שמינית גמר ליגת האלופות: מנצ'סטר סיטי ומונאקו בעוד חגיגת שערים?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏14/3/17.

1. VAR Member

יש עילויים שהם מסי, יש כאלה שהם מולר ויש כאלה שהם דה בריינה. כל אלה מרכיבים את הטופ של הכדורגל, מי מהם שטוב יותר ומי שפחות. לומר שאין בסיטי עילויים זה אבסורד, יש להם הרכב שחוץ מ4-5 קבוצות כל קבוצה ביבשת הייתה מאחלת לעצמה.
    ו..? למה צריך לעניין אותי מי הבעלים, כל עוד הצורה שבה הוא משקיע את הכסף שלו מביאה לכדורגל שחקנים כמו מרסיאל ואמבפה?

Dayatso ו-Gianzola אוהבים את זה.
  2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

תגדיר אותם איך שבא לך.
    הפואנטה שלי זה שלראשונה פפ היה צריך לבוא ולשנות, ולא רק "לא לגעת".

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

3. DRORIKO Member

כי אמרת לי שאני לא מעודכן, אז במה אני לא מעודכן, מונאקו לא מוחזקת על ידי אוליגרך?

4. VAR Member

אתה מכיר קבוצת כדורגל שלא מוחזקת ע"י בן אדם מאוד עשיר? או שהוא חייב להיות רוסי כדי להיקרא אוליגרך וזה הופך אותו אוטומטית לפחות סקסי?

5. DRORIKO Member

קיצר אין שום דבר מרגש במונאקו, די כבר למשוך את הויכוח המיותר הזה

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  6. Raulito Madridista

מהפייסבוק של עוזי דן כתב הארץ:

קצת מספרים
    - 126 שערים הבקיעה מונאקו בכל המסגרות העונה. כן יש בצרפת גביע ליגה והיא התחילה את האלופות בשני סיבובי מוקדמות ועדיין אנחנו רק באמצע מארס, מספרים פסיכיים של קבוצת ההתקפה הכי טובה היום בכדורגל.
    - זו היתה שמינית הגמר עם הכי הרבה שערים בהיסטוריה, 62, השיא הקודם, 566, הושג לפני חמש שנים.
    - הפעם האחרונה, וזה קרה למעשה פעמיים באותו סיבוב, גם אז שמינית גמר, ששתי קבוצות הבקיעו לפחות שישה שערים בסיבוב נוקאאוט באלופות היו ב-1973-4. באיירן מינכן עם 6-7 (3-4, 3-3) בדרבי נגד דינמו דרזדן, ובאזל 6-7 על ברוז' (4-6, 2-1)/
    - קיליאן מבאפה לוטין שלפני שלושה שבועות היה לכובש הצעיר ביותר בשלבי הנוק-אאוט ((18 ו-85 ימים) מחזיק עתה בשני המקומות הראשונים בקטגוריה.
    - פביאנו כבש 18 שערים בשנתיים האחרונות, 166 היו בפנדלים, נגד ליל מתחתית הליגה הצרפתית ונגד סיטי הוא הבקיע שערים רגילים
    - פפ גווארדיולה הודח מליגת האלופות לראשונה לפני חצי גמר. כמובן שלראשונה הוא לא בברסה/באיירן.
    - קלאודיו ראניירי אימן ארבע משמונה העולות לרבע הגמר (מונאקו, לסטר, יובה, אתלטיקו מדריד)...

7. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@יענקלך שחרר חייב להגיד שאני מסכים פה עם @לירן , הוא קיבל בבארסה את אחד הסגלים הטובים ביותר שאי פעם שיחקו את המשחק,בבאיירן קבוצה שהרגע זכתה בטרבל אחרי שרמסה בחצי גמר את אותה בארסה שהוא עזב שנה לפני.
    ובסיטי? זו כביכול הפעם הראשונה שהוא מקבל מוצר לא מוגמר - שהוא צריך להלכיד את הקבוצה ולבנות את הסגל. הוא לא קיבל בדיוק את הקבוצה הטובה בעולם לידיים. אגוארו אולי היה נכנס להרכב של כל קבוצה בעולם,דה-בראיינה הוא עדיין לא כוכב ברמה הזו(לפחות לא הוכיח עצמו ככזה) וכל השאר הם ממש לא אינסייטה וצ׳אבי וגם לא פיליפ להאם וצ׳אבי אלונסו .

