שמינית גמר ליגת האלופות:: היסטוריה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏14/2/17.

1. Don Joan Roman Member

איך הרבה מאוד? פנדל על די מריה שלא נשרק, פנדל שלא היה בדקה 90 לברצלונה, פנדל גבולי לגבי ניימאר, תהיה אוביקטיבי אחי, זו לא בושה לומר שהיו טעויות קריטיות.לטובת ברצלונה

Sent from my m3 note using Tapatalk

עידן444, idans10, yakov_y ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  2. RubberSoul Member

זה נורא קל להתעלם מהגול הפסול בדקה ה-90 של בויאן נגד אינטר, נכון? או מהנבדל הברור יחסית של מיליטו ב3-1, או הפנדל של סניידר על אלבס. אפילו לא מזכיר את הטעויות בברידג' ובמשחק הראשון אבל ששש שקט, טעויות כאלה ברורות וקריטיות כמו שהיו בליגה לא היו. אל תתנו לפנדלים גבוליים להטעות אתכם. בתור אחד שטוען שטעויות שיפוט קורות לכאן או לכאן, הדבר היחיד שאני מתלונן עליו זה על הראייה הסלקטיבית. תמיד תחזרו לצ'לסי כי זה מה שהזיכרון מעלה לכם, את דרוגבה בוכה או את באלאק מתנפל אבל לא תזכרו את הנגיעת יד של באלאק, או האדום של אבידל, או הפנדל על הנרי...

ד"א, תרצו או לא תרצו, מהמבט שלי אולי לא היה פנדל, אבל אני שומע אנשי מקצוע כמו שופטי עבר בBEIN ופרשנים כמו מייקל אוון שטוענים שמבחינה חוקית היו הפנדלים בגלל המגע. זה שסוארס ידע לנצל את זה זה נושא אחר שדיברתי עליו. אבל תמשיכו לבכות על החלטות גבוליות ולהתעלם משערוריות אחרות כשנוח.

בנימה זאת, פאקינג יה!

3. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין איך אפשר ברצינות אחרי משחק כזה לשפוך פה כל כך הרבה עמודים של רעל וחרא על השיפוט.

טעויות שיפוט והתחזויות היו ויהיו עד היום שבו יכניסו עזרים טכנולוגיים, אבל את מי זה מעניין במשחק כזה? אני רחוק מלהיות פאנבוי של ברצלונה, אבל זה היה עוול הרבה יותר גדול לכדורגל אם פריז הייתה עולה שלב אתמול אחרי שהיא נראיתה ככה. כמה עלוב צריך להיות כדי להגיע למשחק שבו אתה יודע שמותר לך אפילו להפסיד בפער וכל עוד אתה לא נדרס בהפרש של 4-5 שערים, ועדיין להראות ככה? זאת הופעה חסרת תקדים בפאתטיות שלה, ולקבוצה שמייצרת את ההופעה הזאת מגיע לשלם את המחיר.

אני מסכים עם הרעיון הכללי שליגת האלופות הפכה למפעל די משעמם וצפוי שנמצא במעמד של 3 קבוצות שבתכל'ס מתחרות בינן לבין עצמן, עם איזה אתלטיקו, דורטמונד או יובנטוס תורניות שמדי פעם באות ומוסיפות קצת עניין, אבל דווקא בהקשר של המשחק אתמול אני לא מבין את האמירה הזאת, אחרי אתמול להגיד שהרומנטיקה מתה כי הנה ברצלונה שוב עולה ומוכיחה את פערי הרמות? אנחנו מדברים על פריס סן ז'רמן או על סטיאווה בוקרסט פה? זה מועדון שהרבה יותר מברצלונה בועט בגוויה הגוססת של הרומנטיקה בכדורגל.

Bianconeri אוהב/ת את זה.
  4. Dayatso #BlackAndWhite#

גילוי נאות הכותב לא צפה במשחק אלא העדיף לישון
    גילוי נאות מספר 2 השנאה שלי לברצלונה אין שני לה , אולי ביבי מתחרה בה

אבל, מבחינתי בחיים ובטח בספורט, כל אבל כל האמצעים מקדשים את המטרה, שאפו לברצלונה

אגב אותו דבר אמרתי על אינטר ב2010 בגומלין

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. golding מנהלים

מישהו יכול לגרום לאוהדי ברצלונה וריאל לשוחח אחד עם האחר באופן פרטי? יש דיונים עניינים ויש שיח רדוד וחופר, מה שקורה כאן נכנס לקטגוריה האחרונה. זה לא משרת את מה שעומד מאחורי אייסוקר.

