שמינית גמר ליגת האלופות - גומלין

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י alexshw, ‏10/3/20.

1. alexshw Member

שלישי - 10/3
    22:00 רסנבולספורט לייפציג - טוטנהאם הוטספור (0:1)
    22:00 ולנסיה - אטלנטה (4:1)

רביעי - 11/3
    22:00 ליברפול - אתלטיקו מדריד (1:0)
    22:00 פ.ס.ז' - בורוסיה דורטמונד (2:1)

שלישי - 17/3
    22:00 יובנטוס - אולימפיק ליון (1:0)
    22:00 מנצ'סטר סיטי - ריאל מדריד (1:2)

רביעי - 18/3
    22:00 ברצלונה - נאפולי (1:1)
    22:00 באיירן - צ'לסי (0:3)

2. Jefecito Member

פעם ראשונה בחיים שאני לא מתרגש ממשחקי ליגת האלופות. כאילו אין טעם למשחקים כבר.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  3. VAR Member

יש עוד משחקים חוץ מולנסיה - אטלאנטה ופ.ס.ז׳ - דורטמונד שייערכו בלי קהל?

4. alexshw Member

סביר להניח שגם יובה נגד ליון

5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

הודיעו כבר שבאיירן-צ'לסי וברצלונה-נאפולי יהיו ללא קהל.

רק באנגליה ובלייפציג ישחקו עם קהל כמו שזה נראה.

VAR אוהב/ת את זה.
  6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברצלונה - נאפולי גם.

7. Raulito Madridista

האמת שבזמן שאני בבידוד הנחמה שלי הייתה לראות כדורגל בשקט אבל גם זה לא ממש יתאפשר, המשחקים האלה מאבדים מהטעם. אבל עדיין מדובר בשמינית גמר ליגת האלופות בכוכבי על ולא במשחק בליגת העל, הרבה מאוד מונח על הכף ולכן אני מצפה שיהיה כדורגל סביר. בינינו, גם ככה הקהל של פ.ס.ז' הוא קצת קהל קונצרטים.

* ב-2016/17 היא ספגה את הרמונטדה מארץ הרמונטדות, סבלה משיפוט עוין, גול דרמטי ומאמן קפוא על הקווים (וגם גאונות של ניימאר).
    * ב-2017/18 היא סבלה מחוסר מזל כשפגשה את ריאל מדריד האלופה הנצחית, התחילה טוב מאוד אבל איבדה יתרון בסנטיאגו ברנבאו.
    * ב-2018/19 כבר ניצחה בקלות באולד טראפורד ואף אחד לא היה מאמין שתודח, בדקה ה-90, אך הייתה שם שחצנות ענקית למעשה.

האם גם הפעם הגורל מתאכזר לפ.ס.ז'? משחק ללא קהל כמובן, הכוכב הראשי אמבפה בספק גדול, הלחץ על טוכל עצום כי בשביל זה התכנסנו ועוד ועוד. פריז חייבת פעם אחת להוכיח אופי ולנצח את המשחק בכוח, קשה להחמיא לה עם כל הכבוד ל-0:3 על ריאל המפורקת איי שם בספטמבר. גם וראטי לא משחק אם אינני טועה. אם אמבפה כשיר - מעניין לראות האם טוכל הולך על כל הקופה ומשחק עם חלוץ חוד מה שלא היה בגרמניה וכמובן שהגישה צריכה להיות שונה. קבאני בכושר טוב מאיקרדי.

8. Maccabi_Haifa Member

גרמניה עם אחוזי הדבקה פי 20 מישראל. בישראל שיש 60 חולים בלבד מקיימים משחקים ללא קהל
    איך בגרמניה מעיזים לתת לליפציג לשחק עם 40 אלף צופים
    יש כבר 1100 חולים בגרמניה זב לא צחוק בכלל
    איך יש להם אומץ?

Sent from my SM-T830 using Tapatalk

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  9. VAR Member

הפערים המקצועיים בין סגנית אלופת אירופה לבין קבוצה שמשחקת ברמות האלה שנה רביעית סך הכל הם פשוט עצומים.

10. Maccabi_Haifa Member

הכנה למהפך על איאקס בשנה שעברה?

Sent from my SM-T830 using Tapatalk

11. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא באמת מספר את הסיפור לקרוא להם פשוט סגנית אלופת אירופה, זאת קבוצה אחרת לגמרי. זה מנג'ר אחר והרבה יותר גרוע, זאת מכת פציעות, זאת עונה הרבה יותר גרועה של טוטנהאם וזה כשגם הטוטנהאם שהייתה בגמר לא באמת הייתה בשיא ונשענה על לא מעט תחת כדי להגיע לגמר הזה מלכתחילה.

לוריס מדהים ביכולת שלו לנפק הופעות נפל כאלה פעם בכמה זמן. אורייה זה בלוף ענקי.

12. VAR Member

ועדיין, תשווה עמדה עמדה ואני בספק אם תמצא שחקן אחד שעלה ללייפציג יותר מאשר המקביל שלו בטוטנהאם. וזה נראה כמו בוגרים נגד נוער. גם בבית וגם בחוץ. אנשים לא מבינים בכלל איזו עבודת תשתית מדהימה נעשית במועדון פלסטיק הזה. לדבר על טוטנהאם במפגש הנוקאאוט הזה (נוקאאוט מקבל משמעות כפולה) זה לדבר על 20% מהסיפור.

אגב, @yonmu @Alta Tensione @cazzo וכל מי שעוד מעוניין - ראנגניק במידה רבה אחראי על הדבר הזה. ולכן אם גאצידיס בעדו אז אני בעד גאצידיס.

נערך לאחרונה ב: ‏10/3/20
    Gianzola אוהב/ת את זה.
  13. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מסכים איתך. אני הימרתי על לייפציג די בקלות כשהייתה ההגרלה. היה איזה קונצנזוס שטוטנהאם פייבוריטית אבל רק מי שלא צפה בקבוצות האלה העונה יכל לחשוב ככה. לייפציג פשוט קבוצה הרבה יותר טובה.

גם את המעט שהיה לטוטנהאם העונה לפניו, מוריניו הוציא ממנה. היה ניכר מיד במשחק הראשון שיהיה צד אחד שמכתיב את כל העסק וצד אחר שהוא פאסיבי לגמרי וסתם בא להתבטל. זה מה שיש למוריניו למכור.

VAR אוהב/ת את זה.
  14. VAR Member

אגב @Walkon , גולאשי היה פעם שוער שלכם, לא? הוא היה על תקן כישרון צעיר שלא רואה דשא או שוער משנה שאף אחד לא דמיין שיגיע לרמה הזאת, כמו שצ׳סני?

15. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

הראשון. לא זכור לי שהוא ערך אפילו הופעה אחת בבוגרים אצלנו. היה שוער די מבטיח בקבוצת המילואים ואז התנדנד קצת בהשאלות בליגות נמוכות והלך לאיבוד.

לפני כמה שנים כשקאריוס עוד עמד אצלנו בשער ואמרו שאין כסף לאיזה מגה-סטאר כמו אליסון אני מאוד רציתי שנחזיר אותו, הרגיש לי שהוא קצת עובר מתחת לרדאר ואני חושב שהוא גם נחשב לשחקן בית שלנו מבחינת החוקי homegrown באנגליה. שמח שהוא מצליח.

VAR אוהב/ת את זה.