שמש עולה בצד אחד, ובצד השני יורדת.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י xavi6, ‏29/10/07.

1. xavi6 Member

ראיתי מסירות של גוטי עוד כשהיה זירעון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

הוא נותן לי 3 כאלה מצד שמאל, אני לא צריך להעביר אותו לאמצע שיתן לי כזאת אחת פעם במשחק, יבכה לפאולים שעושים עליו גרזנים עצבניים ושכול המשחק יהיה תלוי על אותה מסירה.

אני יסביר לך שוב, אתה לא יכול לשחק בשיטת היהלום כמו שאתה רוצה, כשיש לך שחקן כמו דקו בקבוצה. אתה יכול לשחק עם צ'אבי ואיניסטה, וטורה\מארקז\אדמילסון מאחוריהם, אבל בעיקרון אתה מאבד פה את השחקן הכי חשוב במערך-דקו. דקו הוא המנוע, כשאתה מכניס את רונלדיניו 2 מטר מהמשצבת שלו-הוא נעלם, והמשחק יתקע לך. בנוסף לזה, אתה לא יכול לשים התקפה וסיגנון שלם על שחקן אחד, אי פעם ראית את קאקה בירידה כמו רונלדיניו? לא, ואתה גם לא תראה, עליו אתה עוד יכול ליסמוך ולשים עליו את כל המשחק כי לא רק שהוא פשוט שחקן אמצע קלאסי שמושלם לשיטת היהלום(תלוי עם זה עם חלוץ אחד או שניים), הם גם מכירים את העבודה יותר טוב. רונלדיניו הוא שחקן צד, לא אמצע, נקודה.

בעיקרון, הוא פחות מהיר, מה שצריך שחקן אמצע, הוא מפסיד במאבקי גוף למגנים ששוקלים חצי ממשקלו, תאר לך מה יקרה באמצע שיוצב עליו גטוסו או בולדוזר אחר, ושנית-מדהים? מה מדהים בליראות אותו 20 פעם עושה את אותו פאקינג מהלך מעצבן? רץ, רץ, עוצר, חוזר אחורה, מקבל חזרה, עושה שני צעדים לכיוון האמצע ומחפש את מסי בעוד איזה "מסירת פירלו" שמצליחה פעם ב-500 פעם. זה לא מדהים, זה מעצבן ומייגע שבא לי לקחת נבוט, לעלות לטיסה הראשונה לברצלונה, לדבר עם ג'ימי ג'אמפ שילמד אותי איך ליפרוץ למגרשים ולהיתנקש בחייו של רונלדיניו.

חביבי, תישרוף את ספר לימודי התאוריה, דחוף http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏1/11/07
  2. Ohad_Glr Member

אני לא מתכוון למסירות הפירלו האלה.למסירות שעולות בחצי גובה ונוחתות בול על הרגל, עם חיתוך של כדור. משהו שדומה לבעיטות החופשיות של רונאלדו (כריסטיאנו). לא בדיוק פס.

קודם כול, דקו פצוע כרגע לא? . כנראה שלא, אז זה די מבטל את האפשרות לנסות את רונאלדיניו באמצע.

לגבי השאלה מה יקה אם תציב עליו את גאטוסו. אם תציב את גאטוסו על רונאלדיניו הוא יהיה משותק לגמרי, אבל גם כריסטיאנו רונאלדו הוא שיתק וגם קאקא לא יכול לעמוד מולו. אם תשים מולו יריב אנושי אבל חזק כמו איזה אסיין אז תראה ניהול יפה של המשחק ואת המסירות המדהימות שאני מדבר עליהם.

שחקן כנף חייב מהירות וכדרור, שכרגע משום מה אין לרונאלדיניו. אם התכונות האלה יחזרו לו, אין בכלל ספק שהוא מצריך לשחק בצד.

אבל כרגע לדעתי הוא יכול לפרק כל הגנה מהאמצע. בטח את של ויאדוליד. למרות שזה נכון ששיטת היהלום יותר תתאים לו, ובמערך ה4-3-3 הוא לא בדיוק השחקן שהכי מתאים לאמצע.

3. guyholl Member

אני לא יודע אם אתה זוכר אבל ריאקארד ניסה כמה משחקים לשים את רונלדניו באמצע וזה פשוט לא עבד,המשחק היה תקוע שהוא שיחק שם.

נערך לאחרונה ב: ‏1/11/07
  4. אחד_מנתניה Member

מול מילאן בסאן סירו הוא שיחק באמצע וניצח לבארסה את המשחק, אבל בכושרו הנוכחי לא נראה לי.

5. 亚历山大帕托 Member

בסאן סירו הוא השתחרר בדיוק פעם אחת, אותה פעם שניצל בגדול כדי לבשל שער מנצח.

6. אחד_מנתניה Member

בולשיט, הוא הוא עשה בזמנו מגאטוסו את מה שאף אחד עד היום כמעט ולא מצליח לעשות(כולל כריסטיאנו רונאלדואים למינהם), והוא שיחק במשחק הזה באמצע ואטו בשמאל, והיה נפלא אני גם זוכר השתחררות מדהימה שלו שלאחר מכן הוא בעט כדור לקורה ובכלל זה אחד המשחקים הגדולים שלו.

7. Bensh Member

את מה שרונאלדיניו עשה לגאטוסו באותו משחק מנסים עד היום במילאן לנתח
    חוץ מזה שזאת לא הפעם היחידה שהוא מאכיל את גאטוסו אבק: פה הוא עשה את זה גם לו וגם לנסטה בשיאו

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/11/07
  8. guyholl Member

אני לא מדבר על עונת 05-06 שבה הוא היה קילומטרים מכל השאר אלה על העונה הקודמת שבה ריאקארד ניסה אותו באמצע כמה משחקים וזה פשוט לא עבד.

9. xavi6 Member

המהלך שבן הביא, זה לא בידיוק מהלך שגטוסו קשור עליו, גטוסו היה מאחוריו בכלל מה אתה רוצה שיעשה, שיבעט לו ברגל? הוא היה מאחורי במרחק של 4-5 מטר, הוא קיבל את הכדור כאשר גטוסו היה מאחוריו. סה"כ הוא לא עשה לו כלו, לא בית ספר ולא בטיח, תפסיקו להמציא דברים. מי שבאמת עשה להם "בית ספר" היה איניסטה.
    אוהד, ההיתווכחות פה היא לחינם, זה לא משהו שלא ניסיניו, גם האוטיסט המקורזל עם החליפה הזולה העונה לשם "פרנק ריקארד" חשב (מזל שהוא חושב) על זה וזה פשוט לא עבד, לא עבד, היה תקוע כמו נוד, חלאס ליטחון מים.

נערך לאחרונה ב: ‏2/11/07
  10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

משהו באמת עובר על רונאלדיניו , מתתי בפעם האחרונה ראיתם אותו מחייך באילוץ כשהוא כובש ?

11. דניאל א. Member

אה באמת? בדיילי של כמה חודשים טובים- הגעת לזה! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכוונה לא ליכולת , לשמחת חיים .

13. M_T_A Member

זה לא ממש משנה עם הוא עשה בית ספר לגאטוסו או לא, העובדה היא שגאטוסו היה שם, הפריע לו וחסם לו את שדה הראייה ולא נתן לו אפשרות לחשוב יותר מעשירית שניה, ורונאלדיניו מאמצע המגרש הלביש לג'יולי שהיה ברחבה כדור על הרגל, בדיוק לנקודה הנכונה במרחב שממנה ג'יולי היה יכול להפציץ לרשת בוולה ווא אכן עשה את זה. אבל היכולת הזאת עדיין נשארה לו, יש הרבה דברים אחרים שזה נראה שהוא לגמרי שכח..

14. Barcik Member

שלום כולם.

דעתי על רונאלדיניו כנראה מוכרת. מדובר בשחקן מבריק, אך גם אחד שסובל מעצלנות, נהתנות ואגואיזם (לא על המגרש, בהתנהגות).
    מאז המונדיאל, לא מדובר באותו שחקן. זוהי תופעה שראינו בעבר על שחקנים גדולים רבים. תקופות קשות הן בלתי נמנעות בקריירה. הן קרו לכל שחקן גדול בזמנו. החוכמה, כידוע, היא לצאת מהן. שחקן גדול באמת חסום רק מנטלית. אמנם רוני לא זריז כמו בעבר, אך אני בספק גדול שהוא איבד את היכולת לשלוט במשחק ולנצחו ברגע. מעטים יודעים להוציא מים מהסלע כמוהו.
    אבל לא אכפת לו. להבדיל מכולנו, כנראה שרונאלדיניו לא חש כי יש לו מה להוכיח. רונאלדיניו לא מעוניין לחזור לכושר שאפיין אותו בשיאו. רייקארד ספסל אותו, התקשורת ביקרה אותו, דעת קהל הכדורגל העולמי השתנתה, ולרונאלדיניו לא אכפת. שום גורם חיצוני לא מסוגל להשפיע על כך, רק הגאושו עצמו יכול לשנות זאת. לצערי הרב, אני לא רואה את זה קורה בעתיד הנראה לעין. מעבר לקבוצה אחרת הוא הזעזוע הגדול ביותר שאני מסוגל לדמיין, ואני לא בטוח שאפילו בתסריט הזה יחזור הניצוץ לגאושו.

אבל בחייאת, רוביניו?! אני לא מתווכח על הכשרון העצום שלו, אבל השחקן הזה עשה התקדמות כל כך קטנה מאז שהגיע לאירופה. קבלת ההחלטות שלו (האספקט המשמעותי ביותר שנוסף לכשרון אמריקאי צעיר באירופה) עדיין לוקה בחסר, ותכונותיו הפיזיות היו ונותרו חלשות. ריאל מדריד, לפחות כפי שהם רוצים להיות, גדולה עליו. לא מדובר כיום בשחקן לחצי-גמר ליגת האלופות, לעומת ואן-ניסטלרוי או אפילו ראמוס. הוא היה צריך לעשות התחשלות בקבוצה קטנה יותר.

15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא חוזר ?
    אחרי שהיה נראה רע ביום חמישי ואפילו לא שמח כשכבש , רונאלדיניו נראה היום יותר טוב (עדיין זה לא רונאלדיניו הטוב) יותר עם חשק יותר עם חיוך ויותר רונאלדיניו .

אבל עדיין מציק לי שהשערים האלה הם מכדורים חופשיים ולא שערי שדה.