שמועות, העברות וחדשות - הכל כאן :: פריימר ליג עונת 2003/2004

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Julian Joachim, ‏25/5/03.

1. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא לא אמר עונה בכל המסגרות ללא הפסד. הוא אמר עונה בפריימרליג ללא הפסד - זה לא משנה אם זה בא בשנה אחת או השנה שאחריה, אתה לעגת לו ובסופו של דבר הוא צדק (הוא אמר שארסנל מסוגלת לעשות דבר כזה, ואכן עונה לאחר מכן היא עשתה את זה, במילים אחרות). אז אתה מוכן להודות שכמו תמיד דיברת שטויות?

ולמה אתה לא עונה בקשר לציטוטים האחרים? טוב, בעצם, אני כבר יודע למה, אתה לא צריך לענות.

2. toon-UPON-tyne Member

דבר ראשון לא אמרתי שקיאון שחקן יותר טוב ממלדיני אמרתי שבתור בלם הוא יותר טוב מה שאני בטוח שהוא נכון. כל הבלמים האיטלקים שציינת פה לא הם משרים "בטחון" אלא השיטה הטקטית בה הם משחקים. המשחק האיטלקי הוא הרבה יותר איטי ועומד מהמשחק האנגלי הקצבי ומהיר ומהבחינה הזו אני מדבר על מנטליות של הכדורגל האיטלקי שדומה למנטליות ישראלית. השחקנים לא זזים מספיק.. אני לא משווה בין הרמות חס וחלילה. וגם ברור שהמנטליות האיטלקית הרבה יותר מקצועית מהישראלית אבל עדיין יש בה חסר מול המנטליות האנגלית לדעתי.
    הדוגמאות של החלוצים שנתת ממש לא נכונות. להזכיר לך מאיפה פלו בא... להזכיר לך איזה חלוצי הליגה האיטלקית שיושבים על הספסל בצלסי ורואים את גודיונסן והאסלביינק משחקים.
    גם סילבסטרה היה באינטר בן איזה 20... הוא התבגר והשתפר שיחק בהתחלה כמגן שמאלי ועכשיו רק מתופקד כבלם.
    ובקשר לבונקריסטיות... אולי אין משחקים מאופסים אבל אין גם יותר מדי שערים ותראה את תוצאות המחצית באיטליה לעומת הליגות האחרות ותראה...
    אני טוען שאולי משחק ההגנה של האיטלקיות טוב יותר מבחינת ספיגת שערים וגם מבחינה מסוימת גם בארגון , אך איכיות הבלמים הטובים באמת של האיטלקים מול האנגלים- האנגלים יותר טובים.
    מבחינת הבלמים שלא מהרמה "הטובה ביותר" שציינת.... אני מסכים שהם טובים יותר מהבלם האנגלי הממוצע - יש יותר בלמים טובים בליגה האיטלקית מהליגה האנגלית אבל הם לא ברמה כזאת גבוהה והם מאוד אוברייטד לטעמי.

3. Ilan Member

מאוד חכם להגיד "המשפט הכי דבילי ששמעתי בחיים שלי". אולי תפרט מה בדיוק דבילי? בתקופה הזאת ליברפול שיחקה בצורה מהנה עם שחקנים שכייף לראות ולא בצורה מבוקרת ומגעילה כמו בשנים האחרונות. בצורה הזאת היכולות האישיות של כל שחקן באו לידי ביטוי ובגלל זה שחקנים כמו פאולר\מקה פרחו (להבדיל מליברפול הנוכחית והאפורה).

4. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

סלח לי אבל זה מראה על הבורות שלך בעניין, גם ב"עולם הכדורגל" (אני נותן את הדוגמא הזאת כי היא המחישה ביותר) הראו שממוצע השערים באיטליה גבוה יותר מאנגליה שספרד מובילה בין השלוש. ושוב אתה ראית משחק השנה? מלבד רומא-ברשיה האם אתה יכול לציין משחק שהיה איטי ? או שמה אני צריך להזכיר משחקים שבהם צפיתי השנה בליגה האנגלית שהיו משעממים.
    הפסד עצום של צ'לסי שכן קרספו ומוטו חלוצים נהדרים ויכלת לראות שהם היו כשירים הם היו טובים מאוד ויתקן אותי קירק או אוהד צ'לסי אחר.

אם נלך לפי מה שאמרת בין הבלמים האיטלקיים הטובים ביותר והאנגליים אז שקאנבארו ונסטה טובים מפרדיננד ומקמפבל.

5. shmulikwe Member

אם כבר בבלמים עסקינן אז ריו פרדיננד יבלה את סוף השבוע לאילת.. לכל אוהדי מנצ'סטר..

