תופעות מוזרות

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏24/7/04.

1. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

קורה לכולנו אני מניח...

הגמר היום מול סלובניה הוא המשחק המלא היחידי שראיתי, חוץ ממנו ראיתי רק את ההתחלה מול סרביה וניצחנו בקושי, הפעם הם לא הצליחו להתאושש ממני..

2. משוגע בירוק Member

יש לי בעיה קשה מאוד. אולי פעם ביום יש לי תחושת דז'ה וו כזאת. זה חייב לקרות והאמת שזה מאוד מעצבן. אני מרגיש שאני נמצא ב"סצינה" שהייתי בה כבר פעם... זה קורה לעוד מישהו?

3. שבצ'נקו Member

גם לי זה קורה,זה כאילו שזה קרה בגילגול הקודם או משהו...

4. E-tam-R Member

גם לי זה קורה. אמנם לא בתדירות כמו שזה קורה לך.. אבל הרבה פעמים אני נמצא במקום מסוים ואז אני נזכר כזה "היי, לא הייתי פה פעם?" וכאילו משהו שקורה לי, תוך כדי זה שהוא קורה לי אני מרגיש שזה משהו שכבר קרה לי והייתה לו איזשהי השפעה עליי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/blink.Xxx

5. Joel Gion Member

טוב זה לא חריג או משהו כזה.זו תופעה שקוראת לרוב האנשים.אמנם לא בתדירות של "משוגע בירוק",אבל עדיין קורה.

6. משוגע בירוק Member

יש לזה כמה מאפיינים:
    א. זה מן כזה הבזק של שנייה כמו פלאשבק לעבר....
    ב. כשזה קורה אני חושב על זה ואז אומר לעצמי: "לא מה פתאום, אני רק מדמיין..."

7. שבצ'נקו Member

לי זה קורה אולי פעם פעמיים בחודש.

8. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה קורה לי בלי סוף! וזה ממש מעצבן! כאילו אני מרגיש כאילו משהו לא בסדר אצלי... לפני שבוע בערך קרה לי הדבר הכי מפחיד: זיהיתי באמצע סצינה שכבר ראיתי את זה, ואמרתי לעצמי משהו כמו: "רגע, לא יכול להיות שעכשיו השומר יגיד לי שאני לא יכול להיכנס למרות שאני יכול..." ובאמת איזו מאייה אחרי זה השומר אמר לי בדיוק באותה דרך שדמיינתי שאני לא יכול להיכנס!
    הקטע היותר מפחיד בסצינה היה שבכלל הייתי צריך להיכנס בגלל שקניתי מוקדם יותר איזה משהו. ולפני שקניתי את זה ההורים שלי התלבטו אם כדאי לקנות את זה או לא (אבא אמר כן אמא לא) איזה רבע שעה לפחות. אחרי הסצינה חשבתי לעצמי שרגע, אם כבר ידעתי שזה מה שיהיה, כלומר שאבא שלי היה חייב לנצח בויכוח! כאילו זה היה כתוב איפשהו או משהו, כי אם הוא לא היה מנסה בויכוח אז בכלל זה לא היה קורה, אבל זה היה צריך לקרות... ברררר מפחיד.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx