שמינית הגמר: ספרד גוברת על פורטוגל משער של ויאה

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Raulito, ‏29/6/10.

1. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אין למאמנים את האומץ להוציא את רונאלדו. והנה עוד משחק אנוכי וחלש שלו ושוב 90 דקות.

2. riquelme1 Member

אינה הגיע אנטי ברצלונה\ספרד. לא היה נבדל.

יש תחושה שגם אחרי 30 משחקים לא תלמד את הבעיה.

נערך לאחרונה ב: ‏30/6/10
  3. shlomydavid מנהלים

ספרד הייתה טובה יותר, החזיקה הרבה יותר בכדור, והגיעה להרבה יותר הזדמנויות שללא היום הגדול של אדוארדו, היו מסתיימים בניצחון רב שערים לספרד.
    ניצחון מוצדק !

4. eran levy Member

בשידור הגרמני הראו שהיה נבדל, קטן מאוד אבל נבדל.

5. GiladG2 Member

הגול באופסייד ברור, אבל זה הסטנדרט כרגע, אין למי לבוא בטענות.

קירוש עשה עבודה נהדרת בשנתיים האחרונות בפורטוגל, בכל מה שנוגע להגנה. הוא שכח לבנות את הצד השני של המגרש. משהו כמו 3 או 4 משחקים של 0-0 במוקדמות, ולהוציא את ההתפרקות של ההגנה של צ. קוריאה, הם לא הצליחו להבקיע לא נגד ספרד, ולא בבתים נגד ברזיל וחוף השנהב. רונאלדו עם החלטות התקפיות פשוט מבזות, התקפה אחר התקפה. אלו דברים שהוא עשה בריאל וביונייטד אולי פעם אחת ב 10 משחקים. הדבר היחיד מבחינה התקפית שהלך טוב לפורטוגל בשבועיים האחרונים זה הפריצות של קואנטראו בשמאל, התגלית של המונדיאל עד עכשיו. גם מבחינה הגנתית, הסימני שאלה שהיו לגביו כמגן לפני המונדיאל נעלמו.

אני מתקשה מאוד לראות את ספרד משחקת. לא רק בגלל המערך המוזר והחוסר שטף שחברנו גונזו עושה עליהם קריירה, הצלילות המרגיזות שלא נגמרות, על כל נגיעה קטנה כל אחד מהספרדים (חוץ מאיקר) נופל כאילו קיבל ירייה בלב.

6. 亚历山大帕托 Member

ספרד פוגשת את פורטוגל... אתה מצפה שלא יהיו צלילות והצגות?

7. gonzo18 Member

בא לי להקיא,אפילו לא שמחתי בשריקת הסיום. אני אפטי לחלוטין למונדיאל הזה. בכול החיים שלי ממונדיאל 94 ועד ליורו 2008 כולל משחקי ידידות ומשחקי מוקדמות תמיד קפצתי בגולים של ספרד והתרגשתי במשחקים של ספרד. דל בוסקה גרם לי להיות אפטי כמו ההרכב שהוא מציב. עכשיו כול הפרשנים בערוץ הספורט מצטרפים לשלמה שרף בביקורת על דל בוסקה וזה אחרי עוד ניצחון שקר של ספרד בזכות הפנומן דויד וייה. וייה נמצא עכשיו בכושר שיא וכשהוא בכושר שיא הוא בלתי ניתן לעצירה. אף בלם בעולם לא מסוגל לעצור אותו כשהוא בזון. מצד שני לוייה יש תקופות שהוא נעלם אבל למזלו של דל בוסקה הוא קיבל את וייה בכושר אדיר. עכשיו ספרד כנראה תגיע לחצי גמר אבל עדיין כואב לראות את ההתעללות של דל בוסקה בנבחרת. אני לא אחזור היום על הטעויות שהוא עשה,שלמה שרף עשה את זה במקומי היום בשידור. ניצחון עצוב של ספרד בניצחו של המאמן הפחדן.

8. GiladG2 Member

ממש לא. האמת שחוץ מרונאלדו שכנראה נולד במדינה הלא נכונה הפורטוגלים די בסדר. הספרדים פשוט בלתי נסבלים מהבחינה הזאת, באימונים של השייטת יש פחות צלילות.

9. gonzo18 Member

אם לי כאוהד שרוף של ספרד כואב לראות את ספרד משחקת אז אני מניח שאצלך זו קנאה קשה מלווה בכאב. אוי,עצוב.

10. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

היום כל הנפילות של רונאלדו היו בגלל עבירות (שלא נשרקו). כנראה יש לו מה ללמוד מבוסקטס וסרחיו ראמוס.

11. riquelme1 Member

אני יענה לך כאן, רונאלדו גם שהוא חלש בכל נגיעה בכדור מוריד את הלב. סימאו, היה השחקן הכי חלש במשחק, הוא זוועתי בשנה האחרונה.

12. GiladG2 Member

קינאה דווקא זה לא תכונה חזקה אצלי, ומה שעצוב לי זה לראות את הגישה למשחק של חלק גדול מהשחקנים בנבחרת הזאת.

13. gonzo18 Member

לספרד יש צוללנים כמו ראמוס ובוסקטס (הצוללן הכי גדול בעולם) אבל כמעט בכול נבחרת אפשר למצוא שחקנים כאלה. כן,גם באנגליה הנהורה יש את סטיבי ג'י שהוא צוללן משכמו ומעלה בנוסף להיותו שחקן גודל בעבר. אבל למי אכפת מהצוללנים? תראו מה דל בוסקה עשה היום בהרכב. שוב 4 קשרים באמצע,וייה קשר שמאלי וטורס חלוץ בודד. הבונקר הזה עוד יוביל את ספרד לזכיה היסטורית בגביע העולמי (זכיה דוחה אמנם) כמו שבעבר הפחדן הזה הוביל את ריאל פעמיים לזכיה בליגת אלופות. חברים,לדל בוסקה יש נוסחא מנצחת - בונקר בקבוצות עם אינדיבידואלים מהטובים בעולם. מנצחים משחקים בזכות בונקר והברקות והבלחות של שחקני טופ עולמי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

אגב,רק שתדעו,כפלורנטינו פרז פיטר אותו ב2003 הוא אמר שדל בוסקה זה מאמן לקבוצות קטנות מכיוון שהוא פחדן. במילים האלה,בדיוק!

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארוע שווה הרחקה למספר משחקים?

15. קטלוני Member

בואו נקווה שגם מול פרגוואי הקוון והשופטים יתעלמו מנבדל.למה שער לא חוקי זה הדבר היחידה של ספרד לעלות?