שמינית גמר היורו-היום השני

הנושא בפורום 'יורו 2016' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏26/6/16.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Nave
    קודם כל וויילס מאד תאהב את זה שהיא שוב תהיה האנדרדוג. הקטע שבלגיה לא ניצחה אותה במוקדמות יכולה לתת לה עוד יותר ביטחון עצמי. את קרואטיה כבר ראינו בגמר אחרי הניצחון שלהם על ספרד. פורטוגל בסה"כ הוציאה אתמול לחלוטין את העוקץ של הקרואטים. אם בלגיה תגיע לגמר אני מוכן להיות הראשון שיגיד שהיה פה מישהו שניבא את זה :lol:

אני מעדיף להסתכל רק על המשחקים הבאים. פורטוגל גם תצטרך עוד לעבור את פולין שהיא אולי לא מרשימה, אבל ההגנה שלה בהחלט טובה. ספגה אתמול לדעתי לראשונה ממספרת שלא רואים בכל יום. אם לבנדובסקי אולי יתעורר ומיליק יהיה יותר מדויק אז אולי לך תדע לאן פולין תגיע...

Nave אוהב/ת את זה.
  2. נעם Member

הונגריה היו מצויינים עד דקה 72. הם באו לשחק וחבל, בלגיה הרי פשוט ניצלה את ההתפרקות שלהם אחרי השני. כל מי שמחמיא לבלגים פה - תעשו בדק בית. מה חשבתם הלכה להיות התוצאה לאורך רוב המשחק- 2-1 או 4-0.
    לא ברור למה קליינהייזלר לא שותף...

3. ManUtd Fan Member

הוא נפצע בחימום, כך לפחות ע"פי שכנר.

עוד קבוצה קטנה שבסוף יוצאת רק עם המחמאות. הם באו לשחק כדורגל וגם איימו על השער של הבלגים לא מעט פעמים. אבל השער השני פשוט הרג אותם וזה מובן לגמרי עם נבחרת קטנה, שבסופו של דבר, עשתה מעל ומעבר בטורניר הזה.
    הזאר עם המשחק הכי טוב שלו השנה. ההונגרים אמנם נתנו לו יותר מדי שטחים, אבל הוא ניצל אותם עד תום. כיף היה לראות אותו משחק.

ועוד משהו, בבקשה שמישהו יקח את פלאיני. בבקשה. לא יודע איך נותנים קרדיט לטיפש הזה.

4. doundoun Member

עכשיו אפשר להבין למה האזארד לא "התלהב" לשחק תחת מוריניו , שחקן עם כל כך הרבה יכולות
    טכניות צריך להתרכז בפלוסים שלו ולא לשמש עוד חייל תחת מאמן מסרס דוגמת מוריניו.
    כל הכבוד להונגריה שלא התפתתה לשחק בונקר בתקווה לגנוב גול או להגיע לפנדלים אלא שיחקה
    את המשחק הרגיל שלה וביחד עם בלגיה ניפקה לנו את המשחק הכי טוב ביורו עד כה.

5. Raulito Madridista

קצת מספרים מהמשחק של גרמניה אמש:

http://img.wcdn.co.il/w/w-635/2173141-18.Xxx

* מדובר בניצחון הגדול ביותר של גרמניה ביורו, עם תוצאה של 0:3 בפעם השלישית. המאנשפט רשמו ניצחון זהה על ברית המועצות ב-1972, ועל רוסיה ב-1996.
    * מדובר בהחמצת הפנדל הראשונה של שחקן גרמני בתולדות היורו.
    * זו החמצת הפנדל השלישית של גרמניה בטורניר גדול. אולי הנס החמיץ במונדיאל 1974, לוקאס פודולסקי פספס במונדיאל 2010 ואוזיל ב-2016.
    * החמצת הפנדל של מסוט אוזיל היא הראשונה של שחקן גרמני בנבחרת מאז בסטיאן שוויינשטייגר ב-2015 מול גיבלרטר.
    * מסוט אוזיל החמיץ שלושה מארבעת הפנדלים האחרונים שלו בארסנל ובנבחרת.
    * מדובר בשערו הראשון של ג'רום בואטנג במדי נבחרת גרמניה.
    * הפנדל האחרון אותו החמיץ שחקן גרמני ביורו היה אולי הנס בקרב בעיטות מ-11 מטרים.
    * זה שערו החמישי של מריו גומז באליפויות אירופה והוא השתווה ליורגן קלינסמן.
    * יוליאן דראקסלר הוא השחקן הצעיר ביותר שמבקיע ומבשל במשחק ביורו מאז ססק פברגאס ב-2008.
    * כמוכן מדובר בשחקן הגרמני השלישי בהיסטוריה שכובש ומבשל במשחק יורו - יחד עם שוונשטייגר ולהאם.
    * בסטיאן שוונשטייגר הגיע ל- 16 הופעות ביורו. הוא מדורג במקום השני בצוותא עם אדווין ואן דר סאר וליליאן טוראם. במקום הראשון, עם 18 הופעות, ניצב כריסטיאנו רונאלדו.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  6. ManUtd Fan Member

