שמינית גמר האלופות: יובה פורחת, צ'לסי מודחת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏17/2/15.

1. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

משחק מהמהנים שראיתי העונה. איזה קצב אדיר. כל שתיים שלוש דקות מצב ליד השער.
    הארט במשחק אדיר. היה צריך להיות כאן בקלות 5-6 שערים בטוחים לבארסה.

איפה זה ואיפה המשחק של אתמול שבמשך מעל חצי שעה לא ראיתי מצב אחד טוב לכיבוש.

2. Civil Anti Madridista

תצוגת שוערות אדירה של הארט מנעה מאיתנו תוצאה אסטרונומית בקאמפ נואו, ואני רק מקווה שהם שומרים את התחמושת לקלאסיקו.

3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם איך שקסיאס נראה זה לא משנה לאן בארסה יבעטו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. Raulito Madridista

משחקים די מאכזבים הייתי אומר, משום שהיה מדובר בחד-צדדי. קצת מצחיק שיובה ניצחה 3:0 ובארסה ניצחה רק 1:0. גולת הכותרת של המשחקים אתמול זו יובנטוס שהשיגה תוצאה היסטורית נגד דורטמונד ויכולה לשאוב אופטימיות לקראת ההמשך. טבז היה ענק ויובה הסתדרה נהדר ללא פירלו ופוגבה. ומצד שני, חייבים גם 'להיכנס' בדורטמונד שהייתה פשוט כלום ושום דבר ובמשחק בית לעיני הקהל המדהים שלה - אסור לה להיראות ככה, גם אם היא פחות טובה מאשתקד, פצועה ועייפה והשער המהיר ממש לא היה בתוכניות שלה. לגבי בארסה: חוסר חדות לא אופיינית מול השער, וחוץ מזה קונצרט. סיטי החמיצה פנדל אבל הייתה יכולה לספוג חמישייה. לא קשורה לרמות האלה. כנראה שזה היה המשחק האחרון של לאמפרד הגיבור בליגת האלופות. ואולי של פלגריני כמאמן סיטי.

5. VAR Member

אסור לה להיראות איך? השחקנים נתנו הכל, אין לי רבע טענה לאף אחד ששיחק אתמול. חלק מהם פשוט לא שייכים יותר/עדיין לרמות האלה (רומן, שמלצר, קאמפל), חלק לא מתאימים בשיט לקבוצה/למערך (מיקי, ואתמול גם פאפא) ולמען האמת, שיחקנו נגד קבוצה שלדעתי מסוגלת ללכת השנה עד הסוף. גם דורטמונד בשיאה לפני שנתיים כנראה הייתה מפסידה התמודדות מהסוג הזה. לקבוצה שמשחקת להנאת הקהל תמיד יש נקודת זינוק פחות טובה בהתמודדות מול קבוצה שבאה לשחק טקטי, ואם אין איזה 2-3 שחקנים שוברי שיוויון ברמה של מסי/ניימאר/רונאלדו/בייל/רובן (לנו יש אחד כזה, וגם הוא פחות טוב מכל השמות הנ״ל) אז אתה אנדרדוג מובהק. כמו שברצלונה תמיד מתקשה מול צ׳לסי, כמו שריאל תמיד מתקשה בדרבי, ככה דורטמונד מתקשה מול קבוצות שבאות במטרה לשמור על שער נקי. פשוט לפני שנתיים ההגרלה סידרה לנו עד הגמר קבוצות ספרדיות + שחטיור ולא את יובנטוס או צ׳לסי שהיו שוברות אותנו מנטלית.

6. alexshw Member

יוכין כהרגלו מצוין, מסכם בדיוק מה שאני חושב על דורטמונד
    הבור של בורוסיה: דורטמונד רק רוצה שהעונה העגומה תסתיים - וואלה! ספורט

הופעה גדולה ליובנטוס, מזמן לא ראיתי קבוצה איטלקית בצ'מפיונס מחסלת כך יריבה קשה.
    כן זה יותר גדול גם מה - 4:0 של מילאן על ארסנל בטח אם נזכר מה קרה בגומלין.

Arsenal news: Arsene Wenger demands scrapping of away goals - Telegraph
    כרגיל ונגר בוכה במקום להסתכל על הגיבנת שלו עצמו.
    כאוהד קבוצה שמאז ומעולם עפה מצ'מפיונס בשערי חוץ כשההתמודדות נגמרה בתיקו בסיכום שני המשחקים, אני מעדיף עדיין שהחוק ישמר על פני מצב בו יותר התמודדויות ילכו להארכה(שברוב המקרים תהיה משעממת) ויותר גרוע להכרעה בפנדלים שזה מזל.

נערך לאחרונה ב: ‏19/3/15
    gilad16 אוהב/ת את זה.
  7. Raulito Madridista

אני לא רואה לנכון להשוות בין יובנטוס של העונה שעברה או לפני שנתיים לבין יובנטוס של העונה, וברור למה. אלה לא רק לבאנדובסקי או גצה שעזבו כל אחד בתורו אלא גם פציעות, חוסר ביטחון ועוד. מה שכן, זה קצת עצוב לראות קבוצה ברמה הזו שלא מסוגלת לעשות כלום נגד משחק הגנה עומד. אותן תלונות יש לי נגד ריאל מדריד דרך אגב, כל הזמן. אף-אחד לא מעביר ביקורת על דורטמונד לגבי הגישה, לא הייתה כאן זריקת זין, אבל במשחק בית זה אסור. יובנטוס היא עדיין לא באיירן מינכן, ברצלונה או ריאל. גם היא סוחבת את הגיבנת של אירופה והליגה האיטלקית אולי מחזקת לה את הביטחון אך זה לא מדד לכלום.

דורטמונד הגיעה לגמר כמובן לפני שנתיים. היא הרשימה כבר בשלב הבתים בצמד המשחקים נגד ריאל מדריד וכמובן בחצי הגמר. קודם כל במשחק ההגנה המעולה, הלחץ על הכדור וניצול המצבים של לבאנדובסקי. בגומלין היא שרדה את הדקות הקשות וידעה להאט את הקצב. לא ראיתי מדורטמונד משחק טקטי באותה רמה כפי שהציגה אז - כבר זמן רב. זה הכל.

8. VAR Member

אבל זה בדיוק מה שכתבתי בהודעה הראשונה שלי כאן - יובנטוס היא לא באיירן ריאל או בארסה, בדיוק בגלל זה היה לנו הרבה יותר קשה. אני מעריך שאתה זוכר טוב מאוד עד כמה נראינו יותר טוב עם כמעט אותו הסגל נגדכם לפני שנה, גם נגד באיירן אנחנו בקביעות נראים יותר טוב גם אם לא מנצחים. נגד יובנטוס זה סיפור אחר לגמרי, זה פשוט מצ׳אפ גרוע. בדיוק כמו שליובה יהיה מצ׳אפ גרוע נגד ריאל ולריאל מצ׳אפ גרוע נגד אתלטיקו. לשחק נגד קבוצה חזקה יותר על הנייר ממש לא אומר שיהיה לך קשה יותר.