שנה עברה שנה חלפה ושום דבר לא השתנה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏26/8/11.

1. 亚历山大帕托 Member

מה אמור לגרום לו להבין את זה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

13 דקות - בישול, גול ויצירת מצב ודאי לגול וכל זה שהוא גם בהילוך ראשון.
    אם הוא יתן לו יותר דקות וקאקא יכנס לכושר משחק אין לי ספק בכלל שריאל סוף סוף תראה את קאקא האמיתי.

3. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

איפה היית בעונת 2009/10 (עד הפציעה של קאקא) או בשנה שעברה, במהלכה הוא לא הטביע את חותמו באף משחק? אין עוררין בדבר הכשרון של השחקן הזה, אבל בסופו של יום, מדובר בשחקן שנמצא מעבר לשיאו וחובת ההוכחה מוטלת עליו. כרגע, אוזיל עדיף עליו בכמה וכמה מידות; למעשה, התחום היחיד בו קיים לברזילאי יתרון מסוים על פני מקבילו הגרמני, הוא הסיומת והחוש לכיבושים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/8/11
  4. 亚历山大帕托 Member

נכנס ב-4:0 מול קבוצה מפורקת... הנה הוא חוזר!

5. Pipe Member

אני רוצה לראות את קאקא על המגרש בלי קשר לקבוצה בה הוא משחק, אבל הרצון הזה מוכפל פי 10 כשהשחקן שמשחק במקומו הוא מסוט אוזיל. הפנים שלו מלחיצות אותי. נראה כמו גופה שחבטו בה בפנים עם מחבט. כשאמרו שהוא שחקן מיוחד הם לא צחקו. בחיים לא ראיתי מישהו כל כך חיוור ושומני בו זמנית שדומה לפסל שחזר לתחייה.

6. אלי מתחן Member

מה שנהיה מהכדורגל העולמי זאת שערוריה. 4-5 (ברצלונה, ריאל, יונייטד, סיטי ואולי צ'לסי) מועדונים נמצאים כל כך הרבה רמות מעל השאר. בעבר ריאל הייתה צריכה לירוק דם גם כדי לנצח את הנוער של סראגוסה, היום בלי להתאמץ זה נגמר ב6 ויכל להגמר ביותר, וזה לא בגלל שריאל כזאת טובה. אם קאקא הצליח לעשות מה שהוא עשה, המצב בקאנטים.

7. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אנחנו עם מכת פציעות לגבי הערב.
    צמד הבלמים, ג'רארד פיקה וקרלס פויול לא יהיו כשירים בשל פציעות. גם שלושת המגנים הברזילאים, דני אלבס, מקסוול ואדריאנו לא יקחו חלק בהתמודדות. איברהים אפלאיי, שלא התגבר על פציעתו, לא בסגל.
    על פי הפרסומים בעמדת המגן הימני ישחק מרטין מונטויה בן ה 21, ובהגנה סוף סוף פפ נותן הזדמנות לפואנטס, שישחק ליד חאבייר מסצ'ראנו.

8. Ian Wright Member

אם יש כ"כ הרבה חיסורים בהגנה הייתי משחק כבר 3-4-3. מעניין לראות איך זה מסתדר על המגרש גם.

9. Raulito Madridista

http://img9.imageshack.us/img9/8400/lgzaragozarealmadridben.Xxx

הצגת בכורה. אין יותר מידי מה לנתח. אם המשחק היה נערך בברנבאו זה היה מובן, אבל לנצח בצורה כזו ברוטאלית במשחק חוץ זה אף-פעם לא מובן מאליו, ממש שואו. ריאל מדריד של ראול-פיגו-זידאן-רונאלדו גם לא עשתה דברים כאלה וכמה שאהבנו את אותה קבוצה...כן, סראגוסה קבוצה פח ובלה-בלה-בלה(הרי אם ברצלונה הייתה מנצחת באותה תוצאה אף-אחד לא היה מדבר בכלל על האיכות של היריבה). אסור להתלהב יותר מידי מהניצחון, צריך לשמור על פרופורציות - אבל גם לא להתנהג באדישות. העונה כל פסיק ותנועה של מוריניו והשחקנים ייבחנו בזכוכית מגדלת ולא רק בגלל חוסר ההצלחה בעונה שעברה אלא בעיקר משום שבעונה השניה מוריניו תמיד מביא את הקבוצות שלו לשיא.

