שלמה שרף: "הייתי שם את אוגבונה בכלוב"

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י גרגמל, ‏6/3/07.

1. Igi Member

עצוב כמה שהתקשורת משפיעה גם על אנשים בפורום הזה. מתי תבינו שכל מה שהם מחפשים זה כותרות?
    לפני המשחק מול בית"ר, ONE פירסמו בכותרת הראשית: "רק 5 אוהדים באו לאימון מכבי חיפה", ורק בכתבה עצמה הם ציינו שזה בגלל שהיה מבול והיה דרבי נוער באותה שעה.. זה כמובן רק על מנת להוציא את אוהדי חיפה כאוהדים לא תומכים ולהראות את השבר בין האוהדים למועדון.

עכשיו לנושא, אולי תסבירו לי...
    מה גזען, מה?!
    הוא אפילו אמר בחדשות הספורט שהוא אמר לאותו כתב שצריך לשים אותו מאחורי סורגים, או בכלוב, ולשלוח אותו בחזרה לניגריה. הוא התכוון בכך לזה שבנאדם שמאיים ברצח צריך לכלוא... לא שהוא כושי חסר זכויות שבמקרה הצליח לברוח מהארץ הענייה שלו ולהגיע לפה בתור שחקן כדורגל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx (מה שאתם חושבים שהוא התכוון).

"זה לא אותו דבר.
    עם כל הזרים האחרים הוא אומר להעיף במטוס והביתה, לשים בכלוב זה משהו שונה שנוטה מאוד לכיוון גזעני. "
    שוונק,רושל פינטו וכל שאר הכוכבים של בית"ר לא עשו לו תנועה של איום לרצח...

אגב התנועה של אוגבונה - אידיוטית לגמרי.
    לא מספיק שאין לו כדורגל, הוא עוד מעז לעשות כזה דבר לעיני מצלמות ולומר לאחר מכן שזה היה מופנה לעבר שלמה שרף.. הבנאדם הזה חולה נפש. הוא גם אמר פעם באחד על אחד שלדעתו הורים צריכים להכות את הילדים שלהם כדי לחנך אותם ואין בזה שום דבר פסול לדעתו...

בקיצור, תחשבו קצת פעם הבאה במקום לאכול בפראות כל שקר שהתקשורת מאכילה אתכם.

נערך לאחרונה ב: ‏6/3/07
  2. עד המוות אשקלון Member

עוד גילוי גיזענות הפעם מצידם של אוהדי ווסטהאם ששרו "עדיף פקיסטני במקום יהודי" "והייל היטלר" בדרבי נגד טוטנהאם(שהיא בעצם בעד היהודים)הקטע עלה לאתר יוטיוב אך מיד לאחר שהובן שהקטע גיזעני הורד מהאתר

נערך לאחרונה ב: ‏6/3/07
  3. BugSniper Member

לדעתי על אמירה דוחה שכזו: "הייתי שם את אוגבונה בכלוב בניגריה"..

צריך להשעות אותו לשנה מפרשנות בטלוויזיה. מי בכלל רוצה לשמוע אותו עכשיו. לא רק שהוא אומר המון שטויות בשידור, כמו במשחק של בית"ר נגד אשדוד למשל (טוב נו, הבנו שאתה שונא את בית"ר, והבנו גם שאשדוד צריכה "לכבוש" ושהיא אפילו צריכה "לא לספוג"), עכשיו יש לו גם פליטות פה גזעניות. עדיף שימצא דברים אחרים לעשות בשנה הקרובה חוץ מלפרשן ולסחוט קללות מהצופים בבית.

אוגבונה שחקן עם יכולות אתלטיות מעולות שלוקה ביכולת הטכנית שלו, ולליגה שלנו זה בהחלט מספיק. עובדה שבכל שנה הוא נותן את התפוקה שלו. הוא משחק יותר טוב ממספר שחקנים ששרף יטרח להלל בכל הזדמנות מתוך אינטרסים אישיים.. וכרגע יש לו בליגה 8 כיבושים, מרחק 2 כיבושים בלבד מהמוליכים..

אם יש לו זכות לשים את אוגבונה בכלוב בניגריה.. אז לאוגבונה יש זכות לשים אותו בכלוב בישראל על הגזענות המחליאה הזאת. כי בשביל אוגבונה, מה ההבדל בין ישראל לניגריה? שתי מדינות עולם שלישי.

4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני זוכר שבאחת התכניות ביציע העיתונות הוא טען שאם מאור מליקסון עשה עבירת תנועה, לא המשטרה צריכה לשלול לו את הרשיון, אלא יעקב שחר. על אותו משקל, אני מצפה מערוץ הספורט ומערוץ 10 לפטר אותו עוד היום.

5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני רואה שכבר יש דיון עמוק על כך בדיון התקשורת הרשמי, לכן אני נועל את האשכול הזה.