שמינית גמר ליגת האלופות: החגיגה מתחילה בבאזל ובטורינו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Sarek, ‏13/2/18.

1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ממש מדברים על זה, אבל מרסלו אחד הגדולים בהיסטוריה של ריאל.

DRORIKO, hbs7, orelh94 ו-3 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  2. yonmu Member

לריאל היה כאן מזל ושיפוט מפרגן, אבל פסז' הביכו את עצמם לגמרי.
    אמארי שוב מפשל ברגע האמת, והפעם גם כשניימאר בצד שלו. גם ההרכב לא ברור, גם החילופים, אבל עיקר הכישלון הוא שוב בגישה. שוב היה נראה שפסז' הם ילדים מוכשרים שמשחקים מול קבוצת כדורגל אמיתית, שוב לא מצליחים להרגיע משחק כשצריך לעשות את זה, שוב מתפרקים.
    נכון, יש עוד גומלין, אבל יש בעיה חמורה מאוד באופי של הקבוצה הזאת. לא אתפלא אם בעונה הבאה נראה שם את קונטה, אלגרי או אנצ'לוטי.

3. Civil Anti Madridista

פאריס אכבר פראיירים. פשע לבזבז כאלה מצבים, אפילו זידאן לא מאמין איך הוא מגיע לגומלין עם מקדמה כזאת.

4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע מה אתם רוצים מאמארי היום. החילוף של קבאני התברר כמצוין. פ.ס.ז׳ שיחקו את הדקות הכי טובות שלהם עם אלבס בהתקפה.

הם החמיצו מצבים שאסור להחמיץ במעמדים כאלה, וקיבלו שערים של חוסר ריכוז בהגנה וחולשה של השוער (אני גם חושב שהייתה שם עבירה של רונאלו על קימבאפה, דרך אגב, אבל ניחא). מה המאמן קשור לזה? אחלה, הוא שעיר לעזאזל, אבל לפעמים גם צריך מזל. simple as that.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  5. alexshw Member

שורה תחתונה עדיין ההישג הכי טוב שלהם במפעל בינתיים היה עם לואיס פרננדס ב - 1995.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  6. riquelme1 Member

עוד מימי ולנסיה, אמרתי שאמארי הוא בלוף אחד גדול. מאמן עם מנטליות עלובה. גם עם מילארד יורו רכש הוא לא יביא את פאריס ליעד שלה.

7. סמואל אטו Member

איזו מנטליות חלשה של פסז'. קבוצה אחרת פשוט עוברת את השמינית היום, אבל מה כבר אפשר לצפות ממועדון שמנצח 4-0 וגם שם לא עובר.

DRORIKO ו-alexshw אוהבים את זה.
  8. riquelme1 Member

קודם כל ההרכב, לפתוח בלי הקפטן והבלם המנוסה טיאגו סילבה, זה מתקון לכאוס, קימפבה אחלה בלם אבל הניסיון והמעמד של סילבה היו רצויים.

גם עם החילוף של פריס גרם לה להשתלט על המשחק, זה עדיין חילוף פחדני. קאבאני הסקורר מספר אחד של פריס ולהוציא אותוצולהכניס חלוץ מתאים לקבוצה קטנה ומצביע על פחדנות.

די מאריה, השחקן בכושר מטורף לא ראה דקה היום, זה ביזיון.

אמארי לא קשור לרמות האלה.

9. Roma מנהלים

Civil אוהב/ת את זה.
  10. alexshw Member

פריז קצת מזכירה את יונייטד - זורקת מלא כסף על רכש, אבל לא מבינה את חשיבותו של מאמן מתאים כדי להשיג את השאיפה שלה.

11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

קימבאפה היה בסדר גמור יחסית, לא ראיתי מה סילבה היה עושה אחרת שהיה משנה היום. שוב, פ.ס.ז׳ שיחקו יותר טוב מרגע שקבאני יצא, אז הטענות כאן לא באמת רלבנטיות. היה אפשר לשחק אולי עם די מאריה במרכז השדה כשראביו היה משחק כיותר אחורי היום במקום הריג׳ן ששמו שם, היה נראה מאוד לא קשור לרמה הזו. אבל בסדר, לא משהו שהייתי הורג את המאמן עליו במשחק נוקאאוט בברנבאו.

