שיטה חדשה של ווינר?

הנושא בפורום 'ווינר וטוטו' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏29/11/05.

1. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבר שלי היום סיפר לי בעבודה על חבר שלו שסיפר לו על שיטת הימורי ווינר חדשה (או אולי לא חדשה, אבל אחת שאני בחיים לא שמעתי עליה). ההימור הוא קצת מסובך והולך ככה:
    כמו שב 3/4 שמים 40 שקל והם בעצם 10 שקל בעת הזכיה, פה שמים 200 שקל והם בעצם 10 שקל בעת הזכיה. נשמע רע, אבל תמשיכו לקרוא: ההימור הוא על 10 משחקים בתוכניה. 2 מהם הם מסומנים כ"חובה", כלומר, אם נופלים בהם הכל הולך. כל שאר ה-8 הם "רשות". זה אומר שאם צדקתם בשני ה"חובה", כל ניחוש נכון ב-8 האחרים מוסיף לכם ליחס, ומה שטעיתם לא פוסל לכם את הטופס.
    מישהו שמע על זה? הסברתי את זה נכון?

זה אומר שנגיד שמתם 200 שקל על שני באנקרים ביחס של 1.45 (באירן מינכן וצ'לסי נגיד), ואז על עוד 8 משחקים שהיחס הממוצע עליהם הוא 2.5. נגיד תפסתם רק 4 מהם, הרווחתם 820, כלומר רווח נקי 620.

נערך לאחרונה ב: ‏29/11/05
  2. saviola Member

אני יכול לספר הרבה על ווינר והימורים פשוט בגלל שהפסקתי עם זה אין לי עניין...
    מה שאמרת זאת בעצם שיטה ידנית, מול מה שאמרת נגיד 3/4 שזאת שיטה ממוחשבת.
    מה שכן זה בעיה לסמן את זה בטפסים, אבל ברוב התחנות שמכבדות את עצמן יש מוכר שיודע להסביר את זה בדיוק. יש עוד מלא שיטות ידניות, אבל סה"כ הכל אותו חרא...

3. יוגב אסולין Guest

זה לא שיטה ידנית של 3\4 אלא של 3\6...
    בעצם איך זה נכתב בכתב יד ממש שטויות..
    זה כמו לכתוב 20 טפסים (200 ש"ח). כאשר בנוים בצורה הבאה:
    מספרי משחקים זה 1-6 נניח אוקי.. ואז
    טור 1:
    1. 1 - חובה
    2. 1 - חובה
    3. 1

טור 2:
    1. 1 - חובה
    2. 1 - חובה
    4. 1

בקיצור ככה ליצור 20 צירופים שונים כאשר 1 ו2.. נשארים קבועים.. ואז בעצם. במידה ושתי המשחקים האלו נתפסו כל משחק נוסף שתתפוס יעניק לך פרס.

4. Marcelinho Member

יש תחנות ממוחשבות שהמוכר יכול להוציא לך איזה שיטה שאתה רוצה...

שיטות כמו השיטה שרשמת ושיטות אחרות שמבוססות על באנקרים עומדים (חובה לתפוס) + כפולים/משחקים רגילים שככל שתופסים יותר ומעל מספר מסויים (אם משקיעים יותר אז גם אין מינימום) יוצא יותר כסף בזכיה.

בכל אופן, מניסיון, עדיף לקחת 3 משחקים ביחס לא רע ולהוסיף כפול, עדיף בשערים, ויוצאת זכיה נחמדה וכיפית.