שחקני הפוקר להתפקד

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י N-S-N-O, ‏2/3/09.

1. Ryan Giggs11 Member

בכלל, דוואן השחקן האהוב עליי(נגראנו אחריו), אני ממש אוהב את כל ההתנהלות שלו ואת דרך המשחק.
    את נגראנו אני אוהב בגלל השטויות שלו והדיבורים שלו באמצע המשחק.

2. Legolas Member

יד מאתמול בלילה,שיחקנו 4 חברים כל אחד נכנס ב40 שקל,משחק שלאחר יציאה להעביר עוד שעתיים בכיף,אני כבר מרווח בקרוב ב100 שקל...אני מחזיק ביד 5 ו6 תלתן,הפלופ נפתח ומגיע 4 תלתן 8 תלתן וקינג יהלום אני מהמר 20,לבדוק מה המצב ולהבריח את כל מי שרוצה לקנות עוד קלף ואולי צבע,שתיים מתקפלים ואחד משווה לי,נפתח מלכה תלתן,אני על המקום אומר אול אין,ההשוואה שהוא הבין לי הייתה כל כך מהירה שלא הספקתי לראות וכבר ראיתי מול העיינים שלי אס ו2 תלתן,אני פותח תקלפים שלי ומתפלל שיגיע לי ה7 תלתן הזה,הקלף האחרון נפתח והוא 3 יהלום....איזה אכזבה זו הייתה,אחרי שכל הערב המזל היה לצידי הפעם נפלתי...מה שטוב שסך הכל בסוף הערב נשארתי עם רווח של 10 שקל רק.

3. SeRgInHo Member

עוד בלוף נדיר של דוואן, והפעם מול השחקן אולי הטוב בעולם.

להגיד שיש לו ביצים של שור זה אנדרסטייטמנט.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אוהב את אלי אלעזרא (הישראלי מהסרטון שלך כמובן...)

אגב אני לא מבין ממה אתם כל כך מתלהבים מה "בלופ"...מה היה לפיל אייבי? כולה 6!! לא 10, לא קינג, לא קווין, פשוט כלום...רק 6...היד השניה הכי חלשה שיש...אז לשחקן השני לא היה כלום, סו וואט, אבל כל הסיבוב הוא שיחק כאילו יש לו, אז מה חשבתם שפיל אייבי היה פתאום מעלה עליו או שם או משווה? הרי ברור שאם לפיל אייבי היה מתלבש ה-אס, הג'יי או אפילו ה-6 קודם לכן בקלף קודם, יש סיכוי די טוב שהוא ייכנס איתו ומרגע שהוא לא הגיע, גם אם אין לשני כלום, עדיין, זה לא סותר את העובדה שלהשוות מצידו של פיל אייבי, היה די טיפשי, כך שהוא עשה פולד די נכון...גם אם אתם לא רואים את זה, בלונג ראן, זה פולד טוב, מה שנקרא, כי אי אפשר אפילו לבוא להגיד: עדיין הוא שם סכום עד עכשיו....

זה אפילו לא "סמי בלופ"...על מי הוא מבלף? על מישהו שגם ככה יש לו משהו מאוד חלש וכנראה שלא ייכנס איתך, בטח כשאתה תוקף מההתחלה, והוא הלך על צבע/קנטה/אס וכלום לא בא...

נערך לאחרונה ב: ‏21/1/11
  5. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אמנם לא מכיר פוקר, אבל יש לי חבר שמת על המשחק ופתח לו לא מזמן פורטל שבינתיים תפס חזק מאוד - פוקרלנד.

6. Carlo Zampa Member

זה דווקא היה בלוף במקום, כל שחקן אחר בשולחן אני מניח בוחר לבלף במצב כזה, אבל תשים לב שרק לדוואן יכולים לענות. אפשר לראות כבר שכולם מכירים את דוואן ויודעים כמה הוא אוהב לבלף שאייבי באמת מתלבט. יש עוד קטעים של בלופים הרבה יותר חזקים של דוואן מזה.

אין אחד שיודע לקרוא את השחקנים יותר מאשר פיל אייבי:

עומר, זה בשבילך:

תראה איך אפשר לבלף את היריב שלך שאתה עם אוויר והוא עם הזוג הכי גבוה בשולחן.
    פשוט גאון. איפה בדיוק מתבטא כאן העניין של המזל נטו?

7. SeRgInHo Member

נו זה כל הקטע, שגם למרות שכולם יודעים שאין בלופר יותר גדול ממנו ושהוא אוהב לבלף עדיין כולם מפחדים ממנו. לזרוק הימור של יותר מ 200 אלף דולר על הריבר עם אוויר ביד, ועוד מול אייבי, אני לא יודע כמה שחקנים היו מסוגלים לעשות את זה...

8. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתמול שיחקתי פוקר עם החבר'ה מהמושב. השקעתי 100 ¤ וקמתי עם 950 ¤, מה שאומר שהרווחתי 850 ¤. ברוך השם, זו הפעם הרביעית ברציפות שאני יוצא משם ברווח, אחרי פעמים שנפגעתי שם חבל על הזמן.

השיטה? לדגור. אימצתי את גישת הדויל ברונסון שאומרת שאם אין לך סיכוי להיות 'נטס', חבל להיכנס למלחמות מיותרת. יש מלא ידיים שנורא מפתה להיכנס איתם ב-15 ¤, נגיד 89, אבל החכמה היא לעמוד בפיתוי.

9. Ryan Giggs11 Member

אם כבר ידיים שמפתה להיכנס איתם.
    אתמול יד ראשונה קיבלתי אס 9 סוט כשהראשון מדבר העלה.
    היה לי תחושה שאני חייב לצאת מהיד הזאת אבל בכל זאת נכנסתי.
    הפלופ הראה אס,9,קינג.
    בסופו של דבר המצב הגיע לאול אין על היד הראשונה, הראתי זוגיים מהפלופ והשני הראה שלישייה קינג, מזל שהריביי הציל לי את הכבוד.

10. SeRgInHo Member

הזכיר לי מצב שהיה לי לא מזמן,
    נכנסנו כל אחד 50 ועל היד הראשונה אני מקבל זוג קינגים.
    קיצר העליתי קצת לפני הפלופ וגם אחריו (על הלוח היו שניים לב נמוכים ונדמה לי שאס) על הטרן יצא לב לא גבוה ופה כבר הלכתי על אול אין (סביבות ה 25 שקל). אחד שנכנס איתי מסתבר שהיה לו צבע (עם 9 10 לב) והריבר עוד יכל להציל לי את התחת כי אחד הקינגים שלי היה לב. לצער יצא ג'ק יהלום...
    באותו ערב הפסדתי עוד 100 שקל אבל בסוף חזרתי ל 200.

יש פה במקרה מישהו מבת ים, אולי נארגן איזה משחק? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

11. Carlo Zampa Member

כן, יש גם את הגישה הזאת, אבל אני שונא את זה. אני בא לשחק פוקר ולא לגרד חישגד...
    יום שישי בערב היה לי 200 בכיס, לא הייתי צריך להשתמש בהכל בכלל, נכנסתי ב100 ומשם גרפתי 600 שקלים חדשים. והאמת, הכל עם בלופים. הקפצתי בהתחלה עם כלום לבדיקה, מישהו חזר עלי עם עוד 45 עלי, קראתי אותו שהוא בלוף, שמתי אול אין והברחתי אותו. זה היה מהלך הערב. אני הרבה יותר מתלהב מזה מאשר להוציא נאטס בפלופ.

12. George Best Member

זה תלוי בסוג השולחן, חד וחלק.
    יוצא לי לשחק עם 2 סוגים של שולחנות:
    באחד אני מבלף הרבה כי יש לי שליטה בשולחן, ובשני משחקים שם המון חולי נפש שנכנסים בהרבה כסף, אז אני מחכה ליד טובה וזה משתלם.

13. SeRgInHo Member

זה גם תלוי במספר השחקנים. ככל שיש יותר שחקנים ביד ככה הסיכוי לקחת עם הבלוף נמוך יותר. אני עושה בלוף רק אם זה מול שלושה שחקנים או פחות. אלא אם כן הקופה ממש כלכלית.
    היתרון שלי היא שבקרב האנשים שאני משחק איתם בניתי לעצמי תדמית של שחקן מאד שמרן אז זה מאפשר לי לאחרונה לבלף ולקחת קופות יפות.

14. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

כפי שאמרו, זה תלוי עם מי אתה משחק. כשאני משחק שם, אני חייב לדגור, כי אני משחק עם אנשים שאין להם בעיה להפסיד בערב אלפי שקלים, בזמן שאצלי כל 100 ¤ זה סכום רציני. ואין קשר לחישגד. אני פשוט מעלה את 'רף האיכות' של הידיים שאני מוכן להיכנס איתם.
    ולא תמיד אני תופס הכל בפלופ, אבל לפעמים כשאתה רץ ליד שהיא 'נטס', שווה לך להמר גם כשאין לך כלום ויש לך רק סיכוי ליד.

נערך לאחרונה ב: ‏23/1/11
  15. George Best Member

צריך לעשות מפגש פוקר אייסוקר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx