שמועות, העברות וחדשות - הכל כאן :: פריימר ליג עונת 2003/2004

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Julian Joachim, ‏25/5/03.

1. Fernando Cavenaghi Member

אין לי כוח להתווכח איתכם אבל כן, נויביל ופראנסה יותר טובים מוידקוה (איך סמית הגיע לפה?).
    כן בוט שמשום מה התייחסתם רק לבעיטות פנדלים שלו יותר טוב מרובינסון, שוער סופר גמיש ואתלטי לעומת הכפיל ש נייג'ל, תראו טיפה ליגה גרמנית ואז תדברו, אתם מדברים שטויות.
    הגזמת בצורה מפחידה בקשר לבשטורק, אחד מכוכבי הנבחרת הטורקית, שהגיעה לפי מה שראיתי למקום השלישי במונדיאל שאוקיאניה של וידוקה וקיאול (נבחרת חלומות לפי מה שאתה טוען) צריכה שיריון כי להגיע אליו.

דניאל בירופקה הוא קשר גרמני צעיר שהגיע מפרנקפורט או האנבור, אל תתפוס אותי במילה, והוא נחשב כישרון שגרמניה הולכת להתבסס עליו בקישור במונדיאל 2006, שם היא הפייבוריטית לטעמי.

אני מניח ששכחתם איכשהוא את נובוטני ורמלוב שבדרך לירושלים לכסח לך את הצורה שהשוות אותם לאיריק באקה ואוקון, מה לעשות הם לא בדיוק באותה רמה.
    וגם ברנד שניידר, ששנה שעברה חתך כל צד ימין של כל הגנה בצמפיונז ליג שהוא רק פגש.

וכן אני מאמין שלברקוזן "לוקחת" את לידס בכל יום נתון, גם עם הרכב הנוער.

2. Julian Joachim Member

לצערי עדיין לא למדתי להשתלט על הציטוטים, אז אני אתייחס לכל דבר שכתבת.

בנצור, תסביר לי בבקשה איך אתה קובע שנויבל + פראנסה הם יותר טובים מוידוקה + סמית'י... נשגב מבינתי. וידוקה וסמית'י כבשו יותר בסה"כ מהקולגות שלהם בלברקוזן, ואני לא חושב שיש מישהו שיגיד לך שבשיא (אם אתה נכנס לעבר) וידוקה לא עדיף על נויביל.

בנצור בחייאת, כמה כדורגל גרמני יצא לך לראות השנה? אני מדבר רק על מה שראיתי מבוט בטופ של הטופ שלו. ועם כל הכבוד, ויש לי, הוא לא יותר משוער בינוני. רובינסון עוד יהיה השוער הכי טוב בעולם לדעתי, אבל גם אם לא, הוא היום שוער בכושר מצויין, ובהחלט עדיף על בוט. ואת זה כל אחד בפורום יאמר לך.

בשטורק אולי שחקן טכני, אבל הוא קטן ומסכן, מזכיר קצת את סביולה. הוא אף פעם לא יהיה ברמה של הגדולים באמת, וקיואל - אם לא אכפת לך, כבר שם ביג טיים. מלבד העובדה שקיואל יותר טוב בצד הטכני, הוא גם כובש, ועושה את זה בסטייל. לגבי עניין הנבחרות... תזכור שלאוקיאניה היה תמיד מפגש מול יריבה ברמה לא רעה כל כך. לעומת זאת, כמות הכשרון בטורקיה היא גדולה פי כמה וכמה, והם יותר מעורים בכדורגל האירופאי. ואגב, תוך כמה שנים אתה תראה נבחרת אוסטרלית מגיעה מאוד רחוק במונדיאל, אין לך מושג כמה משקיעים שם בנוער.

לגבי בירופקה, הוא כנראה באמת כשרון, אבל אני מודה שלא שמעתי עליו יותר מדי. מעניין יהיה לראות אותו.

ואיפה בדיוק שכחתי את נובטוני ורמאלו? נו באמת, שני שחקנים בדיוק ברמה של אוקון ובאקה, ואתה יודע את זה. אל תתחיל לדבר על שנה שעברה. שאני לא אזכיר לך מה היה לפני שנתיים. אנחנו מדברים על עכשיו.

שניידר באמת שחקן על רמה (וגם קוראים לו פולדש), אבל הוא נתן עונה זוועתית בכל מסגרת (כן ראיתי טיפה גרמנית), ולא התקרב לכושר הנפלא מעונה קודמת. זה כמו שאני אומר שבארמבי היה תותח באברטון לפני 3-4 שנים. לא קשור בכלל.

ואם אתה מאמין בשטות שכתבת למטה אחרי כל מה שאמרתי - אתה שטות בעצמך.

3. AFC Member

עיצה מועילה בקשר לציטוטים - תעתיק משפט של בנצור להודעה, סמן אותה ותלחץ על כפתור הציטוט. מהיר ונוח.

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב שאתם לא אוכלים סרטים..בוט ורובינסון שוערים טובים[בוט קצת יותר טוב] אבל עשיתם מהם שוערים הכי טובים בעולם..קצת הגזמתם לא???

ודרך אגב בנצור...כנראה אתה לא ראית הרבה משחקים של היונייטד..ורון בינוני מאוד בכל הקטע ההגנתי וחלש ומטה בקטע ההתקפי...ובטח לא מצדיק את סכום הרכישה שלו או את זה שהוא יפתח במקום סקולסקין... ב4-4-2 של מנצסטר הוא סתם תופס מקום ובתור מחליף מנצסטר לא צריכה אותו הוא יקר מדי ויש שחקנים הרבה יותר זולים[למשל באפגניסטאן] שמשחקים יותר טוב...

5. KirkH Member

ננסה להנחית את הדיון הזה חזרה לתחומי ההיגיון והנורמאליות...

* נולברטו סולאנו עלול למצוא את עצמו מחוץ לסגל של ניוקאסל בקרוב. הפרואני של הזברות החליט לחזור ולקחת חלק במשחקי נבחרתו הלאומית במסגרת הקופה אמריקה והמוקדמות למונדיאל בגרמניה. בניוקאסל מאוד חוששים מההשפעות שיהיו לטיסות דחופות של סולאנו על פני חצי עולם בערך הלוך ושוב מספר פעמים במהלך העונה. שפרד (יו"ר הקבוצה) אמר שבובי רובסון מתכנן לשחרר מספר שחקנים ושיכול מאוד להיות שסולאנו יהיה בינייהם.
    שחקן הכול-בו הפרואני מוערך בסביבות ה-4 מליון פאונד.

* דיוויד אולירי ככל הנראה היה די שבע רצון מצוות האימון והניהול שהיה לו בקדנציה האחרונה בלידס. היום הוא השיג אישור מיוחד מלידס יונייטד לדבר עם רוי איטיקין (מאמן קבוצת המילואים) ועם איאן ברומפילד (סקאוט ראשי) במטרה לשכנע אותם להיצטרף אליו לוילה פארק. יהיה מעניין לראות איך אולירי והסקאוטרים שלו מסתגלים לחיים נטולי המזומנים.

6. Julian Joachim Member

אני כבר רואה את הצעד הבא של אסטון וילה. כדי שאו'לירי ואיאן ירגישו כמו בבית הם יביאו את פיטר האגדי (הם) להיות צ'יירמן, שלפחות יחשוב שיש להם כסף.

7. ליהי Member

טוב
    אז ככה:

בקשר לרובינסון-שוער ענק.למישהו יש פה ספק? לי לא.הלאה: למישהו יש ספק בקשר לכך שהוא צריך להיות היורש חולצה מספר 1 של סימן בנבחרת?-עדיין לא נראה לי שמישהו יקום ויתנגד. מי שאומר שבוט יותר טוב מרובינסון, מוזמן להסביר לי באיזה חלק בדיוק רובינסון נופל ממנו,כי אני-לא הבנתי.

בקשר לורון- מסכימה חלקית עם ריינמן. היתה לו עונה בינונית, אבל בעיקרון הוא באמת שחקן ענק, לכל שחקן יש עונות כאלו,יכול להיות ששנה הבאה הוא יפרח אבל אם זה המקרה,אני מעדיפה שזה לא יהיה בשורות מניו.

בקשר להעברה של מקפייל לאסטון וילה- למען האמת, אני לא מתנגדת. הוא לא כל כך חשוב לי,והוא בסך הכל מצטרף לסטטיסטיקת השחקנים שעוזבים את לידס ומגבילים את ההנהלה מלמכור עוד כמה, ומצד שני "מחייבים" אותה לקנות עוד כמה.

נ.ב- פולדאש בייב, מלר אומר לוצ'יץ'...אני לא יודעת אבל מה נכון. סתם הערת ביניים. 8)

8. ליהי Member

חחחחחח פולדאש הרגת אותי עם הקטע של רידסדייל.

אבל באמת לא מובן לי מה או'לירי מנסה לעשות
    אני לא אתפלא אם עונה הבאה אני אראה את אסטון וילה מתרוצצים לי על המסך עם מדים לבנים עם strongbow על החזה...

9. Julian Joachim Member

מלר לא תמיד צודק, רק בד"כ.

אני מוכן לבדוק את זה, אבל תשעים אחוז לוסיץ'.

ובקשר לאו'לירי, כן, גם אני לא אתפלא.

