שערוריות הכדורגל האנגלי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י MUFC - 1878, ‏14/6/05.

1. Hammers Fan Member

בסיגריות, סמים ואלכוהול אסור לספורטאי לגעת בלי קשר לדוגמא שהוא משמש, בגלל שהוא חייב לנהל חיים ספורטיבים (לא שזה מונע מהרבה מהם לעשן ולשתות חופשי, ג'וליאן דיקס לא היה מסוגל לעלות לדשא בלי כוס בירה לפני המשחק, והשחקנים של רוזנבורג עישנו כמו קטר לפני המשחק הגורלי נגד חיפה בר"ג לפני שנה וחצי).

בעולם אידאלי זה נכון שהכל מתחיל ונגמר בהורים, אבל זה לא המצב. עובדתית, צעירים מושפעים מהאלילים שלהם, כשבקהאם גילח את הראש, אלפים גילחו אחריו, כשקאנטונה הרים את הצאוורון, כולם ניסו לחקות אותו. לצערי זה עובר את גבולות האופנה גם לנושאים הרבה פחות חינוכיים, כשואן פרסי אונס מישהי בשירותים זה עובר הלאה, אותו דבר כששון גרגן פוגע ובורח עם הרכב ומארק וורד נתפס מוכר קוק בכמויות מסחריות...

ומי אמר שקעקועים זה דבר שלילי? מצידי שכל ילד יקעקע את עצמו, כל עוד הוא לא מתדרדר לפשע.

2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

דיווחים באנגליה היום (המירור) מדברים על כך שבחורה התלוננה ששחקן אנס אותה. ברד אישיו (פנזין של יונייטד) טוענים שמדובר בשחקן יונייטד שנמצא כרגע עם נבחרתו.

3. THE STRETFORD END Member

האמרס
    "בסיגריות, סמים ואלכוהול אסור לספורטאי לגעת בלי קשר לדוגמא שהוא משמש"

אז מה לגבי זמרים ושחקני קולנוע?

" כשואן פרסי אונס מישהי בשירותים זה עובר הלאה"

חכה רגע,עד שלא הוכחה אשמתו הוא חף מפשע,כנ'ל לגבי הסיפור החדש שיצא בעיתונות היום.

4. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

דמויות ציבוריות הרבה יותר משפיעות מכדורגלנים צעירים וכביכול טיפשים, עשו דברים
    הרבה יותר גרועים.

5. Hammers Fan Member

כל בנאדם זכאי לעשות מה שהוא בוחר לעשות. כל מה שאני עושה זה מציין את העובדה שכדורגלן/שחקן קולנוע/זמר או כל סלבריטאי אחר שמאמץ לעצמו הרגל מפוקפק בחיים בעצם מעניק לגיטימציה למעריצים שלו לעשות את אותו דבר בדיוק. בין אם זה טוב או לא, תחליטו אתם.

לדעתי האחריות על המעשים של המעריצים האלו מוטלת בין היתר על כתפיים של אותו סלבריטאי. זו בדיוק הסיבה שאני מעריך הרבה יותר שחקנים כמו אלן שירר והרבה פחות כאלה כמו אל חאג'י דיוף.

לגבי ואן פרסי, צודק. לא הייתי צריך להשתמש בו כדוגמא (למרות שלא חסרות דוגמאות אחרות).

6. THE STRETFORD END Member

מי שיהיה קיצוני לאמץ לעצמו הרגל מפוקפק של כדורגלן או כל סלבריטאי אחר אז הוא בעייתי וצריך עזרה מקצועית,
    במקרה של אלן שירר יכול אוהד כזה,קיצוני,לרצות ולנהוג במכונית פאר כמו שלו או משהו דומה ולעשות דבר שלילי שישיג לו את אותו הרכב,אז האם שירר או כל כדורגלן אחר דומה לו צריך לעבור לנהוג על חיפושית?

7. Hammers Fan Member

לא, בכלל לא.

אבל אם ילד בן 16, שמעריץ את אייל ברקוביץ' כמו ארז שמבקר אצלנו בפורום כל פעם שפניני חוכמה יוצאות מהפה של ה"קוסם", מושפע עד כדי כך שהוא מגיע למצב שהוא בטוח שכדי להתקדם בחיים צריך ללכלך על כל מי שעומד בדרכו, לדרוך על אנשים שנתנו בו אמון ולגרום לכל מי שמתקרב אליו שהוא מס' 1 ואין לו מתחרים, אז כן, יש לאייל ברקוביץ' לא מעט אחריות בהתנהגות של הילד...

