שירות צבאי לכדורגלנים מבטיחים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏30/11/06.

1. celtic Member

ובהמשך לדבריי, אני יודע שהצבא שלנו מושחת ואין סיכוי שדבר כזה (שלדעתי מקצועני לחלוטין ועוזר גם לחייל וגם לצבא הרבה יותר מלפתוח ממטרות בבוקר, בלי לפגוע בכבודו של אף מש"ק מסויים), יקרה כאן.

2. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

100%, שישלים כשיוכל. הבעיה שיכולה לצוץ במקרה כזה אבל זה ששחקן ישראלי יגמור קריירה מפוארת בחו"ל, ייצג את הנבחרת, ועם הפרישה יעדיף להישאר בחו"ל או לנצל את מעמדו בשביל להתחמק מהשירות סופית. אבל אני בהחלט חושב שפטור צריך לתת רק לאנשים שאנחנו לא רוצים לראות בצה"ל, לווא דווקא בגלל שאנחנו רוצים לראות אותם במקום אחר (כלומר ערבים, פציפיסטים משתמטים, וכו').

מה שכן, בייצוג נבחרת ישראל בכל ספורט הספורטאי תורם הרבה יותר מהחלטורות (שאגב, מה בתכלס הם עושים?) שייתנו לו\לה לעשות במשך שנתיים שלוש.

3. celtic Member

מגוון של דברים.
    ברור לכולם שהם צריכים להיעדר מהבסיס ברוב שעות היום, וקשה להאשים אותם, לכן נותנים להם לעשות עבודות רס"ר, עבודות פקידותיות, גריסה, מש"ק ספורט (באים לשפוט בימי ספורט של יחידות), שלישות, מוכרים בשק"ם, גננים, מנקי שרותים.
    בת'כלס הכל מסתכם לאותה עבודה שחורה של תחזוקה, לוגיסטיקה וכו'...
    הגיוני בהתאם להיקף השעות שהחיילים אכן מגיעים לבסיסם.

4. Don Joan Roman Member

אם אלוש טוענים שספורטאים מצטיינים ופוטנציאלים גדולים צריכים לשרת בצבא יסבירו לי במה עוזר זה שהם ממלאים ג'ריקנים למדינה? עדיף כבר שיצאו לחו"ל וייצגו אותנו בכבוד.