אתה מודע לזה שתחת אותו מאמן מסרס כמו מוריניו הוא זכה באליפות ובשחקן השנה (ומוריניו במאמן השנה), נכון?
    אלוהים יודע מה עבר על צ'לסי השנה, אבל מוריניו בטח שלא סירס אותו. זה לא שהוא השתפר כל-כך כשהפורטוגלי עזב.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  7. doundoun Member

עזוב אותי מתארים , אני עוקב אחרי האזארד עוד מימיו בליל שם תחת רודי גרסייה שם הציג יכולות אדירות ואין שום
    סיבה בעולם שלא יעשה זאת בצ'לסי בין אם יזכה בתארים ובין אם לאוו ואחרי מה שראינו ממנו אתמול אני רק יכול
    לקוות שקונטה "ייתן" לו לעשות את מה שהוא יודע בלי ניסיונות ללמד אותו להיות מגן ימני...

8. ManUtd Fan Member

הנקודה שלי זה לא התארים באותה עונה, אלא העובדה שתחת מוריניו הוא נתן עונה מצוינת שבסיומה הוא בא על שכרו. אז להגיד שמוריניו סירס אותו, לדעתי, זה פשוט לא נכון.
    העונה הזאת הייתה נפילה של צ'לסי מכל הבחינות. הזארד לא היה טוב גם כשמוריניו עזב.

9. doundoun Member

אי אפשר לנתק את האזארד מהקבוצה, מוריניו נח על זרי הדפנה של האליפות שהגיעה הרבה בגלל
    יכולת אפסית של המתחרים ולא השכיל לעשות את השינויים הנדרשים.
    לא לחינם כעס האזארד אחרי ההדחה על ידי פאריז , הוא לא כעס על ההדחה אלא על צורת המשחק
    הדפנסיבית שהעלימה לגמרי את יכולותיו ובזה מוריניו בהחלט אשם.

10. Raulito Madridista

אחרי שמוריניו עזב לא ראיתי שהאזרד חזר לפרוח בגדול, כמה שערים ובישולים היו לו העונה? אין צורך לענות לי. למוריניו אין חלק למשל בהתקדמות של האזרד? מה עם העונה המצוינת שלו תחתיו - עונת האליפות? הדרישות הטקטיות היו אז אותו הדבר. הוא לא הצליח לעבור שחקנים, היה מרושל מול השער, אין קשר לעייפות או משהו כזה. עונה גרועה שצריך לשכוח. מעבר לכך, כשמפילים אשמה על מאמן כששחקן גדול נראה כל-כך רע - זה מביע רק חוסר הערכה כלפי השחקן ואולי האזרד לדעתך לא כזה גדול. שחקן גדול צריך לשאת באחריות.

11. הנתנייתי Member

מה זה לא התקשו? איך אפשר להגיד על קבוצה שלא הצליחה לכבוש שהיא לא התקשתה? וזה גם לא שהיו להם יותר מידי מצבים מול שוער... לא הייתה שום הצלה יוצאת דופן של קורטואה.

12. DRORIKO Member

במחצית השניה ההתקפה ההונגרית כן נראתה טוב וכן הגיעה למצבים. ואגב כן היתה הצלה של קורטואה, כשהכדור פגע באלדרווירלד ולא היה רחוק מלהיכנס

נערך לאחרונה ב: ‏27/6/16
  13. doundoun Member

שחקן גדול הוא שחקן גדול בלי התפלספויות , לא מכיר הרבה שחקנים שיכולים לעשות חצי ממה שעשה אתמול האזארד
    עם ובלי קשר למאמן "המושלם".

14. Raulito Madridista

ממש לא אמרתי שהאזרד לא שחקן גדול ואתמול היה תענוג לראות אותו, כנראה מופע היחיד הגדול ביותר של היורו עד עכשיו, אז איך הבנת את זה?מה שכן אמרתי - שחקן גדול יודע להודות בכישלון והאזרד הוא האחראי הבלעדיי לעונה המחורבנת והמביכה שלו בצ'לסי. לא מוריניו, לא הדשא, ולא חולשת הקבוצה - יש שחקנים שמצפים מהם להיות טובים כשהיתר פחות טובים, ודייגו קוסטה למשל כן הצליח להביא מספרים סבירים. אני משוכנע שבעונה הבאה הוא יחזור לעצמו ובגדול. בלי קשר, קח עצה: כדורגל נבחרות הוא לא שיא-השיאים, קח אותו בעירבון מוגבל. אחרת מילאן בארוש ונונו גומז קורים תיגר על ואן-ניסטלרוי וראול, ושנינו יודעים שזה לא המצב.

15. doundoun Member

הפעם האחרונה שנהניתי מכדורגל נבחרות באירופה היה ב88 ,לאחר מכן ירדה הרמה בעקביות
    וכנראה גם לא תחזור לעולם למה שהייתה וזאת ביחס הפוך ללאומיות ההולכת וגואה באירופה.
    אני לא מנקה את האזארד לרגע מהאשמה בעונה השחורה בצ'לסי אבל אני משוכנע שהוא ומוריניו
    פשוט לא מסונכרנים בכל מה שקשור לצורה בה הם רואים את הכדורגל האידיאלי.