שמועות, העברות וחדשות - הכל כאן :: פריימר ליג עונת 2003/2004

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Julian Joachim, ‏25/5/03.

1. Fernando Cavenaghi Member

מותר לדעת על מה אתה מדבר?

לריו הייתה עונה בינונית לגמרי, שום בלם ענק שום בלם טוב, שיחק בסדר, את העבודה הכי טובה הוא עשה בזה שבלאן לא משחק שם.

ועל ורון יש לך טענות? אני מניח שלא ראית משחקים כדי לראות איזה עבודה הוא עושה, אולי ציפית לשחקן יצירתי ומלהיב שיגיע לאולד טראפורד, אבל ורון הוא לא כזה, הוא הפועל שועשה את העבודה השחורה הכי טוב שאפשר, כתבתי הרבה הודעות על החשיבות של השחקן הזה, שגולש לכל תיקול, משחרר כל לחץ ומתחיל כל התקפה, וורון עושה את זה מעולה. הוא עושה בדיוק מה שפרגי אוהב, שחקנים אפורים שעושים את העבודה בשקט, בלי לקפוץ מעל הפופיק. ורון שחקן ענק שבלעדיו היית רואה מנצסטר שסופגת הרבה, שלא מצליחה לארגן התקפות ובעיקר מבולבלת, לשקט של מרכז המגרש שם קוראים חואן, ובגלל זה הוא צריך להישאר (או לעבור לבארסה).

2. ליהי Member

טוב אז ככה:
    השמועות אומרות שמניו רוצה את לוסיו מלברקוזן
    ואילו אולירי סוגר מעגל עם קבוצתו הקודמת ורוצה את סטפן מקפייל באסטון וילה. אולירי מוכן להציע ללידס די הרבה כסף לפי השמועות
    ליברפול רוצה לחזק את הקישור עם יאקין מבאזל
    ואחרון חביב, מי שחשב שלאסטון וילה יש את אלפאיי שיציל אותה עוד איכשהו גם עונה הבאה טעה, השחקן קרוב מאוד לחתום בבלאקבורן רוברס.

:roll: מה אומרים?

3. Fernando Cavenaghi Member

שליברפול יחתימו את יאקין ויזרקו אותו לצינוק במרתפי אנפילד, אני לא מאמין שהאוהדים יסכימו להביא אותו אחרי ההדחה העונה.

ומנצסטר כנראה זוכרים את לוסיו לטובה מהמשחק מולם כשהוא עלה פצוע ואחרי כל בעיטה נפל על הגב והתחיל לבכות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx הוא רץ משחק שלם כשהוא תופס את הרגל.

ובקשר לאולירי, כנראה זה לא פיטר האגדי שהיה אחראי לקניות המפגרות...

4. Julian Joachim Member

תזלזלזו עד מחר, אבל מקפייל שחקן מצויין. לפני הייבוש של אל-טל וריד העונה, וסוף עונה הקודמת, הוא היה ברוטציה והיה נחמד מאוד. מאוד יצירתי, ודאייר כתב על הקישור של אסטון וילה את מה שכולם חושבים... ZZZzzz... ככה שסטפן לא יכול להרוס, רק לעזור.

5. Fernando Cavenaghi Member

באמת שחקן מצויין שיכול להקפיץ בעשר דרגות הקישור של אסטון וילה, אתה תירדם רק מלקרוא על המשחק בעיתון.

אתה באמת מאמין שהוא מה שהם צריכים. שחקן שלא נכנס בקישור של לידס? אולי הוא היה הבטחה גדולה, כמו כל השחקנים של לידס לפי מה שאתה אומר, אבל לא תמיד הבטחות מתממשות, הוא גדל להיות שחקן בינוני, שבהחלט לא שווה את הכסף שעומד להיות מוצע עליו.

6. Julian Joachim Member

לא יודע, זה באמת תלוי בכמה משלמים עליו.

7. Fernando Cavenaghi Member

לפי השמועות סכום גבוה, תגיד כמה הוא עלה ללידס, תוריד חצי וקיבלת את הסכום :wink:

8. Julian Joachim Member

ללידס הוא עלה 0. עוד תוצר של מחלקת הנוער.

וזו כבר יותר משמועה, לפי האתר של לידס זה נחתם...

בלמה של לידס בעונה החולפת, המושאל מא.י.ק סולנה, טדי לוסיץ', עור ללברקוזן...

זה חיזוק.

9. Fernando Cavenaghi Member

וואלה, אחלה מחלקת נוער...

ואני באמת לא מבין למה לידס לא קנו את לוציץ (ככה מבטאים), היא צריכה אותו הרבה יותר מלברקוזן.

10. Julian Joachim Member

בנצור גם ביום רע הקבוצת מילואים של לידס מנצחת את לברקוזן.

וזה לוסיץ', לא להתווכח.

11. Fernando Cavenaghi Member

עכשיו ממש הרגזת אותי :evil:

דבר ראשון, אולי אתה צודק, ונבלס החליף בין המילואים לפותחים, אז יש חתיכת מילואים.

