שמינית הגמר: חגיגה גרמנית!

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏27/6/10.

1. Igi Member

המשחק הזה הוא לא רק אחד הכשלונות הגדולים של קאפלו בקריירה, כל הטורניר הזה היה אולי הכישלון הכי גדול שלו בקריירה. זה היה הטורניר המביש ביתר שראיתי מנבחרת אנגליה מאז שאני חי.
    אם זה לסיים שניים בבית כל כך עצוב,
    לספוג תבוסה משפילה מהגרמנים,
    לראות 4 אינדיבידואלים כמו קול,ג'ונסון,טרי ואפסון שעל הנייר אמורים להוות רביעיית הגנה לא רעה מראים גועל נפש אחד גדול.,
    לא לזמן קשר שמאלי אחד לסגל,
    לשחק על הסקי במקום לשחק על רוני,

השחקנים כמובן אשמים לא פחות. ג'ונסון המכה, טרי ואפסון עם משחק מגעיל, עזבו אין לי עצבים אפילו להמשיך...

לפחות עכשיו אפשר להמשיך ליהנות מהטורניר בצורה אובייקטיבית. חוץ מזה נותר לי רק לקוות שהשופטים לא יהרסו עוד משחקים כמו היום וכמעט כמו אתמול.

2. מראדונה Member

חייב לציין את שוויני שלטעמי הוא האנדרייטד הכי גדול בעולם.
    אחד הקשרים הטובים ביותר שיש,כל החלטה שהוא לוקח הכי טובה שאפשר,לא מאבד בכלל,שחקן מטורף.

3. shlomydavid מנהלים

כל הכבוד לגרמניה על תצוגה מופלאה, אבל חבל שיזכרו מהמשחק הזה בעיקר את טעות השיפוט..
    האנגלים הפקירו את ההגנה ושילמו על כך ביוקר.

4. spurs229 Member

זה פשוט לא נכון. ג'ונסון, טרי ואפסון שחקני כדורגל לא טובים. הם לא היו טובים במהלך העונה, ולא הייתה שום סיבה שיישתפרו פתאום במונדיאל.
    לא ברור לי למה הם פתחו, במיוחד הליצן הראשי ג'ון טרי שזומן רק בגלל השם והניסיון ואל בגלל היכולת.
    ביזיון ידוע מראש.

5. המבין Member

איזו חגיגה גרמנית, המשחק הכי טוב במונדיאל הזה בלי תחרות עד עכשיו.
    סוף כל סוף מתפוצץ הפלופ הזה שנקרא נבחרת אנגליה- שהיא נבחרת עלובה שהגיע לה לקבל כזו סתירה. חבל לי על קאפלו שזה בלי ספק הכתם הכי גדול על הקריירה שלו ויעיב עליה.

6. eran levy Member

לא יזכרו את השופט, יזכרו עוד משחק מופלא בין אנגליה וגרמניה. גם האנגלים יודעים שלא השער הפסול הוא מה שחשוב.

7. GiladG2 Member

congrats לגרמניה, נבחרת מצויינת וראויה להגיע לגמר, הלוואי שתעיף את הנרקומן בדרך. תומאס מולר עצום.

השער של לאמפרד מרגיז, מעצבן, מרתיח, והיה יכול לשנות לגמרי את המשחק. אבל זה לא סיבה להפסד, הגרמנים היו יותר טובים בשלבים החשובים של המשחק.
    פישול ענק של נבחרת אנגליה. הפעם האשמה לא כולה בקאפלו. ג'ון טרי עם מיקום עלוב בגול הראשון, אשלי קול נכשל בסגירה על מולר בגול השני. השערים השלישי והרביעי הובקעו בגלל הפקרות בלתי מוסברת בהגנה, ו-2 טעויות של גארת' בארי (זה השחקן שכל כך קיווינו שיחזור לכשירות? אני זוכר בארי אחר). לא הייתה סיבה לשלוח כל כך הרבה שחקנים קדימה. הגענו לשער של נוייר באמצעות משחק מסודר, לא היה צורך ביצירת בלאגן בשלב כל כך מוקדם.
    אפשר לצחוק עד מחר על החילוף של הסקי, אבל האמת שהוא כבר לא היה משמעותי כל כך, דפו ורוני לא הצליחו להתמודד עם מרטסאקר ופרידריך באוויר, דפו נכשל גם לנצל את יתרון המהירות שלו בשני מצבים שאם היה יותר עירני היה יכול להישאר מול נוייר. הסקי נכנס אולי להוריד איזה כדור בראש במזל.

עומר, אני לא יודע לאיזה אוהדי אנגליה אתה מדבר, אבל האמת היא שהרבה מהאוהדים שכותבים כאן היו פסימיים לפני ובמהלך. אנגליה איכשהו ניצחה בסקר של מי תהיה האלופה, אני בספק אם יותר מ-3 אוהדי אנגליה הצביעו בשבילה, אני חשבתי וחושב ברזיל.

כישלון של קאפלו, אבל גם אני מעדיף שהוא ימשיך ליורו 2012, הוא לא הוציא את המקסימום מהנבחרת הזאת לפי דעתי, ואני מאמין שאת הטעויות שהוא עשה בבניית הסגל למונדיאל הזה הוא יתקן.