Franco, אלעד, VAR ו-6 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  6. Raulito Madridista

לא עברתי כאן על התגובות בדיון. התגובה שלי אולי לא תהיה פופולארית אבל זה מעניין לי את ה...
    בגלל אירועים כמו אתמול אנחנו אוהבים כדורגל, 'אם אתה לא חלק מזה - אתה לעולם לא תבין'.
    אוהדי בארסה רצו לקבור את עצמם בעונת הקאפלו| אחרי ה-4:0 במשחק הקודם| אחרי השיוויון של ראמוס בקלאסיקו
    והם היו בעננים בגול אתמול| בנס סטמפורד-ברידג' עם אינייסטה| ובעוד משחקים שהוכרעו ברגע האחרון.

זו ללא ספק הרמונטדה הגדולה בהיסטוריה, זה משחק שידברו עליו עוד מאה שנה. לדעתי הגלגל התהפך בנקודה הזו של העונה ובארסה תזכה בטרבל, משחק כזה מעיף אותך קדימה ולא עוצרים.

לא היה אפשר להעלות על הדעת כשבדקה ה-87 עדיין 3:1 ובארסה תעשה את זה. רוב העונה לא היה לה קישור ואתמול לא הייתה לה התקפה במשך רוב הזמן. ניימאר הדביק כדור לחיבור אבל מסי היה לא מעורב וסוארס, תסלחו לי. אתמול בוסקטס ואינייסטה רקדו על המגרש. העובדה שסרג'י רוברטו המושמץ כבש את השער זה מרגש עוד יותר, הרי אם מסי היה עושה את זה - זה היה צפי.

אבל תסלחו לי, אי-אפשר שלא לדבר על פאריס. הפועל ת"א לא מפסידה אתמול 6:1. הם לא עלו בפחד, הם פשוט לא עלו. שחקנים כמו וראטי שמכדררים על סף הרחבה - אם אני המאמן אני נותן לו סטירה במחצית, לא פחות. בארסה הציגה אנרגיות מטורפות, הקהל יצא מהאיזור הרגיל שלו והרים את השחקנים באוויר, זה היה טירוף. אבל אני שיחקתי בלם בכדורגל וכל שלושת השערים הראשונים מביכים. פשוט שחקני הגנה שמקבלים שיתוק במאני-טיים או מקטינים ראש. עד שדי-מאריה נכנס פאריס כלל לא חיברה שתי מסירות, ואז היא הייתה יותר מסוכנת וקאבני הראה אחוזים לא מספיק טובים. בלתי-אפשרי לדבר על המשחק ולא להתייחס לפאריס ז"ל ז'רמן שביישה את הענף ופשוט לא שיחקה, התפללה שהמשחק ייגמר.
    הפנדל השני לא היה ולא נברא, תעשו טובה, נו באמת. וכל מה שאמרתי לא גורע מההישג העצום של ברצלונה וגם מהשמחה המובנית מאליה של אוהדיה.

אוהדי בארסה שאני מעריך קיבלו ממני פידבק בפרטי וזאת בניגוד לטריליון הטרמפיסטים והבחורות בפייסבוק אבל אפשר להבין.
    התגובה של הברסאי כאן מעמוד 22 - בושה לטעמי שהיא לא נמחקה אבל שהמנהלים כאן יעשו מה שהם רוצים.

7. DRORIKO Member

בהנחה שאתלטיקו וסביליה עולות אז לראשונה חצי מהקבוצות ברבע יהיו מאותה מדינה

נערך לאחרונה ב: ‏9/3/17
  8. oFiRzZz Member

טר שטגן סוחט עבירה מוארטי בחצי המגרש של פריז בדקה ה94 .. אומר הכל. מדהים.

Civil אוהב/ת את זה.
  9. Raulito Madridista

ארבע קבוצות מאותה מדינה ברבע הגמר זה יפה(אתלטיקו כבר בשלב הבא וסביליה אמנם עם יתרון שברירי אבל קבוצה טובה יותר מלסטר), אבל יותר מרשים שלוש קבוצות מאותה מדינה בחצי הגמר: שלוש ספרדיות ב-2000: ריאל מדריד, ולנסיה וברצלונה| שלוש איטלקיות ב-2003: מילאן, יובנטוס ואינטר| שלוש אנגליות ב-2007: ליברפול, צ'לסי ומנצ'סטר יונייטד.