Dayatso, לירן ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  8. Raulito Madridista

זה לא רק איכות השחקנים אלא גם עניין של מועדון ומסורת, כוח הרתעה באירופה ועוד. מסיטי הנוכחית אני לוקח רק את אגווארו בוודאות להרכב של כל קבוצה בעולם, השאר מתנדנדים. ה-B-B-C בתקופת שפל אבל אני לא מחליף את דה-ברוינה בבייל ודויד סילבה חלק מההרכב שלי בריאל מדריד רק על חשבון טוני קרוס. סאנה עוד יהיה שחקן-שחקן בהמשך ומצד שני יש שחקנים מעבר לשיאם, בעיקר בהגנה. וכמובן שאלו בעיות של פפ שכשל בבניית הסגל.

אבל שוב, עונה כושלת לא מעידה על קריירה. אין טעם שוב לכתוב את זה - השחרור של רונאלדיניו ואטו, הרכש, השיפור של צ'אבי ועוד ועוד ועוד. אגב, אף-אחד לא מבטיח שעם היינקס באיירן משייטת לעוד טרבל, יש סיבה שאף קבוצה לא זכתה בגביע הזה פעמיים ברציפות. לא מצדיק לקבל בראש מריאל מדריד 4:0 אבל רק שתדעו.

9. RubberSoul Member

ההבדל בין האנשים פה זה שיש כאלה שמסכימים שהוא כישלון העונה, לעומת כאלה שטוענים שהוא כישלון מאז שנולד.

Dayatso, Gianzola ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  10. VAR Member

בשום שלב לא טענתי שהסגל של סיטי יותר טוב או שווה ברמתו לסגלים שהיו לו בבאיירן וברצלונה. טענתי שזה אבסורד לומר שאין לו עילויים בקבוצה.

11. DRORIKO Member

אני עם הקבוצה הראשונה. אגב זה לא פעם ראשונה שפפ נכשל. העונה האחרונה שלו בבארסה היתה כושלת, אז מה הוא הפסיק באותה עונה להיות מאמן? לא, והוא הוכיח את זה בבאיירן.

12. Sturridge Member

אם יש משהו 'מרגש' במונאקו זה קיבוץ הכשרונות הנדיר שקיים שם העונה. פאביניו, סילבה, באקאיוקו, אמבאפה, מנדי, למאר, כולם בדרך להתפזר לקבוצות הטובות ביבשת.

Civil, Dayatso ו-Die Werkself אוהבים את זה.
  13. סיונרה Member

פפ אינטילגנטי בטירוף, אבל כמו הרבה כאלו לפניו הוא קצת מגלומן. יהיה מאוד מעניין לראות אותו בסיטי לאורך זמן, אני בטוח שהוא יצליח לשפר את הקבוצה, אם יצליח להלחם בפטישים שלו ויתחיל להתפשר על כל מני עקרונות מוזרים.
    אולי הזכיה של קונטה מלך הפרגמטיסטים באליפות העונה תצליח ללמד אותו כמה דברים.

14. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

עולם המאמנים נחלק לאידאליסטים ופרגמטים, ולא יעזור כלום, הסוג השני תמיד יצליח יותר. בספורט צריך לדעת להתלכלך ותמיד למקסם יכולות.
    ברצלונה היא בית חרושת למאמנים אידאליסטים ולא באמת כל כך דגולים, פשוט כי הם מקובעים על העקרונות שמתאימים רק לטופ של הטופ, עוד מימי יוהאן קרויף. פפ הוא חוד החנית שלהם.
    מאמנים באמת טובים בימינו באים מאיטליה, גרמניה ופורטוגל. אולי אם פפ היה נפתח עוד יותר לכדורגל ששאב באיטליה (והוא כן מעיד שלמד שם), הוא היה עושה יותר עם סיטי כרגע.

15. Dayatso #BlackAndWhite#

כמעט ואין הבדל בין לסטר למונאקו , אותו הקונץ בצבעים שונים..

אגב, יש פה אוהדים שבאופן כפייתי דוחפים את הקבוצה שהם אוהדים לכל פוסט שני שלהם בכל נושא וזה מרגיש כמו fxp, מעיק

Sent from my iPhone using Tapatalk

Civil אוהב/ת את זה.