member

רייס היה מעולה נגד מידלסברו וגם נגד אברטון הוא היה מצוין. להגיד שהוא קיבל את התואר זה לא צודק זו שטות, כי היכולת שלו הייתה מצוינת בכל הזדמנות שהוא קיבל ב-5 המשחקים החודש (כולל מגן הצדקה) והוא היה אחד הגורמים המכריעים בנצחונות שלנו. בכל מקרה, התואר מגיע לו על פני הנרי בעיקר משום שרייס מקבל בעצם בפעם הראשונה ריצה רצינית בקבוצה הבוגרת ואם לוקחים את העובדה הזו בחשבון הפתיחה שלו מקבלת משמעות יותר גדולה. בסוף העונה שעברה ונגר נתן לו להשתפשף בהרכב, אבל זה לא היה רציני כי כבר לקחנו אליפות. זו בעצם התקופה הראשונה האמיתית שלו בקבוצה כשחקן מוביל, והוא הוכיח את עצמו מעל למצופה. אגב, לדניס ברגקאמפ מגיע התואר לא פחות מהנרי, הוא בכושר מדהים.

זה שרייס לא חלוץ אמיתי- אני אומר את זה מהרגע הראשון, אין כאן חדשה מרעישה.

ססק= פרנססק פברגאס.