8. THE STRETFORD END Member

אז צריך לעשות מגבית ולשלוח את ארז לפסיכולוג כי מי שלוקח דוגמא כזו מברקוביץ במקום להסתכל על הדברים היפים שהוא עושה(כמו לתת מנויים חינם לילדים)הוא בבעיה קשה וזה רק יחמיר עם הזמן.

ויש את שסק שאצלו המצב אבוד לגמרי,גם אישפוז באברבאנל או שלוותה לא יעזור לו ומי אשם בכך?נדב החרגול יעקובי והוא לא כדורגלן,זמר או שחקן קולנוע,

אין ספק,העולם הזה אכזר.

יש עוף אפשר לעשות מרק.

9. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

רוב שחקני הכדורגל, וזה עובדתי, מגיעים ממעמד סוציו-אקונומי נמוך, ומקבלים משם סטנדרטים לא איי-איי-איי. וכשזה המצב, אז לא פלא שהם ממשיכים באותו קו מחשבה מהבית.
    לא חושב שצריך לצאת מהכלים בגלל זה. כן - ילדים לוקחים השפעה מחלק מהדמויות הפחות חיוביות בעולם הכדורגל, ובאותה מידה הם יוכלו לקחת השפעה משחקני קולנוע/טלוויזיה בעלי השפעה שלילית, זמרים, פוליטיקאים וכו'.
    לא חושב שג'ורג' בסט הרס למישהו את החיים (חוץ מעצמו, ואולי חולה כבד אחר שזה לא קשור בכלל, כי כל חולה כבד שמקבל השתלה מקבל אותה על חשבון מישהו אחר), לא חושב מצד שני שאיזשהו ילד יסתכל עליו כיום ויעריץ אותו.
    אני חושב שמכל דמות שלילית ניתן להפיק לקח טוב - ואני חושב שגם כשילד מעריץ כוכב מסויים, הוא לא ממש מחקה את האופי שלו אלא בעיקר סממנים חיצוניים, כך שאנשים כמו ג'ואי בארטון יכולים להמשיך לתקוף ודייויד בקהאם יכול להמשיך לבגוד בשקט.
    לגבי השחקן הכי טוב בתולדות אנגליה... זה ממש כבר לטחון מים. רק אציין שאני מכיר חבר של המשפחה שלי שהמשחק היחיד שראה אי פעם במגרש היה של ג'ורג' בסט באפטון פארק. הוא אמר שזה היה מדהים, אבל בחר לא ללכת למשחק כזה שוב בעיקר בגלל מה שהלך אח"כ. לכדורגל הבריטי היו ועוד יהיו לא מעט אגדות.

10. קינג לדלי Member

גלן הודל וג'ימי גריבס ביי פאר.............

11. eastlands Member

הגדול מכולם - קולין בל

12. Ampelmann Member

כן, אבל ההד התקשורתי שפרשת האונס הזו גרמה, חזק בהרבה מתוצאות המשפט ובסה"כ מעטים יזכרו אח"כ מה באמת היה שם ומתוך הערפל תזהר בעיקר העובדה שואן פרסי, אשם או לא, היה חשוד באונס.

אגב, גם אם הוא יזוכה, יהיו מספיק מי שיגידו שזה בטח בגלל שהוא מפורסם ושהוא כן עשה את זה...

13. Hammers Fan Member

שמועות הולכות וגוברות שהאנס החדש הוא ג'רמיין דפו (השחקן, לא המשתמש למי שתהה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx ).

וכפי שאומרים חברינו הדתיים- אמן כן יהי רצון.

נערך לאחרונה ב: ‏6/10/05
  14. Legolas Member

זה כמו שתגידו לילד שיתנהג כמו אלון מזרחי,שיהיה טיפש כמו דחליל וצריך לחשוב חצי שעה לפני שהוא מוציא מילה מהפה שלו כדי שזה לא ישמע לא קשור לגמרי ויוכיח את "חוכמתו" מחדש.
    בסט ממשיך לעשות טעיות מי שגם ראה תסרט שלו ראה שמשם הוא התחיל עם השטיות אם הוא לא יתעשת הוא ימצא את מותו בסוף.

15. cityblues beter dead than red

אם כבר הזכרתם את אלון מזרחי....
    אני חייב לצטט את זה,מתוך "סוף הדרך"במוסף לשבת האחרונה:

"בגלל החובות-אלון מזרחי תכנן לברוח לאירופה......או לספרד.

ועוד אחת:

"אלון מזרחי:"אין לי מה להוכיח,ואני אוכיח את זה בבית המשפט.

אני...נקרעתי מצחוק.