שחקנים שנעלמו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י El Ingeniero, ‏3/11/08.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואם אתה דואג יש דיון כזה גם בפורום עולמי.

2. יחי Member

ודז'ינסקי שיחק בקרית שמונה בעונת 2003/04 ומשם, אם אינני טועה, הוא פרש ועזב את הארץ. - מצורף סירטון עם שער יפה שלו במדי קרית שמונה: לחץ כאן

ולגבי בז'צ'ק אני זוכר שאחרי חיפה הוא עבר לשחק בשטורם גראץ האוסטרית ואפילו השתףף במשחק נגד מכבי חיפה במוקדמות הצ'מפיונס ב2002/03.

נערך לאחרונה ב: ‏8/6/09
  3. Butragueño מנהלים

אם בקרית שמונה עסקינן , איפה משחק היום פיטר אופריקווה?
    ובעונת העלייה שיחק עימו אמנגואה שהיום אם אני לא טועה עבר לאחת העולות, ועוד שחקן זר, משהוא זוכר את שמו?

עריכה: אם אני לא טועה קראו לו צ'ארסאווה, איפה הוא משחק היום?

4. zivmay Member

אמיר אבוטבול, שאחראי לאחד השערים הכי יפים שהיו בליגת העל.
    שחקן של הפועל באר שבע, היה אחראי למספרת הנהדרת ב3-0 מול מכבי ת"א בשנת 2001 אם אני לא טועה.
    אחרי השער הזה דיברו עליו שהוא הבטחה גדולה, ועכשיו בגיל 27 אם אניל א טועה הוא בדרך לפרוש מכדורגל.

5. יחי Member

פיטר אופוריקווה מי שהגיע לקרית שמונה בהטחה גדולה ועם רקורד מרשים היה אכזה ענקית (שני שערים ב18 הופעות) ובתום העונה שוחרר וחתם בלימסול הקפריסאית שגם היא שיחררה אותו משורותיה, כרגע השחקן הינו חופשי.

עמנואל אמנגואה - שחקן מעולה אך לא יציב עבר לקרית אתא בתום העונה וירד איתה ליגה לפני מספר שבועות- בעונה הבא ישחק אמנגואהע בליגת העל במדי הפועל עכו.

ולגבי צ'ירסוואה, קפטן נבחרת חוף השנהב הוא ללא ספק אחד הזרים הטובים שנחתו בקרית שמונה בפרט ובארץ בכלל, שחקן קטן ונמוך קומה שנראה די מצחיק אבל בעל טכניקה וכושר גופני גבוה מאוד, תוסיפו לזה את משחק ההקרבה וקיבלתם זר מצויין שניהל את מרכז השדה של קרית שמונה באופן מושלם.
    לאחר העונה הראשונה בקרית שמונה ביקש הקשר מהקבוצה למצוא לוקבוצה מחו"ל ובמידה ולא ימצא הבטיח לחזור ארצה, הוא נבחן במספר קבוצות מאנגליה בינהן צ'רלטון ומילוול מהצ'מפיונשיפ אך ללא הצלחה, בינואר היה אמור השחקן לחזור לקרית שמונה אך לאחר שסיכם את תנאיו נעלם באופן מסתורי ולא ידוע לאן נעלם, כרגע למיטב ידיעתי הוא לא מצא שום קבוצה וסביר להניח שמפאת גילו (34) ייתכן ואף פרש..
    ול- zivmay - אותו אבוטבול משחק כיום בליגה ב' בהפועל תל שבע....
    הנה גם תזכורת לאותו שער יפייפה - http://www.youtube.com/watch?v=rod3A6hgCqc

6. fresh_guy007 Member

לגבי אברהם דורו, אם אני לא טועה הקבוצה האחרונה שבמדיה הוא שיחק היא אחי נצרת

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא עוד שיחק באיזשהי קבוצה בקרואטיה לפני שהוא פרש.

אח שלו,סמיר דורו היה לפני כמה שנים במבחנים במכבי פתח תקווה אבל איברהים יש רק אחד :)

8. Butragueño מנהלים

אני אשאל שוב, לפני כמה עמודים שאלתי לגבי שי בירוק ולא קבלתי תשובה, אם במקרה מישהו יודע מה עובר בגורל אני אשמח לשמוע

9. fresh_guy007 Member

לפי ויקיפדיה: שי בירוק
    ".. ביולי 2008 חתם בקבוצת בני לוד לשנתיים, אך שוחרר מהקבוצה, לאחר חודשיים, אחרי שלא הגיע לכמה אימונים..."

10. דיקסון Member

העונה הוא שיחק וכבש בהפועל תל-שבע מליגה ג' . בשנים האחרונות שיחק בהפועל מרחבים ומכבי ב"ש.
    משחק בליגה למקומות עבודה במדי הקבוצה של ביה"ח סורוקה.

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשנה שעברה שי בירוק היה בבאר שבע. אחרי שהעלה כמה עשרות קילוגרמים, והחליט על דעת עצמו לא לבוא למשחקים ואימונים כאלה ואחרים, שוחרר מהקבוצה. השנה גילי לנדאו, שגם הביא אותו לבאר שבע, הביא לו צאנס נוסף בבני לוד, שם הדברים חזרו על עצמם. הוא היום ללא קבוצה. חבל, הבחור דווקא הראה המון כישרון בזמנו בחיפה.

http://www.ynet.co.il/PicServer2/02012008/1362752/1_wa.Xxx

ואם כבר שחקנים שנעלמו, מישהו יודע איפה נמצא היום יניב עופרי? אותו אחד שהיה שעשה פריצה נפלאה בהפועל פתח תקווה ב97?

נ.ב
    הסיפור של אמיר אבוטובול הוא עצוב. אחרי אותו שער במספרת הוא נעלם מעולם הכדורגל, והיום הוא עובד כסניתר בסורוקה (כמדומני גם פרש מכדורגל העונה).

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

עופרי לא משחק כדורגל,הוא שיחק בליגת הותיקים(או איך שלא קוראים לזה עכשיו)

אני לא אשכח איך דווקא בעונה הטובה שלו,יצאתי יום שישי לאיזשהו מועדון וראיתי אותו שם עד 4 בבוקר(שאני הלכתי משם,הוא עדיין נשאר),יום אחרי זה היה משחק והוא נכנס כמחליף,פשוט אידיוט השחקן הזה,הרס לעצמו את הקריירה והיה לו המון כשרון.