8. אוהד נבחרת גרמניה Member

לא להשתגע.לא להלל ולשבח.ולא לפרק את נויר.לבטוח בשם.ולא לנאחס

9. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, חשבתי על זה כשנוימן צעק "טעות של בארי! טעות של בארי!". הטעות האמיתית הייתה של לאמפארד. בין אם במקור התכנון היה לבעוט או להגביה, אסור היה לו לבעוט אם כל השחקנים כבר נכנסו לרחבה. מלבד העובדה שכמעט בלתי אפשרי להבקיע ככה (הכדור פשוט אמור לעבור בין 200 שחקנים?), אם הוא לא עובר את החומה, אנגליה חשופה לגמרי בהגנה.

בנוגע לשם של מולר, יש אומלאוט מעל ה-U. מבטאים את זה בתור OO מאורך שמגיע מהחלק האחורי של הפה. קצת קשה להסביר. תנסו לבטא מיולר, רק בלי ה-י'. זה בערך מה שיוצא.

לירן, אני לא מבין מה הייתה הבעיה בהודעה שלי. לא נתתי לגיטימציה לטעות השיפוט, אלא בסה"כ טענתי שאם השער היה מאושר זה היה סוג של שוד, כי גרמניה הייתה הרבה יותר טובה במחצית הראשונה. כמובן שאין מגיע בכדורגל, אבל זה היה המצב. מה שניסיתי לומר זה שאם אנגליה תשחק במחצית השנייה כמו שגרמניה שיחקה במחצית הראשונה, היא תוכל להגיד שטעות השיפוט הייתה הדבר היחיד שדפק אותה. אם לא, זה יכול להוות תירוץ, אבל לא הרבה מעבר לכך, כי בסופו של דבר אנגליה הייתה נחותה לגרמנים לאורך המשחק.

10. c_web Member

לא הגיע לאנגליה לנצח את המשחק הזה.
    גרמניה שיחקה נהדר למעט 10 דקות בסוף המחצית הראשונה, ופה הדיון מסתיים. אפשר לנעול? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏28/6/10
  11. קטלוני Member

גם אם השער של לאמפרד שנפסל שלא בצדק היה מאושר,גרמניה הייתה עדיין עולה בזכות ההגנה המפוררת של אנגליה.גם כשנשאר חצי שעה לסיום והתוצאה 2-1 למה רק בלם אחד נשאר בהגנה?

12. shlomydavid מנהלים

זה רק בתיאוריה. אי אפשר לדעת כיצד המשחק היה מתפתח אם השער לא היה נפסל..

גרמניה אמנם שלטה בשדה ב-90% מהזמן, אבל שער שיוויון 5 דק' לסיום המחצית יכל לשנות הרבה את המומנטום של שתי הנבחרות.

13. eran levy Member

לא יכולת לומר זאת טוב יותר - הכל תיאוריות, ואף פעם לא נדע מה היה קורה אילו, אבל נרצה את התיאוריות המעניינות יותר, כך שאפשר לרדת מהנושא.

14. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

כל האנגלופילים האופטימים בטרום המשחק כנראה אופטימיסטים באופיים, אחרת אין לי הסבר לאמונה של כמה מהם לאחר שראו את הנבחרת שלהם משחקת, או ליתר דיוק לא משחקת, בשלב הבתים והעפילה בקושי. כל השינויים המאולצים בהגנה גרמו לחוסר תיאום בין השחקנים, החלק ההתקפי כמעט ולא היה קיים, רוני רוב הטורניר היה על תקן נעלם, התעורר בחצי שעה האחרונה של המשחק אך זה היה מאוחר מדי. יתכן שאם וכאשר השופט היה מאשר את השער הכשר למהדרין של למפארד, הכל היה נראה אחרת, אך האנגלים לא צריכים להשען על זה כתירוץ, אלא לבוא בטענות אך ורק לעצמם. קאפלו נכשל ולא רק במבחן התוצאה, זה מספר זימונים לא ברורים, שיטת משחק כושלת ובעיקר נתינת סרט הקפטן לשחקן (תרתי משמע) דוחה שעבר עונה מבישה מול עיניהם של האוהדים ביציעי הקופ, אני כמובן מדבר על סטיבי, סטיבי ג'י, זה מבחינתי הכישלון הכי גדול של האיטלקי ואני אומר זאת בדעה הכי אובייקטיבית שיש.

15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הנבחרת האירופאית האהובה עלי בשנים האחרונות ניצחה הערב ולמיטב הבנתי זה היה תוך כדי מתן תצוגת כדורגל גדולה (לא ראיתי את המשחק). חבל שטעויות של צוות השיפוט השפיעו על המשחק, אני רואה שיש קונזנצוס כאן על הטעויות, גם אם גרמניה הייתה עדיפה והייתה מנצחת בכל מקרה. שלושה משחקי שמינית וכבר יש לנו שתי תצוגות שיפוט לא טובות של שני שופטים נחשבים באופן יחסי בפיפ"א (שטארק ולריונדה).

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/6/10