6. toon-UPON-tyne Member

אני לא רואה הרבה משחקים מהליגה האיטלקית. ראיתי השנה איזה 5 ואני מדבר על זה שקצב המשחק הוא כמעט עומד שחקנים לא נעים יותר מדי שחקן עומד עם הכדור ומחכה לאפשרות מסירה... אין קצב משחק כמו באנגליה. ובטוח שהיו משחקים משעמים בליגה האנגלית. יש הרבה מאוד משחקים שהמסירות לא מדויקות יש יותר מדי מסירות ארוכות והמשחק משעמם אך קצב המשחק הוא בדרך כלל מהיר.
    ולפי מה שאמרתי - אמרתי שברמה הגבוהה ביותר הבלמי האנגליים טובים מהאיטלקים - כלומר קמפבל וריו טובים מנסטה וקנאברו.. אבל ברמה הממוצעת יותר יש יותר בלמים טובים באיטליה מאשר באנגליה - מבחינת הכמות לא האיכות.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכל מקרה אני רוצה להקדיש את ההודעה הבאה לאחד משחקני ההגנה והמנהיגים שאני לפחות לא אשכח לעולם, דניס ארווין.
    ארווין בן ה 38 היה אחד מעמודי התווך של מנצ'סטר יונייטד באמצע ובסוף שנות ה 90 והוא תמיד יזכר בשביל המאמץ שלו, התשוקה שלו, המחויבות שלו והמקצועיות שלו בכדורגל האנגלי.
    הוא עזב את יונייטד לאחר עונת 00/01 לטובת וולבס ועזר להם לעלות מהליגה הראשונה לפריימרליג ליג כעבור עונה.
    ארווין התחיל את הקריירה שלו באלנד רואד ולאחר מכן עבר בהעברה חופשית לאולדהאם שם שיחק כ 4 עונות ולאחר מכן תמורת סכום סימלי של 625,000 פאונד עבר למנצ'סטר יונייטד בה הוא שותף ב 902 הופעות ליגה ושיחק 12 עונות מתחת לשרביטו של אלכס פרגסון.
    "הקריירה של דניס במועדון היתה ייחודית" אמר אעליו אלכס פרגסון, "השנים הטובות ביותר שלו היו במנצ'סטר יונייטד וזה היה במזל שהצלחתי לקנות אותו במחיר מצחיק של 625,000 פאונד"
    "זה גדול עבור דניס להסתכל אחורה על קריירה כמו שהיתה לו, והוא אף פעם לא היה פחות משחקן נהדר ומקצועון להפליא" .
    דייב ג'ונס המנג'ר הנוכחי שלו בוולבס אמר על דניס "הוא סופר מקצוען ואם ילדים ושחקנים מקצועיים לא למדו ממנו משהו הם ממש טיפשים" "לדניס מגיע Standing ovation לא רק עבור מה שהוא עשה עבור וולבס אלא בשביל כל הקריירה המפוארת שלו".
    אין ספק שדניס הוא עוד אחד מהאגדות הקסומות של מנצ'סטר יונייטד !

http://www.isholf.is/oj/Myndir/Irwin.Xxx
    דניס ארווין במדי היונייטד, לא ישכח לעולם!

8. ArsenalFan Member

לא חשבתי שהיום הזה יגיע, וז'ראר הוייה יילך הביתה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

בשעה טובה, אולי עוד נזכה לראות את ליברפול בעניינים בצמרת. עכשיו אפשר לצפות ולראות את מי ימנו במקום. השמועות מדברות עכשיו על קרבישלי, אף אחד עדיין לא פוסל את מרטין או'ניל. גם בניטז מולנסיה בתמונה, אבל משום מה לא נראה לי שזה יקרה.

שנפתח את בורסת ההימורים?

9. toon-UPON-tyne Member

הייתי מוסיף גם את קירוש כמועמד..

10. ArsenalFan Member

אוי, זה יהיה הסיפור הכי קומי-טראגי שניתן לחשוב עליו, אם קיירוש יבוא לאמן את ליברפול... אבל אני מאמין שליברפול תעדיף עכשיו מאמן אנגלי או לפחות בריטי, ההרגשה שלי היא שליברפול מאוד רוצה את קרבישלי.

מה עם קווין קיגן? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

11. KirkH Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx RANIERI FOR LIVERPOOL!!! PLEASE

12. toon-UPON-tyne Member

קשטן פנוי... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

13. Joel Gion Member

מה עם פיל טומפסון?יש לו סיכוי?כאשר הוא אימן אותם לחודש בערך,הם נראו טוב מאוד.

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוצאת לי את מהילים מהפה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx
    לדעתי בכל מקרה צריך לדון בנושא הויה ומה יקרה מעכשיו בליברפול בטופיק של "הויה לך הביתה" שנמצא כמה טופקים מתחת.

בינתיים, כפי שצינתי, לא בטוח בכלל שבלמה של פריס ינחת ביוניטד.
    אינטר כאמור מתענינית בבלם, ולא מן הנמנע שהוא לא יגיע ליוניטד.
    בכל מקרה, גזרת מקסס מתחממת ולפי העיתונאים באנגליה היוניטד הצטרפה למירוץ אחר השחקן(בנוסף לרומא ויובה).
    מחירו מוערך ב4 מיליון ליש"ט, אבל מי יודע לאן המחיר יעלה במידה ויוגשו הצעות שונות ממס' קבוצות...

15. toon-UPON-tyne Member

אני הייתי רוצה שניוקאסל תלך על בומסונג... אני ממש מעריך אותו כבלם ויש סיכוי טוב שהוא ירצה להגיע לניוקאסל לעומת מקסס שלא יסתכל עלינו אפילו....
    ההודעה הזאת לא ממש קשורה לכלום אבל כשכתבת על מקסס בומסונג ישר עלה לי לראש.