שמינית גמר ליגת האלופות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏23/2/16.

1. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי עדיף לסיים במקום הראשון מדי פעם.*

*ולא לחטוף רביעיה ממילאן כשזה קורה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. Civil Anti Madridista

מלבד הקסמים של הMSN - זה מדהים לראות כל פעם מחדש את אינייסטה ובוסקטס מנטלים את הלחץ מהיריבה בכזאת קלות ואלגנטיות.
    מילה טובה גם לטר שטגן, קיבלנו החמצות לא אופייניות לסוארס (ספרתי לפחות שלוש) והאובר פרגון בהתקפה מנע מאיתנו לפחות עוד שער או שניים.

אבל בסה"כ, תוצאה מצוינת.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  3. alexshw Member

הם שמו את עצמם אחרי משחק אחד במצב של סיכויים אפסיים לעבור הלאה.
    אז בסדר כל הכבוד על המלחמה בגומלין.

4. Super Mario Member

עדיף לזכות בטראבל.

@alexshw "הם שמו את עצמם" אתה אומר את זה כאילו הם עשו את זה בכוונה, אין מה לעשות זה התוצאה שהם השיגו.

5. alexshw Member

אף אחד לא עושה בכוונה רק עוד סימן לקבעון החולני של ונגר וחוסר הפקת לקחים.

6. קשר שמאלי Member

מתי בפעם האחרונה מנצ'סטר יונייטד היתה בשמינית גמר ליגת האלופות?

7. alexshw Member

כן טרול, אני מעדיף לסבול עכשיו לא להיות שם 3 או 4 שנים כדי שיהיה מאמן הישגי שיבנה קבוצה באמת תחרותית, מאשר להתקע עם הפדופיל העקשן הזה שני עשורים.

WellNeverDie ו-Eric Cantona אוהבים את זה.
  8. Super Mario Member

איזה קבעון, אלכס?

9. alexshw Member

קבעון בהצבות לא נכונות של שחקנים, ברכות של הקבוצה שלו במעמדים האלה, נאיביות. טעויות טקטיות.
    כמובן ההתנהלות שלו בשלב הבתים שלא פעם גורמת לו לסיים שני(העונה ספציפית זה סביר, אבל לא כל פעם היה לו את באיירן בבית).

עידן444 אוהב/ת את זה.
  10. Super Mario Member

יש לארסנל מספר שחקנים שהייתי מגדיר אותם "רכים" כמו אוזיל ומרטרסאקר.
    הייתי רוצה לדעת איפה הוא טעה בהצבת שחקנים ובטקטיקה.
    ולגבי ההתנהלות בשלב הבתים אז ב2012 כשארסנל קיבלה את מילאן, היא סיימה ראשונה בבית, שנה שעברה היא קיבלה את דורטמונד איתה בבית ולפני שנתיים הוגרלה לבית המוות עם דורטמונד, נאפולי ומארסיי.
    ככה שגם בבתים לא היו לונגר את החיים הכי קלים.

11. Civil Anti Madridista

זה נוח להסתלבט על ונגר, אבל אני לא רואה אף אנגלייה אחרת כרגע שהייתה יוצאת עם תוצאה אחרת נגד ברצלונה
    ארסנל גם הגיעה הערב לשלושה מצבים מצוינים מול טר שטגן (צ'מברליין, ז'ירו וראמזי) ושניים מהם הקשרים שלה הצליחו להחמיץ ברשלנות.
    לא הגיע הזמן שהסטיגמה הזו תעלם כבר? טיפה כבוד, הליגה הספרדית היא כבר מזמן לא דו ראשית.

נערך לאחרונה ב: ‏24/2/16
    קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  12. zivmay Member

בארסה בהילוך שני מנצחת 2-0 (יכל להגמר יותר), די בקלילות. בזמן שארסנל נתנה את אחת המחציות הטקטיות הגדולות שלה בשנים האחרונות.
    כרגע אין באמת יריב אמיתי לבאיירן ובארסה ( אולי גם לריאל ואתלטיקו), לטעמי באיירן יותר אגרסיבית וקצת יותר ממושמעת, אבל אם זה יגיע לקרב בינהן אי אפשר באמת לדעת. כי במשחקים החשובים באמת, ניימאר ומסי נזכרים שהם גם צריכים לעשות קצת הגנה.

13. DRORIKO Member

מדהים איך למרות גילו ולמרות כל הפציעות שעבר רובן הוא עדיין שחקן כזה כביר

14. עידן444 Member

ארסנל נתנה מחצית טקטית טובה ולצערי כש״הקשיבה״ לשגיא כהן שהיא חייבת לנצח ויצאה קדימה נתפסה עם המכנסיים למטה. אני לא רואה שום אסון בלצאת לקאמפ נואו עם 0-0. כשמדובר בברצלונה זו תוצאה שמשאירה את ההתמודדות עם סיכוי כמעט זהה ללצאת עם נצחון דחוק.
    באופן מסורתי לארסנל בשלבי הנוק אאוט נוח יותר בחוץ. לא יכול לשכוח את אותה עונה שבנטנר העלה אותנו ליתרון ורק הרחקה שערורייתית של ואן פרסי מנעה מאיתנו העפלה.
    יציאה עם כל כך הרבה שחקנים קדימה וירידה מאוד גרועה להגנה- ופוף... גמרת את הסיפור...
    ואז כבר ברור שתצא קדימה ותחשף... להגיד נצחון קל של ברצלונה שהיה יכול להיגמר בתבוסה זה נסיבתי לגמרי ורוב ההזדמנויות היו אחרי השער. לפני השער היו הזדמנויות שוות בין הקבוצות וזה יכול היה ללכת לשני הכיוונים.
    לראות את ונגר בכתבה לפני המשחק אומר בראיון שלראשונה בחייו יש לו כסף ואין לו את מי להביא ואני לא יודע אם לצחוק או לבכות. יש לי כבוד גדול לונגר. אני חושב שבכמה רמות מעל המשתמשים האחרים פה בין אם הם אוהדי ארסנל או לא- אבל ההתבטלות הזו באירופה פעם אחר פעם מעצבנת אותי אפילו יותר מחוסר היכולת לזכות באליפות כבר מעל 10 שנים- ובאמת די ארסן. מיצית. חולם שתיקח אליפות ותפרוש בשיא כמו סר אלכס. אבל איפה אני חי? ברור שלא יקרה... כלומר- אני בהחלט רואה סיכוי לאליפות- אבל לא לחלק השני. כיוון שמההנהלה אני לא מצפה לכלום ברור שלא משנה מה יקרה, כנראה ניפגש גם בעונה הבאה, ובעוד שנתיים, ובעוד 3...

Sent from my iPhone using Tapatalk

15. All_Hale_Conradinho Member

אני נורא שמח האמת. אחרי שהודחנו מול מונאקו בשנה שעברה יציאנו לריצה נהדרת בליגה. אני קונה עוד 5 קמפיינים כאלה בצ'מפיונס בשביל אליפות מזורגגת אחת.