שחקנים שנעלמו פתאום

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י DeL PiEr0, ‏17/7/04.

1. John Frusciante Member

מה קשור חזר?!
    הוא בן 24... הוא עדיין לא התחיל ...:aaarofl:
    בכול אופן,השחקן הזה מדהים!
    לפי דעתי אחד הקשרים הטובים בעולם,הייתי ממליץ לו לצאת מהליגה הגרמנית ומהר!

2. אלי מתחן Member

ניסים כהן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

3. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

צדוק חממי מייסד\ מאמן\יו"ר\בעלים\טבח\בלם קדמי של בית"ר עזרא, בן 74..

4. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

טעות.
    זולה ישחק העונה בסריה א' עם קבוצתו קליארי.

5. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

ידעתי שיקום הטמבל שייתווכח.
    דייסלר פרש ולא שיחק שנה כדורגל. הוא חזר מ"פציעה" לשחק כדורגל.
    הוא לא שחקן כזה מדהים, והוא משחק בקבוצה הטובה בגרמניה, למה לו לצאת מהליגה הזאת?
    אולי בשביל למצוא מקום ב11 הפותחים בליגה הספרדית לא?

6. John Frusciante Member

דבר ראשון.. אני לא חבר שלך (ואני שמח שלא..)אז תדבר בנימוס.
    דבר שני,לפי דעתי ,דייסלר דווקא כן שחקן ענק,שצריך לשחק בליגה יותר גדולה מהליגה הגרמנית,שדר"כ ירדה ברמתה משנים עברו...
    חוץ מבאיירן,אין שם ממש קבוצות מי יודע מה...

7. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

הליגה הגרמנית ירדה מרמתה? טוב. זה נתון לוויכוח. אבל אני לא אכנס איתך לוויכוח.

לגבי השטות השניה. רק השנה לקחה ברמן אליפות. ב2002 לקחה דורטמונד. כלומר,
    ב3 השנים האחרונות, 3 קבוצות שונות לקחו אליפות, בניגוד לאנגליה, ספרד ואיטליה.

מה תגיד על זה? אולי באיטליה יש רק את יובה? בספרד יש רק את ולנסיה? ובאנגליה, כמובן, רק את מנצ'סטר?

8. John Frusciante Member

קאט דא בולשיט!
    כולם יודעים שהכדורגל בגרמניה בירידה!(לא רק אני..)
    רק בגלל שאתה ממוצא גרמני,ומחבב את גרמניה או משהו... לא אומר שהבולשיט הסובייקטיבי שאתה מוציא מהפה נכון...
    חלאס.. אין לי כוח להתווכח איתך,אתה במילא אטום בדעותיך.
    ,מה שניסית להגיד ז שדייסלר לא יוכל להתקדם בליגה הגרמנית(לעומת איטליה ,ספרד,אנגליה),כמו שהיא נראית היום.

ביי ביי.

נערך לאחרונה ב: ‏10/8/04
  9. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

כולם יודעים שהכדורגל הגרמני בירידה? למה? ישלך הוכחות לכך?
    אתה זורק משפטים באוויר בלי שום הסבר, תסביר, אולי אתה צודק.

ורק בגלל שאתה ממוצא ספרדי או מרוקאי או וואטאבר, לא אומר שהבולשיט הסובייקטיבי שאתה מוציא
    מהפה נכון.

יכול להיות. אני חושב שיש כאלו שיחלקו עליך.

זה יפה. איזו קבוצה בליגות ה"טובות והמתקדמות בעולם" צריכה קשר ימני מתוסכל?
    קבוצה יותר חזקה מפאקינג באיירן מינכן(!!) בליגות אחרות.
    תן הצעות, תנמק, למה, כמה ואיך.

10. John Frusciante Member

מה אתה בדיוק רוצה שאני יסביר לך?!
    לתת לך דוגמאות?,מחסור בשחקנים גרמנים איכותיים(ראה נבחרת גרמניה.),מחסור בקבוצות שמגיעות לשלבים גבוהים במפעלים אירופים.
    מחסור בזרים ברמה גבוה(כמובן שיחסית לשלושת הליגות הגדולות באירופה.),וורדר ברמן לקחה אליפות לא בגלל שהיא הייתה כול כך חזקה,אלא משום שבאיירן הייתה כול כך עלובה בליגה.

פולני-גרמני

אל תכניס לי מילים לפה.
    לעולם לא אמרתי שבאיירן לא קבוצה חזקה,מה שאמרתי זה שדייסלר לא יוכל להתקדם ולהפוך לשחקן בעל שם עולמי בליגה הגרמנית,אתה שואל למה..?
    כי הליגה הזאת חלשה מידי,זה למה!

11. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה גרמניה נבחרת פחות איכותית מספרד, איטליה או אנגליה? הנבחרת האירופאית
    הטובה ביותר לאורך השנים. נבחרת שהגיע לפני שנתיים לגמר אליפות אירופה. איפה איטליה, אנגליה או
    ספרד? התוצאות מדברות בעד עצמן.

לגבי ליגת האלופות. דורטמונד זכתה, לברקוזן הגיע לגמר ובאיירן זכתה. תזכיר לי איפה הספרדיות חוץ
    מריאל מדריד?

מחסור בזרים שיש להם רמה. למה? דווקא גרמניה היא המקום האידאלי להצלחה של דרום אמריקאים.
    אמרסון, לוסיו, חואן...ואלה רק מלברקוזן. איטליה עסוקה ב"לשמר את הציונות האיטלקית", באנגליה
    יש הצלחה אירופאית, ובספרד...לא ממש יודע מה הולך שם, אבל לפי מה שהבנתי, יש הגבלה לזרים
    מחוץ לאיחוד האירופי.