דבר שני, על איזו לידס אנחנו מדברים? זו שפותחת עם אוקון בקישור? או קלי בתור מגן?
    אני לא רואה עמדה אחת שיש ללידס עדיפות על לברקוזן. העמדות החזקות של לידס הן גם החזקות של לברקוזן, רק שלברקוזן יותר טובים.
    אולי תכוונת לכושר? לברקוזן בשני המשחקים מאז שאאונגטלר (נראה לי שככה כותבים, אל תסמכו על זה) הגיע ניצחו וכנראה היו בכושר טוב לפי העיתנוים הגרמניים שנתנו לשחקני לברקוזן צינוים טובים מאוד. לידס לעומת זאת חוץ מוידוקה בכושר גורע כמו כל העונה הזאת (חוץ מחמשת המשחקים הראשונים, שלא תקפוץ לי פה).

ועכשיו עם לוציץ אין בכלל מה להתווכח

12. Julian Joachim Member

פתאום לוסיץ' תותח, אה?

אל תתחיל להשוות בין לידס לבין לברקוזן.
    השוער שלנו עדיף.
    ההגנה שלנו לא תספוג שערים ממכבי חיפה.
    רק קיואל לבד עדיף על שניידר ובאשטורק.
    ונויביל הוא בדיחה עצובה, במיוחד ליד הכושר של וידוקה.

13. Fernando Cavenaghi Member

מי זה השוער שלכם? שחקן שעד העונה היה מחליף של נייג'ל מרטין :twisted: ולנו יש האנס יורג בוט, ששנה שעברה היה שוער השנה באירופה לטעמי (זה לא חוכמה)
    קיואל אולי משתווה לבשטורק, אבל כל שאר הקישור עובר את לידס ברמה.
    נויביל הוא כל דבר אבל לא בדיחה, הפעם באמת הגזמת. חלוץ מעולה עם בעיטות סופר חזקות, ולפעמים הוא אפילו רץ, מה שאני לא יכול להגיד על וידוקה, שמבקיע רק כשהוא יודע שזה ממש לא משנה כלום. ושכחת את פראנסה, שמשחק באמת טוב.
    ההגנה באמת הייתה גרועה בליגת האלופות, אבל כשהמאמן מעלה את קריס וקליין אין לי מה להגיד. אבל מה שכן בזמן האחרון בליגה היא לא סופגת הרבה.
    פלסנטה ושבסן יותר טובים מהארט/קלי/מילס/עוד אחד מהמופלאים של לידס.

ואני מצטער אם לא הבהרתי שההערה על לוציץ הייתה בציניות.

14. Julian Joachim Member

כמה שטויות בהודעה אחת...

אני מקווה שברור לך שאין מקום להשוואה בין בוט, שרוב היכולת שלו היא בבעיטת פנדלים (חבר של חן סוקר), לעומת רובינסון, שנתן עונה מופלאה, והוא בלי ספק השוער המוכשר ביותר בקבוצת גיל שלו בעולם (אולי חוץ מבופון, אם תתעקש).

שנינו יודעים מצויין שבאשטורק, גם בכושר שיא, לא משתווה לקיואל אפילו אם האוסטרלי מדדה על הבוהן. ותזכיר לי מי בדיוק "מככב" בקישור של לברקוזן חוץ משניידר, שנתן עונה א-לה-באקה? באביץ'? אוי אוי אוי... איזה פחד. אפילו אתה תסכים איתי שכל שחקן בקישור של לידס עדיף עליו. אני לא טוען שהקישור ברמה גבוהה (הוא כן אבל זה עניין אחר), אבל ללברקוזן אין אפילו את מה שעוד יש ללידס. עוד לפני שהזכרנו את מילנר.

ובחייאת, בוא לא נדבר על ההתקפה. אני חושב שהרגע טענת שנויביל ופראנסה עדיפים על וידוקה וסמית'י. יש גבול.

אני לא ממש מבין גרמנית, אבל אם הבנתי, אז הכובש הפורה ביותר של לברקוזן הוא דווקא דניאל בירופקה עם 7 (פשש...) שערים, והצמד האימנתי שלכם בהתקפה כבש ביחד 5.

אבל אולי אני טועה.

15. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין על מה הויכוח פה..... הרי ברור שלידס יונייטד עולים על נברקוזן בכל פרמטר..... לדעתי מרכז טבלה באנגליה זה הישג קצת יותר מכובד ממאבקי תחתית בליגה הגרמנית (עם כל הכבוד לאנרג'י קוטבוס וארמיניה בילפלד......).
    וגם הם עולים על לברקוזן בכל עמדה (למעט בעמדת הבלם, ששם לוסיו לדעתי לוקח את ראדבה....), ואין ספק שרובינסון יותר טוב מבוט. עבודתו של השוער היא לעצור בעיטות ולא לבעוט פנדלים, ורובינסון, שהוא לטעמי השוער הכי טוב בפרמיירשיפ, יודע בהחלט לעצור. שלא לדבר על הארי קיואל, שהוא פשוט גאון כדורגל ומספיק לראות את הגול הראשון שלו ב3-2 של לידס על ארסנל כדי להבין את זה. גם לבשטורק יש טכניקה שכמעט משתווה לזו של קיואל, אבל קיואל מוסיף למשחק שלו מהירות וכוח (אולי לא רואים את זה בהשוואה לשחקני פרמיירשיפ אחרים אבל האו חסון בהרבה מבשטורק).
    בקיצור, לידס יונייטד לוקחת ובגדול...