שמינית הגמר: הולנד ברבע הגמר

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י cazzo, ‏28/6/10.

1. Raulito Madridista

השער של סניידר מבטיח את מקומה של הולנד ברבע הגמר, אבל צריך להתעכב על שחקן אחר - אריאן רובן. פרט לגמר ליגת האלופות, בו גם היה הכי טוב מבחינת באיירן על כר הדשא - רובן הכריע את כל המשחקים הגדולים בהם השתתף העונה - פיורנטינה(שמינית גמר), יונייטד(רבע גמר), ליון(חצי גמר), שאלקה(חצי גמר גביע גרמני) ובטח יש עוד. גם היום רובן חזר אחרי פציעה מרגיזה והכריע עבור הולנד את המשחק עם מהלך מצויין. לטעמי העובדה שקאוט זז שמאלה רק מראה את המעמד של רובן בנבחרת - הוא השחקן הכי חשוב ואף-אחד לא מסתיר זאת. כשרובן כשיר לא קיים אצלו שלב הגישושים והוא ישר בא לעבוד.
    עדיין לא ראינו כדורגל מספיק טוב מצד ההולנדים וברור שמול ברזיל זה לא יספיק. היה שיפור מסויים, בעיקר בתחילת המחצית השנייה, אבל הולנד עדיין לא דומיננטית כפי שמצפים ממנה. לסלובקיה גם היה מצב כפול במהלך המחצית השנייה אבל ויטק החמיץ ברשלנות מול השוער(לו המאמן הסלובקי היה צריך לקבוע מי השחקן שיגיע למצב הטוב ביותר להבקעה - הוא היה בוחר בויטק). בכל-מקרה סלובקיה הרוויחה את הקרדיט שלה בצדק במונדיאל הזה עם הניצחון על איטליה. בשביל נבחרת צנועה כזאת גם שמינית גמר זה הישג.
    בחזרה להולנד - קאוט עם דקות טובות מאוד לקראת הסיום וגם אלייה שחקן שרק צריך את הליטוש הסופי בדרך להיות הקיצוני הבא בכדורגל העולמי.

2. eran levy Member

על הצלילה של ויטק ברחבה אף אחד לא ידבר, זה לא מעניין אף אחד, זה לא שינה בכלום את העלייה של הולנד וזו היתה סלובקיה. אבל שוב השופטים טועים במשחק שמינית גמר, משחק שלישי ברציפות, וזה מתחיל להיות חסר הגיון. בכל משחק טעות שגורמת לשער (או שמונעת שער)

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מה אני אגיד... אני מקווה שהיכולת היא בגלל בחירה ולא בגלל שזה מה שיוצא. מעט מדי כדורגל, סלובקיה הייתה יכולה לכבוש 2 שערים ממצבים נוחים, גם אנחנו החמצנו, אבל החזקת הכדור של סלובקיה כאשר אנחנו רק ביתרון 1-0 ממש לא מובנת לי, למה להוריד את הגז ב- 2-0?

זה נכון שכל משחק לגופו, אבל אם היכולת הזאת תחזור על עצמה ביום שישי אנחנו מפסידים גם לברזיל וגם לצ'ילה. הסלובקים הגיעו ללא מעט מצבים, ולחשוב על ההתקפה הדרום אמריקאית שתהיה מולנו ביום שישי.. לא עושה לי טוב, יש הרגשה לא טובה. כל פעם שהגענו לאיזור הרחבה היינו מסוכנים, רק צריך ללחוץ ולרצות והניצחון היה הרבה יותר משכנע.
    ואן בומל היה מצויין, גם דה יונג היה טוב, סטאקי היה בסדר גמור וחבל על השטות בסוף, אבל ב- 2-0.. לא נורא.
    זה היה יכול להיגמר אחרת, וויטק החמיץ ממצב שאין נוח ממנו חוץ משער ריק, היה לנו לא מעט מזל, נגד שחקנים איכותיים יותר זה היה נגמר רע יותר, חייבים להשתפר.

עריכה: דווקא אני חושב שהיה פנדל... ראיתי הילוך חוזר אחד, ראיתי נגיעה של היד ברגל, נראה לי פנדל, צריך לראות שוב, אבל לא כזה חשוב.

נערך לאחרונה ב: ‏29/6/10
  4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם זה יספיק מול ברזיל? את זה נדע ביום שישי...
    בסה"כ הולנד שלטה לחלוטין במשחק ומתי שהיה צריך שטייקלנבורח היה שם. עד הדקה ה-65 סלובקיה אפילו לא בעטה כדור בין החיבורים!!! אני מוכן שיקטלו את הנבחרת שלי כי אנחנו לא משחקים 'מספיק אטרקטיבי', אבל כולם בהולנד, כולל אני, נמאס מהתוית של כדורגל טוב אבל בסוף לעוף הביתה.