סרחיו ראמוס עם שני בישולים - אני בספק אם זה קרה בכל העונה שעברה. אבל השחקן המעניין כאן זה קאקא. הגולאסו שלו באמת ריגש, מהלך טיפוסי שלו בימיו הגדולים, בעיקר הבעיטה שהלכה עמוק לחיבורים - הסיבוב והדיוק הם משהו מיוחד. בריאל מדריד היו לו עד עכשיו שישה משחקים טובים באמת במשך שנתיים שמהן גם היה פצוע יותר מידי. אני מקווה שהוא ישאר ושנפיק ממנו את המיטב - הוא שווה יותר מאשר שחקן שנכנס במצב של 5-0 לעשר דקות.

גם הגול של צ'אבי אלונסו שווה איזכור. היכולת הגבוהה שהוא מפגין היא לא שאלה בכלל. אבל בינתיים הוא גם מראה שיפור בבעיטה האחרונה. כבר שני שערים הוא כבש בזמן האחרון בבעיטות מרחוק. בעונת 2009-10 הוא בעיקר הוריד ציפורים בניסיונות האלה. אלונסו פורח ותענוג לראות אותו משחק.

מקום ראשון!(לא באמת משנה משהו) ומה קשור עכשיו פגרת נבחרות? האללה מדריד!

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

סארגוסה התפרקה ברגע שהוציאו את סוקוליני, זה היה כל כך שקוף.

סתם, לא ראיתי את המשחק, אבל נוח לי עם התיזה המומצאת הזו שנתמכת אך ורק בסטטיסטיקה ובדמיון שלי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההרכב של ברצלונה עם הטלאים בהגנה למשחק הערב

ואלדס.
    אבידל, בוסקטס, מסצ'ראנו, קייטה.
    תיאגו, אינייסטה, ססק.
    אלקסיס, מסי, פדרו.

בMD משערים שזה יהיה 3-4-3 כשקייטה הקשר האחורי, בספורט הולכים על ה4-3-3 הרגיל.
    בעוד 40 דק' נדע את התשובה האמיתית.

ויאריאל:

דייגו לופז.
    זפאטה, מוסאקיו, גונסאלו, אוריול.
    ברונו, מרצ'נה, קאני, בורחה ואלרו.
    רוסי, נילמאר.

12. Blaugrana Blood Member

לא עדיף לעלות עם מונטויה ופונטאס במקום כל הניסויים האלה...נקווה שנילמר ורוסי לא יעשו ממנו צחוק

13. אלי מתחן Member

סראגוסה של היום כמו רוב הליגה הספרדית היא בערך ברמה של ליגה שנייה בספרד של לפני 10 שנים.

14. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

והאקסים שלנו יוצאים אשמים? טוב, לפחות יש לנו במחזור הזה את השער של מובייה.

15. riquelme1 Member

הגזמה פרועה, לסארגוסה אומנם הייתה קבוצה טובה מימה שהייתה לה, אבל לריאל יש קבוצה טובה יותר מימה שהיה לה לפני 10 שנים, אומנם הייתה לא קבוצה גדולה, אבל קבוצה שהיו בא הרבה ליצנים ושחקנים בינוניים, היום הכדורגל הרבה יותר שלם והקבוצה שלה טובה יותר. רק בגלל שריאל נאבקת עם ברצלונה, קבוצה שלא הייתה ב30 שנה האחרונות אם בכלל, לא רואים כמה ריאל מדריד קבוצה חזקה.

לא ראיתי את המחצית בברצלונה, אבל לא מפתיע אותי ה2-0 של בארסה, ויאריאל לא התחזקה מספיק העונה, ההגנה שלה לא מספיק טובה והיא לא קבוצה שתעשה משהו נגד ברצלונה.

וססק פברגאס עם 3 משחקים ו3 שערים, שוב הכניסות האדירות שלו לעומק, אין דברים כאלה.

נערך לאחרונה ב: ‏29/8/11