שמועות, העברות וחדשות - הכל כאן :: פריימר ליג עונת 2003/2004

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Julian Joachim, ‏25/5/03.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אם אני לא טועה לזולה הסתיים החוזה.

2. ליהי Member

דיוויד או'לירי, המאמן החדש של אסטון וילה חובב מושבע של רכישת שחקנים החליט למוטט בזמנו החופשי עוד מועדון והוא מעוניין בהסקי של ליברפול.

לינק יצורף עוד מעט, מעניין אותי מאוד באיזה סכום הוא מתכוון לקנות את הסקי, או אפילו יותר חשוב-באיזה כסף?

3. Fernando Cavenaghi Member

הקניות שלו לא פירקו את לידס, למכור את השחקנים חודש אחרי הקנייה בחצי מחיר מוטט את לידס.

4. ליהי Member

לא רק אבל זה חלק מזה (וזה עדיין למוטט את לידס בעקיפין)

לקנות כל שחקן עם שתי רגליים זה לא בדיוק מקצועיות לשמה, במיוחד במחירים מופרזים. לאולירי יש חתיכת אופי של נקבה, השופינג הזה היה יכול לתת תוצאות בקבוצה עם תקציב של ריאל או מניו,לא של אסטון-וילה.

5. Fernando Cavenaghi Member

רק שופינג כזה יכול לעשות באסטון וילה מה שהוא רוצה (חזרה לטופ 5), ביזבוז כסף בדרך בצורה חכמה זה הדבר הכי יעיל לקבוצה שרוצה לצמוח, אבל הדגש הוא על חכמה.

6. אריאל Member

אולירי אולי לא איש עסקים ממולח אבל על כישרונות האימון שלו אני לא חושב שיש ויכוח הוא לא אשם שלידס התמוטטו השנה איפה היה רידסדייל?
    אם ההשגים שלו בלידס לא הצליחו להשאיר אותו שם אז לא ניראה לי שיש מאמן שיוכל לשרוד שם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    בקיצור לדעתי אולירי מאמן תותח שאני בטוח שניראה עוד הרבה פעמים מוליך קבוצות להישגים

7. ליהי Member

אולירי לא מאמן רע מבחינה מקצועית
    אבל הוא משתולל עם הכספים
    למרות שאין ספק שהאשמה נופלת על רידסדייל שחי בסרט רע שהקבוצה שלו עשירה
    היום אפילו את הדגים במשרד של המחליף שלו עיכלו

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

פטריק ויירה אמור לחתום בימים הקרובים על חוזה של 4 או 5 שנים.

9. AFC Member

א) יש כבר דיון על לידס ועל הרפתקאות דיוויד אולירי ופיטר רידסדייל, בבקשה לא לנהל שני דיונים במקביל (וזה כבר נהפך לטחינת מים).
    ב) אמרתי לכם שכל השמועות על מעבר אפשרי של ויירה למועדון אחר מצוצות מן האצבע. עד שפטריק לא לוקח את הצ'מפיונז עם ארסנל (לא שאני מצהיר משהו, חלילה), הוא לא עוזב.
    ג) אוברמארס לצ'לסי? לא מזכיר לכם עוד מישהו? רמז : הולנדי (בעעעע!), שיחק בארסנל, לא הסתדר בלונדון, ברח לברצלונה וחזר בבושת פנים לאותה עיר שסלד ממנה כל כך. כולכם ראיתם מה יצא מפטי, אני לא חושב שזה יהיה שונה במקרה של אוברמארס.

10. KirkH Member

וידוקה הרגת אותי עם ההודעה האחרונה שלך...
    ככה אוהדי ארסנל מעדיפים לזכור את אוברמארס ופטי? כמי שברחו כי לא הסתדרו בלונדון?!?! אז רק כדי להעמיד דברים על דיוקם את שניהם בארסה חטפה לארסנל מתחת לאף בגלל שהתותחנים לא רצו לפתוח להם את החוזים ולשפר להם את התנאים. הם העדיפו את הכסף על היכולת...
    ובניגוד לפטי אוברמארס נתן עונות גדולות בבארסה. והוא לא יחזור משם לשום קבוצה שהיא בבושת פנים.
    ופטי היה מת להיות הולנדי.

11. Fernando Cavenaghi Member

אוברמארס הצרפתי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx באמת יכול לחזור עם הראש למעלה אחרי שהוא היה טוב בארסנל ובאמת מעולה בבארסה. אולי לא הכי יציב, אבל עדיין. בניגוד לפטי שהיה רחוק מהלגשים את עצמו בבארסה, מבייש את הפירמה ההולנדית.

12. Alessandro Nesta Member

בכל מקרה, ההעברה הכי גדולה שכנראה תתבצע בפרמייר-ליג היא בואו של הכוכב הברזילאי הצעיר, רונאלדיניו, למנצ'סטר יונייטד.
    כאוהד מנצ'סטר אני כבר מחכה לרגע שהשמועות יהפכו למעשים, והשחקן הכל כך מוכשר הזה יבוא אל השדים האדומים.

13. KirkH Member

אם לומר את האמת, גם אני מחכה - זאת הולכת להיות מכת מוות בשביל המועדון הזה...

או שהם יוותרו על אחד מהשניים, דיוויד בקהאם או ראיין גיגס, ואז לדעתי הם מחלישים לעצמם את הקבוצה. או שהם משחקים עם קישור כל כך התקפי שלהבקיע מולם תהיה בדיחה. שיבוא. מזמן סר לוזר לא ניסה לגונן על אפסים שהוא מביא במחירים מטורפים...

14. Julian Joachim Member

רונאלדיניו... אחח, כמה כשרון בזוג רגליים אחד. שחקן מוכשר מאוד, אבל לדעתי, לא מספיק אינטיליגנט ולא מספיק מנוסה בשביל להשתלב בליגה האנגלית, במיוחד במועדון תובעני כמו מנ יו.

חוצמזה, מלבד הברקות פה ושם, לא רואים ממנו כלום מאז האולימפיאדה (או שמא מדובר במונדיאל עד גיל 20) לפני כמה שנים, שם כיכב...

15. Alessandro Nesta Member

מה עם המונדיאל ??????
    שם הוא לא כיכב ??
    אני חושב שהבאת רונאלדיניו תעשה רק טוב למנצ'סטר, וזה נכון שזה יחליש את ההגנה, אבל בנינו....איזה הגנה יש למנצ'סטר ??