שלום לך עונת 2010-11

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏3/6/11.

1. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אני אוהב גם את לויס סוארס ושונא שמעלימים את התרומה שלו.

2. xavi6 Member

שכתבתי "כמעט לבדו" זה בשביל לואיס סוארז.

3. GRANDE LAZIO Member

קצת באיחור, סורי לא היה לי זמן. אבל יצא לי לראות הרבה משחקים אשתקד. בכלל, אני מת על ה'לה ליגה'. מזכירה לי את התקופה היפה של לאציו עם נדבד, פיוחו, סימאונה, סאלאס, קרספו ועוד - כדורגל מהיר, דרום אמריקאי כזה. היו ימים.. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dead.Xxx

השחקן המצטיין - כ. רונאלדו, ביי פאר. התלות של ריאל בו זה משהו מדהים. תורידו אותו מריאל ומה? לעומת זאת, תורידו את מסי מברצלונה וזו עדיין אחלה קבוצה. זכה בתואר מלך השערים, פנומן על. מת עליו ועל האופי שלו.

השחקן המאכזב - דייגו פורלאן. חוץ מלאציו שלי, אין לי כמעט שום זיקה לאף מועדון, אבל לאתלטיקו כן (אין לי מושג למה). לכן צפיתי יחסית הרבה באתלטי וקיבלתי חום מהאורוגוואי. אולי הגיל, או התרגיל כדי להשתחרר למועדון אחר, או אנערף. משהו מוזר עבר עליו.

מי השחקן המשתפר העונה? - רוברטו סולדאדו. לא יודע אם הוא מתאים לריאל מדריד שזרקה אותו, אבל בולנסיה האיש פורח בטירוף. 18 שערים בליגה. 18! 25 בכל המסגרות! יצא לי לראות אותו כמה פעמים, גם באלופות, והתרשמתי. מגיע לו.

מיהו תגלית העונה? - ג'וזפה רוסי. למה לו הכאב ראש של ברצלונה?

מי השחקן המוערך יתר על המידה? - פדרו מברצלונה. לא מבין איך הוא שחקן הרכב בקבוצה הזו. (יהיו פה שלא יסכימו איתי, אבל זו דעתי)

השחקן הלא מוערך - צ'אבי אלונסו מריאל. אחד משלושת הקשרים האחוריים הכי טובים שראיתי בחיים שלי.

משחק העונה - ה-2:6 העצום של ריאל מדריד בסביליה. כן, לא היה משחק הכי חשוב, אבל ראיתי את רובו ופשוט הזלתי ריר. רונאלדו, אם אני זוכר נכון, שם שלושער.

הקבוצה המצטיינת - פרצלונה.

הקבוצה המאכזבת - מבחר גדול. אפשר את ריאל ששוב כשלה, את אתלטיקו ששוב קרסה, ואפילו את ולנסיה שכבר לא פונקציה על התואר ומאיורקה, קבוצה שסיימה על סף הרביעית אשתקד, והשנה איפה סיימה.. אלוהים.

מאמן העונה - חואקין קפארוס. מדהים מה שהוא עשה עם בילבאו השנה.

הרכב:
    ואלדז; אלבס, פפה, פויול, מרסלו; צ'אבי אלונסו, צ'אבי הרננדז, אגוארו, כ. רונאלדו; מסי ו-וייה.

נערך לאחרונה ב: ‏25/6/11