שינויים בפרמיירליג?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י john, ‏8/2/08.

1. john Member

אחרי השינוי שיערך במספר המחליפים, מדברים גם על 39 מחזורים.
    אחרי כל זה יש ידיעה חדשה, שאת המחזורים האחרונים ישחקו איפשהו בארה"ב, יפן וכו'.

לדעתי צריך למזג את הנושא של ה-7 מחליפים לפה, ויהיה נושא השינויים הרשמי !

2. 亚历山大帕托 Member

אז למה לא כתבת את זה בדיון של 7 המחליפים?

3. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

את נושא 7 המחליפים עדיף לדסקס במקום נפרד, אבל אני חושב שבהחלט יש מקום לדיון על לאן קברניטי הליגה מנסים לקחת אותה. האם הושפעו מהספורט האמריקני, דוגמת ה-NFL שמתחיל לשגשג בממלכה והודות לכך ראו השנה משחק בליגת הפוטבול האמריקאית מתחשק בוומבלי? האם המסחור מתכוון לקחת צעד אחד, ואולי גדול מדי, קדימה?

שיניתי את הכותרת בהתאם.

4. Rudess Member

פשוט מגעיל שבכלל הנהלת הפרמיירליג חושבת על זה, ועוד יותר דוחה לחשוב שהמועדונים מתלהבים מזה. הפרמיירליג למרות היותה הליגה הנצפית ביותר בעולם, לא צריכה להוסיף עוד משחק שלא קשור כלל למבנה הליגה, רק בשביל לעשות עוד כמה לירות בצד. במקרה של ה- NBA לפי מה שאני יודע, לא מוסיפים משחקים אלא משחקים חלק מהם במקומות אחרים בעולם בתחילת העונה. חוץ מזה, לא כל מה שטוב ל-NBA טוב לפרמיירליג. מה יהיה השלב הבא? משחק אולסטארס באמצע העונה של הפרמיירליג, הצפון נגד הדרום, הזרים נגד האנגלים?

אני מקווה שהרעיון המטופש הזה יירד מהר מהפרק ולא יתממש.

5. eastlands Member

כשהוקמה הפרמייר, הרמתי גבה ואמרתי ,מהלך מסוכן שכולו מריח כסף מסריח, אחר כך הגיעו התגובות עד כמה הפרמייר היא מוצלחת ופופולרית ,כבר אז הבנתי שמכרו אותנו .
    עכשיו זה מגיע במימדים מפלצתים ,הכסף מעוור את כולם ,האוהדים יהיו היחידים שכנראה ילחמו בתופעה , תודה שנשארים קצת משחקים באנגליה ,באמת נחמד ,אולי יעשו רק סיבוב אחד באנגליה והשאר מסביב לעולם ,אם המהלך המטורף הזה יצליח ,נשארנו רק עם ליגה אחת אמיתית בעולם - ליגת המשנה .

6. King Kenny Member

מהלך הזוי וגרוע, צעד אחד גדול מדי במסחור הליגה, מישהו צריך לשים להם שם גבול.
    כל הספורט האמריקאי כבר ממזמן הפך לממוסחר מדי, אז למה ללכת בעקבותו?

7. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן. הם הגיעו למסקנה שהם פחות או יותר הגיעו למיצוי הכסף שאפשר להוציא מהשוק הבריטי, אז יאללה - מפנים את הכוחות לשווקים בחו"ל. בושה וחרפה. אין פה שום שיקול מלבד הניסיון להוציא עוד כסף משווקים זרים, כלום. לא היגיון ארגוני (באמת מה שחסר לקבוצות זה עוד טיסות ארוכות באמצע העונה), לא היגיון ספורטיבי. אני כבר רואה את זה. קבוצה שנאלצה באותו מחזור אקסטרה להתמודד מול יונייטד או ארסנל והפסידה, יורדת ליגה אחרי שהיא מסיימת את העונה בפיגור נקודה מקבוצה שבאותו מחזור ניצחה את סנדרלנד.

8. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

איכס . נגיד שליברפול אחרי 38 משחקים עם 2 נקודות מיונייטד אמורה לקחת אליפות , פתאום במשחק בג'לג'וליה אברטון מנצחת אותם ויונייטד מנצחת משחק אחר בליסבון ולוקחת את האליפות , זה פשוט בושה , אתם רואים קבוצה אנגלית חוגגת אליפות לא על אדמת אנגליה ? אני לא מסוגל לתאר את זה בכלל .

9. KirkH Member

מה נדבקתם לקטע של המחזור האחרון? זה עניין של עיקרון...

הרי לעניין ההשפעה הגדולה של מחזור אחרון והצורך לשחק אותו "בבית" מצאו פיתרון קליל גם בNBA וגם NFL, הם פשוט שולחים את הקבוצות למשחקים הרישמיים בחו"ל כבר במחזורי הפתיחה וככה סוגרים את הפינה הזו. זה לא ממש הופך את העניין לפחות מגעיל.

10. john Member

אני בטוח שאחרי כל זה יהיה תירוצים, אם למשל קבוצה אחת לא תזכה באליפות, ותתחיל להפסיד בחו"ל. הם בקלות יכולים להגיד :"לא היינו טובים כאן, זה כמו מגרש חוץ בשבילנו." למרות שזה לא יעזור להם. אני כמעט בטוח שזה יהיה.

מיותר למדי.

11. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא רק יפן וארה''ב,הבנתי בכלל בערים שונות בעולם.
    וויגאן-בולטון בבלומפילד?

12. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע דווקא נשמע לי מאוד נחמד,אם זה ילך לצדקה והכל,למה לא?
    אם זה ימשך כפי שזה עכשיו? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx

13. 13.11.1997 Member

רעיון גרוע! זה לא טוב. כאילו הפרמייר ליג רוצים להיות יוצאי דופן מכל הליגות? בקיצור זה לא טוב גם לשחקנים שיש להם טורנירים אחרי סיום העונה.

14. john Member

כולה מחזור אחד יותר, זה לא ישבור משהו, בגלל שיש להם טורניר אחרי זה.
    וכפי שזה ארופה, או"פא\פיפא, ישנו כמובן את התאריך, אם זה באמת משפיע על הטורניר. למרות שלא נראה לי שמחזור אחד יכול לשנות משהו.

15. Ampelmann Member

זה יכול להיות באר נפט כלכלית אבל זה אסון לספורט כספורט. מעבר לזה שאנגליה תפסיד עשרות אלפי תיירים שמגיעים למגרשים וקונים מרצ'נדייז במיליוני ליש"ט (כי למה לטוס עד ללונדון לראות את צ'לסי אם עוד שבוע צ'לסי באה הביתה? חסכנו טיסה ומלונות ושאר הוצאות שהיו מכניסות לבריטים כמה קווידים לארנק), החישוב הזה נכון בארה"ב יותר משהו נכון באירופה. בארה"ב אין ממש קשר למיקום הקבוצות (ולראיה, קבוצות כמו הגריזליס והלייקרס ובקרוב גם הסלטיקס "עברו דירה" לעיר אחרת מטעמים כלכליים) אבל באנגליה הקבוצה גם מייצגת וגם מרוויחה הון מתיירות שמגיעה למגרשים וממרצ'נדייז שנמכר במאץ' דיי. בכלל, המאצ' די כולל match day hospitality (כמו הפרסומת מהאולד טראפורד, לשדים שבינינו), בירה, נסיעות וגם חולצות, שבאנגליה מוכרים ב-70 ליש"ט ובסין מייצרים ב-70 אג'. אני אהיה מאוד מאוכזב לדעת שמעבירים משחקים. אם הם רוצים- שיעשו טורניר כוכבים או שחורים נגד לבנים או זרים נגדים מקומיים או אליפות בריטניה או מה שבא להם בסין. אפילו את מגן הקהילה, אבל עזבו אותנו מלגעת לנו בליגה. חבל על ההפסד הכלכלי וחבל על הפגיעה העצומה בערך של הליגה. כדורגל זה לא כדורסל, לא צריך לשווק את זה לסין כי כבר מכירים את זה שם.