אני בעצמי לא מתלהב מאמארי, רק נראה שכבר אנשים מגיעים עם הקלישאות הקבועות.

12. סיונרה Member

רק לי הנצחון של ריאל הזכיר מאוד את הניצחון של בית״ר באשקלון? בשי המקרים מאמן חלש עם חילופים מוזרים והרבה מאוד מזל.

השיפוט היה מאוד ביתי, ועדיין, זה היה משחק מביך של ריאל מדריד. התבאסתי בגול השלישי כי אני לא רואה אותנו מפסידים של בהפרש של 2 והולכים הביתה בכבוד. מת לראות קצת כדורגל בתור אוהד נייטרלי לשם שינוי.

13. קשר שמאלי Member

משחק נוראי של ריאל, לא יודע איך הם ניצחו

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

פסז׳ קבוצה עם מנטליות נוראית. זה היה שם בעבר, אבל בעונה שעברה זה הפך למאוד בולט מין הסתם ואני בטוח שיש לזה השפעות גם העונה. אני גם לא מסכים שניהול המשחק של אמרי היה נכון, לא היה צורך להוציא את קבאני שהוא הסקורר הטוב ביותר שיש לפסז׳ והיה אחראי על השער שלה לא פחות מאף אחד עם פעולה חכמה מאוד. אבל, מבחינת עבודת אימון ועמידה על המגרש, פסז׳ הייתה בבירור יותר טובה מריאל. היה לחץ גבוה שאמנם לא היה מאסיבי, אך בהחלט האט מאוד ופגע בהנעת הכדור של ריאל.

בסופו של דבר, ריאל לא הגיעו כאן למצבים טובים יותר אלא פשוט נהנו מהרבה יותר מזל, זה הכל. תקראו לזה איך שתרצו, ואני ממש לא מחסידי אמארי בלשון המעטה, אבל למעט ניהול המשחק, שגם פה הדעות חלוקות, הוא הכין את הקבוצה כפי שצריך.

ובקשר לזיזו - מאמן שמעדיף לשחק עם איסקו ובנזמה בהרכב במקום היהלום ששמו אסנסיו, קשה לי מאוד להחמיא לו.

15. Raulito Madridista

https://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2018/02/14/champions/1518646366_175515_1518646408_portada_normal_recorte1.Xxx

כמה אהבה
    . איזו תמונה מרגשת של מרסלו וזידאן בשער השלישי שאולי יעשה את ההבדל, איזה טירוף, אלוהים יודע איך ניצחנו את המשחק הזה ולא פינטזתי על 3:1, בטח לא עם איך שהמשחק יתפתח. היה לנו הרבה לב ונשמה וגם הרבה תחת ומזל שלא היה קיים בשום שלב העונה בליגה(ואולי בגומלין זה יילך עם פאריס). אפשר ליהנות, אפשר לחגוג, בגלל רגעים כאלה אנחנו אוהבים כדורגל, בשביל זה אנחנו חיים.
    ובסיום החגיגות והכיף והצפייה בתקציר שוב, צריך לשאול את השאלה הקשה: למה אנחנו בוחרים מלכתכילה לשחק בעשרה שחקנים? איך בנזמה עולה בהרכב לפני גארת’ בייל שהיה מוסיף המון עם המהירות? אז זידאן תיקן בסוף ואסנסיו ענק אבל זה כבר מגעיל אותי.

כמובן שפאריס עשו הכל בשלומיאליות, היו להן שתי בעיות:

1. ניימאר לא בא לנצח את המשחק או לתת גולים אלא רק ניסה לתת שואו ולעשות ‘הכל יפה’.
    2. אמארי עם חילוף מהגיהנום עבורם כשהוציא את קאבני והעביר את אלבס קדימה.
    יש לנו עוד הרבה עבודה והגומלין אתם יודעים מתי? ב-6 במרץ, היום-הולדת של ריאל מדריד. אבל בינתיים נחייך. כריסטיאנו שהחמיץ ממצבים נוחים כובש איכשהו צמד, נאצ’ו תמיד היה גבר-גבר ומרסלו אגדה. המצטיין על כר הדשא, כל-כך מגיע לו.

cheddar אוהב/ת את זה.