שינוי שיטת גביע הטוטו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏3/1/07.

1. הרצליה Member

למכבי חיפה לא היה ממש ראש לזה בתקופה הזאת.
    זה היה בשבוע שהכל התחיל אם אני זוכר נכון.

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אי אפשר להשאיר את המצב כמו שהוא מצד אחד, אך מצד שני גם אי אפשר לסגור את המפעל בשום אופן. הקבוצות מרוויחות כסף, ובך מגיעים שחקנים (בין השאר).

אני מציע טורניר של 32 קבוצות (שלושת הליגות הראשונות), שכל כולו נוקאאוט. זה יוצא שלכל קבוצה יש 4 משחקי טורניר גביע הטוטו, ובסוף גמר. ארבעת משחקי הטורניר יכולים להמשיך כשבועיים (2 משחקים בשבוע).

זה יהיה נוצץ, יהיו הזדמנויות שוות למרבית הקבוצות המקצועניות בארץ, יבוא קהל כמו שתמיד נהוג בגביע הטוטו בתחילת עונה ויותר מכך! זה תואר ראשון כבר בתחילת עונה, ובגרמניה זה עובד יופי!

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

את האמת נשמע מצויין. יותר טוב מהמתכונת הנוכחית זה בטוח יהיה.

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואני עונה לך,לפני איזה שלוש שבועות,חודש ככה היה פה דיון לביטול גביע הטוטו והצעה לעשות
    ליגת מילואים במקום.

אל תשווה בין הפורום מס' 1 ברשת לאתרים זוטרים כמו וואן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

בכל מקרה פה אף אחד לא נזכר שגביע הטוטו מיותר,כולם כבר יודעים את זה הרבה זמן.

5. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

לא סתם אנחנו קוראים לזה גביע השוקו.

6. lemma_cantor Member

חייבים ליגת מילואים מסודרת במקום גביע הטוטו וצריך לתגמל קבוצות שיצליחו בליגה זו.

7. a.m Member

צריך לעשות מה שניסו לעשות פעם (אם אני לא טועה זה היה ליגת מילואים), אלה שלא שיחקו בשבת, ישחקו, מי ששיחק בשבת לא יוכל להשתתף, הרעיון היה טוב, רק חבל שזה לא הלך...

8. Daniel_Harush Member

גביע הטוטו זה הדבר הכי מיותר כבר כמה שנים מזיינים לנו ת'שכל שהולכים לשפר אותנו ושהוא יהיה מפעל שיעניין הרבה צופים ועד היום כלום לא קרה ...
    נו באמת מי יבוא למשחק ב2 בצהריים באמצע שבוע ועוד משחק שלא מעניין אף אחד
    שפשוט יעשו ליגת מילואים וזהו . זה אותו עיקרון

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההצעה לשים את גביע השוקו לפני תחילת עונה היא הצעה מצויינת,עכשיו צריכים לסחוב את לוזון[כי איצ'ה
    ...נו זה איצה...]לדיון הזה ושינסה להקדם את הרעיון.

10. Royrubi Member

11. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

קודם כל הייתי סוגר את שלב הבתים. הופך את המפעל הזה כמו כל מפעל שלישי בחשיבותו באירופה (נוקאאוט). הקבוצה המפסידה עפה, וכל העניין הופך קצר ולעניין. אם רוצים לעשות את זה במסגרת טורניר בתחילת העונה, סבבה, אם רוצים למרוח את זה על כל העונה גם סבבה, אבל בתים במפעל השלישי בחשיבותו יש רק בישראל. אם מקצרים את התהליך, זה יכול להפוך למעניין, ואולי גם יביא קצת יותר קהל בגלל שהקבוצות יעלו כל משחק בצורה הטובה ביותר שאפשר עם שלל שחקני הרכב כדי לא להפסיד (אין דרך חזרה). אם הפרס הכספי בסוף היה עולה בקצת, זה גם היה מדרבן ת'קבוצות, והיה מביא משחקים ממש טובים.

12. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

סלע, ברגע שאתה עושה נוקאאוט אתה מוותר על (אני סתם זורק מספר) משהו כמו 30 משחקים אקסטרה (אם לחשוב על זה זה אפילו יותר נראה לי). כל משחק ומשחק צובר אלו שהן הכנסות, ההפסד הכלכלי גדול מדי.

אני לא רואה למה צריך לשנות את השיטה, בכל פורמט לאף אחד לא ממש אכפת. מה שכן - הייתי במקומם של המאמנים לעלות קבוצות נוער\שחקני ספסל למשחק הזה, להפוך את זה לטורניר מילואים לא רשמי כזה, שלפחות איזה שהיא תועלת תהיה ממנו גם עבור קבוצות שלא צריכות את הכסף.