לשחק בבאיירן מינכן, מבחינת שחקנים גרמניים, כמובן, זה הטופ של הכדורגל. כמו שלאיטלקים לשחק
    ביובה או מילאן, או אנגלים ביונייטד או ספרדים בריאל. מבחינתם, זה הטופ. מי אתה שתגיד לסבסטיאן
    שלשחק ביובה זה יותר יוקרתי מלשחק בבאיירן?

12. John Frusciante Member

התכוונתי לזה שהליגה הגרמנית חלשה מהליגה האיטלקית,אנגלית,ספרדית ואפילו הצרפתית.
    אין לי הוכחה,מצטער,אבל מחר יכול לבוא אליך בן אדם ולטעון שהליגה הישראלית היא הטובה בעולם,אין לך הוכחה מוצקת שהוא טועה? נכון?
    וכן,לדייסלר יהיה עדיף לשחק ביובה מאשר בבאיירן!,לפחות ביובה יהיה לו תחרות ויותר מאמץ,הוא יצטרך להוכיח את עצמו יותר.
    עדיף לשחק מול סוסיאדד ,אסטון וילה או סיינה מאשר משנגלדבך.( זה בתור דוגמא).

ידידי(או שלא.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx ) זאת עובדה!

13. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדייסלר אין מקום בהרכב הפותח ב11 של באיירן. לפחות לא בארבע השנים שהוא נמצא שם.

שיגיד לי למה הליגה הישראלית הטובה בעולם. יכול להיות שאני אשנה את דעתי.
    אתה לא אומר לי למה הליגה הגרמנית חלשה, על כל טיעון שלך אני נותן תשובה שמפריכה אותו.

פה אולי אני מסכים איתך. אבל נתת קבוצה שנלחמת על הירידה, אל מול קבוצות שנלחמות על וואפא.
    אבל אני מסכים איתך שהתחרותיות במרכז הטבלה של אנגליה היא יותר גדולה מגרמניה.

כמו שכבר אמרת למעלה, אין כזה דבר בכדורגל. ואני אשמח להיות ידידך.

יום נעים.

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב אז אני אגיד מה אני חושב. אישית שהליגה הגרמנית היא השניה האהובה עלי, אני גם מסכים שהליגה בירידה מבחינה אירופית. ג'יאנזולה הדגים על באיירן שהגיע לגמר וגם זכתה על דורטמונד שזכתה וגם על לברקוזן שהגיע לגמר. איך כבר שנתיים שהגרמניות לא מרשימות באירופה. לא כפי שהתרגלנו. איך הסיבה היא לא הנבחרת הגרמנית כפי שטוען ג'ון, הנבחרת הגרמנית הצליחה בשנים האחרונות הרבה יותר מספרד ואנגליה. ובאליפות אירופה לא עברה של, אך כך גם ספרד ואיטליה. אך מצד שני, הליגה הגרמנית היא כן ליגה חזקה מאוד, שכן מלאה בכישרונות, גם גרמנים וגם זרים. היא לא נופלת מהליגה האנגלית מבחינת הרמה ואף טובה יותר מהצרפתית. לכל ליגה יש תקופות רעות והחוזק של הליגה הוא לצאת מהתקופה הזאת.
    ולכן לדאייסלר אין שוב סיבה ללכת לשחק בשום ליגה אחרת, הוא נימצא בטופ העולמי, באיירן לא נופלת לא ממילאן, יובנטוס, ריאל, ברצלונה, מנצ'סטר או ארסנל בשום אופן. הדבר היחיד הוא שבבאיירן לא ישלמו לו משכורת כמו שמרוויח רונאלדיניו או רונאלדו למשל.

בעניין דאייסלר, שחקן נהדר. אני זוכר אותו מימיו היפים בהרטה ברלין, אז כנער צעיר הוא התקדם קדימה בצעדי ענק, הוביל את הרטה לצמרת, הגיע להרכב של הנבחרת. אך דווקא המעבר לבאווריה לא עשה לו טוב. הלחץ השפיעה עליו לרעה, כן הלחץ של באיירן לא נופל מהלחץ שיש על השחרנים בריאל, יובנטוס או כל מועדון פאר אחר. ואז הגיעו גם הפציעות. במקום להמשיך בהתפצחות הוא נעצר, נפצע לא הרבה לשחק. אבל השנה נראה כשנה שדאייסלר חזר לאותה נקודה בה היה כאשר עזב את הרטה ועכשיו נראה שהוא ימשיך להתקדם, לאן שהיה אמור לפני שהגיע לבאיירן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/8/04
  15. John Frusciante Member

אתה צודק,אומנם באיירן לא נופלת מהקבוצות שציינת,אבל הליגה שבה היא משחקת בהחלט נופלת.
    מה שניסיתי להסביר,ואולי לא כול כך הצלחתי.. זה שעדיף לכול שחקן גרמני ברמה גבוה,כגון דייסלר,באלק,שוויאנשטיגר אולי...לעזוב את הבונדסליגה,בדיוק כמו שעשו ,עושים ויעשו השחקנים הצרפתיים.
    מכוון שאני לא רואה היום הבדל ממשי בין רמת הכדורגל בצרפת לזו של גרמניה.
    מבחינת רמת השחקנים, ברור לכולם למי יש יתרון,מבחינת הליגה זה כבר נתון לדיון.
    בדיוק כמו שטרזגה עזב ממונקו ליובה,ככה גם צריך לעזוב קוראני -משטוטגרט לרומא.(סתם דוגמא..) מחוץ לגרמניה,זה המקום לפיתוח השחקנים הגרמנים,לא בבודסליגה!!
    זאת הכוונה שלי,הבודסליגה זה כבר לא מה שהיה פעם.(עם כול הצער שבדבר).

נערך לאחרונה ב: ‏11/8/04