אם נעוף נגד ברזיל אז נעוף לדעתי נגד אלופת העולם הבאה, אבל ברזיל עדיין לא ברבע הגמר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    הולנד נמצאת ברבע הגמר וברור לי שיש מספיק אנשים אחרים שמקנאים בנו. עכשיו קצת להרגע ולהתכונן ליום שישי.

נ.ב - פנדל לא היה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לירן, היה מגע, אבל בחיים לא היה פנדל כי החלוץ הסלובקי פשוט חיפש את המגע.

בחיים לא היה פנדל. ומה שמצחיק, השופט עמד חצי מטר ליד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

6. פול סקולס Member

אכן פנדל רך וגבולי מאוד, יש דימיון רב לפנדל שנשרק לטובת רוני מול ארסנל השנה באולד טראפורד.

נערך לאחרונה ב: ‏29/6/10
  7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן, הסטטיסטיקה היבשה נגדך.
    http://www.fifa.com/live/competitions/worl...1113/index.html

סלובקיה בעטה 3 פעמים בין החיבורים. הראשון היה של סטוך באמצע המחצית השנייה, מהר מאד הגיע העצירה הנהדרת של שטקליינבורח (לואיס פאביאנו היה מבקיע...) ולבסוף הפנדל. הולנד בעטה 9 כדורים בין החיבורים של מוחא.

ללא ספק שההזדמנות השנייה של סלובקיה ברזיל היתה כובשת, אבל חוץ מזה אנחנו לחלוטין שלטנו במשחק. הפנדל מעצבן אותי, אבל בסה"כ זו היתה הבעיטה האחרונה של המשחק.

8. קרלס פויול5 Member

משחק בינוני של ההולנדים התחיל בכך שהם עלו ליתרון משער יפה של רובן והמשיך ביכולת בינונית ואז טעות של סלובקיה שמתעסקת יותר מדי עם השופט עולה בשער של שניידר שמבקיע מול שער ריק. ואז פנדל(חוקי מאוד אגב) מגיע לסלובקיה, ויטק כובש ומבקיע שער מצמק בלבד שלא עוזר לאף אחד, הולנד ברבע כנראה נגד ברזיל.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שי, אין בעיה עם זה, הבעיה היא שה-9 בעיטות באו במרחקים מאוד קצרים אחד מהשני, זאת אומרת שהפעלנו לחץ בנקודות מאוד בודדות וספציפיות של המשחק, ושעשינו את זה הגענו למצבים בקלות, מה שאומר שאם השחקנים היו שמים קצת יותר גז זה נגמר לחלוטין אחרת וקל הרבה יותר.

אבל כמו שהוספתי בהתחלה, אולי זה מבחירה, אולי ואן מרוויק יודע שנגד סלובקיה אין צורך ליותר מזה וזאת הייתה מראש תוכנית המשחק, יכול להיות, אין בעיה, העיקר שיש רבע גמר.
    ברבע יהיה אופרה אחרת.

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בהחלט מסכים עם דבריך. במחצית השנייה היינו צריכים לשחק יותר טוב, אבל ההרגשה שלי היא שהשחקנים הרגישו שאולי כדאי לחסוך בכוחות. סלובקיה נראו דקות ארוכות חסרות כל יכולת, אבל לצערי עדיין אין לנו את היכולת ה'גרמנית/איטלקית' לסגור ממש את ההגנה בצורה מושלמת.

אני רוצה להאמין שנגד ברזיל (צ'ילה לא תנצח) אנחנו נבוא למשחק כאנדרדוג ואז אולי נוכל להראות יותר כדורגל. מה שכן, ברזיל נבחרת מאד מסוכנת מבחינת התקפות מתפרצות. ברגע שאנחנו נלך יותר מדי קדימה הם יענישו אותנו.

11. ManUtd Fan Member

נדמה לי הולנד וגרמניה התחלפו ביניהם. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

המשחק הכי פחות טוב בשמינית הגמר. הולנד מאוד לא מרשימה עד כה ויכולת כזאת (ב-99%) לא תספיק מול ברזיל. בנוסף לכך, זה לא היה רחוק מללכת להארכה עם ויטק היה קצת יותר חכם והיה בועט פס במקום לשלוח טיל כמו הסקי לגוף של השוער.
    אני דווקא חושב שהיה פנדל, יש נגיעה, השחקן בהחלט מוסיף תיאטרליות, אך זה לא משנה לדעתי. היה פנדל. בכל אופן, זה לא ממש משנה, הולנד הרי עדיין בשלב הבא.
    רובן אגב, מדהים. השחקן הזה כל-כך תכליתי... תענוג לראות אותו.