אני באמת חושב שאתמול המופע של פאריס היה מביך יותר משל ארסנל. שחקנים שנראו גדולים במשחק הראשון פשוט קיבלו שיתוק. גם השוער לא הוסיף לאין שקט בהגנה שלו.

מעניין אותי לראות אם לואיס אנריקה עולה במערך כזה עד סוף העונה וזונח לחלוטין את השיטה הקודמת. אם מחר תחכה לו באיירן מינכן ברבע הגמר למשל. עוד קצת פחות מחודש גם בארסה מגיעה לברנבאו.

העולות לשלב הבא, לדעתי:
    ריאל מדריד, באיירן מינכן, ברצלונה, בורוסיה דורטמונד| וגם: יובנטוס, מנצ'סטר סיטי, אתלטיקו מדריד וסביליה.

10. yakov_y YNWA

עונת 2007/08 - 4 אנגליות ברבע ו-3 בחצי.

Ever Banega, לירן ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  11. Raulito Madridista

אני לא צריך את ויקיפדיה, אני מכיר את הקבוצה שלי.
    זה אחד הערבים הגדולים בהיסטוריה של ברצלונה ותראה במה אתה מתעסק, בקקה.
    גם לפני הגומלין אגב לא כתבתי שום דבר שהוא לא נכון, ואפשר לחשוב שדור הוא היחיד ששמח לאיד בכדורגל, זה חלק מהמשחק. כמו הרוב - הטלתי ספק ביכולת של ברצלונה לבצע את המהפך הגדול הזה.
    כמובן שעל הפנדל של סוארס לא נשמע ממך מילה ובכלל על ההצגות של ניימאר וחבריו, אבל בסדר.
    זה מעיד בעיקר עלייך, שתדע.

אחרי אתמול צריך בעיקר לפרגן לבארסה אבל אסור שלא לדבר על תצוגת האימים של פאריס, נראו כמו ילדים שעשו במכנסיים.

12. DRORIKO Member

תודה על התיקון

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הייתה עוד עונה כזו לא?

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

14. Civil Anti Madridista

מיד עם הזכייה האחרונה של בארסה בטרבל לפני שנתיים דחפת את ריאל מדריד של 2001.
    לפני המשחק של אתמול - ביטלת את בארסה לגמרי בכל הקשור לרמונטדות, לעומת זאת דחפת את ריאל מדריד של שנות ה80
    לכן חיכיתי לראות באיזו השוואה מפגרת תשתף אותנו הפעם. "רגשי נחיתות, הצל שלנו" תפסיק לדחוף את ריאל מדריד לכל חור אדוני האובססיבי.

"לפני הגומלין לא כתבתי שום דבר שהוא לא נכון" - זהו, תם עידן אמרת בנחרצות אחרי המשחק הראשון בדיוק כמו אחרי התבוסה הכפולה לבאיירן.
    לא סתם אמרתי לך להוריד את הלהבות ולצנן את השמחה לאיד. הגלגל מסתובב, ואתמול הוא הסתובב לך ולעוד כמה על הראש.

לגביי השיפוט - לא סתם אמרתי את זה לפני חודשיים, כשיהיו טעויות שיפוט לטובת בארסה הדיון יצא מפרופורציות ומספר העמודים יהיה חסר תקדים.
    לדעתי הפנדל הראשון היה מוצדק, ניימאר אגב שהוזכר כאן כצוללן ובעוד שאר כינויים - לא מקבל הרבה פנדלים ברורים הודות למוניטין שייצר לעצמו. באשר לפנדל השני לדעתי זו הייתה הצגה של סוארס. בשעות האחרונות מתפרסמת תמונה שבה מרקיניוס נראה מכשיל את סוארס עם הרגל, אבל זה ממש לא מתכתב עם התגובה של סוארס במגרש כשתפס דווקא את הצוואר והפנים. מעבר לפנדלים אולי אתה תסביר לי איך וראטי הצליח לשרוד 96 דקות רק עם צהוב אחד. אבל למה לדבר על זה, פנדלים וברצלונה זה יותר מעניין.

נערך לאחרונה ב: ‏9/3/17
    oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  15. יאן קולר Member

2008/2009
    יונייטד צ'לסי ארסנל

Sent from my SM-J710F using Tapatalk