תגליות הטורניר

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י Reyes, ‏3/6/04.

1. juva Member

לדעתי שחקנים שיכולים לפרוץ הם בומסונג מצרפת, נכון, כבר רבים שמעו עליו באירופה, אבל עדין למרות העובדה שבתפקוד ההגנתי שלו הוא לא נופל מחברו לקבוצה מקסה, הוא יחסית אלמוני אליו.
    ברבטוב מבולגריה, בזמנו הביאו אותו ללברקוזן שיהיה היורש של באלאק, בנתיים היורש שלו הוא לא ממש, אבל אולי זה יהיה הטורניר שלו
    מרטין פטרוב, גם כן מבולגריה, שחקן שמאוד מזכיר את סטויצ'קוב, הוא גם היה בזמנו חצי מועמד לאותה קבוצה שבה סטויצ'קוב שיחק- ברצלונה
    אני חושב שדווקא שלנבחרת שלהם אין ממש מה להפסיד, פרטוב וברבטוב מבולגריה יכולים לעשות התקדמות משמעותית ביורו הזה

שחקן נוסף, שע קצת מזל יכול לחזור לקבוצה גדולה באירופה הוא סימאו מפורטוגל, אחרי שדיברו עליו כעל פיגו החדש, והוא יובש במשך 3 שנים על הספסל של ברצלונה, במקרה של פציעה של פיגו, נוכל לראות את מה השחקן הזה יודע

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחח...הבנתי שארתור אמר את זה בהומור, רק רציתי לידעה אותו ואת האחרים שאונופקו לא יהיה בסופו של דבר ביורו בגלל פציעה.

עוד דבר... בקשר לצעירים הבטיחים של הולנד, דווקא ווסלי סניידר נראה לי כהבטחה יותר מכולם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/6/04
  3. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שזה חיסרון...עוד קרחת טובה ויפה שתפרוש כנראה אחרי היורו.

4. דל-פיירו המלך Member

אני מסכים עם יובה,סימאו שהתייבש הרבה זמן על הספסל,באמת יוכל לחזור לתודעה כשחקן מצויין...

פטרוב וברבטוב לדעתי גם יפרצו,האמת לדעתי עוד הרבה מבולגריה יפרצו והם יחזרו ליציהם הגדולים בזמנו של סטויצ'קוב...
    אני אפילו נותן להם סיכוי גדול לעלות משלב הבתים,הם יתחרו עם דנמרק ואיטליה...

שניידר שחקן באמת מצויין אבל אני בכלל לא בטוח שהפריצה הגדולה שלו תהיה ביורו הקרוב,אני בכלל לא בטוח שהוא ישתלב בהרכב..
    אבל אם לא השנה אז בפעם הבאה,יש לו מספיק זמן..

נערך לאחרונה ב: ‏3/6/04
  5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, השחקן הטוב והיציב ברוסיה מזה שנים.

http://www.enlajugada.com/mundial2002/vedettes/images/viktor-onopko-rusia.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/6/04
  6. ראול Member

אנופקו לא ביורו!??! לרוסיה יש סיכוי! ספרד ורוסיה יעלו. (נותן לעצמי מברג בראש)...
    _________
    אוהד בוקה, ארתור זה אני, ולא לראול אין חברים דמיוניים... מה שכן, תמיד יהיה לי את הקלף שאתה רואה מיכאלה.
    _________
    דל פיירו, יש הבדל גדול בין יורו לליגה מקומית... ליגה היא ליגה ומתנהלת באותה צורה איטית ורגילה כל שנה. כשיש טורניר גדול שכל העולם מסתכל עליו, כדאי לך לחשוב פעמיים על לפרוץ, כדי שקבוצה גדולה כמו ריאל תחטוף אותך ואז תוכל להבקיע 25 שערים בעונה אבל להפוך את הכדורגל למסריח ולהעיף לספסל חלוץ גדול שהיה יכול להיות לא פחות טוב ממך!!!
    אבל נסחפתי... נראה לי שהבנת את המסר.

ארתור, מוחה דמעה.

7. אלי מתחן Member

אני זוכר אחרי המשחק בין באיירן לריאל במדריד אמרתי שיצפה לו עתיד גדול, לעומת עכשיו אז כמעט אף אחד לא הסכים איתי.

8. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני דווקא שם עליו עין עוד ב2002 שהוא שיחק בקבוצה השניה של באיירן.

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוויסנטייכר בהחלט יהיה שחקן גדול. וכאשר אני אומר גדול אני מתכוון לשחקן ברמה של סטפאן אפנברג הנהדר. הוא מזכיר אותו גם במשחק וגם במראה.
    השנה אולי לא נראה אותו, אבל בגביע העולמי שיערך בגרמניה הוא צפוי להיות האס של הנבחרת לצידו של מיכאל באלאק.

10. ויסנטה123 Member

אני לא ממש עוקב אחרי הבונדסליגה..
    שויסנטייכר משחק באופן קבוע בהרכב הראשון של באיירן?
    בכול אופן,ראיתי אותו במשחק של גרמניה נגד פורטוגל ,באמת,מדובר בשחקן איכותי,אבל מפה ועד אפנברג,נראה לי שיש לו דרך ארוכה בשביל להגיע לרמה של אפנברג ,אם בכלל...

11. shmulikwe Member

שניידר, בניגוד למה שנאמר פה, מועמד רציני לפתוח בהרכב והוא פתח בכל משחקי הידידות של הולנד ביחד עם ההרכב הראשון והוחלף במחצית..
    וכמו שנאמר פה גם אני צופה שיפרוץ איזה שחקן מנבחרת כמו שוויץ, בולגריה או אפילו לטביה כשהם יעשו סנסציה ענקית וינצחו איזו נבחרת גדולה

12. ואן דר וארט6 Member

מה עם דריו סרנה מקרואטיה שמעתם עליו? הוא בהחלט יכול להיות השחקן שיפרוץ בטורניר
    הוא משחק בשאחטייר דונציאוק... גם פיליפ מקסס הבלם של אוקזר יוכל לתת את הפריצה הגדולה שלו כאן

ובעזרת השם אחרי שהולנד ייקחו את היורו ( http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ) וואן דר וארט יהיה בין הכוכבים של היורו בארסה תקנה אותו!!!

13. Joel Gion Member

תיקון קטן:פיליפ מקסה לא זומן לסגל של צרפת.

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה תלוי אם באריץ' יבחר בו או בדריו סימיץ' של מילאן. שניהם מגנים ימנים.

15. שגיא Guest

לגבי שווינסטייגר, כפי שנכתב בדיון על הנבחרת הגרמנית, שחקן צעיר ומבטיח, שכבר מכונה "אפנברג הבא", היה משחקני המפתח של הנבחרת הצעירה של גרמניה, ועכשיו עושה את קפיצת המדרגה שלו לנבחרת הבוגרת. הקשר המחונן כבר שיחק העונה ב26 משחקי ליגה, ואם באלאק יעזוב בקיץ, סביר להניח שהוא יהפוך לשחקן הרכב מוביל בבאיירן.

בכלל, בגרמניה יש לא מעט צעירים שאם רק יתנו להם הזדמנות יכולים לפרוץ קדימה.