10. KirkH Member

כל עוד מלר לא מתנצל על המאמר הכי דבילי בהיסטורי שנכתב על ידו בתחילת השנה אני לא סופר אותו יותר מאת זוהר בהלול... :evil:

לגבי ורון, יש לו אלף תירוצים, וכרגיל לסר לוזר יש פי שניים מזה, אבל בשורה התחתונה - עונה שניה של ורון באנגליה, קשה לי לקבוע איזו הייתה יותר גרועה. וזה כבר אומר הכל.
    הייתי מצפה (בעצם לא) מפרגוסון שימצא לארגנטינאי מקום שבו הוא יוכל למצות את הפוטנציאל שלו.

ובנצור, גם אריק באקה נלחם ויורד לדשא כאילו אין מחר - לא שמעתי ממך כאלה תשבוחות לגבי המשחק שלו. אם ורון כן למה גארי ספיד ובאקה לא??? :roll:

11. ליהי Member

טוב.אני דווקא חושבת שורון הוא לא כזה גרוע כמו שעושים ממנו,אבל ניחא.

*מוייס הולך ראש בראש עם בירמינגהאם בכל מה שקשור בדיוויד דאן ומציע עליו (תחזיקו חזק) 5 מיליון ליש"ט.לא פחות ולא יותר.
    *עוד מישהו שכנראה יעשה טרנספר שיעלה לו מינימום בחייו בדרבים משותפים יהיה מרקוס באבל שעובר מליברפול לאברטון. ההצעה דווקא באה מצדו של הוויה המאמן המהולל וה"מצויין",אברטון אמרו שיחזירו תשובה (ואני סומכת עליהם שזה יהיה "לא"!).

12. Fernando Cavenaghi Member

או קי, את בוט ראיתי הכי הרבה עונה, והוא באמת שוער נפלא, אחד הגמישים ובעלי הרפלקסים הכי טובים שראיתי, המאסה של רובינסון מוסיפה לו הרבה, אבל מבחינת כישרון נטו אני רואה אתה בוט יותר טוב.
    פולדאש- אתה אומר לי שאני לא אובייקטיבי ואז באותה נשיהמאומר שהוא יהיה הכי טוב בעולם? טיפה פרופורציות.
    ואני אומר שנויביל ופראנסה יותר טובים מוידוקה (אני אפילו לא אקדיש מילה לאפס השני), תבדוק כמה גולים בגרבאג'טיים של לידס בליגה (ואני מתכוון למשחקי גארבג'טיים) יש לויודקה ותראה שהוא לא כל כך נפלא, אולי בשיא כושר כן, אבל מתי ראית אותו בשיא כושר?
    האוסטרלים באמת יגיעו למונדיאל בגלל שאין להם אף מתחרה באוקיאניה, ואני לא ידעתי שגודל של שחקן קובע אם הוא טוב או לא, אני הולך למכור במנג'ר כל שחקן מתחת למטר שמונים, הוא לא ממש טוב כנראה.

ולגולת הכותרת שלך- באקה ואוקון=נובוטני ורמלוב. החלקת על כל ההבנה בכדורגל שלך? אני שואל ברצינות איך אתה מעז להשוות אותם? שחקן מוביל של נבחרת שהגיעה לגמר המונדיאל, ובלם שהיה אמור לפתוח בהרכב שלה ונעדר עקב פציעה, לאוקון, שמה הוא עשה? ליקק לונבלס? גם הכלבה שלי יכולה לעשות את זה יותר טוב. לרגע חשבתי על זה שאולי יש משהו במה שאמרת על באקה והבנתי איזו שטות זאת. אנחנו מדברים על אריק באקה, הקשר שלא יודע לחבר מסירה, שלא נדבר על לשמור על הכדור יותר מנגיעה אחת, שחקן עם ראיית משחק של עטלף. אבל דוגרי אתה צודק, הם באמת באותה רמה.

וב180 מעלות, חואן ורון-
    אני אישית חושב שבשביל פרגי הוא באמת מתאים, אולי אנחנו רוצים לראות את חואן שלפני מנצסטר אבל מה לעשות הוא משחק שם, ועושה את העבודה שלו, שלא מושכת תשומת לב, ולפעמים הוא נראה לא ממוקד, אבל מנצסטר בלעדיו היא מנצסטר מבולבלת. והוא צריך לקבל טיפה קרדיט על זה. אולי אפשר למצוא משיהו יותר זול, אבל לא מישהו עם היכולות שלו, שאני מאמין יצאו מתישהו.

13. ליהי Member

פשוט לא מסכימה בקשר לבוט
    בקשר לורון-הוא באמת עושה הרבה עבודה אבל יש לו פאשלות

14. Fernando Cavenaghi Member

מותר לדעת עם מה את לא מסכימה?

15. ליהי Member

שהוא נתן עונה יותר טובה משל רובינסון!

רובינסון אשכרה הציל את לידס

בוט...כמעט שלא... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx